Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czy mierniki organizacyjne są gwarancją udanego/trwałego małżeństwa?  (Przeczytany 9691 razy)

Offline Kerostat

Odp: Czy mierniki organizacyjne są gwarancją udanego/trwałego małżeństwa?
« Odpowiedź #45 dnia: 17 Sierpień, 2018, 20:42 »
W temacie wątku: mierniki organizacyjne nie są gwarancją niczego, włączając w to udane/trwałe małżeństwo.

Z drugiej strony, jak wszędzie, są udane parki, ale zależne jest to od ich uczuć, a nie od WTSu.
Jak to się mówi: temat rzeka - meandry, dopływy, delty, wyspy, nurty, zapory, jazy, śluzy, etc.

Jestem tego samego zdania. Mierniki organizacji niczego nie gwarantują, co najwyżej utrudniają zakończenie nie udanego związku.
A bywają różne powody/motywy, czyli jak kolega powiedział:"temat rzeka - meandry, dopływy, delty, wyspy, nurty, zapory, jazy, śluzy, etc."
Ateizm to postawa, że zaprezentowane dowody za istnieniem boga są za słabe aby uznać istnienie takiego bytu za realne.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Czy mierniki organizacyjne są gwarancją udanego/trwałego małżeństwa?
« Odpowiedź #46 dnia: 17 Sierpień, 2018, 21:27 »
Jestem tego samego zdania. Mierniki organizacji niczego nie gwarantują, co najwyżej utrudniają zakończenie nie udanego związku.
A bywają różne powody/motywy, czyli jak kolega powiedział:"temat rzeka - meandry, dopływy, delty, wyspy, nurty, zapory, jazy, śluzy, etc."
[/b][/size]
Nie tylko utrudniają zakończenie związku, ale też swoim wścibstwem, wtrącaniem się między dwojga dorosłych ludzi poznania się -  zawarcie związku małżeńskiego.
Znam przypadek podeszłej wiekiem siostry, świeżo upieczonej. Otóż siostra ta niedomagając fizycznie potrzebowała opieki. Zbór się nią nie interesował. Postanowiła wyjść za mąż za swego sąsiada. Fakt facet ze świata. Otóż chcąc być uczciwa poszła do koordynatora aby poinformować go o swej decyzji. Nie oczekiwała wykładu na sali. Po prostu chciała być uczciwa i uczciwie załatwić sprawę. A ten jak pies z łańcucha zerwany, pierwsze pytania do osoby w podeszłej wieku (mógłby być jej synem) czy było ryki tyki tak. Siostra zaniemówiła, a potem odpowiedział mu zaskoczona : w moim wieku, potem stwierdziła, że to zwykły cham jest i tyle. 
To jest to, co rzuca się w oczy, nie można spokojnie rozwinąć zainteresowania płcią przeciwną bo zaraz na karku masz całe grono osób zainteresowanych twoimi sprawami oraz całe grono doradców. I ciągłe podejrzenia, czy nie przebywali na osobności, a może już się całowali, a ktoś widział jak za rączkę chodzili, może na kolanach mu usiadła itp. Chory klimat.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Czy mierniki organizacyjne są gwarancją udanego/trwałego małżeństwa?
« Odpowiedź #47 dnia: 18 Sierpień, 2018, 01:10 »

Ale jak to wybrała? Starsi mu palcem wskazali?
Dokładnie tak
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Czy mierniki organizacyjne są gwarancją udanego/trwałego małżeństwa?
« Odpowiedź #48 dnia: 18 Sierpień, 2018, 07:39 »
Dokładnie tak
[/b][/size]
O tym nie słyszałem. Możesz coś więcej napisać?
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,