Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018  (Przeczytany 36998 razy)

Offline miranda

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #105 dnia: 13 Sierpień, 2018, 11:17 »
Nie trzeba. Oni to trzepią na bieżąco.


Mamy nadzieję.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #106 dnia: 13 Sierpień, 2018, 13:04 »
Dobrze byłoby też donieść mundurowym o niektórych forach , które szerzą nienawiść np na tle wyznaniowym.
Proponuję mirando byś to zrobił/a, jeśli o takim forum coś wiesz. W przeciwnym wypadku stajesz się biernym uczestnikiem rzeczonego procederu. Jeśli zaś, Boże cię chroń, jesteś uczestnikiem takowego forum, to wtedy już uczestnictwo staje się czynnym. Swoją samą obecnością możesz przyczyniać się do potęgowania wspomnianej 'nienawiści'.  ;)


Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #107 dnia: 13 Sierpień, 2018, 13:08 »
Cytuj
Cytat: miranda w Dzisiaj o 09:57

    Dobrze byłoby też donieść mundurowym o niektórych forach , które szerzą nienawiść np na tle wyznaniowym.
Mówisz do nas, czy mówisz o sobie?
Kto ma donieść?

Będziesz też podejrzany, bo np. jesteś na tym forum.
Mojego kuzyna wzięli za gwałciciela-Skorpiona dlatego, że jechał tym samym pociągiem co Skorpion. A ty też jesteś na naszym forum. ;D


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #108 dnia: 13 Sierpień, 2018, 13:13 »
Założę się, że w "kuluarach" stadionowych znaleźli się tacy co wychwalali tego mściciela Bożego i byli chętni do naśladownictwa jego głupoty i to w bardziej radykalnej formie.
zaznaczenie dodałem

  To są fakty z historii tej sekty, Rutherford za czasów swej samozwańczej prezesury powiedział, coś miej więcej takiego, że wszystkich tych co od nas odstąpili, należało by wyeliminować, tylko że dziś nam tego zabrania prawo. Przykładów z Biblii na rzeź znaleźli by mnóstwo, pierwszy z brzegu, co robił Jozue, mordował, ciął wszystko co się ruszało, bez wyjątku, czynił masakry, których dzisiaj daleko szukać, nawet bydło szło pod miecz. Ktoś powie to były święte wojny, dla czyszczenia z pogaństwa. Tak to samo robili Jezuici, święta inkwizycja, cóż więcej, fanatyzm odbiera rozum i zdolność logicznego myślenia, a przecież większość wśród św. j. to sfanatyzowani wyznawcy, u KTÓRYCH SAMODZIELNEGO MYŚLENIA BRAK.  Tak że gdyby tylko mogli, ktoś porównywał ich do ISIS, żadna przesada. Pośród masonów wyższego szczebla, też zdarzają się przypadki tajemniczych zniknięć w bliżej nie wyjaśnionych okolicznościach. Czy czarnowidztwo, nie subiektywne spojrzenie na fakty. 


Offline Iza

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #109 dnia: 13 Sierpień, 2018, 15:22 »
Teraz juz wszelkie dywagacje i snucie teorii jest bezcelowe. Nikt nie ucierpiał i to jest najważniejsze. Sprawca nie jest juz anonimowy i poniesie konsekwencje. A uczestnicy akcji na przyszłość beda wiedzieć ze trzeba jednak być czujnym i stosować zasadę ograniczone zaufania bo nigdy nie wiadomo czy się jakiś wariat nie trafi.
  Trochę w tej sytuacji jest niestety winy policji, ponieważ nie zjawili się na miejscu od godz. 8:00 , czyli od chwili rozpoczęcia zgromadzenia- tak jak miało to miejsce na wsześniejszych akcjach.
Przyjechali dopiero po naszym telefonie z prosba o interwencję.
Natomiast potem juz czasy czas radiowozy stały obok, a sympatyczny pan policjant spytał nawet, czy juz teraz czujemy się bezpiecznie.😉
 Poza tym mieliśmy tez psa obronnego na podorędziu ( rasy YOrk, ale niech was to nie zmyli 😜)
  Przede wszystkim jednak chce wspomnieć ze mieliśmy sporo naprawdę ciekawych rozmów, poza tym fakt, ze poznaliśmy świetnych ludzi, zaznaliśmy cudownej gościny , i miło spędziliśmy czas powoduje, ze będę wspominać tę akcję jako jedna z bardzie udanych.
  Ci, co nie byli niech żałują .
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline Lebioda

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #110 dnia: 13 Sierpień, 2018, 18:55 »
  A ja naprawdę żałuję!


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #111 dnia: 13 Sierpień, 2018, 19:19 »
Po każdej takiej akcji przypominamy się śniętym Świadkom, którzy w swojej hipnozie dostają w d.ę szpilką i na chwilę wychodzą z letargu i zaglądają na forum. Dzisiaj chyba 250 osób online, czyli napewno więcej niż przeciętna.  :)
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Salome

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #112 dnia: 13 Sierpień, 2018, 20:25 »
Organizatorów i uczestników Manifestacji w Gdańsku podziwiam za odwagę, za charyzmę, za hart ducha, za gorliwość dla sprawy....
Dziękuję w imieniu swoim oraz w imieniu osób, które w przyszłości dzięki tej akcji otworzą oczy.

Buziaki dla Was wszystkich odstępców.

Ps. uważam, że to co zrobił "bojownik sekty" z Renault jest porażające. Pokazuje do czego zdolni są ludzie zmanipulowani przez jedyną prawdziwą religię. Sianie hejtu z podium może dać właśnie takie rezultaty. Ktoś powinien się wreszcie zająć mową nienawiści jaką kieruje oficjalnie i bezkarnie Ciało Kierownicze do tysięcy, ba, milionów ludzi na świecie.
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpień, 2018, 20:31 wysłana przez Salome »
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 262
  • Polubień: 2165
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #113 dnia: 13 Sierpień, 2018, 20:40 »
Rezygnacja

Rezygnuję ze swego udziału w Akcji.
Kilka powodów:

zawiadomiłem 11 mediów miejscowych i krajowych, zero odzewu (podawałem maila i telefon);

liczyłem na deklarację przyjazdu co najmniej 25 osób (na zjazdy ruchu Effatha przestałem jeździć, bo nie przyjeżdżało tam minimum 100 osób);

względy rodzinne nie pozwalają mi poświęcić 2 dni od rana;

nie chcę swoją osobą stwarzać wrażenia, że to katolicy organizują, czy brylują w tym, jak czytałem takie głosy po wrocławskiej akcji;

utraciłem wewnętrzną motywację bycia na akcji;

Oczywiście nie zamykam się na tyle by nie spotkać się i ewentualnie oprowadzić po Starówce.

Przepraszam tych, których zawiodłem, a pewnie ku uciesze będzie dla tych, którzy niezbyt przychylnym okiem patrzyli na moją deklarację bycia na akcji

Moja refleksja:
Owszem popieram te akcje, ale musi brać w nich udział co najmniej 50 osób, tak jak we Wrocławiu.

Ja doceniam Twoją pracę na forum.
Mnie nie zawiodłeś.


Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #114 dnia: 13 Sierpień, 2018, 20:48 »
Ja doceniam Twoją pracę na forum.
Mnie nie zawiodłeś.
Ale byłem na wspólnej biesiadzie. :)
Fajnie było i fajni ludzie.
Część znałem już osobiście, część z forum i zdjęć, a część całkiem nowa dla mnie. :)


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 262
  • Polubień: 2165
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #115 dnia: 13 Sierpień, 2018, 20:53 »
Raczej na pewno indywidualna, po prostu jakis niezrównoważony fanatyczny sympatyk ŚJ albo obecny ŚJ którego zabolała „obrzydliwość w miejscu świętym” i postanowił wziąć sprawy w swoje ręce.

Z moich doświadczeń wiem, że w takich sytuacjach najgłośniej bronią ŚJ nie nieświadkowie których żony są świadkami :)


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #116 dnia: 13 Sierpień, 2018, 21:21 »
Czy wiadomo coś nowego o sprawcy czynu zabronionego? Wiadomo kto to był? Ochrzczony czy też nieochrzczony fanatyk obrony organizacji ŚJ?
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Reskator

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #117 dnia: 13 Sierpień, 2018, 21:40 »
Organizatorów i uczestników Manifestacji w Gdańsku podziwiam za odwagę, za charyzmę, za hart ducha, za gorliwość dla sprawy....
Dziękuję w imieniu swoim oraz w imieniu osób, które w przyszłości dzięki tej akcji otworzą oczy.

Buziaki dla Was wszystkich odstępców.

Ps. uważam, że to co zrobił "bojownik sekty" z Renault jest porażające. Pokazuje do czego zdolni są ludzie zmanipulowani przez jedyną prawdziwą religię. Sianie hejtu z podium może dać właśnie takie rezultaty. Ktoś powinien się wreszcie zająć mową nienawiści jaką kieruje oficjalnie i bezkarnie Ciało Kierownicze do tysięcy, ba, milionów ludzi na świecie.
To jednostkowa akcja "bojownika sekty"i napewno potępiona przez grona starszych
Napewno nikt go nie pochwali za brawurową jazdę pod prąd ideologii śj,
Zemstę zostawiają Panu jak mawiają  z CK
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpień, 2018, 21:44 wysłana przez Reskator »


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 262
  • Polubień: 2165
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #118 dnia: 13 Sierpień, 2018, 21:54 »
To teraz może parę słów o samej akcji, bo skupiliśmy się tylko na panu terroryście :).

Mimo, że tym razem byliśmy krócej niż ostatnio, to mam wrażenie, że podchodziło do nas sporo więcej osób. Podeszło kilku aktywnych Świadków Jehowy (zarówno takich z wątpliwościami jak i takich, którzy po prostu byli ciekawi co mamy do powiedzenia), kilku zainteresowanych, jak i również byli/niedoszli Świadkowie z terenu Trójmiasta. Jedna kobieta powiedziała, że po zobaczeniu naszych transparentów odwiedziła stronę przerywamymilczenie.pl i przeczytała tam wszystko, po czym zaczęła wypytywać o to siostry, z którymi studiowała. Te od razu nabrały do niej dystansu i stwierdziły, że powinna więcej czytać Biblię i nie zajmować się takimi rzeczami. Na co ona stwierdziła, że to w takim razie będzie jej ostatni kongres :).


Tylko pozazdrościć u nas w Szczecinie skromniutko.
Obejrzałem film z linku facebook i tak odnośnie "nie ta skala", ja powiedziałem Russel też skromnie zaczynał, no może nie tak skromnie bo miał większy kapitał.


Offline Iza

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #119 dnia: 13 Sierpień, 2018, 21:54 »
Ja doceniam Twoją pracę na forum.
Mnie nie zawiodłeś.
Mnie tez nie.
Bardzo miło było spotkać się twarzą w twarz choć na chwilę. Żałuję, ze nie skorzystaliśmy  Twej wiedzy i zgromadzonych perełek z literatury Strasznicy na samej akcji, ale i tak w sumie spora czesc tego, wykorzystujemy skutecznie dzięki temu, ze zadałeś sobie wiele trudu by to zebrać i uporządkować.
 
Gdzie Duch Pana, tam wolność.