Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018  (Przeczytany 37001 razy)

Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #90 dnia: 12 Sierpień, 2018, 20:01 »
moje trzy grosze:
Jak krzepiąca, podnosząca na duchu Twoja Mav wiadomość o zdjęciach nie wspomnę.
Jak dalej tak będzie wszystko pomyślnie przebiegało, to ich kąpanie będzie tylko symboliczne na kolejnych rocznych zlotach a osób coraz, coraz mniej w ich szeregach.
DZIĘKUJE wszystkim, którzy brali udział OSOBISTY, jak również za POŚWIĘCONY CZAS I DOBITNE OBNAŻENIE KŁAMSTWA (Ww) - pozdrawiam  :) :)
« Ostatnia zmiana: 12 Sierpień, 2018, 20:20 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline CEGŁA

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #91 dnia: 12 Sierpień, 2018, 20:26 »
Stan na godzinę 20:25, „dziś użytkowników online” - 331.
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #92 dnia: 12 Sierpień, 2018, 20:27 »
Na www.przerywamymilczenie.pl również odnotowałem wzrost liczby odwiedzających w ten weekend:



Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #93 dnia: 12 Sierpień, 2018, 20:35 »
A gości że hej w tej chwili:

267 Gości,


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #94 dnia: 12 Sierpień, 2018, 21:03 »
No powiem Wam, że tego się nie spodziewałem. Dzisiaj podczas naszej pokojowej akcji informacyjnej próbowano nas... rozjechać samochodem :o. 30 minut po rozpoczęciu akcji w kilkoosobową grupę wjechał nieznany na razie sprawca samochodem Renault Megane, rozjeżdżając nasz stojak z plakatem i uderzając w szyld miejski z mapą okolicy, po czym od razu wycofał i uciekł z miejsca wypadku. Gdybyśmy w porę nie odskoczyli to mogłoby się to źle skończyć.  Na szczęście udało mi się go dogonić i uwiecznić zarówno numery rejestracyjne jak i wizerunek - którego na razie ze względu na trwające postępowanie na Policji nie możemy ujawnić. Mimo to jeśli rozpoznajecie sprawcę bądź samochód to prosimy zgłoście się do nas.






Wczoraj usłyszałem, że podobno w Gdańsku odstępcy wjechali w Świadków, którzy spokojnie szli na kongres. :o  Dzisiaj się potwierdziło, że niektórzy Świadkowie Jehowy puścili tą informację dalej, bo usłyszałem ten fake news  od "świeckiej osoby”

Ten Jehowa Akbar który chciał staranować protestujących "agentów Szatana” może być pierwszym ale nie ostatnim. Jak nie zostanie ukarany i sprawa, nie daj Boże, zostanie umożona to obawiam się, że pojawią się jego następcy.

Przy takim poziomie indoktrynacji, tak znacznej, postępującej radykalizacji Świadków, wszystko jest już chyba możliwe. :(




"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #95 dnia: 12 Sierpień, 2018, 21:33 »
Wczoraj usłyszałem, że podobno w Gdańsku odstępcy wjechali w Świadków, którzy spokojnie szli na kongres. :o  Dzisiaj się potwierdziło, że niektórzy Świadkowie Jehowy puścili tą informację dalej, bo usłyszałem ten fake news  od "świeckiej osoby”

Może trochę poza tematem, ale ten fake news bardzo przypomina telefon słuchacza do radia Erewań...
-Dzień dobry, czy to prawda, że w Moskwie na Placu Czerwonym, rozdają za darmo samochody marki Zaporożec?
-Oczywiście że to prawda, z tym że nie w Moskwie, a w Leningradzie i nie na Placu Czerwonym, a na Placu Rewolucji i nie samochody, tylko rowery i nie rozdają tylko kradną.  ;D
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpień, 2018, 09:15 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Sebastian

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #96 dnia: 12 Sierpień, 2018, 21:42 »
wcale nie dziwię się że informacja właśnie w takiej formie krąży wśród wyznawców Jehowy - ja sam jeszcze 20 lat temu gdybym usłyszał że ŚJ chciał zrobić fizyczną krzywdę odstępcom pomyślałbym sobie "że ktoś coś przekręcił" i zapewne było dokładnie na odwrót.

taki sposób wnioskowania nazywa się w psychologii "racjonalizacja" i jest czymś zupełnie naturalnym (tak interpretujemy zasłyszane informacje aby pasowały do naszego światopoglądu i do naszego doświadczenia życiowego)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #97 dnia: 12 Sierpień, 2018, 22:04 »
Założę się, że w "kuluarach" stadionowych znaleźli się tacy co wychwalali tego mściciela Bożego i byli chętni do naśladownictwa jego głupoty i to w bardziej radykalnej formie.
Na Zgromadzeniu przedstawiono w korzystnym świetle jako wzór do naśladowania Jael. Mówca opisywał ze szczegółami jak to Jael chwyciła palik od namiotu a że mieszkała w namiocie to umiała się posługiwać takimi sprzętami umiejętnie i zrobiła użytek z umiejętności i już myślałem że mówca opisze jak palik wcina się w głowę Sisery...  Ale nie mówca zrobił co innego. Powiedział i wiemy jak ta historia się skończyła.

Czy człowiek który wjechał samochodem w manifestujących nie wczuł się w rolę Jael?

Chciałbym się mylić...


Offline julia7

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #98 dnia: 12 Sierpień, 2018, 22:14 »
Jest jakiś filmik z pikiety?


Offline salvat

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #99 dnia: 12 Sierpień, 2018, 22:16 »
www.facebook.com/MiedzynarodowaMapaExSwiadkowJehowyIIchPrzyjaciol/

Oczywiście, mam nadzieję, że organizatorzy nie mają nic przeciw.
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #100 dnia: 12 Sierpień, 2018, 23:12 »
Na Zgromadzeniu przedstawiono w korzystnym świetle jako wzór do naśladowania Jael. Mówca opisywał ze szczegółami jak to Jael chwyciła palik od namiotu a że mieszkała w namiocie to umiała się posługiwać takimi sprzętami umiejętnie i zrobiła użytek z umiejętności i już myślałem że mówca opisze jak palik wcina się w głowę Sisery...  Ale nie mówca zrobił co innego. Powiedział i wiemy jak ta historia się skończyła.
W latach 70. XX w. był taki rysunek w Strażnicy. :-\


Offline miranda

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #101 dnia: 13 Sierpień, 2018, 09:57 »
Głównie chodzi o to, by tym 'mundurowym' podać trochę na tacy - oni są nie kumaci na tym poziomie.


Dobrze byłoby też donieść mundurowym o niektórych forach , które szerzą nienawiść np na tle wyznaniowym.


Offline julia7

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #102 dnia: 13 Sierpień, 2018, 09:59 »
Dobrze byłoby też donieść mundurowym o niektórych forach , które szerzą nienawiść np na tle wyznaniowym.

Nie czytasz ze zrozumieniem? Jakiś pseudo naśladowca Chrystusa chciał ludzi autem przejechać, po czym pobożnie poszedł na kongres.


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #103 dnia: 13 Sierpień, 2018, 10:00 »
Dobrze byłoby też donieść mundurowym o niektórych forach , które szerzą nienawiść np na tle wyznaniowym.

Nie trzeba. Oni to trzepią na bieżąco.


Offline salvat

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #104 dnia: 13 Sierpień, 2018, 10:01 »
Na Zgromadzeniu przedstawiono w korzystnym świetle jako wzór do naśladowania Jael. Mówca opisywał ze szczegółami jak to Jael chwyciła palik od namiotu a że mieszkała w namiocie to umiała się posługiwać takimi sprzętami umiejętnie i zrobiła użytek z umiejętności i już myślałem że mówca opisze jak palik wcina się w głowę Sisery...  Ale nie mówca zrobił co innego. Powiedział i wiemy jak ta historia się skończyła.

Czy człowiek który wjechał samochodem w manifestujących nie wczuł się w rolę Jael?

Chciałbym się mylić...

Zależy czy było to po przemówieniu czy przed.
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw