Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018  (Przeczytany 37013 razy)

Offline HARNAŚ

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #60 dnia: 11 Sierpień, 2018, 14:30 »
Dzisiaj w pracy powiedziałem , że świadki na kongresie dostaną nową zrewidowaną czyli poprawiony najlepszy i najwierniejszy do tej pory PNŚ zwany obecnie srebrny miecz. Pokazałem mu zdjęcie Maćka z nowym egzemplarzem A on na to :
- To jak do mnie przyjdą to powiem :  Skoro do mnie przychodzisz to zostaw pan ten srebrny miecz  w swoim domu bo na Policję zadzwonię ;D


Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #61 dnia: 11 Sierpień, 2018, 17:32 »
Ja byłem tylko na biesiadzie od g. 14.
Ale jutro pewnie wcześniej będę.

Fajnie było się poznać. Ponad 25 osób było w karczmie.
Wiele twarzy forumowych i niektóre co są czytelnikami forum. :)


Offline coma

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #62 dnia: 11 Sierpień, 2018, 18:02 »
Mówiono o WAS w Łodzi  :D
"Odstępcy"
"Pikieta przeciwników"




Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #63 dnia: 11 Sierpień, 2018, 18:16 »
No powiem Wam, że tego się nie spodziewałem. Dzisiaj podczas naszej pokojowej akcji informacyjnej próbowano nas... rozjechać samochodem :o. 30 minut po rozpoczęciu akcji w kilkoosobową grupę wjechał nieznany na razie sprawca samochodem Renault Megane, rozjeżdżając nasz stojak z plakatem i uderzając w szyld miejski z mapą okolicy, po czym od razu wycofał i uciekł z miejsca wypadku. Gdybyśmy w porę nie odskoczyli to mogłoby się to źle skończyć.  Na szczęście udało mi się go dogonić i uwiecznić zarówno numery rejestracyjne jak i wizerunek - którego na razie ze względu na trwające postępowanie na Policji nie możemy ujawnić. Mimo to jeśli rozpoznajecie sprawcę bądź samochód to prosimy zgłoście się do nas.

« Ostatnia zmiana: 11 Sierpień, 2018, 18:37 wysłana przez mav »


Offline Fantom

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #64 dnia: 11 Sierpień, 2018, 18:33 »
Czyżby jakiś porządkowy się wyrwał?:))
 Co za kretyństwo! Mam nadzieję,że policja zrobi swoje,a my potem weźmiemy go na tapetę,jeżeli to ŚJ.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline salvat

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #65 dnia: 11 Sierpień, 2018, 18:46 »
Ciekawe czy była to indywidualna inicjatywa....
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #66 dnia: 11 Sierpień, 2018, 18:54 »
Raczej na pewno indywidualna, po prostu jakis niezrównoważony fanatyczny sympatyk ŚJ albo obecny ŚJ którego zabolała „obrzydliwość w miejscu świętym” i postanowił wziąć sprawy w swoje ręce.


Offline salvat

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #67 dnia: 11 Sierpień, 2018, 18:57 »
Tylko patrzeć jak po zapłaceniu grzywny lub sprawie sądowej wywalą delikwenta z jego zboru, a potem pocisną kit że tak naprawdę to nie był świadek.
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline lukier

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #68 dnia: 11 Sierpień, 2018, 19:00 »
To dziad! Mam nadzieję, że nic się nikomu nie stało i nie było dużych strat. Oby dosięgła go sprawiedliwość ręki boskiej ;) a najpewniej sądowej :) powodzenia!


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #69 dnia: 11 Sierpień, 2018, 19:14 »
Patrząc po tylnym lewym błotniku, to chyba jakiś "etatowy" rozjeżdżacz odstępców.  ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline salvat

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #70 dnia: 11 Sierpień, 2018, 19:15 »
Samochód też etatowy, dla niepoznaki zamiast Golfa III lub BMW E46 :D
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #71 dnia: 11 Sierpień, 2018, 22:35 »
Tylko patrzeć jak po zapłaceniu grzywny lub sprawie sądowej wywalą delikwenta z jego zboru, a potem pocisną kit że tak naprawdę to nie był świadek.
Raczej 'poczekają aż sprawa się wyciszy', jego zaś później mianują wyżej za zasługi dla dobrej nowiny.
Ziomki z Nadarzyna - jeśli jutro podczas sesji z największą liczbą obecnych nie podacie komunikatu, że wiecie o incydencie, ale stanowczo go potępiacie i oficjalnie przyznacie, że nie macie z tym nic wspólnego, to jak dla mnie wy bierzecie odpowiedzialność za to, co się stało. To wy wynajmujecie obiekt i macie tam wielkiego 'przewodniczącego zgromadzenia', więc niech on wykaże się jajami.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline xXx

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #72 dnia: 11 Sierpień, 2018, 22:47 »
https://www.lexlege.pl/ustawa-o-bezpieczenstwie-imprez-masowych/rozdzial-2-bezpieczenstwo-imprez-masowych/4332/.

Odpowiedzialność za ten incydent spoczywa chyba również na organizatorach kongresu.


Offline Fantom

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #73 dnia: 11 Sierpień, 2018, 23:46 »
wow! Czyli ten kongres to wielka IMPREZA:))
(Art. 5. Wymogi w zakresie zapewnienia bezpieczeństwo imprezy i obowiązek zabezpieczenia imprezy)
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline gangas

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #74 dnia: 11 Sierpień, 2018, 23:53 »
 Do której jutro kongres z akcją w Gdańsku? Jadę w tamtą stronę i może bym zawitał? Będę ok 15 w Krynicy. Zdążę? ??? ??? ???
Jutro to dziś tyle że jutro.