Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018  (Przeczytany 37010 razy)

Offline CEGŁA

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #75 dnia: 11 Sierpień, 2018, 23:59 »



Ciekawe czy bedzie na tyle inteligentny, żeby w niedziele  tym autem nie przyjeżdżać na kongres ;)
Albo bedzie kiblowal cała niedziele na komendzie.
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #76 dnia: 12 Sierpień, 2018, 00:31 »
Do której jutro kongres z akcją w Gdańsku? Jadę w tamtą stronę i może bym zawitał? Będę ok 15 w Krynicy. Zdążę?

Akcja jest do 14-tej, wiec niestety raczej na akcję nie zdążysz. Sam kongres jest do 15:50.


Offline Startek

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #77 dnia: 12 Sierpień, 2018, 02:37 »
Czyżby jakiś porządkowy się wyrwał?:))
 Co za kretyństwo! Mam nadzieję,że policja zrobi swoje,a my potem weźmiemy go na tapetę,jeżeli to ŚJ.
  Żaden porządkowy to tylko  nasz forumowy przyjaciel  TRAMPEK .


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #78 dnia: 12 Sierpień, 2018, 09:12 »
  Żaden porządkowy to tylko  nasz forumowy przyjaciel  TRAMPEK .
Nie zdziwiłoby mnie to.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #79 dnia: 12 Sierpień, 2018, 09:39 »
Mówiono o WAS w Łodzi  :D
"Odstępcy"
"Pikieta przeciwników"

To tak dla informacji, pierwszymi odstępcami byli Świadkowie Jehowy, gdyż to oni odłączyli się od Badaczy Pisma Świętego :)
Pozdrawiam


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #80 dnia: 12 Sierpień, 2018, 10:38 »
Otrzymaliśmy dzisiaj informację, że sprawca wczorajszego zdarzenia został zatrzymany przez policję. Ponoć przywiózł rodzinę na kongres, odstawił ich i wtedy postanowił w nas wjechać. Nie znamy jeszcze jego tożsamości ani nie wiemy czy był Świadkiem Jehowy czy tylko zainteresowanym, ale na pewno był ich sympatykiem. Zostaniemy poinformowani gdy zostaną mu postawione zarzuty, a wtedy napiszemy coś więcej.


Offline salvat

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #81 dnia: 12 Sierpień, 2018, 11:58 »
Nie potrafił was "rozjechać" argumentami to próbował samochodem.
Teraz policjanci rozjeżdżają go paragrafami.
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #82 dnia: 12 Sierpień, 2018, 16:59 »
Byłem odwiedzić manifestujących, niestety była to taka godzina, że już się zwijali. Ale uścisnąłem kilka prawic, zobaczyłem rozjechaną tablicę informacyjną w którą wjechał świadkowski talib.
 Taka mnie myśl naszła, ale to jest w gestii mav-a. Może podać policji nr IP Trampka i następnych jego wcieleń, policja pewnie ma środki żeby powiązać te nr IP do "rajdowca", albo wykluczyć powiązanie. Jakby wypadło pozytywnie, to może i jego obelgi rzucane na forum dodać do sprawy. Osobiście udostępnię mail-e które do mnie wypisywał, lżąc mnie.  ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline coma

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #83 dnia: 12 Sierpień, 2018, 17:12 »
Będą zamieszczone tutaj jakieś migawki z manifestacji?


Offline salvat

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #84 dnia: 12 Sierpień, 2018, 17:14 »
Założę się, że w "kuluarach" stadionowych znaleźli się tacy co wychwalali tego mściciela Bożego i byli chętni do naśladownictwa jego głupoty i to w bardziej radykalnej formie.
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #85 dnia: 12 Sierpień, 2018, 17:26 »
Taka mnie myśl naszła, ale to jest w gestii mav-a. Może podać policji nr IP Trampka i następnych jego wcieleń, policja pewnie ma środki żeby powiązać te nr IP do "rajdowca", albo wykluczyć powiązanie. Jakby wypadło pozytywnie, to może i jego obelgi rzucane na forum dodać do sprawy. Osobiście udostępnię mail-e które do mnie wypisywał, lżąc mnie.  ;D

To leży tylko w Twojej gestii - zrób to. Może to zabezpieczyć cały rodzaj ludzki przed popaprańcami. Tym samym ocali to życie, tych co mogliby zostać rozjechani przez takich talibów. Podpowiem: walka z terroryzmem 8-)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #86 dnia: 12 Sierpień, 2018, 17:47 »
To leży tylko w Twojej gestii - zrób to.
Nie bardzo. Nie mam dostępu do nr IP kont usuniętych. Dodatkowo, z tego co wiem, to mav był zgłaszającym zajście.

Założę się, że w "kuluarach" stadionowych znaleźli się tacy co wychwalali tego mściciela Bożego i byli chętni do naśladownictwa jego głupoty i to w bardziej radykalnej formie.

Tu na forum była już wzmianka o jeszcze jednym mścicielu, który samochodem staranował przydrożną kapliczkę, bo to wg śJ bałwan i obiekt bałwochwalstwa. Tylko że pecha miał mściciel, bo na gruzach kapliczki pozostała jego tablica rejestracyjna.  ;D
« Ostatnia zmiana: 12 Sierpień, 2018, 17:51 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #87 dnia: 12 Sierpień, 2018, 17:49 »
Bez przesady takich trampków jest sporo wśród ŚJ.
Nie jednemu psu Burek.


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #88 dnia: 12 Sierpień, 2018, 18:04 »
Nie bardzo. Nie mam dostępu do nr IP kont usuniętych. Dodatkowo, z tego co wiem, to mav był zgłaszającym zajście.

Głównie chodzi o to, by tym 'mundurowym' podać trochę na tacy - oni są nie kumaci na tym poziomie. Być może, to jest ktoś, kto tutaj na forum groził innym. Powiązanie tych szczegółów wydłużyć może komuś wyrok, a tym samym społeczeństwo odzieli na jakiś czas od 'zarazy'. Lepiej zapobiegać, niż czytać nagłówki w stylu: "Złapano niepoczytalnego 'trampoliniego', który rozjechał X uczestników pokojowej akcji informacyjnej, i to na śmierć, skutecznie"
Nie odpuście tematu.


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #89 dnia: 12 Sierpień, 2018, 19:17 »
To teraz może parę słów o samej akcji, bo skupiliśmy się tylko na panu terroryście :).

Mimo, że tym razem byliśmy krócej niż ostatnio, to mam wrażenie, że podchodziło do nas sporo więcej osób. Podeszło kilku aktywnych Świadków Jehowy (zarówno takich z wątpliwościami jak i takich, którzy po prostu byli ciekawi co mamy do powiedzenia), kilku zainteresowanych, jak i również byli/niedoszli Świadkowie z terenu Trójmiasta. Jedna kobieta powiedziała, że po zobaczeniu naszych transparentów odwiedziła stronę przerywamymilczenie.pl i przeczytała tam wszystko, po czym zaczęła wypytywać o to siostry, z którymi studiowała. Te od razu nabrały do niej dystansu i stwierdziły, że powinna więcej czytać Biblię i nie zajmować się takimi rzeczami. Na co ona stwierdziła, że to w takim razie będzie jej ostatni kongres :).