Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018  (Przeczytany 37007 razy)

Offline CEGŁA

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #30 dnia: 01 Sierpień, 2018, 15:21 »
10, 11 i 17 Sierpnia robią protest w UK --> LINK Facebook


10 sierpnia się spotykają

11 i 17 Sierpnia protest pod ExCeL London Exhibition and Convention Centre ---> LINK
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline CEGŁA

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #31 dnia: 01 Sierpień, 2018, 21:34 »
Pytanie do organizatorów!

"Odstępcy"  ;) z UK pytają się:   "I wonder if we could do a Skype link up on one of the days?"
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline PoProstuJa

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #32 dnia: 04 Sierpień, 2018, 19:22 »
Poważnie rozważam przyjazd do Gdańska, ale zastanawiam się jak to ugryźć logistycznie.
Najbardziej zastanawiam się w jakim rejonie szukać noclegu - Gdańsk/Sopot?
Może ktoś z Was też szuka i chciałby się dołączyć? W kupie raźniej :)
Zapraszam do prywatnej korespondencji :)


Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #33 dnia: 08 Sierpień, 2018, 12:39 »
Rezygnacja

Rezygnuję ze swego udziału w Akcji.
Kilka powodów:

zawiadomiłem 11 mediów miejscowych i krajowych, zero odzewu (podawałem maila i telefon);

liczyłem na deklarację przyjazdu co najmniej 25 osób (na zjazdy ruchu Effatha przestałem jeździć, bo nie przyjeżdżało tam minimum 100 osób);

względy rodzinne nie pozwalają mi poświęcić 2 dni od rana;

nie chcę swoją osobą stwarzać wrażenia, że to katolicy organizują, czy brylują w tym, jak czytałem takie głosy po wrocławskiej akcji;

utraciłem wewnętrzną motywację bycia na akcji;

Oczywiście nie zamykam się na tyle by nie spotkać się i ewentualnie oprowadzić po Starówce.

Przepraszam tych, których zawiodłem, a pewnie ku uciesze będzie dla tych, którzy niezbyt przychylnym okiem patrzyli na moją deklarację bycia na akcji

Moja refleksja:
Owszem popieram te akcje, ale musi brać w nich udział co najmniej 50 osób, tak jak we Wrocławiu.


Offline PoProstuJa

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #34 dnia: 08 Sierpień, 2018, 15:24 »
Rezygnacja

Rezygnuję ze swego udziału w Akcji.
Kilka powodów:

zawiadomiłem 11 mediów miejscowych i krajowych, zero odzewu (podawałem maila i telefon);

liczyłem na deklarację przyjazdu co najmniej 25 osób (na zjazdy ruchu Effatha przestałem jeździć, bo nie przyjeżdżało tam minimum 100 osób);

względy rodzinne nie pozwalają mi poświęcić 2 dni od rana;

nie chcę swoją osobą stwarzać wrażenia, że to katolicy organizują, czy brylują w tym, jak czytałem takie głosy po wrocławskiej akcji;

utraciłem wewnętrzną motywację bycia na akcji;

Oczywiście nie zamykam się na tyle by nie spotkać się i ewentualnie oprowadzić po Starówce.

Przepraszam tych, których zawiodłem, a pewnie ku uciesze będzie dla tych, którzy niezbyt przychylnym okiem patrzyli na moją deklarację bycia na akcji

Moja refleksja:
Owszem popieram te akcje, ale musi brać w nich udział co najmniej 50 osób, tak jak we Wrocławiu.

Roszada... teraz to Ty marudzisz!  ;D
A mi zarzucałeś, że patrzę w czarnych barwach (na wydanie książki).

Bardzo chciałabym Cię poznać osobiście i nie odbieraj mi nadziei! :)

A poza tym skąd wiesz dokładnie ile przyjdzie osób? Mogą być takie, które się nie zgłaszają przez Internet, a dołączą do grupy.

I najważniejsze... nie ilość, ale jakość się liczy!

Gdyby to było 8 osób, to uznałbyś, że to dużo czy mało?!

Bóg uznał, że opłaca się uratować 8 osób... w arce Noego.

Nie musisz też przyjeżdzać przez dwa dni - może być jeden.
Ponadto nie ukrywajmy, że spośród osób tam przyjeżdżających masz chyba najbliżej...
Ja będę jechać 9 godzin w jedną stronę!


Offline CEGŁA

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #35 dnia: 08 Sierpień, 2018, 16:07 »
Roszada, nawet mirinda polubiła Twój post. Nie rób jej tego   ;)
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline salvat

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #36 dnia: 08 Sierpień, 2018, 16:52 »
Czy organizatorzy przewidują relację na żywo na YT?
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #37 dnia: 08 Sierpień, 2018, 17:26 »
Roszada, nawet mirinda polubiła Twój post. Nie rób jej tego   ;)
Miranda to mi dał już wcześniej lubika, gdy pisałem, że wygłoszę słowa o Fałszywych prorokach.
Jemu się już wszystko miesza, nie wie za co daje lubiki. :-\
Może myślał, że mam mówić o wszystkich innych, ale nie o ŚJ. ;)

Są i inne powody, o których nie chciałem pisać.


Offline HARNAŚ

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #38 dnia: 08 Sierpień, 2018, 18:59 »
Roszada masz rację , nie inwestuj w przedsięwzięcie , które nie ma przyszłości w tej formule. Byłem pierwszy , który to otwarcie skrytykował ponad rok temu .


Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #39 dnia: 08 Sierpień, 2018, 19:04 »
Roszada masz rację , nie inwestuj w przedsięwzięcie , które nie ma przyszłości w tej formule. Byłem pierwszy , który to otwarcie skrytykował ponad rok temu .
Ja jestem wypalony trochę i zniechęcony innymi działaniami, a właściwie brakiem pewnych działań. Np. na tej stronie:
PRZERYWAMY MILCZENIE.PL
https://przerywamymilczenie.pl/

nie ukazał się żaden artykuł od ponad roku, a na banerach reklamuje się martwą stronę.

Ja popieram całokształt, ale nie poszczególne działania. :-\


Offline PoProstuJa

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #40 dnia: 08 Sierpień, 2018, 22:20 »
Roszada masz rację , nie inwestuj w przedsięwzięcie , które nie ma przyszłości w tej formule. Byłem pierwszy , który to otwarcie skrytykował ponad rok temu .

Harnasiu, gratuluję, że byłeś pierwszy w krytyce! :)

Czy przy okazji zaproponowałeś jakieś lepsze rozwiązanie w zamian? :)


Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #41 dnia: 08 Sierpień, 2018, 22:26 »
Harnasiu,
Czy przy okazji zaproponowałeś jakieś lepsze rozwiązanie w zamian? :)
Żonusia, kawusia, piwusia i pidżamusia. ;D
Aaa i wierszusia.


Offline HARNAŚ

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #42 dnia: 09 Sierpień, 2018, 06:20 »
Harnasiu, gratuluję, że byłeś pierwszy w krytyce! :)

Czy przy okazji zaproponowałeś jakieś lepsze rozwiązanie w zamian? :)
A czy muszę proponować coś lepszego? Można coś ulepszać gdy to ma sens, a manifa w takiej formie i żenującej frekwencji gdzie kilka ludzi z megafonem pod obiektem kongresowym uświadamia świadków to słaby pomysł.  Psy szczekają karawana idzie dalej , jeszcze bardziej zwierają szeregi ufając , że są po dobrej stronie. Wygląda to tak jak opisuje Strażnica , że odstępcy będą walczyć z Bogiem i rzucać szkalumie na organizację . Lepszym rozwiązaniem jest rynek , albo inne miejsce w mieście o dużym natężeniu ruchu pieszych. Taka akcja ma sens  gdy jest kierowana do ludzi postronnych aby nie dali się złapać w sidła kolorowej sekty. Wyciąganie na siłe ludzi z organizacji to błąd. Ciekawość jest zaspokajana przez nasze forum , co widać po ilości wejść i obecności gości , do tego jest w miarę anonimowa
P.S Czy każde przedsięwzięcie trzeba chwalić i rozpływać się w peanach , bo organizuje je grupa ludzi z forum? Nie działamy pod wpływem ducha i zwyczajnie niektóre pomysły są nie trafione , tak jak w organizacji nie wszystko przynosi efekty takie jak sobie wymyślili managerowie . Ale nie utrudniam i nie blokuję takich inicjatyw , kto ma ochotę proszę bardzo .
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpień, 2018, 06:36 wysłana przez HARNAŚ »



Offline PoProstuJa

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018
« Odpowiedź #44 dnia: 09 Sierpień, 2018, 12:10 »
A czy muszę proponować coś lepszego? Można coś ulepszać gdy to ma sens, a manifa w takiej formie i żenującej frekwencji gdzie kilka ludzi z megafonem pod obiektem kongresowym uświadamia świadków to słaby pomysł.  Psy szczekają karawana idzie dalej , jeszcze bardziej zwierają szeregi ufając , że są po dobrej stronie. Wygląda to tak jak opisuje Strażnica , że odstępcy będą walczyć z Bogiem i rzucać szkalumie na organizację . Lepszym rozwiązaniem jest rynek , albo inne miejsce w mieście o dużym natężeniu ruchu pieszych. Taka akcja ma sens  gdy jest kierowana do ludzi postronnych aby nie dali się złapać w sidła kolorowej sekty. Wyciąganie na siłe ludzi z organizacji to błąd. Ciekawość jest zaspokajana przez nasze forum , co widać po ilości wejść i obecności gości , do tego jest w miarę anonimowa
P.S Czy każde przedsięwzięcie trzeba chwalić i rozpływać się w peanach , bo organizuje je grupa ludzi z forum? Nie działamy pod wpływem ducha i zwyczajnie niektóre pomysły są nie trafione , tak jak w organizacji nie wszystko przynosi efekty takie jak sobie wymyślili managerowie . Ale nie utrudniam i nie blokuję takich inicjatyw , kto ma ochotę proszę bardzo .

Harnasiu nadal nie wiem skąd Twoje przekonanie, że to słaby pomysł?
Nie wiesz ile osób weszło w Internet, żeby poczytać na temat Świadków, bo zainspirowała ich właśnie manifestacja "odstępców"... A z pewnością było ich wiele.

To, że na forum jest zarejestrowana liczba osób w konkretnej liczbie nie znaczy, że nikt więcej tego forum nie ogląda. Gości jest mnóstwo. Skądś się dowiadują o forum. Skąd?
Na przykład z takich akcji...

Na Youtubie można znaleźć filmiki zza granicy, gdzie stoi JEDNA OSOBA protestująca koło sali zgromadzeń.
Można znaleźć filmiki Zeba, który podchodzi SAM do pojedynczych stojaków z literaturą.
Czy to, że nie ma z nim 200 innych "odstępców" sprawia, że jest akcja nie ma sensu?

Co wyście się uparli na te tłumy i rzesze ludzi?
Chcecie tłumu, to się zgłoście... i będzie tłum.

Do Warwick przyjechała grupa odstępców, ale nie były to tłumy tysięczne. A mimo to nakręcony został na ich temat reportaż oraz wywiady z poszczególnymi osobami.

Ja rozumiem to, że nie każdy chce iść na taką akcję - mamy wybór. Ale niech przy okazji nie zniechęca innym swoim biadoleniem.