Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wstawianie zdjęć ze zgromadzeń na Instagrama i Facebooka  (Przeczytany 4594 razy)

Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 990
  • Polubień: 8481
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Wstawianie zdjęć ze zgromadzeń na Instagrama i Facebooka
« Odpowiedź #15 dnia: 03 Sierpień, 2018, 23:46 »

Nie będę się wypowiadał na temat merytoryczności zgromadzenia. Też uważam, że Org okłamał ludzi. Ale doszukiwanie się na siłę negatywnych cech u tych ludzi trochę mi pachnie paranoją. Pytanie: a co robią ŚJ czego inni ludzie nie robią. Noszą siostry krótkie spódniczki? Obcisłe spodnie? cycki na wierzchu? Zdjęcia na facebooku, instagramie ? Czyż wyznawcy innych religii tego nie robią?
Na tym zakończę swą wypowiedź w tym temacie.
podkreślenie osobiście dodałem
moje trzy grosze:
Nie do zwykłych ludzi tylko do Tego diabelskiego gremium (Ww), co zryło całkowicie i nadal ryje nieszczęśników ( ale się dowiedzą w nowej srebrzance 2018, którą może dostaną jak będą grzeczni na zlocie - nie wyszczególnili JEZUSA w indeksie, przerobili, zataili -TARGNĘLI SIĘ NA SMEGO JEZUSA- (powiało grozą)
dodałem podkreślenie w swoim komentarzu

I pierwszy SZOK na temat srebrzanki j.pol. 2018 - już na FORUM
« Ostatnia zmiana: 03 Sierpień, 2018, 23:49 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Wstawianie zdjęć ze zgromadzeń na Instagrama i Facebooka
« Odpowiedź #16 dnia: 03 Sierpień, 2018, 23:51 »
Nadaszyniaku podkreślenie moje.

I niby są rady,co do ubioru i to szczególnie dla niewiast,a tu często taki widok...
Cycki na wierzchu,w nich wpięta plakietka,za krótka i obcisła sukienka czy tam spódnica!
I jak to powiedział mój znajomy "aż jej się wylewało,ale było na co popatrzeć..."  ;D


Co do jakości tematów na zgromadzeniach i fałszowania Biblii pełna zgoda.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 990
  • Polubień: 8481
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Wstawianie zdjęć ze zgromadzeń na Instagrama i Facebooka
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Sierpień, 2018, 00:02 »
Gandalf Szary - Ale ja nie ciągnę tematu kabaretu trzy dniowego
TYLKO SREBRZANKI j. pol.- 2018, którą podadzą zrytym beretom na zlocie z wielkim kunsztem


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Wstawianie zdjęć ze zgromadzeń na Instagrama i Facebooka
« Odpowiedź #18 dnia: 04 Sierpień, 2018, 00:10 »
Gandalf Szary - Ale ja nie ciągnę tematu kabaretu trzy dniowego
TYLKO SREBRZANKI j. pol.- 2018, którą podadzą zrytym beretom na zlocie z wielkim kunsztem
[/b][/size]

Ja to rozumiem. Odpisałem ogólnie, odnosząc się zarówno do fałszowania Biblii jak też jakości zgromadzenia (w swoim poście chciałem odnieść się do wypowiedzi wszystkich uczestników tego wątku). Natomiast nie podoba mi się wyszukiwanie trochę na siłę negatywnych cech u ŚJ. Są takimi samymi ludźmi jak inni, mają przywary jak inni, popełniają błędy jak inni, a niektórzy z nich są fajnymi normalnymi ludźmi. Nie mam nic przeciw potępianiu samej organizacji ale piętnowanie ludzi? Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Sebastian

Odp: Wstawianie zdjęć ze zgromadzeń na Instagrama i Facebooka
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Sierpień, 2018, 14:16 »
Bogu dzięki, że mieli chociaż możliwość potraktować zgromadzenia jako wydarzenia towarzyskie i wyszarpać dla siebie te kilka ludzkich chwil. Przeżycie duchowe? A gdzie ty tam miałeś duchowość, rytuał, symbolikę na spotkaniu wolontariuszy amerykańskiej spółki? Jak bardzo zbudowane były 70 letnie siostry gotujące się pod parasolami przy 30 stopniach? Albo stojący kilka godzin pod rząd porządkowi/skrzynkowi? To nie zauważyłeś dla ilu osób zgromadzenie było próbą wytrzymałości fizycznej, którą należało przesiedzieć do przerwy, a później do modlitwy końcowej? Jakie masz w takich okolicznościach doznania?

Kongres to takie 4 mega zebrania pod rząd. Jedyny punkt programu który faktycznie był kreatywny, budził jakieś emocje i przyciągał uwagę to był dramat. Cała reszta to mielenie tego samego.
jako młody człowiek (studium w wieku 14 lat chrzest 17 lat) postrzegając ORG jako "organizację Jehowy" byłem mocno zdziwiony "dziwnym" podejściem Boga do przekazywania ważnych informacji "swojemu ludowi"

budziły moją konsternację przekazywane na kongresach poglądy, jakoby właśnie na kongresie mogły być (w tak niesprzyjającej formie: upał deszcz itd) przekazane informacje które "okażą się niezbędne do ratowania życia podczas armagedonu")

byłem wówczas zbyt zapatrzony w org aby zrozumieć że "ktoś sobie ze mnie kpi", ale pomysł że doskonały Bóg Jehowa wybiera takie niedoskonałe formy komunikacji z ludźmi budził moje wielkie zdziwienie i zażenowanie...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)