Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: a co dalej...?  (Przeczytany 96556 razy)

Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: a co dalej...?
« Odpowiedź #495 dnia: 29 Październik, 2018, 18:27 »
Wrzucaj. Bo jeżeli tego nie zrobisz, to ja wrzucę. Niech forumowicze osądzą w którym słowie moja wiadomość była obraźliwa.
« Ostatnia zmiana: 29 Październik, 2018, 18:29 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline GalAnonim

Odp: a co dalej...?
« Odpowiedź #496 dnia: 29 Październik, 2018, 18:31 »
Sam go wrzuć. Ja nie upubliczniam prywatnej korespondencji. Twoje zasady ci na to pozwalają, więc proszę - nie krępuj się.


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: a co dalej...?
« Odpowiedź #497 dnia: 29 Październik, 2018, 18:34 »
Zgadza się. Co nie zmienia faktu, że nic nie zrobiliście, a mnie zmoderowaliście praktycznie od razu. I z ostrzeżeniem.

I znowu kłamiesz, bo nie otrzymałeś moderacji, a jedynie ostrzeżenie. I ja Cię ostrzegam teraz po raz ostatni - jeżeli nie zamierzasz normalnie korzystać z forum tak jak setki innych ludzi, a zamiast tego wojować w jakiejś wyimaginowanej wojnie, to naprawdę będziemy musieli się pożegnać, bo mamy lepsze rzeczy do roboty, niż tłumaczenie Ci, że nie jesteśmy wielbłądem.
« Ostatnia zmiana: 29 Październik, 2018, 18:41 wysłana przez mav »


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: a co dalej...?
« Odpowiedź #498 dnia: 29 Październik, 2018, 18:35 »
A może ja mam wrzucić na forum obraźliwego maila, którego otrzymałem na skrzynkę od moderatora Nemo, który jednoznacznie pokazuje, jakie były jego intencje? Czyli że taka, a nie inna reakcja moderacji nie wynikała z regulaminu, tylko z POGLĄDÓW?

Wrzucaj. Bo jeżeli tego nie zrobisz, to ja wrzucę. Niech forumowicze osądzą w którym słowie moja wiadomość była obraźliwa.

Sam go wrzuć. Ja nie upubliczniam prywatnej korespondencji. Twoje zasady ci na to pozwalają, więc proszę - nie krępuj się.
Ty jesteś chory z nienawiści do mnie i tym się zdradziłeś. Zmieniasz bez przerwy zdanie żeby mnie zdyskredytować. Byłeś już na tym forum tylko że pod innym nickiem. Sam wyszedłeś z zarzutem że moja wiadomość do Ciebie była obraźliwa, więc ja się zgadzam na jej opublikowanie. Niech wypowiedzą się inni.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline GalAnonim

Odp: a co dalej...?
« Odpowiedź #499 dnia: 29 Październik, 2018, 18:39 »
Proszę. Właśnie dowiedziałem się, że czerwony wpis z ostrzeżeniem(w którym postawiono mi fałszywe zarzuty) nie jest moderacją.
 Dwa. Dowiaduję się, że jestem czyimś wcieleniem. Ciekawe. A kim jestem?
Ty już dziś wrzuciłeś prywatną wiadomość na publiczne forum. Zrób to jeszcze raz. Ja dla zasady tego nie robię.
« Ostatnia zmiana: 29 Październik, 2018, 18:42 wysłana przez GalAnonim »


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: a co dalej...?
« Odpowiedź #500 dnia: 29 Październik, 2018, 18:41 »
Proszę. Właśnie dowiedziałem się, że czerwony wpis z ostrzeżeniem(w którym postawiono mi fałszywe zarzuty) nie jest moderacją.

Moderacja użytkownika to ograniczenie możliwości pisania nowych postów, każdy nowy post musi być zatwierdzony przez moderatora. Ty nie zostałeś tym objęty.


Offline GalAnonim

Odp: a co dalej...?
« Odpowiedź #501 dnia: 29 Październik, 2018, 18:46 »
Proszę. Zbanujcie mnie. Jeżeli na forum są równi i równiejsi , jednym wolno to, czego drugim nie wolno, a kryterium są poglady, a nie wybiórczo stosowany regulamin, to wyrzućcie mnie. ORG bis...
« Ostatnia zmiana: 29 Październik, 2018, 18:48 wysłana przez GalAnonim »


Offline Safari

Odp: a co dalej...?
« Odpowiedź #502 dnia: 29 Październik, 2018, 18:51 »
Eeeehhh... A ja jestem o pogladach zblizonych do ateizmu I mam wrazenie ze to forum wlasnie jest zdominowane przez wierzacych. 😂😂😂😂 Takze widzisz, co czlowiek to inne odczucie. Wyluzuj troche 🤣🤣
Juz niejeden tutaj nauczyl sie wyrazac swoje zdanie z szacunkiem DLA innych. Kazdy potrzebuje czasu. Lepiej nie generalizowac.

 

"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Roszada

Odp: a co dalej...?
« Odpowiedź #503 dnia: 29 Październik, 2018, 18:52 »
Proszę. Zbanujcie mnie. Jeżeli na forum są równi i równiejsi , jednym wolno to, czego drugim nie wolno, a kryterium są poglady, a nie wybiórczo stosowany regulamin, to wyrzućcie mnie. ORG bis...
To chyba za mało w kość Ci dali w ORG. :)

Łoj jak ja nie lubię sprinterów. ;)
My potrzebujemy tu długodystansowców, a nie takich co dziś przychodzą, a jutro odchodzą, albo tego samego dnia. :)
Piszą, że obserwowali forum od kilku lat, a później okazuje się, że go wcale nie znali. :-\
« Ostatnia zmiana: 29 Październik, 2018, 18:56 wysłana przez Roszada »


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: a co dalej...?
« Odpowiedź #504 dnia: 29 Październik, 2018, 18:58 »
Proszę. Zbanujcie mnie.

Zgodnie z życzeniem. Pieniaczy tutaj nie potrzebujemy.


Offline Roszada

Odp: a co dalej...?
« Odpowiedź #505 dnia: 29 Październik, 2018, 18:59 »
Czyli rozumiem, że moderatorzy nie są zobowiązani do obiektywnego stosowania regulaminu
W pełni obiektywny to jest Pan Bóg i Ty będziesz jak z czasem zostaniesz moderatorem. :)


Offline Safari

Odp: a co dalej...?
« Odpowiedź #506 dnia: 29 Październik, 2018, 19:03 »
To chyba za mało w kość Ci dali w ORG. :)

Łoj jak ja nie lubię sprinterów. ;)
My potrzebujemy tu długodystansowców, a nie takich co dziś przychodzą, a jutro odchodzą, albo tego samego dnia. :)
Piszą, że obserwowali forum od kilku lat, a później okazuje się, że go wcale nie znali. :-\
Haha
Tak. Jak ja sie zalogowalam na starymi forum, to mi Roszado napisales ze zobaczymy jak napisze 1000 postow. Chyba we mnie nie wierzyles 😂😂😂 I Chyba tez cos o dlugodystancowcach bylo 😅
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: a co dalej...?
« Odpowiedź #507 dnia: 29 Październik, 2018, 19:03 »
Skwituję krótko. Poniedziałek. Jak dobrze że się już kończy.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Roszada

Odp: a co dalej...?
« Odpowiedź #508 dnia: 29 Październik, 2018, 19:05 »
Haha
Tak. Jak ja sie zalogowalam na starymi forum, to mi Roszado napisales ze zobaczymy jak napisze 1000 postow. Chyba we mnie nie wierzyles 😂😂😂 I Chyba tez cos o dlugodystancowcach bylo 😅
Tu masz też na razie 715, a więcej lubików, ponad 1100.
Więcej lubią Cię niż piszesz. :)


Offline Safari

Odp: a co dalej...?
« Odpowiedź #509 dnia: 29 Październik, 2018, 19:06 »
Proszę. Zbanujcie mnie. Jeżeli na forum są równi i równiejsi , jednym wolno to, czego drugim nie wolno, a kryterium są poglady, a nie wybiórczo stosowany regulamin, to wyrzućcie mnie. ORG bis...
.

Serio GalAnonim. Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi. Odbieram Twoje zachowanie troche jak reakcja przewrazliwionego czlowieka. Ktos spojrzal na niego now tak jak trzeba a on jest przekonany ze ta osoba go nie lubi.

Ehh....

Moderowanie forum to jest trudna praca. Moglbys docenic, a nie od razu z krzykiem. Nie wiem. Moze ja tylko nie rozumiem. W kazdym razie milego wieczoru!.   


Tu masz też na razie 715, a więcej lubików, ponad 1100.
Więcej lubią Cię niż piszesz. :)

Ej. Na tamtym forum mialam tez chyba z kilkaset albo o tysiac. 😝
« Ostatnia zmiana: 29 Październik, 2018, 19:07 wysłana przez Safari »
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris