Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dzień Dobry Wszystkim  (Przeczytany 15742 razy)

Offline Blue

Odp: Dzień Dobry Wszystkim
« Odpowiedź #60 dnia: 03 Styczeń, 2021, 17:45 »
Chciałbym podziękować wszystkim, których zmuszałem do czytania moich wpisów. Często gdy zadawałem merytoryczne pytania, rozmówcy nie podejmowali rozmowy bądź kontynuowali ją omijając poruszane przeze mnie kwestie. Powinienem zatem zorientować się wcześniej, że nic tu po mnie. Ostatniej nocy wytłumaczono mi , że rzeczowe i spokojne niegodzenie się na obrzucanie mnie i moich dzieci chamskimi inwektywami jest stawiane na równi z bluźnierstwami kierowanymi pod moim adresem (kto chce niech sam na spokojnie przeanalizuje wpisy na Cmentarz u). Dlatego, jak to mi uświadomiono, nie zamierzam dalej tu pyskować. Jest to ostatni mój publiczny wpis na Waszym forum. Dziękuję wszystkim a szczególnie Właścicielom i Administracji za tak długie tolerowanie mojej obecności tutaj. Przepraszam Wszystkich, którzy poczuli się dotknięci moimi wpisami. Nigdy nie było moim zamiarem obrażanie kogokolwiek. Stawianiem pytań, przytaczaniem wersetów bądź cytatów oraz swoimi stwierdzeniami chciałem tylko pobudzić do myślenia i dyskusji. Najczęściej przez nadinterpretację adwersarzy rozmowy w których się udzielałem zbaczały na tory, którymi nie chciałbym się poruszać. Jeśli dobrze zrozumiałem, to przez tydzień można się ze mną kontaktować na PRIV, jeśli ktoś miałby takie życzenie - będzie mi miło.
Wszystkim Wam życzę zdrowia i wszelkiego powodzenia.

Co gdybym powiedział, że jesteś Tu potrzebny DPT? Są tu ludzkie, którzy naprawdę cenią Twoje przemyślenia, uwagi i niecodzienne poczucie humoru ( me included :) ). Jesteś jedną z tych osób, których wpisy są w stanie wywołać dysonans poznawczy u ŚJ, który przypadkiem tu wejdzie. Oczywiście zrobisz jak chcesz i super, ale pamiętaj tu o nas. Ja na pewno zapamiętam Ciebie :)


Offline HARNAŚ

Odp: Dzień Dobry Wszystkim
« Odpowiedź #61 dnia: 03 Styczeń, 2021, 18:24 »
Piłka jest oczywiście po Twojej stronie ale potrafię zrozumieć , że poczułeś się  skrzywdzony dwa razy. Raz przez Robina , który okazał się prostakiem do potęgi , dwa , że Admini nie stanęli na wysokości zadania , nie pochylili się nad zaistniałą sytuacją , zastosowali odpowiedzialność zbiorową , zabierając Ci szanse obrony rodziny.
Bardzo bym chciał abyś został , bo ludzi z poczuciem humoru tu niewielu . Poza tym , że doskonale czujesz atmosferę tego miejsca to masz też szeroką wiedzę nie tylko Organizacyjną dlatego tak dobrze się Ciebie czyta , co pisało mi wielu uczestników w prywatnych wiadomościach . W moich oczach jesteś GOŚĆ przez bardzo duże G.
Wiem ,że jak zadawałeś pytania , to nie dlatego , że nie znałeś odpowiedzi  :) tylko cel był oczywisty.
Tydzień to dużo czasu , może jak zawalimy ci skrzynkę na PRIV to dasz nam znowu szansę cieszyć się Twoim towarzystwem .
Serdecznie pozdrawiam i nie kasuj mojego numeru ;)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Dzień Dobry Wszystkim
« Odpowiedź #62 dnia: 03 Styczeń, 2021, 18:33 »
. Jest to ostatni mój publiczny wpis na Waszym forum. Dziękuję wszystkim a szczególnie Właścicielom i Administracji za tak długie tolerowanie mojej obecności tutaj..
Hmm. Nie wiem czy dobrze rozumiem. Chcesz usunąć konto? Jak to prawda i dobrze rozumiem, to napisz PW do mava, lub do mnie. Od momentu otrzymania od Ciebie PW że chcesz odejść definitywnie z forum, po 7-miu dniach usunę ja lub mav Twoje konto. Twoja wola i Twój wybór.
« Ostatnia zmiana: 03 Styczeń, 2021, 18:37 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Sebastian

Odp: Dzień Dobry Wszystkim
« Odpowiedź #63 dnia: 03 Styczeń, 2021, 18:35 »
DPT, przestań się mazgaić i zostań z nami

nie będę kłamać i ściemniać że mi przykro że ktoś napisał do Ciebie parę adperesonów, bo wcale mi z tego powodu przykro nie jest.

Co więcej, _potrzebowałeś_ takiej lekcji, aby zrozumieć że _niektóre_ Twoje wypowiedzi są mocno wq...;

ja byłem zbyt subtelny aby to zrobić, ale na szczęście ktoś odwalił za mnie brudną robotę...

Tylko kilka % Twoich wypowiedzi jest irytująca (zwłaszcza wtedy gdy nagle uroisz sobie, że masz uprawnienia do walki z buractwem/głupotą/fanatyzmem/itd.itp. - właśnie wtedy Ty zaczynasz zachowywać sie jak burak, jak głupek i jak fanatyk), ale ponad 90% Twoich postów jest dobra...

Co prawda walnąłeś powyżej mowę prawie jak Dziwisz w wywiadzie TV (tzn. Dziwisz "przebaczył Polsce" a Ty podobnie jak Dziwisz pier....iłeś coś na temat że - nomen omen - _dziwisz_ się że Twoje buraczane posty nie są odbierane jako walka z buractwem ale wprost przeciwnie), ale...

ale ogólnie i tak Cię lubię :)

i myślę że przestaniesz się mazgaić i jednak tutaj zostaniesz :)
« Ostatnia zmiana: 03 Styczeń, 2021, 18:40 wysłana przez Sebastian »
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2167
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Dzień Dobry Wszystkim
« Odpowiedź #64 dnia: 03 Styczeń, 2021, 21:54 »
DeepPinkTool nie zmam sprawy z jednej strony rozumiem, że jak ktoś pluje Ci w twarz to nie chcesz udawać, że pada deszcz
z drugiej strony potraktuj obecność tutaj trochę misyjnie.
Jak byłeś ŚJ to pewnie nie raz mieszano Cię z błotem ale to zapewne utwierdzało ciebie, że jesteś w religii prawdziwej.

https://images.app.goo.gl/rrVT5eFk2FsoKFHe9


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Dzień Dobry Wszystkim
« Odpowiedź #65 dnia: 04 Styczeń, 2021, 08:05 »
Nie dałeś się sekcie a chcesz opuścić to forum przez parę wpisów jakiegoś wieśniaka i (jak mniemam chwilową) indolencję administratora? No weź. Jesteś tu potrzebny DPT. Wszyscy jesteście. Jesteśmy. Musimy trzymać się razem i wspierać przeciwko ORGowi.
nihilista


Offline Takajaja

Odp: Dzień Dobry Wszystkim
« Odpowiedź #66 dnia: 04 Styczeń, 2021, 13:49 »
Matko z córką..🤦‍♀️ pare dni mnie nie było...a tu taka jazda?!!

DPT, weź nie gadaj że odchodzisz!!  Wiem, ze masz wkurw...ale, proszę!
To "nasze" forum tworzymy MY wszyscy. Ty również!
Odpocznij, jak chcesz...ale przemyśl decyzje jeszcze raz😉


Offline zenobia

Odp: Dzień Dobry Wszystkim
« Odpowiedź #67 dnia: 05 Styczeń, 2021, 11:50 »
DPT, przestań się mazgaić i zostań z nami

nie będę kłamać i ściemniać że mi przykro że ktoś napisał do Ciebie parę adperesonów, bo wcale mi z tego powodu przykro nie jest.

Co więcej, _potrzebowałeś_ takiej lekcji, aby zrozumieć że _niektóre_ Twoje wypowiedzi są mocno wq...;

ja byłem zbyt subtelny aby to zrobić, ale na szczęście ktoś odwalił za mnie brudną robotę...

Tylko kilka % Twoich wypowiedzi jest irytująca (zwłaszcza wtedy gdy nagle uroisz sobie, że masz uprawnienia do walki z buractwem/głupotą/fanatyzmem/itd.itp. - właśnie wtedy Ty zaczynasz zachowywać sie jak burak, jak głupek i jak fanatyk), ale ponad 90% Twoich postów jest dobra...

Co prawda walnąłeś powyżej mowę prawie jak Dziwisz w wywiadzie TV (tzn. Dziwisz "przebaczył Polsce" a Ty podobnie jak Dziwisz pier....iłeś coś na temat że - nomen omen - _dziwisz_ się że Twoje buraczane posty nie są odbierane jako walka z buractwem ale wprost przeciwnie), ale...

ale ogólnie i tak Cię lubię :)

i myślę że przestaniesz się mazgaić i jednak tutaj zostaniesz :)

Ale chłopie błysnąłeś , zastanawiam się czy to jesteś cały Ty , czy tylko miałeś gorszy dzień ?


Offline Sebastian

Odp: Dzień Dobry Wszystkim
« Odpowiedź #68 dnia: 05 Styczeń, 2021, 15:04 »
ja tutaj zachęcam DPT do zostania z nami, a Ty się czepiasz szczegółów, Zenobio...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline zenobia

Odp: Dzień Dobry Wszystkim
« Odpowiedź #69 dnia: 05 Styczeń, 2021, 19:07 »
ja tutaj zachęcam DPT do zostania z nami, a Ty się czepiasz szczegółów, Zenobio...

Sebastian , jesli Ty mowisz , ze jesteś subtelny to ja gratuluję poczucia humoru i juz się nie , czepiam'  :)


Offline sawaszi

Odp: Dzień Dobry Wszystkim
« Odpowiedź #70 dnia: 05 Styczeń, 2021, 19:35 »
Sebastian , jesli Ty mowisz , ze jesteś subtelny to ja gratuluję poczucia humoru i juz się nie , czepiam'  :)


Sebastian to Sebastian i jedyny taki w swoim rodzaju  :D
DPT - bez Ciebie to forum stanie się uboższe - NIE opuszczaj nas !
« Ostatnia zmiana: 05 Styczeń, 2021, 19:54 wysłana przez sawaszi »


Offline Sebastian

Odp: Dzień Dobry Wszystkim
« Odpowiedź #71 dnia: 06 Styczeń, 2021, 01:55 »
Sebastian , jesli Ty mowisz , ze jesteś subtelny to ja gratuluję poczucia humoru i juz się nie , czepiam'  :)
od zawsze wiedziałem że moja subtelność i mój urok osobisty robią na kobietach wrażenie, a dzisiaj mam tego kolejne potwierdzenie ;)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Dzień Dobry Wszystkim
« Odpowiedź #72 dnia: 13 Grudzień, 2021, 10:10 »
 :) Pewien kolo o zajebistym imieniu wymalował olejem na płótnie:  D'où venons nous? Que sommes nous? Où allons nous?

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/68/Gauguin_-_D%27ou_venons-nous_Que_sommes-nous_Ou_allons-nous.jpg

 :)
Ja na potrzebę krótkiej dyskusji, do której zapraszam, zastanawiam się kim jestem? W zasadzie czy jestem PIMO?  ;)
 Do czego mi to potrzebne?  8-) Przyjmijmy, że zastanawiam się czy Matylda mnie obraża  ;D Ponoć nienawidzi PIMO.  ;) Czy ja jestem PIMO? W wieku 7 lat pokochałem Jehowę, po 7 latach wykąpałem się w basenie na jesiennym zgromadzeniu w hali sportowej, po kolejnych 7 latach zorientowałem się, że pokochałem wymysł ludzki. Minęło prawie ćwierczwiecze, wiek XX zmienił się na XXI a ja chyba nie jestem wykluczony?
Kim ja jestem?
PIMO?
POMO?
POMOcy  ;)
« Ostatnia zmiana: 13 Grudzień, 2021, 10:13 wysłana przez DeepPinkTool »


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Dzień Dobry Wszystkim
« Odpowiedź #73 dnia: 13 Grudzień, 2021, 14:06 »
A czy obecnie "czynni" ŚJ są PIMI czy POMI?


Offline Matylda

Odp: Dzień Dobry Wszystkim
« Odpowiedź #74 dnia: 13 Grudzień, 2021, 14:11 »
Wypowiem się w kwestii, wypowiem. Czemu by nie 😉
Nie znam się to się wypowiem😎🤓Ale potem, wieczorem bo teraz pierogi robię.Z kapustą i grzybami.