Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dzień Dobry Wszystkim  (Przeczytany 15719 razy)

Offline Blue

Odp: Dzień Dobry Wszystkim
« Odpowiedź #75 dnia: 13 Grudzień, 2021, 14:29 »
A czy obecnie "czynni" ŚJ są PIMI czy POMI?

Jesteś POMO - mentalnie i fizycznie po za organizacją. Co prawda może i nadal tam figurujesz jako zaginiona duszyczka ale jesteś od tak dawna nieczynny, że widocznie nawet starsi o Tobie zapomnieli... Ma tam ktoś choć Twój adres?

Czynni ŚJ, którzy wierzą w doktryny Strażnicy to PIMI - fizycznie i mentalnie są w organizacji.
Natomiast POMI - to osoby po za organizacją, którzy nadal wierzą w to, że Strażnica ma monopol na prawdę. To np. wykluczeni,  którzy zabiegają o przyłączenie lub tacy, którzy zajęli się swoim życiem, ale nie odważą się na odstępcze myśli.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Dzień Dobry Wszystkim
« Odpowiedź #76 dnia: 13 Grudzień, 2021, 14:33 »
Moja żona (formalnie) ma w rodzinie 4 starszych oraz 2 pionierki (nie licząc tych starszych). Adres mój mają, ba nawet nr tel.

Z tym POMI to chodziło mi o to czy można być teraz fizycznie w ORGu. Rozumiem, że wirtualnie to fizycznie, elektrony, pole elektromagnetyczne to faktycznie fizyka.
« Ostatnia zmiana: 13 Grudzień, 2021, 14:37 wysłana przez DeepPinkTool »


Marzena

  • Gość
Odp: Dzień Dobry Wszystkim
« Odpowiedź #77 dnia: 13 Grudzień, 2021, 18:17 »
Ale nie rozumiem po co Ci to 🙈 rozkminiać.. mój drogi kolego🤭


Offline Sebastian

Odp: Dzień Dobry Wszystkim
« Odpowiedź #78 dnia: 13 Grudzień, 2021, 19:07 »
POMOcy  ;)
ten ostatni status najbardziej mi spodobał się :)

tzn. jesteś POMO ale zastanawiasz się ("cy jo jestem cy jo nie jestem POMO"?), jednakże i tak _jesteś_ POMO...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Warszawa wschodnia

Odp: Dzień Dobry Wszystkim
« Odpowiedź #79 dnia: 14 Grudzień, 2021, 00:25 »
Zgubiłem się w tych pimi pomi pam  :o
Jestem Warszawa wschodnia. Nie wystarczy?  8-)


Offline Siedemtwarzy

Odp: Dzień Dobry Wszystkim
« Odpowiedź #80 dnia: 14 Grudzień, 2021, 07:33 »
Warszawo wschodnia, nie wystarczy!!! Musi być hierarchia jak w orgu . Głosicieli, ochrzczony, pionier, starszy, nadzorca obwodu itd...
« Ostatnia zmiana: 14 Grudzień, 2021, 07:35 wysłana przez Siedemtwarzy »


Offline Warszawa wschodnia

Odp: Dzień Dobry Wszystkim
« Odpowiedź #81 dnia: 14 Grudzień, 2021, 08:44 »
To jak w orgu chce być nikim  >:D


Offline Blue

Odp: Dzień Dobry Wszystkim
« Odpowiedź #82 dnia: 14 Grudzień, 2021, 09:30 »
 
Warszawo wschodnia, nie wystarczy!!! Musi być hierarchia jak w orgu . Głosicieli, ochrzczony, pionier, starszy, nadzorca obwodu itd...

Jaka hierarchia xD Po prostu ludzie są w różnych stanach wybudzenia z orga i przyjęło się je nazywać od akronimów zdań opisujących ten stan. PIMO to nie żaden przywilej czy stopień generalski - to po prostu opis stanu, w którym obecnie jesteś. Nie trzeba ich używać ani propagować. :D

Zgubiłem się w tych pimi pomi pam  :o
Jestem Warszawa wschodnia. Nie wystarczy?  8-)

Nie wystarczy, dopóki piwa się razem nie napijemy  >:D


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Dzień Dobry Wszystkim
« Odpowiedź #83 dnia: 14 Grudzień, 2021, 09:51 »

Jaka hierarchia xD Po prostu ludzie są w różnych stanach wybudzenia z orga i przyjęło się je nazywać od akronimów zdań opisujących ten stan. PIMO to nie żaden przywilej czy stopień generalski - to po prostu opis stanu, w którym obecnie jesteś. Nie trzeba ich używać ani propagować. :D

Nie wystarczy, dopóki piwa się razem nie napijemy  >:D

Chętnie do wspólnego napicia i ja się podłączę, jeśli to nie będzie piwo.


Offline Sebastian

Odp: Dzień Dobry Wszystkim
« Odpowiedź #84 dnia: 14 Grudzień, 2021, 10:23 »
wiemy z jakich słów składa się akronim PIMO...
tak sobie myślę, jakie (zaczynające się od "dablju dablju") słowo podstawić zamiast W...
sami rozumiecie... wtedy akronim byłby przyjemniejszy i brzmiałby PIWO... :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Warszawa wschodnia

Odp: Dzień Dobry Wszystkim
« Odpowiedź #85 dnia: 14 Grudzień, 2021, 10:24 »
Piwko/cos innego. I zaczynamy mowic z sensem. Tylko pytanie kto jest w Warszawie lub okolicach  ::)

Polska jest dosyć duża  :-\


Offline Siedemtwarzy

Odp: Dzień Dobry Wszystkim
« Odpowiedź #86 dnia: 14 Grudzień, 2021, 12:15 »
Blue, to jest z przymrużeniem oka, czasami na forum da się odczuć że POMO to więcej niż PIMO.
Warszawo wschodnia, jam jest z Wawy i jeśli jesteś przynajmniej w Wawie Wschodniej od ponad dekady to moze nawet sie spotkalismy...


Offline Lovely

Odp: Dzień Dobry Wszystkim
« Odpowiedź #87 dnia: 14 Grudzień, 2021, 16:10 »
Ja okolice Warszawy i piwka chętnie się napiję

« Ostatnia zmiana: 14 Grudzień, 2021, 16:13 wysłana przez Lovely »


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Dzień Dobry Wszystkim
« Odpowiedź #88 dnia: 02 Marzec, 2022, 08:44 »
 :) Cześć Wam wszystkim.  :)
Odchodzę z forum. Jeśli ktoś by czegoś ode mnie potrzebował, chciałby utrzymać jakiś kontakt, to niech pisze na PRIV. Chyba jeszcze do 7 dni będzie to możliwe (tako stoi w R).  ;)
Pozdrawiam.


Offline Roszada

Odp: Dzień Dobry Wszystkim
« Odpowiedź #89 dnia: 02 Marzec, 2022, 09:03 »
:) Cześć Wam wszystkim.  :)
Odchodzę z forum. Jeśli ktoś by czegoś ode mnie potrzebował, chciałby utrzymać jakiś kontakt, to niech pisze na PRIV. Chyba jeszcze do 7 dni będzie to możliwe (tako stoi w R).  ;)
Pozdrawiam.
Jestem zaskoczony, choć już ponad rok temu zapowiadałeś to, ale pisałeś, że okres pandemii sprzyja pozostaniu na forum. :)