Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Początkujący odstępca  (Przeczytany 12930 razy)

Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Początkujący odstępca
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Czerwiec, 2018, 13:18 »
Witaj_ WHYSOLATE
Wyprowadziłeś się z duchowej rudery(Ww), zamieszkałeś w pałacu Forum b-p-o-n
Przechadzaj się po pięknych komnatach(wątkach), zasmakuj dobrych potraw( na komentarzach)



Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Początkujący odstępca
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Czerwiec, 2018, 13:38 »
O tym, że słaba jest ta organizacja, upewniły mnie również przypadki osób z przywilejami, prowadzących biznesy, a przy tym... oszukujących na każdym kroku... innych, Skarbówkę, mnie... były i są to osoby postrzegane jako silne duchowo, pomagające na lewo i prawo. DRAMAT. Obłuda jak wszędzie indziej. Trzęsę się jak o tym piszę.
Uszanowanko WhySoLate
Czyli oszustwa względem skarbówki, zus'u, kontrachentów, podwykonawców, pracowników i przyjaciół popełniane przez starszych to chleb powszedni, a ja myślałem że tylko w Trójmiejskich zborach jest na to przyzwolenie  ;D. Że wytworzyła się tu pewnego rodzaju klika...
« Ostatnia zmiana: 05 Czerwiec, 2018, 13:40 wysłana przez Szycha »


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Początkujący odstępca
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Czerwiec, 2018, 14:20 »
Witaj!

Biorąc pod uwagę że jesteś mocno wzburzony odkryciami to zalecam ci nie robić nagłych ruchów.

Staraj się udawać i dochodzić w tym do perfekcji ponieważ przed tobą długa droga.

Nie ostrz sobie apetytu na szybkie wybudzenie żony (oczywiście życzę ci jak najlepiej)

Wytrwałości !


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Początkujący odstępca
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Czerwiec, 2018, 18:20 »
Witaj!
SciFun wymiata.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Villa Ella

Odp: Początkujący odstępca
« Odpowiedź #19 dnia: 05 Czerwiec, 2018, 19:50 »
WhySoLate... Lepiej późno, niż wcale.
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Początkujący odstępca
« Odpowiedź #20 dnia: 05 Czerwiec, 2018, 20:16 »

Szkoda, że tak późno.


   Witaj, lepiej późno niż wcale.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline WhySoLate

Odp: Początkujący odstępca
« Odpowiedź #21 dnia: 05 Czerwiec, 2018, 20:17 »
Uszanowanko WhySoLate
Czyli oszustwa względem skarbówki, zus'u, kontrachentów, podwykonawców, pracowników i przyjaciół popełniane przez starszych to chleb powszedni, a ja myślałem że tylko w Trójmiejskich zborach jest na to przyzwolenie  ;D. Że wytworzyła się tu pewnego rodzaju klika...

No cóż, więc mogę potwierdzić, że sytuacja ciągnie się aż po samo południe Polski :) :(


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Początkujący odstępca
« Odpowiedź #22 dnia: 05 Czerwiec, 2018, 20:58 »
We Wrocławiu to samo , niby tacy idealni i uczciwi a "biznesie" kantują i urzędy i klientów
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline WhySoLate

Odp: Początkujący odstępca
« Odpowiedź #23 dnia: 05 Czerwiec, 2018, 21:03 »
Dobra słuchajcie, czas obejrzeć z żoną nowy brodkast XD

Jeśli ktoś ma/miał podobną sytuację do mojej, proszę napiszcie tu albo priv, chętnie przeczytam Waszą historię jeśli już jest opisana - będę je przeglądał, ale podpowiedzi jak obudzić rodzinę będą dla mnie niezwykle cenne.

Sytuacja z dzisiaj: my po cywilu, widzimy braci w głoszeniu. Siostra w spodniach (najjaśniejsze światło?). Traktaty w ręce, reszta w siatce z supermarketu. Świadectwo na całego. Eh.


Offline Reskator

Odp: Początkujący odstępca
« Odpowiedź #24 dnia: 06 Czerwiec, 2018, 04:32 »
Dobra słuchajcie, czas obejrzeć z żoną nowy brodkast XD

Jeśli ktoś ma/miał podobną sytuację do mojej, proszę napiszcie tu albo priv, chętnie przeczytam Waszą historię jeśli już jest opisana - będę je przeglądał, ale podpowiedzi jak obudzić rodzinę będą dla mnie niezwykle cenne.

Sytuacja z dzisiaj: my po cywilu, widzimy braci w głoszeniu. Siostra w spodniach (najjaśniejsze światło?). Traktaty w ręce, reszta w siatce z supermarketu. Świadectwo na całego. Eh.
A nie była to siostra koło 70-ki w legginsach? (najjjjaśniełsze światło) :)


Offline WhySoLate

Odp: Początkujący odstępca
« Odpowiedź #25 dnia: 06 Czerwiec, 2018, 04:35 »
Nie, raczej takie materiałowe jak od garnituru, eleganckie powiedzmy.


Offline HARNAŚ

Odp: Początkujący odstępca
« Odpowiedź #26 dnia: 06 Czerwiec, 2018, 07:47 »
Nie, raczej takie materiałowe jak od garnituru, eleganckie powiedzmy.
Może miała wyjątkowo krzywe nogi i bracia pozwolili w spodniach , tak jak brodaczom , gdy muszą ukryć defekty urody ;)


Offline hello_him

Odp: Początkujący odstępca
« Odpowiedź #27 dnia: 10 Czerwiec, 2018, 12:23 »
Cześć widzę ze broadcasting z Australii pomógł nie tylko mi. Rozumiem co czujesz mam tak samo. Cała społeczność odstępców na świecie znosi te same cierpienia( brzmi jak werset haha). Ja tez mam dylemat co robić. Narazie będę w zborze na jałowym biegu, muszę dzieci odciągnąć a potem pa pa. Życzę powodzenia i wytrwałości. Nie rób nic pod wpływem emocji, opracuj taktykę.
Pozdrawiam


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Początkujący odstępca
« Odpowiedź #28 dnia: 10 Czerwiec, 2018, 20:26 »
Cała społeczność odstępców

Nie wiem czemu, ale bardzo mi się ten zwrot spodobał :).


Offline farlopa

Odp: Początkujący odstępca
« Odpowiedź #29 dnia: 10 Czerwiec, 2018, 21:04 »
Dobra słuchajcie, czas obejrzeć z żoną nowy brodkast XD

Jeśli ktoś ma/miał podobną sytuację do mojej, proszę napiszcie tu albo priv, chętnie przeczytam Waszą historię jeśli już jest opisana - będę je przeglądał, ale podpowiedzi jak obudzić rodzinę będą dla mnie niezwykle cenne.

Sytuacja z dzisiaj: my po cywilu, widzimy braci w głoszeniu. Siostra w spodniach (najjaśniejsze światło?). Traktaty w ręce, reszta w siatce z supermarketu. Świadectwo na całego. Eh.
Ja kiedyś zobaczyłem sj w Holandii to wyglądali jak Menele pod polskim marketem, za duże kurtki i reklamówki z literaturą