Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?  (Przeczytany 49031 razy)

Offline julia7

Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #165 dnia: 04 Czerwiec, 2018, 09:58 »
   Dorośli hetero też molestują dzieci  i jest ich dużo więcej ( hetero) niż homo...

Procentowo czy statystycznie więcej? Jest na poparcie Twej tezy jakieś źródło?


Offline SJ23

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 56
  • Polubień: 168
  • Sens jest śmiertelny
    • sj23.blox.pl
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #166 dnia: 04 Czerwiec, 2018, 11:51 »
Wiem też, że nauka o ewolucji przyczynia się do obniżenia moralności itp. Wiem też, że osoby homoseksualne, zgodnie z badaniami które opublikowałam, dopuszczają się znacznie częściej molestowania dzieci niż osoby heteroseksualne. Ewolucjonizm i ateizm pozwala na takie praktyki.

A jednak ten ewolucjonista i ateista Hitler systemowo eksterminował homoseksualistów.
Co przynajmniej w kwestii homo zbliża jego pogląd do tych prezentowanych przez Ciebie.


Offline Sebastian

Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #167 dnia: 04 Czerwiec, 2018, 14:43 »
A jednak ten ewolucjonista i ateista Hitler systemowo eksterminował homoseksualistów.
za chwilę być może usłyszymy że Hitler był sponsorowany przez Żydów którzy chcieli zarobić na "przedsiębiorstwie holocaust", a jego "rzekome" prześladowania homoseksualistów służyły tak naprawdę wypromowaniu tego środowiska ;)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Online Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4064
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #168 dnia: 04 Czerwiec, 2018, 14:53 »
Na kogo powoływaliby się przyciśnięci do muru internetowi pieniacze, gdyby nie istniała figura Hitlera?


Offline SJ23

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 56
  • Polubień: 168
  • Sens jest śmiertelny
    • sj23.blox.pl
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #169 dnia: 04 Czerwiec, 2018, 15:05 »
Na kogo powoływaliby się przyciśnięci do muru internetowi pieniacze, gdyby nie istniała figura Hitlera?
Na Józefa Stalina albo Mao Tse Tunga


Online Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4064
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #170 dnia: 04 Czerwiec, 2018, 15:56 »
Na Józefa Stalina albo Mao Tse Tunga

To ci z prawej. A ci z lewej?


Offline Sebastian

Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #171 dnia: 04 Czerwiec, 2018, 16:08 »
postać Mao w Chinach czy przywołanie wydarzeń z Kambodży wymaga minimum oczytania, ciemniacy w PL słyszeli wyłącznie o Stalinie i o Hitlerze, nie każdy nawet kojarzy kim był Hodża czy Ceausescu. Jakby zabrakło Hitlera i Stalina zupełnie nie mieliby na kim sie oprzeć ;)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline SJ23

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 56
  • Polubień: 168
  • Sens jest śmiertelny
    • sj23.blox.pl
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #172 dnia: 04 Czerwiec, 2018, 16:34 »
To ci z prawej. A ci z lewej?

No tutaj trudniej. Do głowy przychodzi mi oczywiście Pinochet. Mussolini. Batista na Kubie przed rewolucją. W wielu krajach Ameryki Płd. występowali prawicowi dyktatorzy, tylko nie są tak znani; Trujilio z Dominikany, Stroessner Paragwaj. No i należy też włączyć dyktatorów z Bliskiego Wschodu na pewno tych mocno romansujących z Islamem. Może oprócz Kadafiego bo on lewicowy mocno był.


Offline Reskator

Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #173 dnia: 04 Czerwiec, 2018, 17:19 »
za chwilę być może usłyszymy że Hitler był sponsorowany przez Żydów którzy chcieli zarobić na "przedsiębiorstwie holocaust", a jego "rzekome" prześladowania homoseksualistów służyły tak naprawdę wypromowaniu tego środowiska ;)
Tak musisz to usłyszeć Hitler był sponsorowany przez Żydów.
Z biedy lat 20 do bogactwa i najlepszej armii w latach 30 i 40.
Jak myślisz kto go sponsorował?
Niemcy z popiołów I wojny powstały niczym Feniks.
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwiec, 2018, 17:22 wysłana przez Reskator »


Offline free

Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #174 dnia: 04 Czerwiec, 2018, 17:45 »
Tak musisz to usłyszeć Hitler był sponsorowany przez Żydów.
Z biedy lat 20 do bogactwa i najlepszej armii w latach 30 i 40.
Jak myślisz kto go sponsorował?
Niemcy z popiołów I wojny powstały niczym Feniks.

Z II tez. Taki przywilej krajow inwestujacycj w polityke zagraniczna
Jesli dzieki bogu pana boga nie ma to chwala bogu
Jesli nie daj boze pan bog jest to niech nas reka boska broni


Offline Reskator

Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #175 dnia: 04 Czerwiec, 2018, 17:56 »
Z II tez. Taki przywilej krajow inwestujacycj w polityke zagraniczna
No ale teraz Trump sprowadził Merkel Simensa czy Volkswagena na ziemię.
I wielka obraza na USA.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 519
  • Polubień: 14352
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #176 dnia: 04 Czerwiec, 2018, 18:59 »
bo skoro nie znasz się na ludziach , ufasz nie tym co trzeba , pozbywasz się 10 tys , bo czujesz , że masz rację to dostrzegam u Ciebie problem.
Ciekawe kiedy na PW dostanę prośbę od Nabot o podanie nr mojego konta w celu dokonania przelewu tych 10 tysi.  ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline HARNAŚ

Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #177 dnia: 04 Czerwiec, 2018, 20:03 »
Ciekawe kiedy na PW dostanę prośbę od Nabot o podanie nr mojego konta w celu dokonania przelewu tych 10 tysi.  ;D
Kupisz mi wtedy taczkę ?  Bo pamiętasz jak mi w nocy złodzieje ukradli z pod domu? Fajna była , niebieskie rączki i gumowane kółko na czerwonej obręczy. Ech , jeszcze mi nie przeszło.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 519
  • Polubień: 14352
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #178 dnia: 04 Czerwiec, 2018, 21:31 »
Kupisz mi wtedy taczkę ?  Bo pamiętasz jak mi w nocy złodzieje ukradli z pod domu? Fajna była , niebieskie rączki i gumowane kółko na czerwonej obręczy. Ech , jeszcze mi nie przeszło.
Nawet już mam upatrzoną dla Ciebie taczkę. ;D Kask będzie w pakiecie.  ;D
 
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Safari

Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #179 dnia: 04 Czerwiec, 2018, 23:01 »
Ja się pokusiłam o próbę zrozumienia statystyk przez ciebie przytoczonych Nabot i mam kilka pytań.
Ale pierwsze podstawowe pytanie to: proszę o źródła - czyli: tytuł artykułu lub książki w której opublikowano te badania, lub nazwę badania, rok oraz nazwiska badaczy. Chcę sobie spojrzeć u źródła. A na razie wstawię swoje pytania do tekstu w tekście moje wstawki pogrubione:


Droga Tazła,

oczywiście to w co wierzy każdy człowiek jest jego indywidualną sprawą. Dla mnie każdy może wierzyć nawet w to, że wielki pizza man stworzył wszechświat w przerwie kiedy robił pizze. Jest jednak jedno ale. Jeśli czyjeś nauczanie bazuje na kłamstwach i przyczynia się do zepsucia się społeczeństwa to nie przyglądam się już temu biernie. Widzisz mam córeczkę, która kocham ponad wszystko i wiem, że już na pierwszym USG na jakim byliśmy było widać, że to mały człowiek. Wiem też, że nauka o ewolucji przyczynia się do obniżenia moralności itp. Wiem też, że osoby homoseksualne, zgodnie z badaniami które opublikowałam, dopuszczają się znacznie częściej molestowania dzieci niż osoby heteroseksualne. Ewolucjonizm i ateizm pozwala na takie praktyki. Ja takie osoby szanuję jednak jest to sprzeczne z Biblią. Nie narzucam innym mojego poglądu w tej sprawie jednak zwróć uwagę na wyniki badań:

W badaniu przeprowadzonym w 1983 roku poproszono 4340 dorosłych, aby wyjawili jakiekolwiek działania o podłożu seksualnym Co to dokładnie znaczy? i jakikolwiek fizyczny kontakt seksualny inicjowany przez nauczycieli szkół podstawowych i średnich (4% ankietowanych nauczycieli przyznało, że jest biseksualna lub homoseksualna).4 29% kontaktów inicjowanych przez nauczycieli szkół podstawowych 4,29 czy 29%? i 16% kontaktów inicjowanych przez nauczycieli szkół średnich było homoseksualnych. Ponadto 1 na 4 (25%) ankiety wykazała   tego nie rozumiem - to jest po polsku niepoprawnie napisane, co sprawia, że zaczynam wątpić, czy to jest oficjalne opracowanie naukowe...., że stosunek seksualny z nauczycielem szkoły podstawowej był homoseksualny. W szkole średniej 8 (22%) na 37 kontaktów pomiędzy nauczycielem a uczniem było homoseksualnych. ! - ten wykrzyknik odnosi się do informacji poniżej, oznaczę ją "*" 18% ankietowanych przyznało, że miało nauczyciela homoseksualistę (8% w wieku powyżej 55 lat i 25% poniżej 26 lat). 6% osób, które miały nauczyciela homoseksualistę powiedziało, że nauczyciel miał wpływ na to, że spróbowali stosunków homoseksualnych; 13% mężczyzn oraz 4% kobiet stwierdziło, że nauczyciel tej samej płci podejmował wobec nich czyny seksualne. W sprawie rozbieżności danych: 4,29% lub 29 % oraz 16% to razem 20,29% lub 45% osób przyznało, że nauczyciel inicjował homoseksualne zachowania względem nich, a w ostatnim zdaniu jest  13% męzczyzn i 4%kobiet " stwierdziło, że nauczyciel tej samej płci podejmował wobec nich czyny seksualne" to daje 17%... Czy to są w ogóle te same badania?

Jeśli przyjmiesz, że około 2-3% społeczeństwa to homoseksualiści (również potwierdzone badaniamiciekawa jestem źródła - nie mówię, że tak nie jest, ciekawa jestem tylko źródła) to zauważ, że jeśli w szkole pracuje zazwyczaj około 2-3% nauczycieli homoseksualnych Skąd ta pewność???? a 30% dzieci Skąd ta liczba ? - patrz moje pytanie powyżej było molestowanych przez homoseksualistów to czy zdajesz sobie sprawę jak ogromny % wychodzi homoseksualistów, którzy molestują dzieci? Skąd taki wniosek???** (wyjaśnienie sprawy z "*" znajdzie się poniżej :) szukajcie "***"Ludzie nawet nie znają tych danych i mówi: "homoseksualizm jest ok" "bądźmy tolerancyjni". Ja popieram to co powiedział KaizerSoze na temat pedofilów i tych którzy ich ukrywają. Temat homoseksualistów i molestowania dzieci jest bardzo podobny. Świat powinien się dowiedzieć o tym. Ciekawa, subiektywna opinia

Zobacz te dane które wysłałam.

Poproszę źródła do poniższych danych, takie jak te, o których pisałam na wstępne, będę wdzięczna - czyli: co to za badanie (nazwa, rok i nazwiska badaczy, lub tytuł książki (gdyby była strona, to byłoby w ogóle nieziemsko) lub artykułu

PROPORCJE
Po ogólnokrajowym3 badaniu oszacowano, że męski homoseksualizm stanowi pomiędzy 1% i 3%. Ilość lesbijek w tych badaniach była prawie zawsze niższa (zwykle połowę niższa od ilości homoseksualistów). Wobec czego, ogólnie rzecz ujmując, prawdopodobnie 2% dorosłych regularnie stosuje praktyki homoseksualne. Jednak stanowi to między 20% a 40% wszystkich przypadków molestowania nieletnich. Molestowanie seksualne dzieci nie może być traktowane z pobłażaniem. Władze ośrodka, w którym przebywa około 1500 młodocianych uciekinierów z domów rocznie, szacują, że około połowa chłopców była molestowana w sposób homoseksualny, a 90% dziewcząt było molestowanych w sposób heteroseksualny.[27] Badanie osób niepełnosprawnych umysłowo wskazuje na to, że główną przyczyną schorzenia jest molestowanie seksualne, jakiego doświadczyły w wieku dziecięcym (45% pacjentów Bigra[28] było molestowanych na tle homoseksualnym).
Jeśli 2% społeczeństwa jest odpowiedzialne za 20-40% szkodliwych dla jednostki i społeczeństwa czynów molestowania seksualnego, to coś musi być naprawdę nie w porządku z tymi 2%.
Nie każdy homoseksualista molestuje dzieci. Ale tak duża liczba homoseksualistów dopuszcza się molestowania nieletnich, że ryzyko molestowania dziecka na tle homoseksualnym jest od 10 do 20 razy większe niż na tle heteroseksualnym.



https://en.wikipedia.org/wiki/From_Darwin_to_Hitler

Poczytaj, źródła na dole też warte uwagi.

Widzisz, dla mnie próba obrażania kogoś i dyskredytowania nie jest niczym nowym. Jezusa też nazywano pijakiem itp. Wiele osób uważa, że świat nauki jest tak wspaniały i mądry, że warto na nim polegać. Książki, które dziś uczą dzieci ewolucji, DALEJ zawierają kłamstwa i manipulacje, ciekawi mnie dlaczego tak bardzo tego bronisz?

Tutaj przykład zupełnie niezależnych mediów na temat ewolucji i osób, które nie wierzą w Boga:

https://wolnemedia.net/teoria-ewolucji-klamstwo-wszechczasow/


Drugi cytat Nabot - moje wstawki, pogrubione.

"Przeczytaj Kochana wyniki badań jeszcze raz na spokojnie z kalkulatorem i przelicz to. Zobaczysz wtedy jak jest rzeczywiście. To są oficjalne badania i może ułatwię Ci to na zmyślonym przykładzie:

100 nauczycieli jest w szkole, z oficjalnych danych wynika, że 2-3 z nich będzie homoseksualistami. 97 będzie hetero.

W szkole jest 10 000 uczniów a ofiarą pedofili padnie jakiś 10 uczniów w szkole podstawowej (według badań i statystyk). 3 z tych uczniów padnie ofiarą tych 3 nauczycieli homoseksualnych czyli 100% homoseksualistów nauczycieli było w tym wypadku również pedofilami. ***UWAGA: NAJBARDZIEJ NURTUJĄCE MNIE PYTANIE: Skąd masz pewność (nawet jeśli te założenia odnośnie 3% nauczycieli homoseksualnych są prawidłowe), że WSZYSCY trzej (lub troje) nauczycieli (nauczycielek) to pedofile????  Skąd ta pewność? Bo ja nie  widzę tego w twoim opisie (czy to było opisane w opisie tych badań?, wg mnie możliwa jest sytuacja, gdy tylko jeden z nich skrzywdził wiele dzieci????? Patrz^^ poniżejNatomiast 7 uczniów padnie ofiarą 7 nauczycieli heteroseksualnych czyli 90 nauczycieli heteroseksualnych nie dopuści się molestowania co daje około 6% hetero nauczycieli, którzy są również pedofilami. Czy teraz rozumiesz o co chodzi? Czy wiesz do czego by doszło gdyby połowa ludzi była homoseksualna? byłby problem z przyrostem naturalnym? ;) To są wyniki oficjalnych badań więc jeśli ktoś temu przeczy to tak jak by przeczył, że w Australii było 1006 przypadków pedofilów. Właśnie tutaj mam spore wątpliwości, dlatego chcę znać źródła tych danych, chcę jak Berejczycy sprawdzić sama"  Mimo wszystko widzę różnicę w materiale dowodowym Australijskiej Komisji a badaniami, które przytoczyłaś (choć jak zaznaczam moje wątpliwości mogą brać się z tego, że zacytowałaś coś fragmentarycznie. Dlatego bym mogła naprawdę się do nich odnieść potrzebuję wiedzieć kto i kiedy je przeproadził :) Nie, naprawdę rok 1983 nie wystarczy :)

Bardzo Cię proszę o spokojne podejście do moich pytań, gdyż naprawdę szczerze chcę dowiedzieć się skąd te badania. Na razie na moje oko nie wyglądają one na rzetelne, lub twój opis (bez urazy) jest niewystarczający. Temat jest ważny, więc proszę o odniesienie się do tych moich pogrubionych pytań

Będę wdzięczna, gdyż poświęciłam na analizę Twoich danych sporą część wieczoru :)

P.S. ^^ Akurat pracuję w branży przygotowującej młodych ludzi do zawodu nauczyciela - i cóż, mam powody by przypuszczać, że osoby homoseksualne występują w tym zawodzie z większą częstotliwością niż w społeczeństwie. Na grupę ok 40 osób siedmiu przyszłych nauczycieli to geje, a nie wiem nic o lesbijkach. Oczywiście to tylko jedna grupa, ale z moich wlasnych obserwacji I przypuszczalam wzięło sie pytanie:  skąd to założenie, że homoseksualnych nauczycieli jest taki sam procent jak osób homoseksualnych w całym społeczeństwie? Co jeśli jest ich w tym zawodzie nadreprezentacja???? Czy to zostanie wziete pod uwage /sprawdzone w czasie przeprowadzania badan na ktore sie powolujesz?
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwiec, 2018, 23:40 wysłana przez Safari »
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris