Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Tylko SJ mogl tak zrobic  (Przeczytany 12005 razy)

Offline Gwynbleid

Odp: Tylko SJ mogl tak zrobic
« Odpowiedź #45 dnia: 24 Sierpień, 2018, 22:44 »
Na Teutatesa, naprawdę napisał "na prawdę", i "na litość Boską", nie masz już czego się czepić ?
Słusznie sił czepia. Mój błąd, przepraszam
"Wiem, że nic nie wiem"


Offline zaocznie wywalony

Odp: Tylko SJ mogl tak zrobic
« Odpowiedź #46 dnia: 24 Sierpień, 2018, 23:05 »
Słusznie sił czepia. Mój błąd, przepraszam
Nie ma za co  ;D
A ja się "nie czepiam" użytkowniczki "julia7", tylko sam wcześniej sporo pisałem z telefonu, i podobne błędy były częste.
Dlatego wolę polemikę z treścią wypowiedzi, zamiast szukania literówek i innych drobnych błędów w pisowni.
I też napisałem troszkę z humorem, nie miałem zamiaru atakować "julii", jeśli tak to niektórzy odebrali - sorki.
 :)
PS. Pamiętaj o modnej ostatnio "dysgrafii". Zawsze można na coś zgonić  ;D


Offline Gwynbleid

Odp: Tylko SJ mogl tak zrobic
« Odpowiedź #47 dnia: 24 Sierpień, 2018, 23:09 »
Nie ma za co  ;D
A ja się "nie czepiam" użytkowniczki "julia7", tylko sam wcześniej sporo pisałem z telefonu, i podobne błędy były częste.
Dlatego wolę polemikę z treścią wypowiedzi, zamiast szukania literówek i innych drobnych błędów w pisowni.
I też napisałem troszkę z humorem, nie miałem zamiaru atakować "julii", jeśli tak to niektórzy odebrali - sorki.
 :)
PS. Pamiętaj o modnej ostatnio "dysgrafii". Zawsze można na coś zgonić  ;D
Ok. Dzięki
"Wiem, że nic nie wiem"


Offline julia7

Odp: Tylko SJ mogl tak zrobic
« Odpowiedź #48 dnia: 25 Sierpień, 2018, 00:19 »
Na Teutatesa, naprawdę napisał "na prawdę", i "na litość Boską", nie masz już czego się czepić ?

Strasznie oczy bolą jak się coś takiego widzi. Zresztą to wina telefonu niby. A jak chcesz zabawy, to powiem Ci w tajemnicy, że "boską" winieneś napisać literą małą, gdyż to przymiotnik.


Offline zaocznie wywalony

Odp: Tylko SJ mogl tak zrobic
« Odpowiedź #49 dnia: 25 Sierpień, 2018, 00:28 »
Strasznie oczy bolą jak się coś takiego widzi. Zresztą to wina telefonu niby. A jak chcesz zabawy, to powiem Ci w tajemnicy, że "boską" winieneś napisać literą małą, gdyż to przymiotnik.
Zabawy mnie bawię.
Takie tez.
A błąd zrobiłem z pełną świadomością i premedytacją - z szacunku dla stwórcy.
Żadnej tajemnicy tu nie ma.
Mnie, szczerze mówiąc, bardziej bolą oczy od bezsensownej paplaniny niektórych zaślepionych świadków, za to błędy - chociaż najczęściej zauważam - nie robią na mnie wrażenia.
 :)
Pozdrawiam serdecznie  :)


Offline julia7

Odp: Tylko SJ mogl tak zrobic
« Odpowiedź #50 dnia: 25 Sierpień, 2018, 00:29 »
A mnie rażąca ortografia nieco żenuje. Ale rozumiem, że czasem to mało istotne :P


Offline cocacolasong91

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 66
  • Polubień: 175
  • "nikt mniej i nikt więcej, po prostu człowiek"
Odp: Tylko SJ mogl tak zrobic
« Odpowiedź #51 dnia: 09 Lipiec, 2019, 12:28 »
W moim mieście w czasie ostatnich świąt Bożego Narodzenia córka braci zaczęła zrywać z tablicy szkolnej prace dzieci przedstawiające Mikołaje i choinki krzycząc że nienawidzi bałwanów. Rodzice zostali wezwani do szkoły i musieli się gęsto tłumaczyć. Tylko dziecko SJ mogło tak zrobić...


tak dziecku przepłukać mózg....dzieciak nadaje się już do leczenia w psychiatryku niestety
Jeśli ktoś traktuje Cię źle pamiętaj że coś jest nie tak z nim a nie z Tobą. Normalni ludzie nie niszczą innych ludzi.


Offline Terebint

Odp: Tylko SJ mogl tak zrobic
« Odpowiedź #52 dnia: 09 Lipiec, 2019, 15:16 »
Czytając ten wątek przypomniała mi się niestety moja własna obłuda. Kiedyś, gdy stałem w kolejce do zakładowego bufetu podszedł do mnie kolega i poprosił, abym kupił mu fajki. Odmówiłem, mówiąc mu, że to nałóg i że nie mogę się przyczyniać do jego uzależnienia. Po jakimś czasie wyjechałem do Amsterdamu i oczywiście kupiłem sobie jointa, bo jak to być w Amsterdamie i sobie nie zajarać? ;)

A, co do tego, że śJ nie mogą wchodzić do budynków sakralnych innych religii to chyba jakieś świadkowie regionalizmy, bo ja się z czymś takim u siebie nie spotkałem?
« Ostatnia zmiana: 09 Lipiec, 2019, 15:18 wysłana przez Terebint »
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Walt Kowalski

Odp: Tylko SJ mogl tak zrobic
« Odpowiedź #53 dnia: 09 Lipiec, 2019, 22:17 »
Przez całe liceum chodzić na waksy z kumplami z klasy, pić z nimi  wódeczkę i browary,  słuchać i opowiadać sprośne żarty,  by w maturalnej klasie nie pójść na studniówkę i tłumaczyć to kolegom ich złym towarzystwem. Tylko ŚJ mógł tak zrobić.

Całe szczęście że byłem i się dobrze bawiłem.


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Tylko SJ mogl tak zrobic
« Odpowiedź #54 dnia: 09 Lipiec, 2019, 23:06 »
Czytając ten wątek przypomniała mi się niestety moja własna obłuda. Kiedyś, gdy stałem w kolejce do zakładowego bufetu podszedł do mnie kolega i poprosił, abym kupił mu fajki. Odmówiłem, mówiąc mu, że to nałóg i że nie mogę się przyczyniać do jego uzależnienia. Po jakimś czasie wyjechałem do Amsterdamu i oczywiście kupiłem sobie jointa, bo jak to być w Amsterdamie i sobie nie zajarać? ;)

A, co do tego, że śJ nie mogą wchodzić do budynków sakralnych innych religii to chyba jakieś świadkowie regionalizmy, bo ja się z czymś takim u siebie nie spotkałem?

Mi jest teraz strasznie głupio bo długo nie wiedziałem że świadkowie nie mogą sprzedawać papierosów i sam zakup ich dla kogoś jest czymś złym i jeszcze ktoś znajomy może to zobaczyć i jak zwoływałem jakieś zebranie to jadąc do mnie pewnie z grzeczności pytali się czy czegoś nie potrzebuje, to ja zawsze prosiłem żeby kupili mi po drodze fajki i jakieś alko. Nie wypadało im odmówić i kupowali to o co prosiłem i teraz sobie tak myślę jakie to było dla nich niekomfortowe
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.