Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy  (Przeczytany 69463 razy)

Offline Proctor

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #210 dnia: 10 Sierpień, 2018, 22:17 »
No hej brachu. Pokazałeś twarz? Miło, sympatyczny jesteś.


Offline Bożydar

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #211 dnia: 10 Sierpień, 2018, 23:26 »
Jak na odstępcę przystało, wilk w owczej skórce i z wełenką na buzi. ;)


Offline Bożydar

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #212 dnia: 15 Październik, 2018, 00:56 »
Jeśli jesteście ciekawi co u Bożydara i zobaczyć parę fotek z życia w JW to można zobaczyć/posłuchać.  ;)



Offline Estera

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #213 dnia: 15 Październik, 2018, 09:50 »
   Bożydar.
   Bardzo trafnego porównania użyłeś.
   Ten kurnik z kurami na grzędach idealnie odzwieciedla porządek w tej organizacji.
   Każda "kura" ma swoje miejsce na grzędzie określone przez CK i tam ma siedzieć posłusznie.
   I to, czym ona tak naprawdę jest.
   Pozdrawiam.
   :)
« Ostatnia zmiana: 15 Październik, 2018, 10:42 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Tortowy SkrytoŻerca

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #214 dnia: 15 Październik, 2018, 14:28 »
Jeśli jesteście ciekawi co u Bożydara i zobaczyć parę fotek z życia w JW to można zobaczyć/posłuchać.  ;)


Bożydar - fajny film! Nagrywaj więcej, takie filmy mają dużą wartość, tym bardziej że widać że jesteś inteligentny i masz sporo przemyśleń. Szkoda że nie dajesz możliwości komentowania, moim zdaniem był by to dobry pomysł. Ja przykładowo pod swoimi filmami zawsze daję możliwość wypowiedzenia się. Dzięki temu mogę zobaczyć jaki feedback jest od widzów, co sadzą o moich poglądach, jakie mają zastrzeżenia, później mogę coś ulepszyć w następnych odcinkach, sprostować, wyjaśnić itd. Na twoim miejscu włączyłbym te komentarze.

Inna rzecz - szkoda że nie podajesz na siebie namiarów, powinieneś to zrobić bo wiele osób będzie chciało zadać ci jakieś pytania. Wiem z doświadczenia że ludzie mają wiele pytań, często takich których nie mogą zadać na facebooku itp. Warto udostępnić swojego emaila albo profil na facebooku.

To tak z mojej strony :) A poza tym jak już mówiłem - super kanał, twoje nagrania z komitetów były inspiracjami do nagrania moich komitetów. Poza tym, nie wiedziałem że chodziłeś do zboru Newcastle West. Może odezwij się na priva to popiszemy, mam kilka pytań odnośnie braci w tym zborze jako że był to zbór w którym mnie wykluczono.
Pozdro.


Offline Bożydar

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #215 dnia: 16 Październik, 2018, 00:41 »
Komentowanie odblokowane. Mam nadzieję, że nie będę zmuszony blokować na nowo :D
W opisie do filmu jest podany email.
FB nie podam, bo nie chcę się w to aż tak angażować... braknie mi życia, a JW to dla mnie przeszłość.
Napisz do mnie maila to opowiem ci jak powstawał zbór w latach 2006-2009 kiedy tam bywałem ;)
Dzięki za dobre słowo.


Offline vincent

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #216 dnia: 16 Październik, 2018, 10:38 »
Konkretnie i w punkt.
Bardzo fajny masz głos, taki radiowy😀 W szkole teoretycznej pewnie brylowałeś😋
Mamy dokładnie te same spostrzeżenia co do JW. Zderzyłem się również z kilkoma problemami przez te sektę i dokładnie to co najbardziej uderza to swego rodzaju sitwa i kumoterstwo. Powyżej pewnego pułapu funkcji w zborze czy statusu materialnego, możesz robić wszystko bez konsekwencji.


Offline Bożydar

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #217 dnia: 16 Październik, 2018, 16:07 »
Zapraszam na kolejną odsłonę :)


Offline Estera

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #218 dnia: 16 Październik, 2018, 22:30 »
   Bożydarze.
   Dzięki Ci za to swoiste studium artykułu, świetnie zrobiłeś tę analizę.
   Bardzo mi się podoba.
   :)

   Myślę, że dla wyciągających swoje niezależne wnioski, da ona wiele do myślenia.
   Odwołanie się przykładowe do propagandy TV w Korei, idealnie odzwierciedla cel TV Broadcasting śj.
   To analityczna perełeczka  dla myślących.
   Aż chciałoby się powiedzieć, żeby tam, na tych zebraniach śj odbywała się taka analiza.
   Szkoda, że człowiek siedząc tam w środku, tej manipulacji po prostu nie widzi.
   Że to właśnie tak działa.
   :'(
« Ostatnia zmiana: 16 Październik, 2018, 22:36 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Bożydar

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #219 dnia: 16 Październik, 2018, 23:09 »
Ja żem też nie widział... ;)
Ale na szczęście nadszedł ten czas, że zaczęliśmy widzieć.
Chwalmy za to Pana :)
Korea Pn. to bardzo dobry odpowiednik porównawczy do klimatu jaki panuje w JW.ORG.


Offline Estera

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #220 dnia: 16 Październik, 2018, 23:22 »
   Bardzo dobry wątek swego czasu założył CEGŁA ntt.
  "Świadkowie Jehowy - obóz zniewolenia umysłów - strefa totalnej kontroli"
   https://swiadkowiejehowywpolsce.org/psychomanipulacja/swiadkowie-jehowy-oboz-zniewolenia-umyslow-strefa-totalnej-kontroli/
   Polecam dla zainteresowanych.
   Również świetnie przedstawiona analogia.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Tortowy SkrytoŻerca

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #221 dnia: 17 Październik, 2018, 14:13 »
Napisałem to samo na youtube pod filmem, ale powtórzę tuta: porównanie  Świadków Jehowy do Koreii Północnej było bardzo trafne. Wszystko działa tam tak samo: propaganda sukcesu, pełna dezinformacja, kreowanie wymyślonego wroga i nakręcanie wszystkich przeciw niemu. Wszystko się zgada. Organizacja JWORG to system totalitarny o profilu teokratycznym, coś jak Iran lub właśnie Korea Płn. Dobry film, trzymaj tak dalej Bożydar :)


Offline Bożydar

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #222 dnia: 21 Październik, 2018, 10:17 »
Na dzisiejsze studium Strasznicy ;)



Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #223 dnia: 21 Październik, 2018, 11:03 »
Jatiw-BożyDar
Z zainteresowaniem, wysłuchałem Twojego komentarza na temat zawartych myśli w kolejnym brukowcu (Ww)
Stwierdzić mogę, bo tak odebrałem osobiście,  świetnie wyjaśniłeś kolejną pokrętną psychomanipulacje sekty.
Nie czytam tych sekto-korpo sensacji ani również nie oglądam ''Brudcastingu'' na bieżąco, ponieważ serdecznie mam dość tych bezsensownych ich kłamliwych wywodów.
Twoje, krótkie rozważanie w przedstawianym materiale, wyraźnie stwierdzają wyjaśnienie i kwintesencje: jasną, prostą i logiczną, jak się rzeczy mają.
Wszystko przedstawiłeś z logicznego punktu widzenia doskonale, jednakże zrozumieć może ta osoba, która trzeźwo dopuszcza myśl zdając sobie sprawę, że tłumaczenie (Ww) wersetów zawiera inne kłamliwe pokrętne przesłanie.
Owe kilku minutowe Twoje główne myśli, słuchacz trzeźwo myślący zauważy w nich olbrzymią różnice i możne przebudzić się z strasznicowego letargu- krótko pisząc świetna robota, dalej tak działaj, życzę powodzenia :) :)
     
« Ostatnia zmiana: 21 Październik, 2018, 11:05 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Bożydar

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #224 dnia: 28 Październik, 2018, 13:53 »
Zapraszam na dzisiejszy artykuł do "studium" ;)