Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy  (Przeczytany 69527 razy)

Offline Proctor

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #75 dnia: 21 Maj, 2018, 08:59 »


https://drive.google.com/open?id=1eEIudPy1zenny4zv3pIkZPB8GcGGxfzK

I za 15minut... puk puk do naszych drzwi. A była to sobotnie przedpołudnie. Mieli dzwonić, a zrobili najście...
Niestety nagranie lipne i lepiej słuchać w ciszy.

https://drive.google.com/open?id=14rzp2QmCLYJGg3SzfonllX_N5d4pcDKu

Chyba zbyt wysoka kompresja audio i połowy nie można zrozumieć.


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #76 dnia: 21 Maj, 2018, 09:50 »
Ale zanim dostaliśmy zaproszenie na komitet, były ciekawe podchody i dziwne procedury.
https://drive.google.com/open?id=1RKjb7eG74PrQgjveNBw-4fixb4wfOru1

Bożydar, a czy ten "łowca dusz" nie miał może "dziadka w Wermachcie"? Może raczej w SS? Podejrzewam tylko ;)

A tak na poważnie. Bezwzględny typ.

"Jadę samochodem nie mogę rozmawiać"  To po co kurna dzwonisz, a do tego łamiesz prawo drogowe!?
"Wychodzę już bo żona na mnie czeka, nie mam więcej czasu, komitet w piątek." pasterz on dla mnie jak z "koziej dupy trąbka" albo z baraniej ;)
 
To żołnierz zwykły!!!


 
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Bożydar

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #77 dnia: 21 Maj, 2018, 09:55 »
Chyba zbyt wysoka kompresja audio i połowy nie można zrozumieć.
To nagranie z tel. Bożydarki.
Okazało się skuchą.
Jak czegoś nie rozumiecie to piszcie. Postaram się to napisać.

Bożydar, a czy ten "łowca dusz" nie miał może "dziadka w Wermachcie"? Może raczej w SS? Podejrzewam tylko ;)

A tak na poważnie. Bezwzględny typ.

"Jadę samochodem nie mogę rozmawiać"  To po co kurna dzwonisz, a do tego łamiesz prawo drogowe!?
To ja oddzwaniałem do niego. ;)

Jeśli chodzi o SS mana M, to jest on wyjątkowo znieczulonym, bezwstydnym, i bezczelnym egzemplarzem w armii WTS. Są oczywiście u nas na miejscu bardziej toksyczni, ale ten jest dość mocno skrzywdzony. Lubuje się w korygowaniu z miejsca z mównicy, poprawianiu, rebusach na jakie zaraz sam odpowiada z uśmiechem dziecka. Śmiejemy się, że ma cały internet na pendrajwie. :D To taka flagowa rodzinka JW ;)
« Ostatnia zmiana: 21 Maj, 2018, 10:08 wysłana przez Bożydar »


Offline Bożydar

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #78 dnia: 21 Maj, 2018, 10:59 »
I nadejszla wiekopomna chwiła... komitet kapturowy w czeluściach sali królestwa ŚJ.

https://drive.google.com/open?id=1ijXxOVds61nUkxhwqu9clV7BK7u1z418

Zakończony takim kwiatkiem.

https://drive.google.com/open?id=12RTNYXkRV_SyyVLKoh8DcWrQ6TUF9yhH
« Ostatnia zmiana: 21 Maj, 2018, 11:21 wysłana przez Bożydar »


Offline Trinity

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #79 dnia: 21 Maj, 2018, 12:04 »
wiesz co? słuchamy z mężem jesteśmy na tym 3 linku
ale musze iść do roboty
posłuchamy wieczorem reszty.
jakie mam wrażenia na gorąco?
Ty masz głos jak młody Stuhr wiedziałeś?
nie możemy uwierzyć jak starsi są głusi na logiczne argumenty
będziecie z żoną przykładem jam z nimi rozmawiać
ściskam i lecę


Offline janeczek

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #80 dnia: 21 Maj, 2018, 13:05 »
Straszne korpo Bożydar ja musze jeszcze zostać no dzięki za wstawkę wiedza czym grają pozwala na obrone, 3 lata temu ostatni raz do mnie podchodzili mogę to sabotować sporo rodziny mam w korpo i dużo wiem ale że tak bezczeli to nie sądziłem, ja dotadtowo starych światełek się trzymam poza wersetami ale jak widać to obecnie wściekłe psy korpo trzeba uważać chrześcijanina wykopią bez skrupułów, jeszcze raz dzięki za świadectwo o jw orgu tej jedynej prowdziwej korporacj i trzymajcie się bo razem daliście rade na 6+
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #81 dnia: 21 Maj, 2018, 14:10 »
Bożydar i Bożydarowa !!! odwołajcie się , jeżeli czujecie , że macie taką misję !   Kolejnych trzech braci usłyszy to co czytacie z Biblii , dajcie im szansę , jeżeli macie na to siły. Może któryś z nich zacznie się zastanawiać ? może sam zacznie weryfikować Biblię? Może posłucha przesłuchania w Australii ?
Może ich sumienie zostanie poruszone kiedy uświadomią sobie wszystkie inwektywy jakie w Waszym kierunku zostały skierowane . Niewolnik podkreśli je wszystkie w swojej strażnicy.
Moje rozmowy wyglądają inaczej na co innego zwracam uwagę ale w rezultacie wszystko zmierza do obnażenia organizacji .
Do pokazania jej korporacyjnego charakteru .
Podziwiam i szanuję waszą wiarę , waszą argumentację , sama jednak utwierdzam się w swojej niewierze w jakiekolwiek pisma , ale to już inna historia .
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline Bożydar

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #82 dnia: 21 Maj, 2018, 14:18 »
Odwoławczy też się odbył. Dzisiaj zapodam. Nawet nie wiecie jak niedobrze się robi nam słuchając tego na nowo, a co dopiero wtedy jak to przechodziliśmy na gorąco....
Ja dosłownie cały w środku dygotałem i nie szło tego zbytnio opanować. Człowiek od dziecka zaprogramowany w takim respekcie dla tych służbistów, a tu trzeba stanąć okoniem... Na szczęście to już za nami i jest coraz lepiej z każdym dniem :)


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #83 dnia: 21 Maj, 2018, 14:30 »
NO jestem ciekawa  :) jak przebiegał komitet odwoławczy!
Zupełnie inaczej prowadzi się takie rozmowy kiedy masz świadomość ich misji utrzymania okrętu przed zatonięciem kiedy to wyrzucają nieposłuszne jednostki .
W przypadku mojej córki jeszcze wierzyłam , że są bożą organizacją  :( nie przyszło mi do głowy żeby nagrywać , szkoda  bo często jest to jedyny dowód ich słów .  Za to dzięki ich bezdusznej postawie , kopaniu leżącego  przejrzałam na oczy .
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline Yaqr

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #84 dnia: 21 Maj, 2018, 16:41 »
Czekam niecierpliwie na odwoławczy 😊


Offline Brat Kardyga

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #85 dnia: 21 Maj, 2018, 17:05 »
Na odwoławczym jest już ich 6-ciu. Ja miałem kilka komitetów + pisemne odwołanie do centrali. Trochę to trwało zanim mogli oficjalnie ogłosić. Wykluczali mnie kilka miesięcy więc trochę krwi im napsułem :-) Teraz to bym przyszedł z policjantem któremu bym wcześniej powiedział, że czuje się zagrożony i czy takie samozwańcze komitety są zgodne z prawem.
« Ostatnia zmiana: 21 Maj, 2018, 17:10 wysłana przez Brat Kardyga »


Offline Zagubina

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #86 dnia: 21 Maj, 2018, 17:49 »
Podziwiam Was, ja nie dałabym rady, może mój mąż tak, ale ja nie.
Jak tego słucham to już mam takie nerwy, że mnie nosi, dobrze że o nas zapomnieli :)
 Czekam na reszte nagrań. ;D
 


Offline jankowalski82

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 191
  • Polubień: 454
  • Każdy ma to, na co się odważył.
Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #87 dnia: 21 Maj, 2018, 18:29 »
  Podziwiam takich ludzi jak Wy. Choć w środku się gotowało, to nie daliście po sobie tego poznać. Teraz już wiem że ani ja ani moja żona nie dalibyśmy rady tak spokojnie z nimi rozmawiać. Już dawno postanowiliśmy że napiszemy list z informacją że odłączamy się sami, i nikomu nic nie mamy zamiaru tłumaczyć. Tym bardziej że mój ojciec jest starszym a szwagier sługą, wiem jak ciężko się z nimi gada na co dzień. Nie wytrzymał bym takich wizyt które mają mi ,,pomóc,,. Nie jestem aż tak silny psychicznie.
  Szacun dla Was.


Offline Brat Furtian

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #88 dnia: 21 Maj, 2018, 19:16 »
Znamienne podejście inkwizytora brata Mietka... w 44 minucie "procesu" orzekł - "wystarczy"... Już wszystko ustalił co chciał w temacie "odstrzalu sanitarnego w trzodzie".

Jak widzę, to wystarczy "pasterzom" samo podejrzenie "przekonań odstępczych" czy wątpliwości co do przewodniej siły i roli CK, aby sprokurować zarzuty na komsąd pod pretekstem ochrony zboru, ba całej organizacji...

Ciekawy jestem jak odwoławczy komsąd zachować próbował pozory "bezstronności"...;)



Offline HARNAŚ

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #89 dnia: 21 Maj, 2018, 19:54 »
Kompletnie nie macie powodów aby czuć się źle , choć pastuchy starali się takie poczucie w Was wzbudzić. Jesteście myślącymi ludźmi , a to zbyt duże zagrożenie dla Organizacji. Można być , pijakiem , oszustem , zdradzać partnera , być nawet pedofilem , któremu nie wolno obsmarować dupy , żeby jego powrót do zboru nie był czasem utrudniony , ale nie wolno myśleć inaczej niż omylny niewolnik . To największe przestępstwo , które trzeba tępić , żeby inni przypadkiem nie dostrzegli kłamstw niewolnika .
P.S Moje ulubione stwierdzenie , na zarzut , że nie opuszczajcie zebrań , to zawsze pytałem , żeby sobie doczytał , w jakim celu zebrania były organizowane. Skoro ja nie czuję się tam zbudowany , skoro są tam oszuści , kłamcy , pijacy , plotkarze to ja dopóki takie osoby tam przebywają ja przychodzić nie będę , bo odrobina zakwasu psuje ciasto a złe towarzystwo psuje pożyteczne zwyczaje , zatem poczytam w domu dopóki nie załatwicie sprawy z grzesznikami. :'(
Miny bezcenne :)