Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: "Byłam molestowana, mam depresję"  (Przeczytany 45014 razy)

Offline PoProstuJa

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #150 dnia: 12 Kwiecień, 2018, 20:29 »
Kajdaniecki vel Brajan Kowalczyk. Ta sama kanalia. To Trampek. Chodzi i robi chlew.

Trampek robi Świadkom "niedźwiedzią przysługę"!

Tak gorliwie broni ich wiary, że przed niczym się nie cofnie - ani przed atakami na innych komentujących ani przed zamieszczaniem swoich chamskich komentarzy.
I bardzo dobrze! Niech pisze - inni ludzie to czytają i już wiedzą, że żadnemu Świadkowi już nigdy drzwi nie otworzą.

Trampku, napisz jeszcze wyznawcom innych religii, że są jak "gnój na polu" i że zginą w Armagedonie, a gwarantuję Ci, że liczba nowych zainteresowanych których chciałbyś zwerbować do korporacji Watchtower spadnie do zera!



Offline Roszada

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #151 dnia: 12 Kwiecień, 2018, 20:36 »
Nie szkoda Wam czasu na czytanie tego fejsbukowego szamba?
 

Obejrzalem nagranie programu. Saro! Mega szacun za odwagę.
Ja nie czytam.
Owszem, swoje świadectwo wydałem, ale na innych kolej.
Nie patrzę nawet na to co piszą.


Offline ZłoteDziecko

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 158
  • Polubień: 640
  • "Jestem wierzący, wierzę w siebie"
Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #152 dnia: 12 Kwiecień, 2018, 20:38 »
Ja nie czytam.
Owszem, swoje świadectwo wydałem, ale na innych kolej.
Nie patrzę nawet na to co piszą.

Bardzo dobrze! Odwróćmy oczy od tego, co nic nie warte ;)
Panie Boże daj mi nowy software..


Offline Dianne

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #153 dnia: 12 Kwiecień, 2018, 20:53 »
Kajdaniecki vel Brajan Kowalczyk. Ta sama kanalia. To Trampek. Chodzi i robi chlew.

Jest na to moim zdaniem jedna skuteczna metoda. Zamiast karmić trola poświęcając mu uwagę lepiej zgłaszać jego komentarze jako rasistowskie/obraźliwe/cokolwiek a konta jako fałszywe. Ban za banem może w końcu zadziała
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #154 dnia: 12 Kwiecień, 2018, 20:55 »
Ja zablokowałem na FB kilka jego wcieleń.


Offline Roszada

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #155 dnia: 12 Kwiecień, 2018, 21:04 »
Ja zablokowałem na FB kilka jego wcieleń.
Mi na razie dał spoko po jednej blokadzie.
Ciekawe ile on szlugów spala podczas tej pogoni za czyimiś postami. :)
Bo dlatego, że palacz, nie może być ŚJ.


Offline Aletheia

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #156 dnia: 12 Kwiecień, 2018, 21:06 »
Saro, zrobiłaś najlepszą decyzję w swoim życiu. Jest to bardzo niebezpieczny ruch, który rości sobie prawa do określania siebie jako chrześcijański, a taki nie jest. Mam nadzieję, że te wszystkie przykre doświadczenia, które Cię tam spotkały mimo wszystko nie zaważą aż tak mocno na twojej przyszłości. Mam dorosłą córkę, która opuściła tę sektę. Poważnej depresji nabawiła się w tym ruchu bardzo wcześnie, już w wieku 16 lat. Powrót do równowagi emocjonalnej i psychicznej nie jestłatwy dla niej jeszcze dzisiaj, choć tę sektę opuściła już jakiś czas temu. Ostrzegam każdego, kto próbuje wejść w szeregi tego ruchu. Wejść jest tam łatwiej niż wyjść. Każdy kto się zdecyduje tę sektę opuścić, spotka się z najbardziej niemiłosiernym ostracyzmem, nawet ze strony najbliższych.  Znam wielu byłych SJ, którzy dawniej byli dobrymi i wierzącymi ludźmi. Potem, gdy zawierzyli kłamstwom samozwańczym liderom (którzy sami siebie nazywają chrystusami, mesjaszami - z greckiego i hebrajskiego dosł. pomazaniec), skutki? Wielu stało się ateistami. Ich książka o nazwie Przekład Nowego Świata, jest najbardziej przekłamanym doktrynalnie "przekładem" Pisma Świętego. Osobiście sprawdziłem tę książkę pod względem filologicznym (języka hebrajskiego i greckiego). Jest to "biblia" spisana na nowo, pod potrzeby tego ruchu oraz herezji, które 8  samozwańczych liderów z USA, każe głosić tym wprowadzonym w błąd ludziom. Ostrzegam każdego, kto ma jakikolwiek kontakt z tym zwiedzeniem, czy to po przez ich tzw. "literaturę" czy poprzez próbę rekrutacji przez ich nieświadomych członków (Mateusza 23,15; 24,4.5; Jana 10,1; 14,6; 6,33-58; Rzym. 10,9-13; 1 Kor.1,9; 12,3; Filipian 2,11; Hebrajczyków 1,1-8; 1Jana 2,18.22; 4,3; Apokalipsy 17,14; 22,20.21). Proponuję Ci odczytać te wszystkie wersety z naukowo opracowanych przekładów. Każdy jest miarodajny z wyjątkiem książki NW. Serdecznie Cię Pozdrawiam i życzę Ci szybkiego powrotu do równowagi.
"Liczni bowiem przyjdą w imię me mówiąc: Ja jestem Pomazańcem, i wielu zwiodą" (Mateusza 24,5 Vocatio int.)


Offline patulinka

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #157 dnia: 12 Kwiecień, 2018, 21:47 »
Sara, gratulacje! W tak krótkim czasie wyczerpałaś temat na tyle na ile było to możliwe :) uważam, że nie można było lepiej tego ująć w słowa. Swoją drogą zauważyliście, że nawet prowadząca użyła słowa "sekta"?
Jeśli coś Ci w życiu nie idzie i wpadasz pyskiem w błoto, to musisz być jak dzik: pchać to błoto ryjem do przodu.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #158 dnia: 12 Kwiecień, 2018, 22:27 »
Swoją drogą zauważyliście, że nawet prowadząca użyła słowa "sekta"?
Mi to też utkwiło. Tylko czekać aż Nadarzyn wyśle swoich prawników do z góry przegranej batalii. Przecież ta redaktorka w niczym się nie pomyliła. Ta destrukcyjna religia kieruje się zasadami tożsamymi dla sekt.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Roszada

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #159 dnia: 12 Kwiecień, 2018, 22:32 »
Ja gdy mnie pytają, czy ŚJ są sektą mówię tak:

wg prawa są zarejestrowanym związkiem wyznaniowym;
ale według religioznawców, socjologów są sektą.

A sami tak piszą:

Coraz więcej rządów zarówno w krajach chrześcijańskich, jak i w innych ‛wynosi się’ ponad sług Jehowy Zastępów, ponad Jego Świadków, pogardliwie traktując ich jako »sektę«” (Strażnica 01.03 1996 s. 14).


Offline sawaszi

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #160 dnia: 12 Kwiecień, 2018, 22:54 »
Ja po odejściu od świadków J. - nie należę do żadnej organizacji religijnej - a w Boga wierzę .
Podobają mi się nauki Jezusa i staram się ich trzymać .
Staram się zrozumieć wszystkie religie i mam szacunek dla wierzących .
Nikogo nie oceniam za jego wiarę.
Przykazania Boże (z Biblii) są dla mnie miłe i drogą moją .
Także się modlę (do Boga Ojca i Jego Syna Jezusa Chrystusa) .
To co czynie złego , że ufam Bogu ?


Offline Irena

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #161 dnia: 12 Kwiecień, 2018, 23:19 »
Saro-dużo spokoju Ci życzę.  Burza minie a po niej wyjdzie słońce. Trzymam za Ciebie kciuki!!! Żyj dziewczyno i bądź wolna!
Lepsz już byłam, zanim poznałam zarazę ”wts”


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #162 dnia: 13 Kwiecień, 2018, 00:12 »
To co czynie złego(...)?
Widzisz sawaszi, to jest to, czym oni trzymają członków za mordy - wersetem 'wypracowujmy nasze wybawienie z bojaźnią i drżeniem'. To stoi Świadkowi w sprzeczności ze słowami i nauką o zbawieniu z łaski, więc dla wewnętrznego spokoju, że nie rozgniewa Boga-furiata, woli popierdzielać po piętrach z 4-miesięcznikami, bo jak przyjdzie 'to coś', to zawsze może mu się jakieś punkty zaliczą za aktywność.
Mam też po latach takie samo podejście do wyznawców innych - bardzo różnych religii i filozofii - jak Ty.
O ile nie są to wyznawcy gotowi bezmyślnie wziąć karabin i w imię rozkazu jakiegoś oszołoma zacząć strzelać do innych.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Zwolennik Swieczki

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #163 dnia: 13 Kwiecień, 2018, 09:20 »
To stoi Świadkowi w sprzeczności ze słowami i nauką o zbawieniu z łaski, więc dla wewnętrznego spokoju, że nie rozgniewa Boga-furiata, woli popierdzielać po piętrach z 4-miesięcznikami, bo jak przyjdzie 'to coś', to zawsze może mu się jakieś punkty zaliczą za aktywność.
 

Im bardziej sie w to wglebiam,tym wiecej mam pewnosci ze starotestamentowy bog nie ma nic wspolnego z prawdziwym Stworca. Ilosc zamordowanych ludzi idzie w setki tysiecy ,dodatkowo stwierdzenia ze JHWH jest bogiem zazdrosnym,wymagajacym wylacznego oddania,utwierdza mnie w tym ze to uzurpator. Jego ego jest przerosniete do granic absurdu. Wbrew temu co podaje Straznica, w zadnym normalnym przekladzie Nowego Testamentu nie ma wzmianki o JHWH. Zaraz ,zaraz powie "wnikliwy" Swiadek , przeciez Wnikliwe Poznawanie Pism podaje ze......Odpowiadam ze bardzo czesto najgorsi oprawcy i mordercy sa uniewinniani -dzieki temu ze maja znakomitych adwokatow. Wyjasnienia z Wnikliwych Pism wlasnie pod taka taktyke podpadaja.Adwokaci diabla.


Offline Roszada

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #164 dnia: 13 Kwiecień, 2018, 10:39 »
Ja na miejscu Nadarzyna bym opublikował kolejny list o zachowaniu się w sytuacjach ekstremalnych, jakim było oglądanie filmiku z Sarą. :)

Co bracia w Polsce mają z tym począć?
Nie oglądać w ogóle mediów publicznych? :-\
Potrzeba wytycznych. ;)