Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Powitanie  (Przeczytany 20932 razy)

Offline AndrzejK

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #90 dnia: 18 Marzec, 2018, 11:52 »
Ja za wszystko biorę odpowiedzialność, łatwo jest siedzieć cicho i nie wychylac się. Wiedza to udręką i ciężar nie tylko wolność,  uwierzcie mi. To tez bezsilność bo wiem, ze na razie traktujecie mnie jak nawiedzonego wariata. Trochę cierpliwosci proszę.


Offline Roszada

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #91 dnia: 18 Marzec, 2018, 11:56 »
Ja za wszystko biorę odpowiedzialność, łatwo jest siedzieć cicho i nie wychylac się. Wiedza to udręką i ciężar nie tylko wolność,  uwierzcie mi. To tez bezsilność bo wiem, ze na razie traktujecie mnie jak nawiedzonego wariata. Trochę cierpliwosci proszę.
Bierzesz na klatę swe słowa.
czekamy na rozwój sytuacji.
Dziś wybierają Putina.
Date śmierci tylko Ty znasz. :-\


Offline AndrzejK

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #92 dnia: 18 Marzec, 2018, 11:59 »
Daty nie znam wiem, ze zanim rozpeta sie wojna jego juz nie bedzie. W tym roku max w ciagu 2 miesiecy to sie stanie ale raczej wczesniej.


Offline Sebastian

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #93 dnia: 18 Marzec, 2018, 12:01 »
na miejscu AndrzejaK (nick jak oznaczenie podejrzanego w notatce dziennikarskiej opartej na akcie oskarżenia) bałbym się:

- bo jak nic się nie stanie, to go wszyscy wyśmieją

- a jak Putin faktycznie zostanie zabity to kto wie, może Andrzej będzie aresztowany za współudział? (w sensie że wiedział i znał datę a więc "logiczny wydaje sie wniosek" że współpracował z zamachowcami) no i weź tu przekonaj oficera KGB że "ja Andrzej czytałem tylko Pismo Świete"
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Roszada

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #94 dnia: 18 Marzec, 2018, 12:26 »
Daty nie znam wiem, ze zanim rozpeta sie wojna jego juz nie bedzie. W tym roku max w ciagu 2 miesiecy to sie stanie ale raczej wczesniej.
Prima aprilis dopiero 1 kwietnia.

A ST zabijano fałszywych proroków, wiesz o tym? :( :(

Daty "nie znam", ale 2 miesiace wskazuje. :)


Offline AndrzejK

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #95 dnia: 18 Marzec, 2018, 12:31 »
A to ze mówię o wojnie bedzie znaczyło,  że ja wywołałem? :). Wiem ze zabijano falszywych prorokow dlatego zrozumcie w co się mieszam piszac o tym, jakbym nie miał pewności nie zrobił bym tego. Tak bylo z wyborami na prezydenta Usa tak okolo 1,5 roku wczesniej wiedzialem ze to bedzie Trump. To w proroctwie Daniela jest.


Offline Roszada

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #96 dnia: 18 Marzec, 2018, 12:35 »
Ja też wiedziałem, że będzie Tramp, ale nie z Daniela, ale z USA. ;D

Miliony Amerykanów też wiedziało, bo go wybrało.
« Ostatnia zmiana: 18 Marzec, 2018, 12:38 wysłana przez Roszada »


Offline Sebastian

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #97 dnia: 18 Marzec, 2018, 12:36 »
Tak bylo z wyborami na prezydenta Usa tak okolo 1,5 roku wczesniej wiedzialem ze to bedzie Trump. To w proroctwie Daniela jest.
tzn. co konkretnie jest zakodowane w proroctwie Daniela?

Nazwisko Trump?
określenie zawodu, np. handlarz nieruchomościami?
informacja że koleś "lubi korzystać z twittera"?
informacja że jest mężem modelki ze Słowenii?
jakaś inna informacja oznaczająca tego konkretnego Donalda?

Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Roszada

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #98 dnia: 18 Marzec, 2018, 12:40 »
W Danielu jest o wszystkich władcach po nazwisku, od I wieku do XXX wieku.
Wystarczy hebrajskie litery przewracać, czytać od końca, czy co trzecią literę. ;D
A jak nie pasuje to co drugą, co czwartą lub co siódmą. ;)


Offline Gremczak

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #99 dnia: 18 Marzec, 2018, 12:42 »

To powiedz jeszcze  czy władzę w Polsce przejmie II RP i czy na stanowisko wróci prezydent II RP Potocki. To jest bardzo ważne bo od tego potoczą się dalsze losy świata . To coś na ten tema w  biblii tez powinno być napisane.
« Ostatnia zmiana: 18 Marzec, 2018, 13:32 wysłana przez Gremczak »


Offline Roszada

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #100 dnia: 18 Marzec, 2018, 12:45 »
A ja nie brałem pod uwagę proroctwa Daniela i też wiedziałem ,że wygra Trump. Wystarczy dobrze śledzić politykę.
Niech wskaże nam dowód, że 1,5roku wcześniej czytał u Daniela o Trampie.
Konkretne wskazanie opublikowane niech pokaże. Filmik z yutuba.

Wałesa też często mówił: a nie mówiłem, że tak będzie.
A nie potrafił wskazać kiedy mówił.


Offline Michu72

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #101 dnia: 18 Marzec, 2018, 12:47 »
A to ze mówię o wojnie bedzie znaczyło,  że ja wywołałem? :). Wiem ze zabijano falszywych prorokow dlatego zrozumcie w co się mieszam piszac o tym, jakbym nie miał pewności nie zrobił bym tego. Tak bylo z wyborami na prezydenta Usa tak okolo 1,5 roku wczesniej wiedzialem ze to bedzie Trump. To w proroctwie Daniela jest.
Ja chyba tez prorokiem jestem bo jak w 2015 roku Trump jeszcze nieoficialnie mówil ze chce kandytowac na prezydenta a w lipcu 2016 został oficialnie mianowany na kandytata na prezydenta przez swoja partie republikanską to juz byłem pewien ze zostanie prezydentem :D :D Czyli do zadnego proroctwa z Daniela nie musialem zagladac :)


Offline Roszada

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #102 dnia: 18 Marzec, 2018, 12:49 »
Cytuj
Czyli do zadnego proroctwa z Daniela nie musialem zagladac
Czyli dziś pełno Danielów mamy. :)
Fałszywych i prawdziwych. ;)


Offline Gremczak

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #103 dnia: 18 Marzec, 2018, 12:52 »
AndrzejuK Kto jest mianowanym następcą na prezydenta II RP na wypadek gdyby zginął Potocki. To już niektórzy wiedza.Co Ty na to?


Offline Sebastian

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #104 dnia: 18 Marzec, 2018, 12:52 »
A to ze mówię o wojnie bedzie znaczyło,  że ja wywołałem? :).
za dużą wagę przykładasz do treści swoich proroctw a za małą do ich marketingu

na zachodzie jest koleś (jakiś psor od ekonomii) który ostatnio prorokował coś o bitcoinie, a proroctwo zostało wsparte informacją że "przewidział" kryzys 2008 roku. No i wyglądałoby to w miarę wiarygodnie, gdyby nie to że koleś ten kryzys prorokował od początku lat 90-tych i w końcu doczekał się z kilkunastoletnim opóźnieniem...

coś jak Russell, który obstawiał że "coś" wydarzy sie w 1910, 1914, 1915, 1918 no i jedna z dat stała się znana bo akurat zdarzyło się coś zupełnie innego niż Russell prorokował (zamiast objęcia władzy królewskiej przez Jezusa wybuchła wojna którą po wielu latach nazwano pierwszą wojną światową, ale to przecież "drobiazg", najważniejsze że "coś" sie sprawdziło i że akurat w 1914 roku)

podobnie prorokujący profesorek "coś tam miał wspólnego" z przewidywaniami kryzysu na rynku nieruchomości (mniej więcej tyle wspólnego co Russell z początkiem pierwszej wojny światowej) więc w niektórych mediach uchodzi za super hiper eksperta ;)

Darmowa porada dla kandydatów na prawdziwych proroków:
1) zarezerwuj sobie około 2.018 nicków
2) pod każdym nickiem coś innego zaprorokuj, 2-3 trafienia masz jak w banku

2a) jak obstawisz przeciwstawne proroctwa to nawet więcej, np. nick2001 zapowiada że Trump wygra, nick2002 że wygra Clontonowa, nick2003 że ani Trump ani Clintonowa.
trzy nicki "zużyte" ale prawdopodobieństwo prawdziwego proroctwa masz 100%


3) później powołuj sie na te proroctwo które się spełniło i odsyłaj ludzi do linków które mówiły że prorokujesz i do potwierdzenia że faktycznie coś sie pospełniało
4) tym sposobem zdobędziesz "twarde dowody" że jesteś prawdziwym prorokiem.
« Ostatnia zmiana: 18 Marzec, 2018, 13:01 wysłana przez Sebastian »
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)