Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Powitanie  (Przeczytany 20936 razy)

Offline Gremczak

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #60 dnia: 16 Marzec, 2018, 23:34 »
  Zanim to nastąpi Putin zostanie zabity przez swoich. (Proroctwo Daniela 11:26).

 
Przez swoich tzn. przez kogo? Kiedy to  nastąpi w 2018 r?
« Ostatnia zmiana: 16 Marzec, 2018, 23:37 wysłana przez Gremczak »


Offline Brat Furtian

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #61 dnia: 17 Marzec, 2018, 00:18 »
AndriuszKa, jak się z obliczeniami wstrzelisz w jakiś globalny kryzys, to proponuję nazwę dla Twojego ruchu..."2018 - 2035 Bestariusze Wielkiego Ucisku"... Planetoida Nibiru na kolizyjnym kursie kosmicznym podkręcić wiarygodność...

Charles Taze Russel chyba też ze swoimi rebusami piramidalnymi, przypadkiem się wstrzelil w początek Wielkiej Wojny lat 1914-1918 i się z małej grupki "badaczy pisma" z Pensylwanii po takim "złotym strzale",  zrobił " złoty wiek" dla korporacji wydawniczo - religijno - funduszowej z CK w roli luminarzy nauk biblijnych dla milionów już w większości  krajów "tego świata"...

Za Konstantyna Wielkiego "drugim" chrześcijanom także zaczęła się dobra passa  i tak już ruszyła machina...

Dlaczego tylko Biblia miałaby dać szansę nielicznym na obliczenie "liczby bestii"? Co z miliardami poza chrześcijaństwem?  Gdzie równość ludzi wobec Stwórcy? Gdybyś Andzi Kan był Arabem, Azjata lub Buszmenem czy inny Aborygenem , to już byś nie miał szans na swoje wyliczanki z "księgi życia i śmierci"...?!

« Ostatnia zmiana: 17 Marzec, 2018, 00:29 wysłana przez Brat Furtian »


Offline gangas

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #62 dnia: 17 Marzec, 2018, 00:36 »
A jak w strumieniu czasu przedstawia się postać księcia Michała Gorbaczowa? Dołączy do księcia północy, czy południa? Czy w 2018 a może pózniej?
Jutro to dziś tyle że jutro.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #63 dnia: 17 Marzec, 2018, 00:47 »
Jakie nudy...


Offline Gremczak

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #64 dnia: 17 Marzec, 2018, 00:58 »
Gdzież tam nudy ? Przynajmniej ciekawsze od nauk WTS-u i KrK.


Offline Sebastian

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #65 dnia: 17 Marzec, 2018, 01:02 »
Jezus mówił o dniu i godzinie ale o roku czy miesiącu nie wspominał.
zajebiste ;) o minucie i sekundzie też nie mówił, wiec spokojnie można zapowiadać rok i miesiąc a nawet i minutę i sekundę.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Agnesja

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #66 dnia: 17 Marzec, 2018, 02:09 »
Aleś se nabrechtał AndrzejKu tymi proroctwami i wywodami.
Po jaki grzyb zawracać sobie głowę i ustalać kiedy będzie koniec świata.
Od dziecka miałam to wbijane do głowy i interpretowanie księgi objawienia można sobie tłumaczyć na wiele sposobów. I jako dziecko strasznie mnie przerażał armagedon, że na pewno w nim zginę.
U mnie detox od tej sekty zajął mi 10 lat i w końcu śpię spokojnie i mam pozytywne myśli, jestem szczęśliwa z tego co mam.
Dla zdrowia psychicznego lepiej dać sobie spokój .
 Zastanawiało mnie  dość często dlaczego wśród świadków jehowy występuje depresja ,przygnębienie . Z osób które znałam spora część
miała z tym problem a nawet moja siostra .Poświęciła tej sekcie całe swoje życie żyjąc wiarą , że jest to jedyna droga i prawda do zbawienia.
 Była pionierem pomocniczym, stałym dwa razy do roku jakieś ośrodki pionierskie. W sanatoriach jak miała turnus, to pierwsze co, gdzie są ŚJ i zebrania, plus głoszenie nie oficjalne ,bo godzinki trzeba nabić. Miała wśród braci bardzo dużo "przyjaciół" . Jak zachorowała na schizofrenie paranoidalną to już przyjaciół nie miała.
Po psychotropach zachorowała na raka piersi,potem amputacja,
chemioterapia. Po trzech latach był nawrót i nie było już ratunku. Miała 47 lat.
Nie miała dzieci, wyszła dwa lata przed śmiercią za mąż.

Dlaczego o tym pisze ,bo jestem wk....na ,że przez tą sektę tak naprawdę nie miała nic z życia. Była na 100 % przekonana , że niedługo będzie armagedon.
 Pewnie z jej punktu widzenia robiła to dla Jehowy . 
Ale my wiemy, że to nie ma nic wspólnego z wielbieniem Boga.
Tylko jeden wielki biznes dla ośmiu wspaniałych.

AndrzejKu ciesz się życiem i daj "se" na luz.
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać mężczyznę, wystarczyła kobieta.
                              Św. Ambroży


Offline Gremczak

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #67 dnia: 17 Marzec, 2018, 02:16 »
Jak się wygada to może zrozumie jak go fantazja poniosła.A może to nie fantazja?


Drajwer

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #68 dnia: 17 Marzec, 2018, 02:31 »
Ja obstawiam że Andzrzejk zrozumie że to miejsce nie dla niego i jego wizji końca świata iposzuka sobie jakiegoś forum biblijnego lub grupy na fejsie gdzie są osoby o podobnych poglądach i tam będzie się spełniał. Wątpię aby kiedykolwiek się z tego całkowicie wyleczył.


Offline AndrzejK

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #69 dnia: 17 Marzec, 2018, 07:20 »
Nie pisze tego wszystkiego dla siebie tylko dla was. Pewnie chcieli byście usłyszeć ile czasu bylem pionierem pelnoczasowym, jak zdradzała mnie żona kiedy ja w RKB budowalem sale krolestwa. Niestety to przeszlosc i z niczego nie musze sie leczyc. Co do Rusela to iluminata on wiedział o planie 3 wojen i podajac takie informacje uwiarygodnil sie jako namaszczony prorok. Moze to forum jest nie dla mnie, nie zamierzam nikogo przekonywać do tego  co naposalem, jedyne wyjscie to chwile poczekać i zobaczyć. Badzcie czujni.


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #70 dnia: 17 Marzec, 2018, 07:52 »
Chcemy czy nie chcemy, to i tak zależy od ciebie. Widać nie są to łatwe przeżycia, ale przynajmniej nie będą kontrowersyjne. Ale czy na poparcie swoich przewidywań masz chociaż jedno spełnione swoje słowo z przeszłości?

Wiesz czemu już nie ufam niczemu, co wychodzi z ust NWiR oprócz tego, że chcą więcej kasy? Bo nic z tego, co zapowiadali, nie spełniło się. Musieli się wycofać ze wszystkiego. Nie mają ani jednego dowodu swojej prawie 150-letniej historii na to, że choć jedno ich słowo się sprawdziło i nic nie mogą podać, za to robią manipulacyjny wybieg - przytaczają słowa Jozuego: 'ani jedna z tych obietnic nie zawiodła, wszystkie się wam spełniły' i wywołują w umysłach ludzi mimowolne przeniesienie tego zaufania na nich. A jak widać ani Bóg, ani Jezus im nie ufają. I co rusz w swoich interpretacjach podkreślają, że spełnienie tego jest niekwestionowalne, bo obietnica ta pochodzi od Boga.

W tym czasie gdy Towarzystwo Strażnica nieustannie prorokuje i się wycofuje, starożytni Izraelici 4 razy okrążyliby pustkowie Synaj przed zajęciem ziemi Kananejskiej, Żydzi z czasów Daniela 2-krotnie odbyliby swoją odsiadkę w Babilonie, a czas na zbudowanie arki i potop byłyby już tylko wspomnieniem, bo wybrani do tego zadania mieliby już dorosłe dzieci i to poczęte po wyjściu z arki.

Co się więc dzieje, że my odbywamy jakąś karę będąc pod władzą - dawniej jednego, potem kilkunastu, a teraz kilku - omylnych ale i jak widać przebiegłych ludków?
Czy naprawdę zmieniona doktryna nowożytnej niewoli babilońskiej nie doczeka się kolejnej aktualizacji? Bo nie bardzo są dowody na to, że skończyła się ona sto lat temu, wiele rzeczy jest ciemniejszych niż wówczas.

I raz jeszcze podkreślę - nie mają oni żadnego dowodu na spełnienie się choćby jednej zapowiedzi, a są wielką korporacją wydawniczą.
AndrzejK, jaki ty masz dowód na spełnienie się choćby jednego Twojego słowa z przeszłości, aby choć jedna osoba z forum mogła Tobie zaufać?
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Brat Furtian

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #71 dnia: 17 Marzec, 2018, 08:10 »
Karol Taze uważał się za "poslańca z Laodycei" i jako mason obsztalowal sobie pomnik piramidkowy na wieczystej kwaterze...

Ty AndrzejuK jesteś kogo poslancem?

Jak 2018 przeminie bez rewelacji z Twoich wyliczeń,  to co wtedy zobaczymy zachowując stale życiową czujność?

Jeszcze jednego stesknionego za "końcem systemu" doświadczonego życiem i orgiem człowieka, któremu coś się wydawało...???

Andrzeju! Codziennie tysiące ludzi przechodzi swój ucisk i ostatecznie "Armagedon" opuszczając ten świat...

Zostaw kalkulator oraz Pisma i jedź na wycieczkę z rodziną do lasu lub zaproś przyjaciół na grilla oraz zbiórkę kasy lub żywności dla tych co mieli mniej szczęścia od Ciebie...

Żyj tu i teraz dla innych i przez to także dla siebie...

"Liczbę bestii" zostaw przyszłym pokoleniom antropologów biblijnych"...


Offline HARNAŚ

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #72 dnia: 17 Marzec, 2018, 08:17 »
Andrzejku mnie osobiście nie interesuje Twoje byłe życie rodzinne , choć współczuję nie miłych przeżyć. Koledzy dobrze Ci radzą. Odstaw to na pół roku zrób sobie test i zobaczysz jak może być miło bez poczucia lęków.


Offline Roszada

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #73 dnia: 17 Marzec, 2018, 08:23 »
Andrzeju masz takie samo prawo do prorokowania jak CK. ;)
Prorokuj więc nam. :)
My z czasem rozliczymy Ciebie tak jak CK. :)


Offline Sebastian

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #74 dnia: 17 Marzec, 2018, 08:48 »
Andrzeju masz takie samo prawo do prorokowania jak CK. ;)
Prorokuj więc nam. :)
My z czasem rozliczymy Ciebie tak jak CK. :)
AndrzejuK, nawet nie wiesz jaki Ciebie "zaszczyt kopnął" ;)

Roszada od wielu lat komentuje proroctwa CK, ale (jak do tej pory) stanowczo odmawiał zajmowania sie innymi prorokami i nazywał tychże innych proroków "prywaciarzami".

Jesteś pierwszym prorokiem, którego Roszada "upaństwowił" ;) tzn. nie nazwał "prywaciarzem" ;)

Informuję Cię, że żadnego człowieka na ziemi (oprócz członków CK oczywiście) taki przywilej nie spotkał, z wyjątkiem Ciebie, AndrzejuK ;)

Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)