Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam serdecznie...  (Przeczytany 4881 razy)

Lame Dog

  • Gość
Witam serdecznie...
« dnia: 28 Luty, 2018, 08:20 »
Odwiedzam forum od jakiegoś czasu(mniej więcej od 3 lat)Studium trwało długo, ale wczoraj usymbolizowałem się wreszcie poprzez rejestrację ;D W najbliższym czasie postaram się opisać swoją niezbyt skomplikowaną historię... Lubię tu zaglądać, bo niezależnie od opinii i przekonań jakie wśród Was występują, nikt nikogo nie obraża... najwyżej ignoruje ;D Czasem polemika naprawdę na wysokim poziomie... ale zdarzają się i słabsze momenty ;D Ogólnie spoko z Was ekipa! Pozdrawiam!


Offline dezet70

Odp: Witam serdecznie...
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Luty, 2018, 08:54 »
Witaj witaj w najlepszym towarzystwie ;)


Offline Startek

Odp: Witam serdecznie...
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Luty, 2018, 08:58 »
Cześć !  Pozdrowienia z Pomorza środkowego.


Lame Dog

  • Gość
Odp: Witam serdecznie...
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Luty, 2018, 09:21 »
Cześć !  Pozdrowienia z Pomorza środkowego.
                                                                                                                                                         
Pozdrawia Mazowsze.
« Ostatnia zmiana: 28 Luty, 2018, 09:24 wysłana przez Lame Dog »


BetMen

  • Gość
Odp: Witam serdecznie...
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Luty, 2018, 09:45 »
Również witam "świeżaka" jak ja!


Offline Roszada

Odp: Witam serdecznie...
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Luty, 2018, 10:03 »
Witaj i wzmacniaj forum swoim pisaniem.
Wzmacniaj swym doświadczeniem tych, co tu anonimowo, jak Ty początkowo, zaglądają i czytają. :)


Lame Dog

  • Gość
Odp: Witam serdecznie...
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Luty, 2018, 10:17 »
Witaj i wzmacniaj forum swoim pisaniem.
Wzmacniaj swym doświadczeniem tych, co tu anonimowo, jak Ty początkowo, zaglądają i czytają. :)
Dzięki.Chciałbym właśnie przekonać tych, co są tu anonimowo... Was przecież nie trzeba;)                                                                                                                                                 
« Ostatnia zmiana: 28 Luty, 2018, 10:20 wysłana przez Lame Dog »


Offline Roszada

Odp: Witam serdecznie...
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Luty, 2018, 10:21 »
                                                                                                                                                       Dzięki. Chciałbym właśnie przekonać tych, co tu anonimowo... Was przecież nie trzeba ;)
Powiem tak.
Wiele wątków, które tu zakładam nie mają wzięcia wśród forumowiczów.

Ale ja pisze też przyszłościowo: dla tych co będą tu dopiero zaglądać i tych co anonimowo zaglądają. :)


Offline Villa Ella

Odp: Witam serdecznie...
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Luty, 2018, 10:52 »
Witaj nam Lame. Czasem dyskusja jest gorąca, ale plusem jest to, że jest miejsce na dyskusję. Bo w orgu niestety nie... Tam jeden program wgrany dla wszystkich : synchroniczne kiwanie głowami w potakiwaniu CK.
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Lame Dog

  • Gość
Odp: Witam serdecznie...
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Luty, 2018, 11:04 »
Witaj nam Lame. Czasem dyskusja jest gorąca, ale plusem jest to, że jest miejsce na dyskusję. Bo w orgu niestety nie... Tam jeden program wgrany dla wszystkich : synchroniczne kiwanie głowami w potakiwaniu CK.
O to przecież chodzi, by wrzało... Dyskusja na tym polega. Wtedy rodzą się właściwe wnioski.


Offline HARNAŚ

Odp: Witam serdecznie...
« Odpowiedź #10 dnia: 28 Luty, 2018, 11:43 »
Hej. Tu odrzutek , któremu , prawdziwi wyznawcy najprawdziwszej religii na świecie  nie godzą  się na pozdrawianie mnie  na ulicy.


Lame Dog

  • Gość
Odp: Witam serdecznie...
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Luty, 2018, 11:52 »
Hej. Tu odrzutek , któremu , prawdziwi wyznawcy najprawdziwszej religii na świecie  nie godzą  się na pozdrawianie mnie  na ulicy.
Mądrość ludzi jest szaleństwem w oczach Boga... Miłego dnia! :)


Offline HARNAŚ

Odp: Witam serdecznie...
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Luty, 2018, 11:55 »
Okazał przychylność  odstępcy z Landsberga . Swiat jest piękny.


Offline Estera

Odp: Witam serdecznie...
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Luty, 2018, 16:46 »
Odwiedzam forum od jakiegoś czasu(mniej więcej od 3 lat)Studium trwało długo, ale wczoraj usymbolizowałem się wreszcie poprzez rejestrację ;D W najbliższym czasie postaram się opisać swoją niezbyt skomplikowaną historię... Lubię tu zaglądać, bo niezależnie od opinii i przekonań jakie wśród Was występują, nikt nikogo nie obraża... najwyżej ignoruje ;D Czasem polemika naprawdę na wysokim poziomie... ale zdarzają się i słabsze momenty ;D Ogólnie spoko z Was ekipa! Pozdrawiam!
   Lame Dog.

   Witaj Bracie, po trzech latach studium osobistego i obserwacji tu nas.
   Nie jestem tyle na tym forum, miałam już sporą wiedzę o Watch Tower, jak tu trafiłam.
   Ale najbardziej tu, podoba mi się to, że mogę otwarcie, bez strachu wykluczenia i nasłuchujących starszych za plecami, mówić o tym co mnie boli.

   Nie muszę się tu sztucznie, plastikowo uśmiechać i udawać, że wszystko jest w porządku.
   Tak jak przez lata, trzeba było sobie jakoś wytłumaczać tę nienormalność, jaką człowiek czuł w zborze.
   Bo intuicja i rozum, mówił co innego, a co innego kazali robić.
   Czułam to obdzieranie z własnej tożsamości.
   Pozdrawiam Cię serdecznie.

  "Estera"
   :D
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Lame Dog

  • Gość
Odp: Witam serdecznie...
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Luty, 2018, 17:01 »
Witam również. Siostro Estero, przecież na tym polega wymiana poglądów, że nikt nikomu nie sznuruje ust... Czasem trzeba tylko wielu lat, by do tej prostej zasady dojść... ;) Pozdrawiam ciepło.