Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Siema wszystkim  (Przeczytany 4863 razy)

Offline DonnieDarkoJG

Odp: Siema wszystkim
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Luty, 2018, 16:38 »

Stare pieśni były melodycznie proste, marszowe a nowe skomponowano na zamówienie pod inną wrażliwość..
Muzyką oddziałuje się na emocje , osiągając zamierzony efekt. Towarzystwo korzysta także z tego narzędzia
Są profesjonalnie skomponowane a to co się komu podoba  ...o gustach się co ?

Serio zaraz pomyślę, że jesteś duchem nabonita i robbo..
Albo skomponowane profesjonalnie, albo na dobrym poziomie muzycznym.
Cypis,Bracia figo fagot i Zenek Martyniuk też nagrywają i "tworzą" w profesjonalnych studiach, ale z poziomem to się nawet nie wita w salonie..
Btw.Spróbuj zagrać na klawiszach czy skrzypcach poprzednie tabulatury i wtedy opowiedz nam o prostych melodiach.
Nowe pieśni to czysta kpina, a oficjalnie wts pisał o uproszczeniu pieśni ponieważ bracia nie są solistami czy śpiewakami..


Offline Safari

Odp: Siema wszystkim
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Luty, 2018, 19:10 »
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Dianne

Odp: Siema wszystkim
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Luty, 2018, 19:11 »
Ale cypisa to ty szanuj :D
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


Offline greekNT

Odp: Siema wszystkim
« Odpowiedź #18 dnia: 27 Luty, 2018, 19:29 »
Serio zaraz pomyślę, że jesteś duchem nabonita i robbo..
Albo skomponowane profesjonalnie, albo na dobrym poziomie muzycznym.
Cypis,Bracia figo fagot i Zenek Martyniuk też nagrywają i "tworzą" w profesjonalnych studiach, ale z poziomem to się nawet nie wita w salonie..
Btw.Spróbuj zagrać na klawiszach czy skrzypcach poprzednie tabulatury i wtedy opowiedz nam o prostych melodiach.
Nowe pieśni to czysta kpina, a oficjalnie wts pisał o uproszczeniu pieśni ponieważ bracia nie są solistami czy śpiewakami..
I..... NIE POTRAFIĄ SPIEWAC W CHORACH
Uproszczeniem można nazwać zwężenie skali ,lub zmianę tonacji dla przeciętnych możliwości wokalnych barytonów i sopranów .
Stare utwory pod względem harmonii były trudniejsze a nowe nie są napisane na chór czterogłosowy , inaczej prowadzona jest linia melodyczna , są dłuższe frazy i wiele starszych osób nie radziło sobie z niektórymi nowymi tytułami.
Stare pieśni jak się nie mylę miały zapis nutowy czterogłosowy do śpiewania w chórze, który nie jest dedykowany na skrzypce , gitarę , fortepian.
Zawodowy muzyk zagra z tych nut, ale nie wykorzysta pełnych możliwości swojego instrumentu trzymając się sztywno nut.
Jak jesteś muzykiem wystarczą ci tam podpisane funkcje , prymka i śmigasz na każdym instrumencie zmieniając tempa , styl ,i rytm.
Osobiście nie przepadam za kościelną harmonią , lubię polifonie, dobrze prowadzony kontrapunkt, i synkopę.

A temat muzyki przyjacielu, rzuciłem bo jest z powodzeniem wykorzystywana w kultach jako narzędzie .
Towarzystwo znakomicie czuje trendy, i tematycznie się dopasowuje nawet w formach muzycznych.
Masz opracowania na orkiestrę ,chór, fortepian , i inne  ma być wzniośle , budująco, wzruszająco.


 



 







Offline Dianne

Odp: Siema wszystkim
« Odpowiedź #19 dnia: 27 Luty, 2018, 19:49 »
Pieśni królestwa są lamerskie a ich teksty to ciota. Zamykam dyskusję i pozdrawiam.
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Siema wszystkim
« Odpowiedź #20 dnia: 27 Luty, 2018, 20:10 »
Sentensed Witaj


To mnie skłania wciąż do refleksji, jak mocno ta organizacja siedzi ludziom w głowach, nawet jeśli odeszli dawno lub bardzo dawno, to nadal noszą w sobie to piętno i są niejako przypieczętowani przez władców umysłu z Warwick....
Sentensed, też odeszłam jakiś czas temu, a ciągle nie potrafię uwolnić się w 100% od tematów związanych z "orgiem" i wchodzę na forum każdego dnia.

Czy to tak będzie już do końca życia?

  Chyba Cię nie pocieszę i nie będę się rozpisywać, ale ujmę to krótko.
Człowiek z WTS-u wychodzi, WTS z człowieka nigdy.  ;D

I choć czasem się wydaje, że mnie to już nie dotyczy, jestem ponad to. Przychodzi taki moment, impuls sama nie wiem co, że odzywa się w najmniej oczekiwanym momencie.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Salome

Odp: Siema wszystkim
« Odpowiedź #21 dnia: 27 Luty, 2018, 21:47 »
Przychodzi taki moment, impuls sama nie wiem co, że odzywa się w najmniej oczekiwanym momencie.

No właśnie, ta podświadomość dopada nas znienacka.
Na przykład ostatnio złapałam się na tym, że odkurzając nuciłam sobie pod nosem dziarsko i wesoło pieśń 67 "Słowo głoś".
Jak się po paru minutach zorientowałam, zawiesiłam się i nie wiedziałam, czy się śmiać czy płakać...... :D :D :D :D :D

Tak więc i pieśni nam "ryją berety".
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Siema wszystkim
« Odpowiedź #22 dnia: 27 Luty, 2018, 21:51 »
No właśnie, ta podświadomość dopada nas znienacka.
Na przykład ostatnio złapałam się na tym, że odkurzając nuciłam sobie pod nosem dziarsko i wesoło pieśń 67 "Słowo głoś".
Jak się po paru minutach zorientowałam, zawiesiłam się i nie wiedziałam, czy się śmiać czy płakać...... :D :D :D :D :D

Tak więc i pieśni nam "ryją berety".

  Śmiać się, śmiać. Z tymi pieśniami jak z Disco Polo, niby  się nie słucha, a w pamięć zapadają.  ;D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 001
  • Polubień: 8492
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Siema wszystkim
« Odpowiedź #23 dnia: 01 Marzec, 2018, 11:45 »
Witam-SENTENSED

Bądź z Nami czuj się jak w raju
Miło Ciebie powitać

co do pieśni (Ww)

WyPaDeK:

Słuchając tych kołysanek- usnąłem
Moja luba była tak zafascynowana tym mruczeniem, że kotlety się spaliły.
Mówi się tu i tam nieszczęście rodzi nieszczęście