Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nadzorcy kraju, Biura Oddziału  (Przeczytany 9490 razy)

Offline Naznaczona

Odp: Nadzorcy kraju, Biura Oddziału
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Marzec, 2018, 21:21 »
Bzdura, tydzień temu był na zgromadzeniu obwodowym i wygłosił naprawdę świetne przemówienie.


Offline rzeski

Odp: Nadzorcy kraju, Biura Oddziału
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Marzec, 2018, 21:53 »
Znałem go osobiście, moim skromnym zdaniem Człowiek przez duże C.Kiedyś pokazał mi swoją ulubioną książkę: Kubuś Puchatek, oczywiście w języku oryginalnym.Bardzo skromny, ciepły i otwarty. Jeśli to prawda że odszedł od organizacji, to dla mnie osobiscie wiadomość jak przysłowiowy plaster miodu na serce.
« Ostatnia zmiana: 18 Marzec, 2018, 21:55 wysłana przez rzeski »


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Nadzorcy kraju, Biura Oddziału
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Marzec, 2018, 22:12 »
KwEjKi-Twierdzy Nadarzyn
tahk
« Ostatnia zmiana: 18 Marzec, 2018, 22:54 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Safari

Odp: Nadzorcy kraju, Biura Oddziału
« Odpowiedź #18 dnia: 19 Marzec, 2018, 09:12 »
Wow! Jeśli Wiwatowski odszedł to byłoby SUPER 😁 Chic dla niego wielki ból pewnie bo tyle życia i karierę poświęcił tej sekcie ...
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Roszada

Odp: Nadzorcy kraju, Biura Oddziału
« Odpowiedź #19 dnia: 19 Marzec, 2018, 09:44 »
Bzdura, tydzień temu był na zgromadzeniu obwodowym i wygłosił naprawdę świetne przemówienie.
Prosimy o foto, info gdzie było to zgromadzenie i treść wykładu. :)


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Nadzorcy kraju, Biura Oddziału
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Marzec, 2018, 13:24 »
Nie wiem jak się ich nazywa. :)
Czy nadzorcami, czy koordynatorami, kraju czy oddziału.

Oficjalna nazwa to: koordynator komitetu oddziału.
Nie wizytują zborów, bo do tego są tzw podróżujący, czyli obwodowi, wcześniej też okręgowi.
Koordynator KO, jak i też inni członkowie KO udzielają się przy jakiś ważnych uroczystościach typu: oddanie do użytku sali królestwa lub sali zgromadzeń, zakończenie ważnych kursów, kongresy lub inne zgromadzenia.
Czasem wprowadzano takiego przed przemówieniem: 'a teraz przemówi do nas brat Franciszek Mielczarek, członek komitetu oddziału'
Albo bardziej dostojnie: '...brat Franciszek Mielczarek, koordynator komitetu oddziału'.

Zygfryd Adach zrobił jedną dobrą rzecz. Nie zgodził się na wprowadzenie do struktur betelowskich jednego ze swoich braci, choć ten prosił. Tłumaczył to tym, że brat ma niepoukładane życie osobiste (czyli jest jakimś zgorszeniem, nie nadaje się na takie przywileje). Chociaż domyślam się, że zwyczajnie nie chciał sobie brać do betel przysłowiowego wrzoda, który ma dwie lewe ręce i myślenie na wstecznym biegu. Krótko mówiąc nie popełnił nepotyzmu.
Jeśli założyć, że Zygfryd jest teraz 'bratem króla', to mam nadziej, że pobłogosławi moją klawiaturę.

Po czystkach w biurze oddziału koordynatorem komitetu oddziału został Viv Mouritz. W sumie nie wiem czemu on się posługuje drugim imieniem. Może pierwsze mu nie leży.
Po odjeździe komisarza australijskiego koordynatorem KO został Vesa Tapio Väänänen.
Czy tak jest do dziś, to musiałby napisać ktoś, komu z partią jest po drodze. Nam się już drogi rozeszły.

W sumie tych koordynatorów za wiele nie ma, żeby o nich plotkować. Dlatego całkiem przyjemnie jest rozszerzyć wątek o wszystkich członków KO, tych byłych jak i obecnych.




Offline Naznaczona

Odp: Nadzorcy kraju, Biura Oddziału
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Marzec, 2018, 13:25 »
Foto nie będzie, gdyż nie mam upoważnienia.
Miejsce: Malbork (Sala Zgromadzeń)
Data: 10 i 11 marca 2018 r.
Tytuł wykładów (gdyż na na każdym zgromadzeniu miał dwa): " Wyższość prawa Chrystusowego" i " Miłujmy się wzajemnie, tak jak Jezus nas umiłował".
Jak w sobotę tak i w niedzielę.
Tak więc nie żywcie się plotkami. Mało tego, jego głos (gdyż często jest lektorem, udziela podkładów itp.) jest wciąż słyszalny w materiałach audio ŚJ.


Offline Opatowianin

Odp: Nadzorcy kraju, Biura Oddziału
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Marzec, 2018, 23:46 »
Trzeba przyznać, że tytuły wykładów pasują do nauk i praktyk organizacji Świadków Jehowy... jak wół do karety.


Offline rzeski

Odp: Nadzorcy kraju, Biura Oddziału
« Odpowiedź #23 dnia: 21 Marzec, 2018, 07:26 »
Widzisz Naznaczona, tak działa otwarta wymiana poglądów, dzięki niej latwiej odsiać ziarno od plew.Tego m.in. mi brakuje w WTS, szczerej wymiany poglądów bez obawy że ktoś przypnie ci łatkę niebudującego, filiozofa itd.Jak jest możliwość otwartego wyrażania
swojego zdania, to jest też możliwość że ktoś skoryguje błędne informacje.Zgadzasz się ?
Jezus nie miał za złe jednemu ze swich najbliższych współpracowników że szczerze wyraził swoją opinię"...Czy może coś dobrego pochodzić z Nazaretu?"
« Ostatnia zmiana: 21 Marzec, 2018, 07:35 wysłana przez rzeski »


Offline Roszada

Odp: Nadzorcy kraju, Biura Oddziału
« Odpowiedź #24 dnia: 21 Marzec, 2018, 09:32 »
Foto nie będzie, gdyż nie mam upoważnienia.
Miejsce: Malbork (Sala Zgromadzeń)
Data: 10 i 11 marca 2018 r.
Tytuł wykładów (gdyż na na każdym zgromadzeniu miał dwa): " Wyższość prawa Chrystusowego" i " Miłujmy się wzajemnie, tak jak Jezus nas umiłował".
Jak w sobotę tak i w niedzielę.
Tak więc nie żywcie się plotkami. Mało tego, jego głos (gdyż często jest lektorem, udziela podkładów itp.) jest wciąż słyszalny w materiałach audio ŚJ.
Czy to zaraz plotki?
Bez weryfikacji nic nie jest przyjmowane.
W plotkach też jest czasem część prawdy a czasem cała prawda.
Plotki mają to do siebie, że wypływają wcześniej niż ogłasza się daną rzecz.
Czasem właśnie plotka powoduje, że ktoś wycofuje się ze swego zamiaru, gdy słyszy jaki efekt zrobiło to co on zamierzał.

Czasem we władzach państwowych mieliśmy tego przykłady. Wypływa plotka, że mają mieć nagrody takie a takie. Pada zaprzeczenie czasem.

Efekt: szum medialny.
Końcowy efekt: władza wycofuje się z nagród lub zostają przekazane na cele charytatywne. :)

Plotka przyniosła efekt i na dodatek okazał się prawdziwa.


Offline Roszada

Odp: Nadzorcy kraju, Biura Oddziału
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Marzec, 2018, 21:13 »
A tak w ogóle, to Wiwatowski nie należy do tytułowych bossów. :)


Offline szymonbudny

  • Pionier
  • Wiadomości: 857
  • Polubień: 643
  • https://unitarianin.wordpress.com
    • https://unitarianin.wordpress.com
Odp: Nadzorcy kraju, Biura Oddziału
« Odpowiedź #26 dnia: 17 Luty, 2020, 14:20 »
Fajny gość, poznałam Go "100 lat" temu ;) , byliśmy kiedyś w jednym zborze. Miesiąc temu dotarło do mnie info (zapewniono mnie, że to sprawdzona informacja), że odszedł wraz z żoną (drugą) od organizacji i przebywa na śląsku. Nikt inny mi tego nie potwierdził, a że znałam Tadeusza dobrze i Jego gorliwość, więc nie wiem czy to prawda, czy pobożne życzenie, bo dla mnie to szok. Czy ktoś może to potwierdzić?
Wybaczcie odświeżenie wątku. Ponieważ mam w rodzinie problem choroby związanej z krwią, to napisałem kiedyś do ŚJ (nie wiem skąd wziąłem ten adres his@wtbts.org.pl). Odpisał mi właśnie Wiwatowski. Bardzo fajny ciepły email.
Było to prawie równo 10 lat temu. 09.2010
Wszyscy, którzy wierzą, że Jezus jest Chrystusem, są dziećmi Bożymi. I każdy, kto kocha Ojca, kocha też Jego dzieci. [1J 5:1 PNŚ 2018]


Offline Roszada

Odp: Nadzorcy kraju, Biura Oddziału
« Odpowiedź #27 dnia: 17 Luty, 2020, 14:23 »
Oni są wszyscy ciepli dla tych co ich pytają o zdanie w sprawie krwi, lub mają podobne zdanie na to. ;)
A Wiwatowskiego książkę mam, brednie strażnicowe (był mniejszościowym współautorem jej).


Offline szymonbudny

  • Pionier
  • Wiadomości: 857
  • Polubień: 643
  • https://unitarianin.wordpress.com
    • https://unitarianin.wordpress.com
Odp: Nadzorcy kraju, Biura Oddziału
« Odpowiedź #28 dnia: 17 Luty, 2020, 14:43 »
Możliwe, że faktycznie nie pełni juz poprzednich funkcji.
Zrobiłem mały "test" i wysłałem pusty email na adres, z którego kiedyś do mnie napisał. Otrzymałem odpowiedź zwrotną z serwera, że taki adres nie istnieje w organizacji.
Ponieważ sam pracuję w korporacji, to wiem że standardowym działaniem podczas zwalniania kogoś jest usuwanie lub blokowanie jego adresu email, to faktycznie możliwe, że nie pracuje już w WTS:

Wiadomość wysłana na poniższy adres e-mail została odrzucona przez domains013.home.pl:
twiwatowski@jw.org.pl (twiwatowski@jw.org.pl)Adresu e-mail, na który wysłano wiadomość, nie odnaleziono w domenie docelowej. Być może został on niepoprawnie wpisany lub już nie istnieje. Spróbuj rozwiązać problem, wykonując jedną lub więcej z następujących czynności:
Wszyscy, którzy wierzą, że Jezus jest Chrystusem, są dziećmi Bożymi. I każdy, kto kocha Ojca, kocha też Jego dzieci. [1J 5:1 PNŚ 2018]


Offline Roszada

Odp: Nadzorcy kraju, Biura Oddziału
« Odpowiedź #29 dnia: 17 Luty, 2020, 17:17 »
Kiedyś wypłynęło kilka takich 'wewnętrznych' maili nadarzyńskich i zaraz je usunęli. Mieliśmy je tu na forum.
Ja też pod takie usunięte pisałem. Zero odpowiedzi.