Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: dwaswiaty wita  (Przeczytany 4382 razy)

Offline Lechita

Odp: dwaswiaty wita
« Odpowiedź #15 dnia: 16 Luty, 2018, 13:59 »
Witaj dwaswiaty!

Mam nadzieję, że obecność na forum jeszcze pogłębi Twoje wątpliwości co do WTS-u. A potem naturalnym tokiem  - jaki miał każdy kto najpierw odkrył czym tak na prawdę jest WTS a potem odszedł - wątpliwości te przemienią się w pewność i przekonanie , że dalsza obecność w orgu jest nieporozumieniem i nie ma żadnych racjonalnych powodów by w niej przebywać.

Życzę Ci dobra, prawdy i wszystkiego naj...

Serdecznie pozdrawiam - Lechita :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: dwaswiaty wita
« Odpowiedź #16 dnia: 16 Luty, 2018, 14:20 »
Witaj dwa światy, na naszym forum. Już mi się podobasz, skoro fanatyków trzymasz na dystans, toż to znakomita większość chodzących na zebrania by studiować Strasznicę, no bo przecież studium Biblii to nie jest, choć tak to nazywają, a piszę to po kilkudziesięcioletnim byciu tam, w mrocznej krainie tajemnych mocy i nauk (ukrywanych afer), nie do okiełznania przez szarych zjadaczy chleba, wszak zmieniają się one z prędkością błyskawicy, gdzie ta prawda zada pytanie myślący człek, gdzie?
Pozdrawiam


Offline Trinity

Odp: dwaswiaty wita
« Odpowiedź #17 dnia: 16 Luty, 2018, 14:26 »


Offline Salome

Odp: dwaswiaty wita
« Odpowiedź #18 dnia: 16 Luty, 2018, 16:38 »

Jestem czynnym SJ z wątpliwościami - na razie tyle o sobie.

Jak zaczęłam czytać w internetach, żeby zbadać "czy tak się rzeczy mają", pozbyłam się wszystkich wątpliwości. Witaj!
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline ihtis

Odp: dwaswiaty wita
« Odpowiedź #19 dnia: 16 Luty, 2018, 17:43 »
 :) Tych światy jest penie więcej. Najważniejsze aby samemu wybrać gdzie się chce być  :)


Offline Estera

Odp: dwaswiaty wita
« Odpowiedź #20 dnia: 17 Luty, 2018, 18:38 »
Od jakiegoś czasu czytam to forum, nawet napisałem kilka wiadomości. Chyba nadszedł czas się przywitać - więc witam wszystkich forumowiczów.
Jestem czynnym SJ z wątpliwościami - na razie tyle o sobie.
   dwaświaty.
   Dobrze, że masz wątpliwości i jak jesteś uczciwy sam wobec siebie,
   to odnajdziesz tę właściwą drogę, tego jestem pewna, bo trudno jest żyć wbrew sobie, pod czyjeś dyktando, jak pragnie tego ta sekta.
   I za jakiś czas, z pewnością stwierdzisz, że to nie jest ta droga, droga Watch Tower.
   I, że nie Boży tu głos wzywa, ... "tą drogą idź, do życia drogą idź!" ...
   Jak mówi jedna z ich pieśni.

   Jestem nieczynnym śj i wiem napewno, że tam już nigdy nie powrócę i nie poświęcę im ani jednej minuty życia.
   Zbadałam i wybrałam, w którym świecie chcę żyć.
   I powiem Ci więcej w tym temacie.
   Bardzo mi ten realny świat się podoba, dlatego, że odzyskałam swoje życie.
   I swoją tożsamość.
   I nie żyję iluzją i w iluzji.
   Pozdrawiam.

  "Estera".
   :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.