Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: dwaswiaty wita  (Przeczytany 4383 razy)

dwaswiaty

  • Gość
dwaswiaty wita
« dnia: 14 Luty, 2018, 14:14 »
Od jakiegoś czasu czytam to forum, nawet napisałem kilka wiadomości. Chyba nadszedł czas się przywitać - więc witam wszystkich forumowiczów.
Jestem czynnym SJ z wątpliwościami - na razie tyle o sobie.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: dwaswiaty wita
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Luty, 2018, 14:26 »
  Witaj Człowieku z wątpliwościami.  :)
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Światus

Odp: dwaswiaty wita
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Luty, 2018, 14:33 »
Cześć  :)
Lepiej coś mieć, niż nie mieć nic, choćby to nawet były wątpliwości  :D
A mówiąc serio, jeśli masz wątpliwości, to znaczy, że myślisz.
Dzisiaj mamy takie czasy, że nikomu nie można wierzyć na słowo. Zawsze żądaj dowodów.
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 009
  • Polubień: 8494
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: dwaswiaty wita
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Luty, 2018, 14:41 »
Witaj dwaswiaty
ja teleportuję się na trzeci
czuj się z Nami dobrze, fajno, że jesteś, wątpliwości z biegiem czasu przeminą- pozdrawiam


Offline Roszada

Odp: dwaswiaty wita
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Luty, 2018, 16:23 »
Witaj!
Świetny nick. :)

*** g82/1 s. 3 ***
Dostałam się między dwa światy

Russell uczył o trzech światach:

1877: Barbour i Russell publikują Trzy światy i żniwo tego świata


Offline Szarańcza

Odp: dwaswiaty wita
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Luty, 2018, 16:34 »
Witam człowieka dwuświatowego!

Dlaczego po 20-stu wiadomościach postanowiłeś się przywitać? Czyżby z Twoich wątpliwości urósł już pokaźnych rozmiarów potworek? ;)


Offline HARNAŚ

Odp: dwaswiaty wita
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Luty, 2018, 16:43 »
Pięć miesięcy na forum 20 wpisów , liczę że pobijesz ten wynik w tydzień. Udzielaj się , wujek Harnaś Ci pomoże.  ;)


Offline Roszada

Odp: dwaswiaty wita
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Luty, 2018, 17:20 »
Rozpędziiiiiiiiii się powoli. :)
Jak nie uciekła przez 5 miesięcy, to wierna, choć mierna. :)


Offline Jadźka

Odp: dwaswiaty wita
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Luty, 2018, 17:35 »
Witam i Ja.Dwaświaty kojarzą mi się z wierszem Aleksandra Fredry "Osiołkowi w żłoby  dano".Powodzenia .


Offline Proctor

Odp: dwaswiaty wita
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Luty, 2018, 17:42 »
Witaj, czytaj i się umacniaj w odstępstwie. Ja po pół roku jestem już mentalnie po drugiej stronie barykady.


Offline Villa Ella

Odp: dwaswiaty wita
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Luty, 2018, 19:51 »
Witaj dwa światy. Ja tam nie mam wątpliwości, że ten nasz odstępczy świat jest fajniejszy. Mam nadzieję, że ty też wkrótce się o tym przekonasz. Póki co, rozgość się wśród światusów i baw się dobrze.
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: dwaswiaty wita
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Luty, 2018, 23:05 »
Cześć:-)
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline wrzesien

Odp: dwaswiaty wita
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Luty, 2018, 00:39 »
Pięć miesięcy na forum 20 wpisów , liczę że pobijesz ten wynik w tydzień. Udzielaj się , wujek Harnaś Ci pomoże.  ;)
Ja mam nieco więcej i nadal się nie przywitałem ;) ale ja to cham i prostak.

Edit: sorry Harnaś- miało być do szarańczy
« Ostatnia zmiana: 15 Luty, 2018, 00:41 wysłana przez wrzesien »


dwaswiaty

  • Gość
Odp: dwaswiaty wita
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Luty, 2018, 01:27 »
Dziękuję za miłe powitanie.
Czy się rozkręcę? Tego nie wiem, raczej wątpię. Nie czuję potrzeby pisać dużo o sobie. Czytając historie na forum mam wrażenie, że moja jest zwyczajna - a wątki ciekawsze z mojego życia, z jasnych dla Was względów, muszę zostawić dla siebie. Nie bardzo lubię wdawać się w dyskusje doktrynalne w internecie, na żywo owszem. Do organizacji jestem sceptyczny - do nauk, do CK. Buta CK, ich samouwielbienie, brak umiejętności przyznania się do błędów mnie mierzi. Do samych SJ jako ludzi już mam cieplejszy stosunek - napotykałem raczej tych wartościowych i ich się trzymam. Fanatycznych trzymam na dystans.
Chętnie jednak będę się udzielał w tematach procedur, aktualnych postanowień, itp. Może coś komuś się przyda, a i ja skorzystam.


Offline PoProstuJa

Odp: dwaswiaty wita
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Luty, 2018, 12:19 »
Dziękuję za miłe powitanie.
Czy się rozkręcę? Tego nie wiem, raczej wątpię. Nie czuję potrzeby pisać dużo o sobie. Czytając historie na forum mam wrażenie, że moja jest zwyczajna - a wątki ciekawsze z mojego życia, z jasnych dla Was względów, muszę zostawić dla siebie. Nie bardzo lubię wdawać się w dyskusje doktrynalne w internecie, na żywo owszem. Do organizacji jestem sceptyczny - do nauk, do CK. Buta CK, ich samouwielbienie, brak umiejętności przyznania się do błędów mnie mierzi. Do samych SJ jako ludzi już mam cieplejszy stosunek - napotykałem raczej tych wartościowych i ich się trzymam. Fanatycznych trzymam na dystans.
Chętnie jednak będę się udzielał w tematach procedur, aktualnych postanowień, itp. Może coś komuś się przyda, a i ja skorzystam.
[/quote

Witaj dwaswiaty:)

Historie zwyczajne też są potrzebne, bo nie zawsze w naszym życiu dzieje się coś spektakularnego. Moja historia też jest raczej zwyczajna, przeplatana niekiedy nieco ciekawszymi wątkami. Ale tak to nic nadzwyczajnego...byłam Świadkiem, już nie jestem Świadkiem :) Niemniej jednak moja historia wcale się nie skończyła, bo nadal odzywają się do mnie różne osoby, które tkwią jeszcze w organizacji.
Mogę sobie też na własnej skórze poczuć jak wygląda ostracyzm - podchodzę do tego badawczo :)