Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: DLACZEGO KTOS ZOSTAJE DZISIAJ SWIADKIEM JEHOWY ?  (Przeczytany 62168 razy)

Offline Sebastian

Odp: DLACZEGO KTOS ZOSTAJE DZISIAJ SWIADKIEM JEHOWY ?
« Odpowiedź #135 dnia: 11 Luty, 2021, 18:36 »
ok, widzę że bliższych szczegółów i tak nie dowiem się, ale ok...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 999
  • Polubień: 8489
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: DLACZEGO KTOS ZOSTAJE DZISIAJ SWIADKIEM JEHOWY ?
« Odpowiedź #136 dnia: 11 Luty, 2021, 18:47 »
ok, widzę że bliższych szczegółów i tak nie dowiem się, ale ok...


Sebastian subtelnie zaspokoję Twoje zainteresowanie w zadanym powyżej pytaniu:

Moja małżonka Nagrała dwie płyty: z pieśniami francuskimi i polskimi.
Nagrodzona była wiele razy za wyróżniający się akompaniament na konkursach wokalnych.
W roku 2010 została uhonorowana Złotym Medalem przez prezydenta RP Bronisława Komorowskiego za wkład pracy w rozwój sztuki.
Natomiast szwagier w Senacie V kadencji przewodniczył Komisji Skarbu Państwa i infrastruktury


Offline Sebastian

Odp: DLACZEGO KTOS ZOSTAJE DZISIAJ SWIADKIEM JEHOWY ?
« Odpowiedź #137 dnia: 11 Luty, 2021, 19:12 »
jeśli owa niewiasta robi "świecką" karierę w "szatańskim" świecie, to zapewne ma w zborze opinię osoby "słabej duchowo"... zgadłem?!
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline szymonbudny

  • Pionier
  • Wiadomości: 858
  • Polubień: 648
  • https://unitarianin.wordpress.com
    • https://unitarianin.wordpress.com
Odp: DLACZEGO KTOS ZOSTAJE DZISIAJ SWIADKIEM JEHOWY ?
« Odpowiedź #138 dnia: 11 Luty, 2021, 19:34 »
jeśli owa niewiasta robi "świecką" karierę w "szatańskim" świecie, to zapewne ma w zborze opinię osoby "słabej duchowo"... zgadłem?!
Kto się tym jeszcze przejmuje?

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka

Wszyscy, którzy wierzą, że Jezus jest Chrystusem, są dziećmi Bożymi. I każdy, kto kocha Ojca, kocha też Jego dzieci. [1J 5:1 PNŚ 2018]


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 999
  • Polubień: 8489
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: DLACZEGO KTOS ZOSTAJE DZISIAJ SWIADKIEM JEHOWY ?
« Odpowiedź #139 dnia: 11 Luty, 2021, 19:51 »
jeśli owa niewiasta robi "świecką" karierę w "szatańskim" świecie, to zapewne ma w zborze opinię osoby "słabej duchowo"... zgadłem?!
Sebastianie przepraszam ale się mylisz z takim stwierdzeniem - nie jestem obecnie pośród sJ, więc nie odpowiem na to pytanie, starsi nie mają do jej osoby zastrzeżeń wiedziałbym o tym na 100% natomiast byli nad wyraz współczujący kiedy ja opuściłem szeregi sekty (Ww), dla osób zaślepionych, fanatycznych w sekcie (Ww) może jest tak odbierana jak wspomniałeś, ale margines jest zawsze marginesem.
« Ostatnia zmiana: 11 Luty, 2021, 19:53 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline NNN

Odp: DLACZEGO KTOS ZOSTAJE DZISIAJ SWIADKIEM JEHOWY ?
« Odpowiedź #140 dnia: 11 Luty, 2021, 20:50 »
I za to plumkanie na fortepianie dla szatańskiego świata dostała profesurę!  ;)
Sięgnęła nieba, a Nadaszyniak chcąc jej dorównać, stał się "bratem Króla".


Sebastianie przepraszam ale się mylisz z takim stwierdzeniem - nie jestem obecnie pośród sJ, więc nie odpowiem na to pytanie, starsi nie mają do jej osoby zastrzeżeń wiedziałbym o tym na 100% natomiast byli nad wyraz współczujący kiedy ja opuściłem szeregi sekty (Ww), dla osób zaślepionych, fanatycznych w sekcie (Ww) może jest tak odbierana jak wspomniałeś, ale margines jest zawsze marginesem.

Sebastianie "co wolno Wojewodzie to nie tobie... Starosto"  i "rąsia rąsię myje". To jest symbioza nieba z piekłem!

 Nadaszyniek nawet nie wie co pisze! A pisze tak naprawdę  jaki jest faktyczny stan duchowy elit niebiańskich i ziemskich organizacji Bożej uprawiających duchową prostytucję z" Babilonem wielkim".
« Ostatnia zmiana: 11 Luty, 2021, 21:01 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline szymonbudny

  • Pionier
  • Wiadomości: 858
  • Polubień: 648
  • https://unitarianin.wordpress.com
    • https://unitarianin.wordpress.com
Odp: DLACZEGO KTOS ZOSTAJE DZISIAJ SWIADKIEM JEHOWY ?
« Odpowiedź #141 dnia: 11 Luty, 2021, 21:07 »
W opinii jakichs fanatyków pewnie tak, a w opinii normalnych, przecietnych ŚJ nie miało to zapewne znaczenia.

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka

Wszyscy, którzy wierzą, że Jezus jest Chrystusem, są dziećmi Bożymi. I każdy, kto kocha Ojca, kocha też Jego dzieci. [1J 5:1 PNŚ 2018]


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 999
  • Polubień: 8489
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: DLACZEGO KTOS ZOSTAJE DZISIAJ SWIADKIEM JEHOWY ?
« Odpowiedź #142 dnia: 11 Luty, 2021, 21:14 »
I za to plumkanie na fortepianie dla szatańskiego świata dostała profesurę!  ;)
Sięgnęła nieba, a Nadaszyniak chcąc jej dorównać, stał się "bratem Króla".
Sebastianie "co wolno Wojewodzie to nie tobie... Starosto"  i "rąsia rąsię myje". To jest symbioza nieba z piekłem!
Nadaszyniek nawet nie wie co pisze! A pisze tak naprawdę  jaki jest faktyczny stan duchowy elit niebiańskich i ziemskich organizacji Bożej uprawiających duchową prostytucję z" Babilonem wielkim".
Witaj NNN:
Czytam z  smutkiem co napisałeś tu oraz na innych postach. Zastanawiam się ile w Tobie jest goryczy, nieuzasadnionej nienawiści w stosunku do mojej osoby. Pokazujesz jawnie swoją postawę wobec czytających to FORUM.
Zastanawiam się również jakim Jesteś człowiekiem?
O mnie możesz pisać publicznie co uważasz ..... bo dobrego miłego słowa nie spodziewam się po Tobie, ale grzecznie proszę nie wplątuj w postach mojej ŻONY, o to Ciebie grzecznie proszę - pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 11 Luty, 2021, 21:20 wysłana przez Nadaszyniak »


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: DLACZEGO KTOS ZOSTAJE DZISIAJ SWIADKIEM JEHOWY ?
« Odpowiedź #143 dnia: 11 Luty, 2021, 21:20 »
I za to plumkanie na fortepianie dla szatańskiego świata dostała profesurę!  ;)
Sięgnęła nieba, a Nadaszyniak chcąc jej dorównać, stał się "bratem Króla".


Sebastianie "co wolno Wojewodzie to nie tobie... Starosto"  i "rąsia rąsię myje". To jest symbioza nieba z piekłem!

 Nadaszyniek nawet nie wie co pisze! A pisze tak naprawdę  jaki jest faktyczny stan duchowy elit niebiańskich i ziemskich organizacji Bożej uprawiających duchową prostytucję z" Babilonem wielkim".

Czym jest duchowa prostytucja i "Babilon wielki". Tłumaczenie świadkowskie mniej więcej pamiętam. Co jednak masz na myśli NNN używając tych epitetów?


Offline Sebastian

Odp: DLACZEGO KTOS ZOSTAJE DZISIAJ SWIADKIEM JEHOWY ?
« Odpowiedź #144 dnia: 11 Luty, 2021, 21:26 »
proponuję: zejdźmy z żony Nadaszyniaka; to nieładnie obgadywać kogoś nieobecnego;

jeśli Żona Nadaszyniaka ma jakieś osiągnięcia w dziedzinie muzyki (i to _pomimo_ bycia świadkiem Jehowy) to moim zdaniem należy cieszyć, że nie poświęciła Niewolnikowi całego życia ale tylko część (a część poświęciła realizacji swoich talentów).
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline NNN

Odp: DLACZEGO KTOS ZOSTAJE DZISIAJ SWIADKIEM JEHOWY ?
« Odpowiedź #145 dnia: 11 Luty, 2021, 22:18 »
Czym jest duchowa prostytucja i "Babilon wielki". Tłumaczenie świadkowskie mniej więcej pamiętam. Co jednak masz na myśli NNN używając tych epitetów?
Witaj NNN:
Czytam z  smutkiem co napisałeś tu oraz na innych postach. Zastanawiam się ile w Tobie jest goryczy, nieuzasadnionej nienawiści w stosunku do mojej osoby. Pokazujesz jawnie swoją postawę wobec czytających to FORUM.
Zastanawiam się również jakim Jesteś człowiekiem?
O mnie możesz pisać publicznie co uważasz ..... bo dobrego miłego słowa nie spodziewam się po Tobie, ale grzecznie proszę nie wplątuj w postach mojej ŻONY, o to Ciebie grzecznie proszę - pozdrawiam

Zluzujcie majty panowie!

  Myślałem, że Nadaszyniak żartuje sobie z tą profesurą, bo się jakoś tak wywinął byle czym z odpowiedzi Sebastianowi, a tutaj wygląda na to, że tak naprawdę to próbował nas wszystkich okłamywać, wiec zareagowałem. Poza tym, to ja grzecznie piszę, a on wywołuje gówno- burzę, atakuje mnie, sam wplatał żonę w nieprawdziwą sytuację.  A tak naprawdę to uchylił się od odpowiedzi, a zdaje się, że dowodził, że jego żona jest profesorem. Jest szybki do przypisywania komuś złych intencji bo co, złapano go na gorącym uczynku? Teraz trzeba grać obrażonego? Ja nie  dworowałem z twojej żony, tylko z ciebie, ale wygląda, że tetryczejesz na starość i sam nie wiesz co piszesz. A poza tym, to wielkiemu Nadaszyniakowi nie wolno przecież zwrócić na nic uwagi, nawet w sposób żartobliwy, bo się śmiertelnie obrazi. Moja żona nie jest profesorem, ani nawet docentem (w Polsce jest najwięcej do centów, ale do roboty to mało), nie płynie w moich  żyłach szlachecka herbowa krew, to "huzia na Józia bo Józiu mały". Nie zszedłeś człowieku do dzisiaj jeszcze z obłoków? Wyraźnie widać, że masz kompleks wobec swojej żony, bo ona taka wykształcona, a ty tylko rencista. No to ja cie z tego nie wyleczę, i nie imputuj mi tutaj jakiś złych intencji. Ahoj, przygodo, ahoj!. Strzel sobie kielonka to wyluzujesz. 
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline Sebastian

Odp: DLACZEGO KTOS ZOSTAJE DZISIAJ SWIADKIEM JEHOWY ?
« Odpowiedź #146 dnia: 11 Luty, 2021, 22:25 »
jeśli już Nadaszyniak chwali się swoją żoną, to niech będzie w tym konsekwentny...

z uwagi na tematykę forum i na bardzo nietypową dla środowiska ŚJ karierę naukowo-artystyczną tej pani, mogłoby to być interesujące dla wielu czytelników...

jeśli można, to z chęcią poznałbym imie i nazwisko i dorobek naukowy i artystyczny żony Nadaszyniaka, a także linka do zdjęć jak w pałacu prezydenckim Bronek Komorowski wręcza jej tytuły i/lub odznaczenia. Jeśli osoba ta posiada stronę na wikipedii, także chętnie ją przeczytam...

jeśli nie można, to trudno, ok...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: DLACZEGO KTOS ZOSTAJE DZISIAJ SWIADKIEM JEHOWY ?
« Odpowiedź #147 dnia: 11 Luty, 2021, 22:28 »
 :) Majtów luzować nie muszę. A jaki związek mają ciasne majty z moim pytaniem to chyba NNN tylko raczy wiedzieć.   ;)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 999
  • Polubień: 8489
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: DLACZEGO KTOS ZOSTAJE DZISIAJ SWIADKIEM JEHOWY ?
« Odpowiedź #148 dnia: 11 Luty, 2021, 22:38 »
Sebastian  nie założyła strony w internecie, ale jest pełno zdjęć z Jej koncertów w necie, takim poczynaniem ujawniłbym swoje nazwisko a tego nie uczynię, piszesz na priv do mnie, jednak wysyłając do Ciebie odpowiedź mam na czerwono  komunikat zablokowanie wysłania odpowiedzi.


Offline Estera

Odp: DLACZEGO KTOS ZOSTAJE DZISIAJ SWIADKIEM JEHOWY ?
« Odpowiedź #149 dnia: 11 Luty, 2021, 23:04 »
   Pamiętam i zapewne nie tylko ja, takie doświadczenia chętnie zamieszczane w strażnicach, które osobiście czytałam.
   Jak to jakiś fizyk atomowy poznał prawdę i został świadkiem Jehowy.
   A to jakiś słynny sportowiec rosyjski, porzucił sport dla tej religii.
   A to jakaś śpiewaczka zrezygnowała z kariery, żeby zostać świadkiem.
   Jakiś lekarz, jakiś naukowiec, jakaś tancerka, jakiś aktor, jakiś ... jakiś ... jakiś ... itd., itd.
   Nie wspomnę celebrytów na skalę światową, jakieś siostry Williams, tenisistki, czy modelka Naomi Campbell.
   https://pl.thpanorama.com/articles/cultura-general/los-30-testigos-de-jehov-ms-famosos.html

   Głosząc, niektórzy się często dowartościowywali, że na świecie są słynne osoby, które są też w tej religii.
   Na doświadczenia te powoływano się m.in., żeby wzmocnić argumentację za tym, żeby przynajmniej się na chwilę zatrzymać i zastanowić.
   Czy nie warto coś rozważyć, skoro takie osobistości nimi zostały, czy i dla mnie to nie jest jakiś zaszczyt, by nim zostać.
   Dobrze by było, żeby ci co wypowiadają się na temat swojego życia pisali prawdę, nie wprowadzając w błąd czytających to forum.
   Oczywiście, możemy walczyć u siebie z jakimiś kompleksami.
   Ale jaki cel ktoś może mieć, bardzo mocno koloryzując pewne fakty?
   To może być bardzo mocno zastanawiające.

   Nadaszyniaku.
   Nie odpowiedziałeś jasno na pytanie Sebastiana w sprawie nadania tytułu profesorskiego Twojej żonie wg prawa polskiego.
Nadaszyniaku, czy słowo "profesor" oznacza w Twojej wypowiedzi osobę z (wręczanym uroczyście przez Prezydenta RP)
tytułem naukowym, (poprzedzonym wcześniejszą obroną habilitacji a następnie wydaniem "książki profesorskiej"),
czy jest to grzecznościowe określenie nauczycielki legitymującej sie tytułem mgr pedagogiki i uczącej w podstawówce lub w liceum?
Witaj Sebastianie: sam zwrot ( P. profesor) jaki napisałem daje jednoznaczną odpowiedź lecz nie jest nauczycielką,
pracuje mimo to na Uczelni, nie pomyśl jako osoba fizyczna - pozdrawiam
   Bo cóż w tym momencie ta Twoja odpowiedź tu wyjaśnia, nic.
   Osobiście pamiętam z czasów swojej szkoły średniej, że zwykłego nauczyciela z magistrem, nazywaliśmy na lekcjach "Panie Profesorze".
   Choć żaden z uczących nas tam nauczycieli nie miał tytułu Profesora, a trochę ich było.
   Nawet nasz dyrektor  takiego tytułu nie miał.
   I ogólnie to bardzo Ci współczuję, że takimi wpisami zaciemniasz prawdę.
   Aczkolwiek absolutnie nie neguję osiągnięć Twojej żony.
   I rozwiniętego jej talentu muzycznego.
   Znam osobiście osoby, które nie znają ani jednej nuty, ale mając słuch absolutny, potrafią zagrać wszystko.
   I to na kilku instrumentach.
   Tylko jeśli nominowanym "Profesorem" Twoja żona nie jest, no to nie jest  :'( :'(
   A jak jest, to jest  ;D ;D
   Nie można prosto?
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.