Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Fala hejtu  (Przeczytany 20727 razy)

Offline Roszada

Odp: Fala hejtu
« Odpowiedź #45 dnia: 26 Styczeń, 2018, 13:59 »
Na razie nic nie deklaruje itp. ale jestem serio w szoku, im więcej czytam tym mój szok jest większy... Zaraz mi łeb eksploduje... HALP
Tylko pamietaj, nie pytaj o wspólne wierzenie wszystkich exŚJ.
Wiara exŚJ to ich prywatna sprawa. Forum to nie kościół.

Są wśród nich ateiści, agnostycy, buddyści, katolicy, protestanci i wierzący w Boga samodzielnie, bez przynależności religijnej (czasem tymczasowo). Trynitarze i antytrynitarze.


Offline Ariana

Odp: Fala hejtu
« Odpowiedź #46 dnia: 26 Styczeń, 2018, 14:08 »
Na razie nic nie deklaruje itp. ale jestem serio w szoku, im więcej czytam tym mój szok jest większy... Zaraz mi łeb eksploduje... HALP
Kiedy dowiadywalam sie prawdyo prawdzie z forum wachtower a bylo to kilka lat temu (chociaz w organizacji nie ma mnie juz od kilkunastu) to byl szok. Ucieklam z organizacji z innych powodow. To co przeczytalam pokazalo mi cala prawde.  Chlonelam wiedze przez kilka miesiecy. Czytalam dniamii  nocami jako gosc na forum. Potem killka miesie y pozniej opisujac swoja historie ryczalam jak bobr. Plakalam nad soba,swoim zyciem i zyciem setek innych ludzi ktorych historie zostaly w moim sercu.

Teraz jestem wolna od prawdy. I życze Tobie prawdziwej wolnosci.
« Ostatnia zmiana: 26 Styczeń, 2018, 14:24 wysłana przez gedeon »


Offline gangas

Odp: Fala hejtu
« Odpowiedź #47 dnia: 26 Styczeń, 2018, 14:17 »
Na razie nic nie deklaruje itp. ale jestem serio w szoku, im więcej czytam tym mój szok jest większy... Zaraz mi łeb eksploduje... HALP

 I to w ciężkim szoku, piszesz HALP w wątku Hala Fejtu ;) ;) ;) ;) Powodzenia w rozmyślaniach nie Ty pierwszy to przeżywasz a i pewnie nie ostatni ;) ;)
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Rob Roy

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 111
  • Polubień: 265
  • JakPowiemyIm Prawdę DamyWolność ToKto Nas Utrzyma?
Odp: Fala hejtu
« Odpowiedź #48 dnia: 26 Styczeń, 2018, 16:31 »
Widzisz, wymieniłem kilka wiadomości z Panem Stanisławem i po prostu uważam go za naprawdę normalną osobę. Zawsze uczono mnie, że odstępcy to wcielenie zła a Pan Stanisław jest życzliwym starszym Panem, przynajmniej z tego co widzę tutaj. Także to, że jestem miły dla kogoś nie musi oznaczać, że komuś wchodzę w tyłek, zresztą nie jestem homoseksualistą. Jestem pod wrażeniem pracy, jaka została tutaj wykonana i jaki ogrom ciekawych informacji można tutaj znaleźć. Od dlatego jestem miły. Cześć!

Chyba TY !  ;D

Witaj Optimusie Primie (to odnośnie avatara)


Offline Matylda

Odp: Fala hejtu
« Odpowiedź #49 dnia: 26 Styczeń, 2018, 17:18 »
Na razie nic nie deklaruje itp. ale jestem serio w szoku, im więcej czytam tym mój szok jest większy... Zaraz mi łeb eksploduje... HALP

 No no.Jestem pod wrażeniem. Nie przypuszczałam.
 Myślałam że jesteś z tych świadków zatwardziałych co to tylko popróbuje nas ponawracać  a jak zobaczy że niedyrydy to sobie pójdzie.
A Ty czytasz i wyciągasz wnioski.
Suuuuper.Moje gratulacje!!!!
Czytaj nadal :)


Offline Nabonit

Odp: Fala hejtu
« Odpowiedź #50 dnia: 26 Styczeń, 2018, 17:53 »
Chyba TY !  ;D

Witaj Optimusie Primie (to odnośnie avatara)

Wiesz jednak ja mam 23 lata a Pan Stanisław pisał mi, że 60 lat był Świadkiem Jehowy także domyślam się, że jest dla mnie starszym Panem bo jest około wieku moich dziadków.

No no.Jestem pod wrażeniem. Nie przypuszczałam.
 Myślałam że jesteś z tych świadków zatwardziałych co to tylko popróbuje nas ponawracać  a jak zobaczy że niedyrydy to sobie pójdzie.
A Ty czytasz i wyciągasz wnioski.
Suuuuper.Moje gratulacje!!!!
Czytaj nadal :)

Już sobie Matyldo nie radzę z tym wszytkim. Przerosło mnie to wszystko. Mam taki bałagan w głowie, że sobie nie wyobrażasz.
Nabonit


Offline matus

Odp: Fala hejtu
« Odpowiedź #51 dnia: 26 Styczeń, 2018, 17:56 »
Wyobraź sobie, że sobie wyobraża.
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Fala hejtu
« Odpowiedź #52 dnia: 26 Styczeń, 2018, 18:04 »
Na razie nic nie deklaruje itp. ale jestem serio w szoku, im więcej czytam tym mój szok jest większy... Zaraz mi łeb eksploduje... HALP

  Nikt nie wymaga od Ciebie deklaracji.
Pamiętaj, bądź uczciwy względem siebie i rob tak aby Tobie było dobrze.  Abyś sie dobrze czuł w życiu, bo to Twoje życie.
Nie mysisz się podobać świadkom, odstępcom ni innym, podobaj się sobie.
Tylko bez narcyzmu. ;D
« Ostatnia zmiana: 26 Styczeń, 2018, 18:11 wysłana przez Tazła »
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Matylda

Odp: Fala hejtu
« Odpowiedź #53 dnia: 26 Styczeń, 2018, 18:10 »


Już sobie Matyldo nie radzę z tym wszytkim. Przerosło mnie to wszystko. Mam taki bałagan w głowie, że sobie nie wyobrażasz.

Może być że sobie nie wyobrażam bo ja odeszłam od świadków już pt,rawie 30 lat temu z powodów obyczajowych,czyli dlatego że nie tolerowałam wścibstwa,wszędobylstwa,wybierania mi męża.Nie byłam w stanie zaakceptować również tego ze jako głupia gęś mam chodzić od domu do domu i pouczać staruszki jak mają żyć.
Jak odeszłam byłam mniej więcej w Twoim wieku.
Pewnie sobie nie wyobrażam co Ty czujesz bo mnie do organizacji"na siłę"wcieliła mama i ja nie zagłębiałam się w doktrynę,tylko czekałam aż będę samodzielna finansowo żebym mogła odejść z organizacji i z domu.
Kiedy już tak się stało to łeb mi pękał z żalu,bólu,tęsknoty za mamą,siostrą. Nie mając opieki i troski mamy,jej wsparcia i dobrej rady,poełniałam wiele błedów. Czasem lądowanie było twarde.
Do tego ciągle z tyłu głowy ta myśl że może jednak Jehowa zechce mnie sponiewierać jak gnój na polu.
Nie wiem z pewnością dokładnie co czujesz ale nie jest mi trudno sobie wyobrazić.
Trzymam za Ciebie kciuki.
Dasz radę.


Offline Startek

Odp: Fala hejtu
« Odpowiedź #54 dnia: 26 Styczeń, 2018, 18:27 »


Już sobie Matyldo nie radzę z tym wszytkim. Przerosło mnie to wszystko. Mam taki bałagan w głowie, że sobie nie wyobrażasz.
Nabonit nie tylko ty miałeś taki bałagan w głowie , ja miałem to samo na mnie organizacja wywierała wpływ przez 50 lat . Wiele nocy nie przespalem a spałem zaledwie po dwie ,trzy godziny  , zacząłem czytać tylko Biblię w przekładzie Romaniuka tj. Warszawsko- Praska . W pewnym momencie stwierdziłem  że do tej Biblii jakby ktoś wersety dopisał , widziałem Nowy Testament innymi oczami , w sposób że to co jest tam napisane  adresowane jest tylko do mnie i do każdego kto tylko czyta te słowa .  Kiedy czytasz Biblię odnoś wszystko do siebie , zacznij czytać narazie Nowy Testament  i w innym przekładzie .  Pamiętaj że Paweł został posłany do Pogan i głosił dla nich , a my jesteśmy z pogan . Prorocy Starotestamentowi zostali posłani tylko do Izraela i dla niego głosili a nie dla pogan . W starym testamencie  narazie nie masz co szukać , wystarczająca namieszał już  tam niewolnik .


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Fala hejtu
« Odpowiedź #55 dnia: 26 Styczeń, 2018, 18:31 »
Nabonit za szybko się budzisz, na to niektórzy potrzebowali kilka lat. Ty zrobiłeś to w dwa dni. To nie koniec. Istnieje życie poza organizacją a i można żyć w organizacji wiedząc o niej wszystko. Tylko wtedy jest ciężej.

Ale nie rób nic pochopnie, bo podobnie jak ja, masz całą rodzinę od pokoleń w prawdzie. Przed Tobą jest jeszcze całe wspaniałe życie. Jesteś młody, inteligentny i wykształcony, kulturalny  z dobrym sercem . Także na wstępie przewyższasz jakieś 95% czynnych Świadków Jehowy. Teraz już będziesz patrzył na nich z politowaniem. Oni są zagubieni, nie Ty. Oni wykonują bezmyślnie rozkazy CK. Ty nie.
Kiedy zrzucisz kajdany WTS pozostaną  na duszy ślady na długo,  ale z czasem zobaczysz, że warto było to zrobić, bo zaczniesz myśleć samodzielnie bez jw.orga i będziesz wolny.

Ludzie się budzą na potęgę i jeszcze będziesz pomagał innym. To będzie przynosić Ci naprawdę radość.

W ciekawych czasach przyszło nam żyć. Warto to wykorzystać !!!!
Ale na wszystko potrzebny jest czas.
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Szarańcza

Odp: Fala hejtu
« Odpowiedź #56 dnia: 26 Styczeń, 2018, 18:38 »
Nabonit słuchaj Barana bo mądrze Ci on prawi!
Możesz mu też polać ;)


Offline Ślepy

Odp: Fala hejtu
« Odpowiedź #57 dnia: 26 Styczeń, 2018, 18:46 »
w sumie jak już tu jestem to i mi polej  ;D
jest dobra okazyja  :-*


Offline Salome

Odp: Fala hejtu
« Odpowiedź #58 dnia: 26 Styczeń, 2018, 19:27 »
Już sobie Matyldo nie radzę z tym wszytkim. Przerosło mnie to wszystko. Mam taki bałagan w głowie, że sobie nie wyobrażasz.

Nabonit, widzę, że przeżyłeś informacyjne tsunami. Objawy masz klasyczne: chaos i bałagan w głowie, natłok myśli, mogą dojść jeszcze objawy fizyczne jak np.ból brzucha, głowy i biegunka.

Jak pójdziesz na zebranie i usłyszysz z podium niektóre myśli, zaczniesz "czytać" je między wierszami, jak zakodowane wiadomości. Będziesz podkreślać w Strażnicy zdania, które zwróciły Twoją uwagę, dlatego, że Cię szczególnie zbulwersowały, a nie dlatego, że Cię zbudowały.

Może przyjść taki moment, że na przykład w trakcie wykładu po prostu wyjdziesz z Sali.

Tak to jest przy przebudzeniu.
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Nabonit

Odp: Fala hejtu
« Odpowiedź #59 dnia: 26 Styczeń, 2018, 19:48 »
Wiecie co odstępczuchy?

Bardzo dobre z was odstępczuchy, mordki moje.
Nabonit