Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam wszystkich  (Przeczytany 6524 razy)

Offline Jacqueline89

Witam wszystkich
« dnia: 03 Styczeń, 2018, 15:22 »
Witajcie, dołączam do Was wirtualnie, mam nadzieję że jest tutaj ktoś z Wrocławia ;)
jestem młodą dziewuchą :) lat 29 (dla niektórych starą) ale co mi tam :D czułam w kościach że kiedyś wszystko się rypnie i ludzie zaczną otwierać oczy, a takie przeczucie towarzyszyło mi kiedy wsłuchiwałam się z uwagą w wykłady na zebraniach. Zostałam wychowana w tej organizacji więc przeżyłam swoje kiedy okazało się że jednak nie jest to Boża organizacja. Człowiek gdzieś tam w głębi mimo wszystko chciał mieć nadzieję że się myli jako ten niedoskonały...ale jednak się nie myliłam. Szkoda tylko tych lat i tego że wcześniej nie obrało się innej drogi, teraz byłabym zupełnie gdzie indziej ale z drugiej strony nie wiedziałabym tego co wiem teraz. Wszystko ma dwie strony medalu.


Offline Asturia

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Styczeń, 2018, 15:34 »
Witam serdecznie, ja otworzyłem oczy mając 42 lata, nieważne ile lat mieliśmy w chwili kiedy zorientowaliśmy w czym siedzimy, najważniejsze, że już wiemy o tym matrixie pod nazwą WTS, znaczna większość do końca swoich dni zostanie w tej sekcie, odrzucając wszystkie niewygodne fakty przeciwko org. chyba mamy powody się ciszyć, że nie będzie nas w tej gronie  :D


Offline Overthinker

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Styczeń, 2018, 15:36 »
Cześć młoda Jacqueline. Brawo za odwagę, rewolucję w sposobie myślenia i życzę Ci autostrady do normalności. Swoją drogą zdefiniujmy normalność  ;)
- Dzień dobry, czy przypadkiem nie jest Pani oszustką?
- Ależ skąd! - powiedziała Strażnica.
Podczas gdy ona jest.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Styczeń, 2018, 16:27 »
Cześć Młoda Jacqueline ;) Ja jestem z Wrocławia ;) Cieszę się, że Ty także :)


Offline on-on

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Styczeń, 2018, 16:37 »
O to mam do Was 100 km. Za chwilę pakuję walizkę i za mniej więcej 3 godziny będę przyjeżdżać AOW mijając Wasze piękne miasto w drodze do Krakowa. :) pozdrowienia


Offline Szarańcza

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Styczeń, 2018, 16:57 »
Lepiej późno niż później ;D

Cześć!


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Styczeń, 2018, 17:02 »
Cześć Jacqueline.
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Jacqueline89

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Styczeń, 2018, 17:32 »
jednoczmy się kochani, zacieśniajmy więzy, szukajmy prawdziwych przyjaciół, takich, którzy nie wykluczą nas za inny pogląd na dane kwestie. Jestem cholernie samotna bo straciłam pseudo przyjaciół i zostałam sama ze swoimi kotami :P chociaż one są przy mnie...ale co dalej? Teraz człowiek ma żyć z dnia na dzień...? Nawet już "dzień dobry" mi nie mówią jak mijamy się gdzieś na osiedlu czy w sklepie, albo szybko przechodzą na drugą stronę ulicy albo spuszczają wzrok dając do zrozumienia że nie wypada się już witać skoro opuściłam tyle zebrań...


Offline Reskator

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Styczeń, 2018, 17:39 »
Witajcie, dołączam do Was wirtualnie, mam nadzieję że jest tutaj ktoś z Wrocławia ;)
jestem młodą dziewuchą :) lat 29 (dla niektórych starą) ale co mi tam :D czułam w kościach że kiedyś wszystko się rypnie i ludzie zaczną otwierać oczy, a takie przeczucie towarzyszyło mi kiedy wsłuchiwałam się z uwagą w wykłady na zebraniach. Zostałam wychowana w tej organizacji więc przeżyłam swoje kiedy okazało się że jednak nie jest to Boża organizacja. Człowiek gdzieś tam w głębi mimo wszystko chciał mieć nadzieję że się myli jako ten niedoskonały...ale jednak się nie myliłam. Szkoda tylko tych lat i tego że wcześniej nie obrało się innej drogi, teraz byłabym zupełnie gdzie indziej ale z drugiej strony nie wiedziałabym tego co wiem teraz. Wszystko ma dwie strony medalu.
Co epatowało Cię w tych wykładach na zebraniach że to fikcja,fałsz,falsyfikat Prawdy?
Bo mnie internet obudził,wstrząsnął,dał kopa jak elektrody w czasie zawału.
Pozdrawiam-92 letnią starą dziewuchę :) ;)


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Styczeń, 2018, 17:40 »
Wrocławianin wita młodą Wrocławiankę :)


Offline Jacqueline89

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Styczeń, 2018, 17:56 »
Co epatowało Cię w tych wykładach na zebraniach że to fikcja,fałsz,falsyfikat Prawdy?
Bo mnie internet obudził,wstrząsnął,dał kopa jak elektrody w czasie zawału.
Pozdrawiam-92 letnią starą dziewuchę :) ;)

92 lat jeszcze nie mam :D odkąd pamiętam zawsze przyczyną moich rozważań, głębszego wnikania w temat była bardzo banalna kwestia. Nigdy nie mogłam się pogodzić z tym że osoba, która jest dobrym człowiekiem, która nikogo nie krzywdzi, tylko ma inne przekonania i występuje z organizacji dobrowolnie, bądź zostaje wykluczona, musi być traktowana ja gówno, za przeproszeniem. Zastanawiałam się, skoro to organizacja Boża to gdzie tutaj chrześcijańska postawa względem takich osób..??? Moje cechy człowieczeństwa nigdy nie pozwoliły mi na to abym poddała się manipulacji, którą przebiegle stosują Świadkowie Jehowy. I w taki oto sposób zaczęłam drążyć temat, czytać, dopytywać się...dowiedziałam wszystkiego czego chciałam się dowiedzieć. Teraz, kiedy tyle spraw wychodzi na jaw, są chwile kiedy sama jeszcze nie mogę w to wszystko uwierzyć...chociażby kwestia molestowania...sama byłam molestowana przez pioniera stałego w wieku siedmiu lat ale nikomu o tym nie powiedziałam bo się bałam. Jako dziecko przeżyłam traumę ale szybko się z niej podniosłam bo mam niebywale silną psychikę. Milczałam bo wiedziałam że nikt mi w to nie uwierzy. Przykładny brat, pionier, ten który pięknie śpiewa pieśni królestwa, ten który tak pięknie odpowiada na zebraniach miałby molestować małą dziewczynkę? Jako dziecko wiedziałam że nic z tego nie będzie a bałam się tylko tego że to ja poniosę konsekwencje. Dzisiaj żyję normalnie, tylko brakuje mi prawdziwych przyjaciół. Fajnie że mogę zrzucić balast, który nosiłam tyle lat ;)


Offline Reskator

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Styczeń, 2018, 18:06 »
A co na Twoją awersję do sj odpowiadają Twoi wychowawcy w prawdzie?
Domniemam że boczą się na Ciebie. ???


Offline Jacqueline89

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Styczeń, 2018, 18:23 »
A co na Twoją awersję do sj odpowiadają Twoi wychowawcy w prawdzie?
Domniemam że boczą się na Ciebie. ???

na szczęście moi wychowawcy się przebudzili i razem się wspieramy ;)


Offline Agnesja

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Styczeń, 2018, 18:27 »
jednoczmy się kochani, zacieśniajmy więzy, szukajmy prawdziwych przyjaciół, takich, którzy nie wykluczą nas za inny pogląd na dane kwestie. Jestem cholernie samotna bo straciłam pseudo przyjaciół i zostałam sama ze swoimi kotami :P chociaż one są przy mnie...ale co dalej? Teraz człowiek ma żyć z dnia na dzień...? Nawet już "dzień dobry" mi nie mówią jak mijamy się gdzieś na osiedlu czy w sklepie, albo szybko przechodzą na drugą stronę ulicy albo spuszczają wzrok dając do zrozumienia że nie wypada się już witać skoro opuściłam tyle zebrań...
[/quote/]

Witaj Jacqueline89 bardzo fajnie,że znalazłaś to forum i dołączyłaś do  grona wyzwolonych z pęt sekty, która twierdzi bezczelnie, że jest jedyną prawdziwą "arką do zbawienia".
Moja rada, kompletnie  olej to ,że nie chcą się witać i spuszczają głowę lub odwracają się od Ciebie .Tak po prawdzie to oni mają problem , bo nie wiedzą co ze sobą zrobić.
A Ty zawsze chodź z podniesioną głową i zawsze bądź uśmiechnięta.

Jak zobaczą Cię przygnębioną ,to zaraz będą gadać - tak to jest jak się jest po za organizacją .
Przyjaźnie w tej sekcie są uwarunkowane w ich gronie, a potem widać ich prawdziwe oblicze . Okazują wręcz nienawiść.
Po owocach ich poznacie.
1 Kor.13:13

13. Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość.

« Ostatnia zmiana: 03 Styczeń, 2018, 19:10 wysłana przez Agnesja »
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać mężczyznę, wystarczyła kobieta.
                              Św. Ambroży


Offline Reskator

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Styczeń, 2018, 18:34 »
na szczęście moi wychowawcy się przebudzili i razem się wspieramy ;)
To tak jak u mnie,ale to ja byłem dla nich wychowawcą.
Gdy przestałem chodzić na zebrania-oni też,
Gdy kongresy zaniechałem-oni też,
Gdy Pamiątkę opuściłem w 2017-oni też.
« Ostatnia zmiana: 03 Styczeń, 2018, 18:36 wysłana przez Reskator »