Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dlaczego ŚJ zmieniają niektóre swoje wierzenia? - wg jw.org  (Przeczytany 9161 razy)


Offline Fantom

Odp: Dlaczego ŚJ zmieniają niektóre swoje wierzenia? - wg jw.org
« Odpowiedź #16 dnia: 25 Listopad, 2017, 11:13 »

A na kim to proroctwo spełnia się ? Możesz wskazać ? Może na Watykanie czy może na Ellen White ? ;)

Dla Ciebie 7 z Warwick to wielu?:))))) Na nich się spełnia???Taką bajkę chcesz nam wcisnąć???Czekam na odpowiedź bajkobiorco:)
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Roszada

Odp: Dlaczego ŚJ zmieniają niektóre swoje wierzenia? - wg jw.org
« Odpowiedź #17 dnia: 25 Listopad, 2017, 11:16 »
A kiedy się zaczęły czasy ostateczne?

   „Wielki ich dopływ [wynalazków] został jednak przez Boskie kierownictwo zachowany na »czas ostateczny«. Badacze proroctw głoszą, że okres ten rozpoczął się w roku 1799” (Złoty Wiek 01.05 1927 s. 246).

   „»Czas końca« obejmuje perjod od r. P. 1799, jak wyżej zostało wykazane, do czasu zupełnego przewrotu rządów Szatana i ustanowienia królestwa Mesjaszowego” (Stworzenie 1928 s. 342).

Tedy w 1799 R. P. rozpoczął się »czas końca«.” (Strażnica 15.03 1929 s. 91 [ang. 01.12 1928]).

Oj krętacze. ;D


Offline franki

Odp: Dlaczego ŚJ zmieniają niektóre swoje wierzenia? - wg jw.org
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Listopad, 2017, 11:18 »
https://www.jw.org/pl/publikacje/ksi%C4%85%C5%BCki/czego-uczy-biblia/czy-%C5%BCyjemy-w-dniach-ostatnich/
Ty tak serio nie boisz się zaśmiecać nam forum wklejkami bajek z JW.org. Takie rzeczy to poczytaj sobie wieczorkiem do snu...
Bajeczki o Armagedonach itp. świetnie działają na nocne koszmary ;)

:)


Offline Grześzajęty

Odp: Dlaczego ŚJ zmieniają niektóre swoje wierzenia? - wg jw.org
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Listopad, 2017, 11:20 »
A kto twoim zdaniem poprawnie wykłada proroctwa ? Może papież czy ktoś inny ? Wskaż mi drogę ;)

oszołom


Offline Roszada

Odp: Dlaczego ŚJ zmieniają niektóre swoje wierzenia? - wg jw.org
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Listopad, 2017, 11:21 »
A kto twoim zdaniem poprawnie wykłada proroctwa ? Może papież czy ktoś inny ? Wskaż mi drogę ;)
Chłopcze Jezus wyjaśnił wszystko i Duch Św. a nie 7 facetów z Warwick .
Wstawiam Ci ignora za podszywanie się pod kolejny nick


Offline crazyexjw

Odp: Dlaczego ŚJ zmieniają niektóre swoje wierzenia? - wg jw.org
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Listopad, 2017, 11:23 »
oszołom


Miałeś wskazać mi drogę a nie pokazywać swojego "chrześcijańskiego" owocu ducha świętego ;)


Offline Fantom

Odp: Dlaczego ŚJ zmieniają niektóre swoje wierzenia? - wg jw.org
« Odpowiedź #22 dnia: 25 Listopad, 2017, 11:23 »
A kto twoim zdaniem poprawnie wykłada proroctwa ? Może papież czy ktoś inny ? Wskaż mi drogę ;)

I co?Chcesz sie wywynąć od odpowiedzi zadając następne pytanie?Sam sobie zaprzeczyłeś tym cytatem biblijnym.7 osób to jest niewielu,a nie wielu.Przegapiłeś ten szczegół i teraz nie masz na to odpowiedzi.Przestań gwiazdorzyć i weź snicersa.Cienias z Ciebie,skoro tak prostego wersetu bibijnego nie jesteś w stanie obronić i powiązać go z CK.Może zmień nick na KlaunPajacCienias?
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline crazyexjw

Odp: Dlaczego ŚJ zmieniają niektóre swoje wierzenia? - wg jw.org
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Listopad, 2017, 11:25 »
I co?Chcesz sie wywynąć od odpowiedzi zadając następne pytanie?Sam sobie zaprzeczyłeś tym cytatem biblijnym.7 osób to jest niewielu,a nie wielu.Przegapiłeś ten szczegół i teraz nie masz na to odpowiedzi.Przestań gwiazdorzyć i weź snicersa.Cienias z Ciebie,skoro tak prostego wersetu bibijnego nie jesteś w stanie obronić i powiązać go z CK.Może zmień nick na KlaunPajacCienias?


To kto lepiej tłumaczy Biblię ? Nie lękaj się i zamiast wyzwisk może w końcu wyjaśnisz mi ? ;)
Jak dla mnie to ŚJ najlepiej odczytują to co jest tam zapisane. Twoim zdaniem kto ?


Offline Grześzajęty

Odp: Dlaczego ŚJ zmieniają niektóre swoje wierzenia? - wg jw.org
« Odpowiedź #24 dnia: 25 Listopad, 2017, 11:27 »

Miałeś wskazać mi drogę a nie pokazywać swojego "chrześcijańskiego" owocu ducha świętego ;)

chciałem tylko sprawdzić czy mnie czytasz. Bo usłyszałem dotychczas 1 odpowiedź i 1 kłamstwo z twojej strony pod moim adresem.
dziękuję za ponowną odpowiedź. (już myślałem pochopnie żę mnie zignorowałeś- przepraszam)
« Ostatnia zmiana: 25 Listopad, 2017, 11:29 wysłana przez Grześzajęty »


Offline franki

Odp: Dlaczego ŚJ zmieniają niektóre swoje wierzenia? - wg jw.org
« Odpowiedź #25 dnia: 25 Listopad, 2017, 11:29 »
Jak dla mnie to ŚJ najlepiej odczytują to co jest tam zapisane.
Łał, kupuje to. Bo CrazyMan tak napisał. Jednemu córka a drugiemu teściowa pasuje.

Cytuj
Twoim zdaniem kto ?
Sęk w tym że Ty nie masz swojego zdania.
:)


Offline crazyexjw

Odp: Dlaczego ŚJ zmieniają niektóre swoje wierzenia? - wg jw.org
« Odpowiedź #26 dnia: 25 Listopad, 2017, 11:30 »
chciałem tylko sprawdzić czy mnie czytasz. Bo usłyszałem dotychczas 1 odpowiedź i 1 kłamstwo z twojej strony pod moim adresem.
dziękuję za ponowną odpowiedź. (już myślałem pochopnie żę mnie zignorowałeś- przepraszam)

jakie kłamstwo ? ;)


Offline Fantom

Odp: Dlaczego ŚJ zmieniają niektóre swoje wierzenia? - wg jw.org
« Odpowiedź #27 dnia: 25 Listopad, 2017, 11:30 »

To kto lepiej tłumaczy Biblię ? Nie lękaj się i zamiast wyzwisk może w końcu wyjaśnisz mi ? ;)
Jak dla mnie to ŚJ najlepiej odczytują to co jest tam zapisane. Twoim zdaniem kto ?
Jacy ŚJ?Kogo masz na myśli?144000 czy drugie owce,czy może tylko CK,czy wszystkich razem?Kim są:''wielu''.Konkret proszę,a nie ogólnikiem tu rzucasz.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Grześzajęty

Odp: Dlaczego ŚJ zmieniają niektóre swoje wierzenia? - wg jw.org
« Odpowiedź #28 dnia: 25 Listopad, 2017, 11:40 »
Pytam ciebie kto twoim zdaniem lepiej niż ŚJ tłumaczy Biblię ? Dasz radę czy znowu niewygodne pytanie ? ;)

ty jesteś narzędziem Bożym. dzięki tobie można rozpoznać ducha jaki panuje u świadków jehowy.
ja serdecznie tobie za to dziękuję- na prawdę.


Offline Villa Ella

Odp: Dlaczego ŚJ zmieniają niektóre swoje wierzenia? - wg jw.org
« Odpowiedź #29 dnia: 25 Listopad, 2017, 11:41 »
Nie karmić trolla! Nie karmiony, co prawda nie zginie, tylko się przepoczwarzy, ale szkoda prądu...
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.