Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 6126 razy)

Offline Ślepy

Witam
« dnia: 13 Listopad, 2017, 22:17 »
Witam. Tę stronę czytam od prawie 2 lat. Pczątkowo jak ktoś tu już użył odpowiedniego porównania "z wypiekami na twarzy", ale dziś jednak z uciskiem na klatce piersiowej...tj. bo fakty sa bolesne.
Najzyczajniej chciałem się przywitać.


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Witam
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Listopad, 2017, 22:47 »
Ajajaj, znów jestem pierwszy! :)

Cześć!


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witam
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Listopad, 2017, 22:53 »
Najzyczajniej chciałem się przywitać.
A więc witaj wśród nas.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline zenobia

Odp: Witam
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Listopad, 2017, 22:57 »
Dobry wieczor , witaj


Offline Estera

Odp: Witam
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Listopad, 2017, 23:09 »
Witam. Tę stronę czytam od prawie 2 lat. Pczątkowo jak ktoś tu już użył odpowiedniego porównania "z wypiekami na twarzy", ale dziś jednak z uciskiem na klatce piersiowej...tj. bo fakty sa bolesne.
Najzyczajniej chciałem się przywitać.
   Blind Eyes
   To jak długo przymykałeś oczęta, na to co dzieje się w WTS?
   Od dwóch lat prawie, to jestem już wybudzona i masz rację, pierwsze "strzały prawdy o prawdzie", były naprawdę bolesne.
   Ale w obliczu faktów, trzeba było to wziąć odważnie na klatę i myśleć, co dalej z tym fantem zrobić?
   Dziś, naprawdę mam niekłamaną radość, że wts nie wpływa na moje żadne decyzje.
   ;D ;D
   
   Fajnie, że zdecydowałeś się tu zalogować.
   Zapewne zechcesz z czasem podzielić się swoimi przeżyciami, więc czekamy na Twoje relacje.
   A tymczasem, serdecznie Cię witam.
   Pozdrawiam.
   "Estera".
   :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline zaocznie wywalony

Odp: Witam
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Listopad, 2017, 23:36 »
Witaj Blind Eyes  :)
Czuj się wśród nas jak najlepiej, jak najwięcej korzystaj, a może i czasem podzielisz się czymś z nami ?
A "ucisk w klatce piersiowej" w mniejszym czy częściej większym stopniu miewali, wszyscy byli świadkowie oszukani przez bezduszną korporację. a i niektórzy (w tym np. ja) miewają nadal.
Pozdrawiam Cię i życzę miłego i owocnego przebywania z nami (co prawda wirtualnego, ale zawsze).
 :)


Offline Villa Ella

Odp: Witam
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Listopad, 2017, 06:48 »
Witaj, myślę, że to forum jest najlepszym lekarstwem na zaślepienie, czy oślepienie, wywołane naukami WTS.
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Offline ailatan89

Odp: Witam
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Listopad, 2017, 06:51 »
Witaj :)


Offline HARNAŚ

Odp: Witam
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Listopad, 2017, 08:11 »
Cześć . Chorujesz ? Bo raz wypieki na twarzy , raz ból w klatce  :) Ozdrowiejesz i to szybko


Gorg

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Listopad, 2017, 08:39 »
Ajajaj, znów jestem pierwszy! :)

Cześć!
Moyses ty jesteś szczęsćiarz  :D
Witam. Tę stronę czytam od prawie 2 lat. Pczątkowo jak ktoś tu już użył odpowiedniego porównania "z wypiekami na twarzy", ale dziś jednak z uciskiem na klatce piersiowej...tj. bo fakty sa bolesne.
Najzyczajniej chciałem się przywitać.
witaj Blind Eyes


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Listopad, 2017, 09:27 »
Cześć!


Offline Lechita

Odp: Witam
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Listopad, 2017, 12:32 »
Witaj Blind Eyes!

Wierz mi, targały mną bardzo podobne uczucia, gdy ponad roku temu rejestrowałem się na forum. Prawda jaką i wtedy i dziś odkrywam na temat Strażnicy była dla mnie szokująca, a co jakiś czas powracało pytanie - A może to jednak Świadkowie mają rację?.  Dziś wiem na 120% Świadkowie mylą się i to gigantycznie!
A nawet nie tyle zwykli "szeregowi" Świadkowie , bo oni są poddani niewyobrażalnej psychomanipulacji i oszustwu przez swoich "siedmiu wodzów" siedzących w kwaterze głównej w Warwick.

Życzę Ci abyś nadal z otwartym umysłem badał "czy tak się sprawy mają" i podążał za tym niezależnie dokąd ta wiedza Cię poniesie.  Tu, na forum, znajdziesz całą masę niezwykle wartościowych tematów.
Jeśli znasz angielski ( choć w stopniu podstawowym) to zachęcam do poszukania informacji o WTS-ie na you tube.

Serdecznie pozdrawiam - Lechita :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Ślepy

Odp: Witam
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Listopad, 2017, 17:08 »
dziękuje za miłe powitanie  :)
nie pamiętam jak się znalazłem na tej stronie pierwszy raz ale kolejne trwały kilka dobrych godzin.Otwierałem wtedy pełno zakładek i czytałem do bólu głowy. Wiele z informacji było szokujących, ale wtedy myślałem sobie że przecież kazda religia ma jakieś problemy, a gdy czytałem o manipulacji jaka panuje w JW.ORG mówiłem sam do siebie, że ci odstępcy jednak z tym przesadzają...do czau kiedy moja "ślepota" zaczęła ustępować logicznemu myśleniu. Byłem już wtedy troche na etapie czytania książek dotyczących psychologii,a przyznaję że z miłowaniem czytania było u mnie kiepsko. Dziś co mogę stwierdzić to jest to, że każdy jest inny i reaguje inaczej.Mimo tego co czytałem nie docierało do mnie to jak potężnej manipulacji i presji jesteśmy poddawani. Być może przyjdzie czas, że podziele się swoim doświadczeniem jakie mam w Organizacji. Na dzień dzisiejszy jestem w Organizacji zwykłym szeregowym jej członkiem.
Mam takie szczęście w tej całej sytuacji, że moja małżonka ma podobne przemyślenia (ofiara molestowania przez brata ze zboru). Wczoraj oglądaliśmy film "The Kingdom's Dirty Secrets Documentary - Jehovah's Witnesses". Nie jest to nasz pierwszy-mamy ich wieeele za sobą- ale ten wielokrotnie przywoływał nam na myśli złe wspomnienia i jeszcze bardziej uświadomił jak CK jest obłudne w swoich wszelkich poczynaniach. Wiele by pisać, ale jeszcze nie jest mi to dane :)


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Witam
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Listopad, 2017, 17:33 »
Dziś co mogę stwierdzić to jest to, że każdy jest inny i reaguje inaczej.

 Witaj
Zgadza się, każdy jest inny. Inaczej dojrzewa, inaczej to  przechodzi i inaczej się odtruwa.

Pozdrowienia dla żony :)
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Ślepy

Odp: Witam
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Listopad, 2017, 17:47 »
   Blind Eyes
   To jak długo przymykałeś oczęta, na to co dzieje się w WTS?
   Od dwóch lat prawie, to jestem już wybudzona i masz rację, pierwsze "strzały prawdy o prawdzie", były naprawdę bolesne.
   Ale w obliczu faktów, trzeba było to wziąć odważnie na klatę i myśleć, co dalej z tym fantem zrobić?
   Dziś, naprawdę mam niekłamaną radość, że wts nie wpływa na moje żadne decyzje.
   ;D ;D
   
   Fajnie, że zdecydowałeś się tu zalogować.
   Zapewne zechcesz z czasem podzielić się swoimi przeżyciami, więc czekamy na Twoje relacje.
   A tymczasem, serdecznie Cię witam.
   Pozdrawiam.
   "Estera".
   :)

bycie w Organizacji jest pewnego rodzaju uzależnieniem. Uwalnianie się z jakiegokolwiek uzależnienia ma różne etapy i jeśli się jakiś pominie bądz przyspieszy wtedy 'problem' niespodziewanie powraca , a my zastanawiamy się czemu tak jest skoro przecież było dobrze?!I najczęściej w tym momencie wraca się do uzależnienia z zktórego jeszcze trudniej wyjść. Człowiek musi dojrzeć i bez niczyjej presji sam siebie przekonać 'wewnętrznie', że to co wpajano ci od dziecka jest nieprawdą.  Każdy robi to na własny sposób :)