Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego  (Przeczytany 128364 razy)

Offline Estera

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #120 dnia: 29 Grudzień, 2017, 01:38 »
Gwiazdeczko, rozumiem że jesteś bohaterką z nagrania Darka?
   Fajnie, że do nas dołączyłaś.
   Brawo!
   :-* :-*
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Gwiazdeczka

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #121 dnia: 29 Grudzień, 2017, 01:41 »
   Fajnie, że do nas dołączyłaś.
   Brawo!
   :-* :-*

Bardzo dziękuję za miłe przyjęcie  :-*


Offline CEGŁA

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #122 dnia: 29 Grudzień, 2017, 01:42 »
Tak..to jestem ja:)

Witamy serdecznie. Brawo za odwagę. Taka lwica to skarb   :)

Czy Wasi oprawcy wiedzą o toczącej się tu dyskusji?
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #123 dnia: 29 Grudzień, 2017, 01:44 »
tego nie wiemy, lecz... można im na maila podesłać że są sławni… w końcu stronę jednego z oprawców upubliczniłem gdyż jest ona oficjalnie dostępna. dla przypomnienia: http://www.hydraulikmuszynski.pl/kontakt.html
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień, 2017, 01:47 wysłana przez Szycha »


Offline Gwiazdeczka

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #124 dnia: 29 Grudzień, 2017, 01:49 »
Witamy serdecznie. Brawo za odwagę. Taka lwica to skarb   :)

Czy Wasi oprawcy wiedzą o toczącej się tu dyskusji?

Dziękuję ☺️Jeśli ktoś atakuje moich najbliższych, faktycznie wtedy wstępuje we mnie dziki zwierz. Wtedy nie ma zlituj się...jestem spokojna do czasu. A tu ewidentne naruszyli moje granice. Pierwsze naruszenie miało miejsce kilka lat temu, gdy Hubercik wstawił but w drzwi. A teraz dodatkowo robił ze mnie idiotkę i sklerotyczkę. Dopiero później jak słyszeliście zauważył, że nie żartuje i zszedł z tonu. Chociaż wiem, że te przeprosiny nie były szczere tylko na pokaz.
Hubcia mina była bezcenna gdy wyjechałam jemu z argumentami na schodach. Drugi gość powinien ten temat poruszyć w zborze, a nie znowu zamieść temat pod dywan.
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień, 2017, 01:56 wysłana przez Gwiazdeczka »


Offline wrzesien

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #125 dnia: 29 Grudzień, 2017, 02:08 »


Bardzo byśmy się cieszyli gdyby główny bohater złożył jednak zawiadomienie do prokuratury, bo ze zwyrodnialcami trzeba walczyć.

Błagam... Przecież to absurd... Cegło kochany- Ty też myślę że masz mglisty obraz rozpraw sądowych...

Nie chce tu obrażać ani dyskredytować, ale proszę mi podać dowody i artykuł czynu zabronionego... Wg Mnie nie łapią się pod ten paragraf.

Przykład? Ktoś dzwoni natrętnie. Stalkuje kogoś. Czy możemy dzwonić od razu na policję?
Zawsze możemy, ale policja wie że przed sądem nie będzie wyczerpania znamion czynu zabronionego.
Art 190- należy poinformować że się go boi...

Także starszych można by pozwać gdyby żona Szychy powiedziała- boje się panów proszę odejść. A oni by dalej nachodzili.


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #126 dnia: 29 Grudzień, 2017, 02:18 »

Błagam... Przecież to absurd... Cegło kochany- Ty też myślę że masz mglisty obraz rozpraw sądowych...

Nie chce tu obrażać ani dyskredytować, ale proszę mi podać dowody i artykuł czynu zabronionego... Wg Mnie nie łapią się pod ten paragraf.

Przykład? Ktoś dzwoni natrętnie. Stalkuje kogoś. Czy możemy dzwonić od razu na policję?
Zawsze możemy, ale policja wie że przed sądem nie będzie wyczerpania znamion czynu zabronionego.
Art 190- należy poinformować że się go boi...

Także starszych można by pozwać gdyby żona Szychy powiedziała- boje się panów proszę odejść. A oni by dalej nachodzili.
Wrześniu kochany, myślę że wiele osób w najlepszej wierze chciało by, aby jw.org udupić, lecz nie zdaje sobie sprawy, że jw.org się ślizga po prawnych meandrach. Każdy sobie wyobraża ,że gdy ktoś do niego przyjdzie kilka razy to już można nazwać napastowaniem... niestety prawo nieco inaczej stanowi i z tym musimy się pogodzić.. zrozum to również moja Gwiazdeczko....
Aby uje...ć takiego molocha trzeba dużo wytrwałości, zeznań, dokumentacji itp. itd.


Offline wrzesien

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #127 dnia: 29 Grudzień, 2017, 02:23 »
Wrześniu kochany, myślę że wiele osób w najlepszej wierze chciało by, aby jw.org udupić, lecz nie zdaje sobie sprawy, że jw.org się ślizga po prawnych meandrach. Każdy sobie wyobraża ,że gdy ktoś do niego przyjdzie kilka razy to już można nazwać napastowaniem... niestety prawo nieco inaczej stanowi i z tym musimy się pogodzić.. zrozum to również moja Gwiazdeczko....
Aby uje...ć takiego molocha trzeba dużo wytrwałości, zeznań, dokumentacji itp. itd.
Dokładnie o to mi chodzi- sąd to nie rozmowa ze starszymi. Albo wyczerpuje znamiona czynu zabronionego albo nie. W tym przypadku nie.

Sama chęć udupienia niestety nie wystarcza


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #128 dnia: 29 Grudzień, 2017, 02:26 »
Sama chęć udupienia niestety nie wystarcza
Samo sedno... Nic dodać nic ująć! Wiem, sprawdzałem, dowiadywałem się...


Offline Gwiazdeczka

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #129 dnia: 29 Grudzień, 2017, 02:28 »
Wrześniu kochany, myślę że wiele osób w najlepszej wierze chciało by, aby jw.org udupić, lecz nie zdaje sobie sprawy, że jw.org się ślizga po prawnych meandrach. Każdy sobie wyobraża ,że gdy ktoś do niego przyjdzie kilka razy to już można nazwać napastowaniem... niestety prawo nieco inaczej stanowi i z tym musimy się pogodzić.. zrozum to również moja Gwiazdeczko....
Aby uje...ć takiego molocha trzeba dużo wytrwałości, zeznań, dokumentacji itp. itd.

Jestem osobą oderwana od chorej rzeczywistości świadkowskiej. Dopiero teraz przecieram oczy i nie mogę uwierzyć w to zakłamanie. Mój mózg nie umie objąć chorej logiki owej sekty‼️‼️ Ale mam zamiar dorwać się kilku świętojeb... świadkom do d..y‼️‼️
Wytoczyli działa armatnie pod błędny adres..skończyło się bycie miłym i tolerancyjnym.
Będę wspierać mojego męża na tyle ile umiem i wystarczy mi na to sil‼️‼️‼️
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień, 2017, 02:30 wysłana przez Gwiazdeczka »


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #130 dnia: 29 Grudzień, 2017, 03:00 »
Oni są niesamowici - parafrazuję (och ileż się nasłuchałem sprafrazowanych wersetów na zebraniach):
- bo wiesz, jest taka sieć…
- no jest
- no i jej adres jest taki, jak jakiejś strony…
- no tak, coś wisi w powietrzu
- no i wiesz…czy to nie ty?
- a skąd niby ja?
/w ich domyśle: on wie, i wie, że my wiemy, że wie, a my wiemy, że on o tym wie…i tak rekurencyjnie i++/

To jest po prostu szpiegowska zabawa - zagrajmy w ‘kto pierwszy powie nazwę’, którą każdy zna. Chłopie, jak pójdziesz do sądu, to tylko dowodami będziesz mógł machać przed nosem, a nie powoływać się na podejrzenie w stronę właściciela lokalu. Przecież Sanderson, jak przed komisją w Australii zeznawał, to przyrzekał z ręką na Biblii wg całej ‘świeckiej’ formułki mówić prawdę - aż nie mogłem uwierzyć w to, co widziałem. A Jezus na to: Ja zaś wam mówię: "W ogóle nie przysięgajcie — ani na niebo, ponieważ jest tronem Boga, ani na ziemię, ponieważ jest podnóżkiem jego stóp, ani na Jerozolimę, ponieważ jest miastem wielkiego Króla. Nie wolno ci też przysięgać na swą głowę, gdyż ani jednego włosa nie możesz uczynić białym ni czarnym.” (Mat. 5:33 i dalej).
Gratuluję wam obojgu zakończenia tego dużego etapu!!
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #131 dnia: 29 Grudzień, 2017, 03:04 »
Oni są niesamowici - parafrazuję (och ileż się nasłuchałem sprafrazowanych wersetów na zebraniach):
- bo wiesz, jest taka sieć…
- no jest
- no i jej adres jest taki, jak jakiejś strony…
- no tak, coś wisi w powietrzu
- no i wiesz…czy to nie ty?
- a skąd niby ja?
/w ich domyśle: on wie, i wie, że my wiemy, że wie, a my wiemy, że on o tym wie…i tak rekurencyjnie i++/

To jest po prostu szpiegowska zabawa - zagrajmy w ‘kto pierwszy powie nazwę’, którą każdy zna. Chłopie, jak pójdziesz do sądu, to tylko dowodami będziesz mógł machać przed nosem, a nie powoływać się na podejrzenie w stronę właściciela lokalu. Przecież Sanderson, jak przed komisją w Australii zeznawał, to przyrzekał z ręką na Biblii wg całej ‘świeckiej’ formułki mówić prawdę - aż nie mogłem uwierzyć w to, co widziałem. A Jezus na to: Ja zaś wam mówię: "W ogóle nie przysięgajcie — ani na niebo, ponieważ jest tronem Boga, ani na ziemię, ponieważ jest podnóżkiem jego stóp, ani na Jerozolimę, ponieważ jest miastem wielkiego Króla. Nie wolno ci też przysięgać na swą głowę, gdyż ani jednego włosa nie możesz uczynić białym ni czarnym.” (Mat. 5:33 i dalej).
Gratuluję wam obojgu zakończenia tego dużego etapu!!
Rozumiem że chodzi Ci o Geoffrey Jackson???


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #132 dnia: 29 Grudzień, 2017, 03:15 »
Tak, fakt - o niego:-D my mistake.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Online Reskator

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #133 dnia: 29 Grudzień, 2017, 06:31 »
No nie. Obecnie zacząłem współpracować z Tarantullą (bestią) nad nowym filmikiem. Zdradzę tylko, że nakłoniłem by zadzwoniła do Nadarzyna. Nagranie już jest, co będzie fragmentem tegoż filmu. Tylko nie wiem kiedy opublikuję? Może za 3-6 dni.
I mamy Spielberga na forum
I branża i wygląd podobne  :)
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień, 2017, 06:36 wysłana przez Reskator »


Offline Fantom

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #134 dnia: 29 Grudzień, 2017, 08:15 »
To on?Kopie  sławną ''piwnicę''?
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s