Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego  (Przeczytany 128403 razy)

Offline Proctor

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #90 dnia: 28 Grudzień, 2017, 01:28 »
Tu jeszcze raz to samo przetworzone na YouTube, ale wzbogacone ilustracjami i fragmentem filmu o pokoleniu z JW Broadcasting. Może być to zachętą, że inni ŚJ będący w konflikcie z niektórymi naukami WTS-u będą gotowi odważnie antagonizować, z jednoczesny utrwalaniem zapisu idąc za radą Jezusa ,,nic nie mówiłem skrycie" Ja 18:20.

Panie Stanisławie czy jest możliwość dorzucenia do filmu tłumacza polskiego języka migowego? Proponuje w prawym dolnym rogu :) ;D


Offline Stanisław Klocek

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #91 dnia: 28 Grudzień, 2017, 06:12 »
Panie Stanisławie czy jest możliwość dorzucenia do filmu tłumacza polskiego języka migowego? Proponuje w prawym dolnym rogu :) ;D
Na tym nagraniu mogę edytować jedynie dodając napisy w dolnej części obrazu tej rozmowy. Jeśli chodzi o dodanie osoby migającej, to można byłoby rozważyć, gdyby ktoś mi przesłał plik nagrania osoby migającej, to mógłbym ewentualnie wrzucić drugie takie nagranie.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #92 dnia: 28 Grudzień, 2017, 07:51 »
Na tym nagraniu mogę edytować jedynie dodając napisy w dolnej części obrazu tej rozmowy. Jeśli chodzi o dodanie osoby migającej, to można byłoby rozważyć, gdyby ktoś mi przesłał plik nagrania osoby migającej, to mógłbym ewentualnie wrzucić drugie takie nagranie.

A napisy w suahili dorzucisz?


Offline Stanisław Klocek

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #93 dnia: 28 Grudzień, 2017, 11:25 »
A napisy w suahili dorzucisz?
No nie. Obecnie zacząłem współpracować z Tarantullą (bestią) nad nowym filmikiem. Zdradzę tylko, że nakłoniłem by zadzwoniła do Nadarzyna. Nagranie już jest, co będzie fragmentem tegoż filmu. Tylko nie wiem kiedy opublikuję? Może za 3-6 dni.


Offline Proctor

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #94 dnia: 28 Grudzień, 2017, 11:40 »
A napisy w suahili dorzucisz?
Też o tym pomyślałem.


Offline Proctor

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #95 dnia: 28 Grudzień, 2017, 17:06 »
No nie. Obecnie zacząłem współpracować z Tarantullą (bestią) nad nowym filmikiem. Zdradzę tylko, że nakłoniłem by zadzwoniła do Nadarzyna. Nagranie już jest, co będzie fragmentem tegoż filmu. Tylko nie wiem kiedy opublikuję? Może za 3-6 dni.

Wrzuć samo nagranie  :) , tak na poczatek


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #96 dnia: 28 Grudzień, 2017, 23:02 »
Widzę że dyskusja zeszła zupełnie na inny temat. Myśl przewodnia zaczyna być mocno rozmyta... Czy moderator może tu posprzątać?


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #97 dnia: 28 Grudzień, 2017, 23:36 »
Wielkie dzięki Stanisławie Klocek że na YouTube umieściłeś nagranie :)

Odsłuchałem i wyłapałem że Hubercik wspomniał o telepatii mówiąc w jaki sposób bracia wiedzieli o odstępczych poglądach przesłuchiwanego.

Standardem jest też że obecnie Starsi oraz Nadzorcy obwodowi na wizytach pasterskich nie posługują się biblią.

Tylko raz ,,młokos" z telefonu odczytał jeden fragment.

Szokujące są metody i szokujące jest że ci ludzie wpieprzają się w cudze życie a jak im ktoś mówi grzecznie żegnam to dalej się chcą umawiać i grożą że przyjdą nieproszeni i dotrzymują słowa.

Raz Hubercik przeprasza że wsadził nogę w drzwi a potem przyłazi nieproszony.

Bardzo wyraźnie w rozmowie były nakreślone granice przez Darka i zostały one w wielu płaszczyznach zlekceważone: nie przychodźcie a przyszli, nie ogłaszajcie wykluczenia a ogłosili.

Bardzo byśmy się cieszyli gdyby główny bohater złożył jednak zawiadomienie do prokuratury, bo ze zwyrodnialcami trzeba walczyć.



Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #98 dnia: 28 Grudzień, 2017, 23:45 »
Bardzo byśmy się cieszyli gdyby główny bohater złożył jednak zawiadomienie do prokuratury, bo ze zwyrodnialcami trzeba walczyć.
Jestem po rozmowie z policją i niestety te dwa najścia nie są podstawą do wniesienia sprawy o stalking... musieli by, wiele razy nas nachodzić... a naszli tylko 2 proceduralne. To zdecydowanie za mało na paragraf. Pozostaje MSW ale tym zajmie się osoba która ma tam przetarte szlaki.
Niemniej dziękuję Efekciemotyla za pozytywne emocje.
« Ostatnia zmiana: 28 Grudzień, 2017, 23:55 wysłana przez Szycha »


Offline CEGŁA

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #99 dnia: 28 Grudzień, 2017, 23:52 »
W dniu dzisiejszy trochę popytałem i dowiedziałem sie o przypadku uporczywego nękania. Sprawa trochę dłużej trwała tak jak napisałeś i dotyczyła sprawy niezwiązanej ze Świadkami. Policja zrobiła porządek. To tyle. Natomiast co chciałem podkreślić, ze Policja sprawę stalkingu traktuje bardzo poważnie. Sytuacja zmieniła sie w całej Polsce od monety samobójstwa osoby która wczesniej taka sytuacje zgłaszała na Policję. Z tąd te zmiany w prawie. Teraz tez zaczynam rozumieć dlaczego cielec kierowniczy wydał dekret o nie odwiedzaniu wykluczonych. Do tej pory starsi odwiedzali każdego wykluczonego raz w roku przed pamiątka.

Niektórzy z moich znajomych co zostali wykluczeni z pewnością mogliby tak uczynić ponieważ sprawa trwała ponad pół roku, były telefony, wizyty nocam, też i informacje przekazywane  przez znajomych pomimo kategorycznych zakazów kontaktu.

A podałeś może nazwiska na Policji? Ważne zeby sprawa coraz bardziej „puchła”. Moze prawo i sprawiedliwość oraz prawda w końcu zatriumfują.
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień, 2017, 00:04 wysłana przez CEGŁA »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #100 dnia: 29 Grudzień, 2017, 00:03 »
A podałeś może nazwiska na Policji? Ważne zeby sprawa coraz bardziej „puchła”. Moze prawo i sprawiedliwość oraz prawda w końcu zatriumfują.
Tak Pani policjantka, przez zupełny przypadek wcześniej mieszkała w jednym z mieszkań w budynku którym ja mieszkam i miała nawet nieprzyjemność zostać zbluzgana przez innego domownika tego domu - również śwadka jehowy - za to że zajęła jego "prywatne" miejsce parkingowe na ulicy należącej do miasta.
Niezależnie poznała również osobiście Huberta gdyż robił  u niej hydraulikę na zlecenie właścicieli - oczywiście świadka (taki zaklęty krąg).
Temat jest gruby, ale ręka, rękę myje....
Wystarczyło że podałem dane to powiedziała że zna go nawet prywatnie.... właśnie z przedstawionej sytuacji.
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień, 2017, 00:07 wysłana przez Szycha »


Offline CEGŁA

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #101 dnia: 29 Grudzień, 2017, 00:09 »
Ale świat jest mały. A moze spróbuj w innej miejscowości skoro sie znają? Moze do jakiegoś większego miasta?

Przecież to gó... musi sie w końcu skoczyć. To jest molestowanie i dręczenie ludzi, całych rodzin. Wewnętrzne zło świadków jehowy ponad prawo państwa. Taka jest prawda.
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień, 2017, 00:12 wysłana przez CEGŁA »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #102 dnia: 29 Grudzień, 2017, 00:14 »
Ale świat jest mały. A moze spróbuj w innej miejscowości skoro sie znają? Moze do jakiegoś większego miasta?
Nie no Ona (policjantka) trzymała moją stronę... tyle że ma świadomość że ciężko udokumentować znamiona przestępstwa. Ja mam nagrania wideo i audio i to jest zdecydowanie za mało... stalking to notoryczne nachodzenie a 2 wizyty to tylko i wyłącznie wizyty. Gdyby zrzucili ze schodów moją żonę to by było coś, ale im się nie udało....
Poza tym ona pracuje w Głównej komendzie więc wyżej to do ministra Błaszczaka chyba....


Offline CEGŁA

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #103 dnia: 29 Grudzień, 2017, 00:17 »
MSW  i wszędzie indziej wysyłaj. A potraktowali kogoś jeszcze tak samo z Twojego zboru? Moze zbierze sie więcej osób?

Stalking to tez notoryczne wizyty lub dzwonienie przez telefon.
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #104 dnia: 29 Grudzień, 2017, 00:21 »
MSW  i wszędzie indziej wysyłaj. A potraktowali kogoś jeszcze tak samo z Twojego zboru? Moze zbierze sie więcej osób?
Cegło drogi. Nie wiem czy uwierzysz ale.. w tym samym domu mieszka ekskluzywna kurtyzana (świadek jehowy - a jakże) która przez 20 lat świadczyła usługi, a była tylko wykluczona 2 razy na kilkanaście miesięcy... jej mąż wpadł przez to w alkoholizm, potem umarł... więc o czym mówimy? Kurtyzany tolerują a odstępców tępią i tyle. O tym że owa "siostra daje każdemu kto odpowiednio zapłaci" wiedział niemal każdy i co? i tylko w sumie przez 20 lat około 24 miesięcy wykluczenia... to jest dopiero jazda. Posiadam tajne listy i zdjęcia jako dowód (zdobyte w sposób nie do końca oficjalny)!!!!
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień, 2017, 00:22 wysłana przez Szycha »