Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.  (Przeczytany 88853 razy)

Tusia

  • Gość
Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #210 dnia: 27 Wrzesień, 2017, 10:54 »
Czyli pierwsza miesięcznica. ;D
Wykończycie psychicznie nadarzyńczyków. :)

Za 3 miesiące w Strażnicy przeczytamy, że właśnie rozpoczął się wielki ucisk. Początek w Polsce, w Nadarzynie. Zakonnicy zejdą do piwnicy i tam będą oczekiwać na rozwój wydarzeń.


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #211 dnia: 27 Wrzesień, 2017, 12:19 »

Nie weszli legalnie w posiadanie twoich danych osobowych ? Rozumiem więc, że zostały one skradzione od innej instytucji, tak ? W takim razie złóż zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa , że organizacja X nielegalnie przekazała twoje dane osobowe organizacji Y ;)

Tak samo jak WTS ma prawo przechowywać legalnie w swoim zbiorze dane swoich byłych członków tak samo np w KK są cały czas przechowywane moje dane osobowe i tez w żaden sposób nie mogę zmusić KK do usunięcia moich danych z ich zbioru.
Podobnie dzieje się z danymi czy to w firmach ubezpieczeniowych czy w ZUSach czy w wielu jeszcze innych "organizacjach".

A może  komuś z was udało się "wyczyścić" kartotekę w KK ?

Co do waszych działań - Z Jehową świat walczy cały czas, od początku świata i jakoś nikomu nie udało się z nim wygrać. Cały czas imię Jehowy jest i będzie głoszone po całej ziemi bo takie jest proroctwo zapisane w ewangeliach ;)
To, że liczba głosicieli maleje nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Ja głoszę dla Jehowy a nie dla statystyk ;)

W każdej organizacji, zakładzie, usługodawcy czy gdziekolwiek indziej gdzie w grę wchodzi operowanie danymi osobowymi, zainteresowany wydaje pisemną zgodę na ich gromadzenie tudzież przetwarzanie, nie ma nic z automatu jak to próbujesz sugerować, przytaczając wyznanie K.K.
Mnie ich działanie nie interesuje, natomiast działanie organizacji uzurpującej sobie prawo do miana Bożej, tak, z uwagi na czas który jej poświęciłem (ponad 33 lata) i jak się okazało, poświęciłem go oszustom i złodziejom, dowody, pełno ich w internecie, jeden z nich to przynależność do ONZ od 1992 r. do 2001, jak się okazało z czasem, a w konsekwencji nabytej wiedzy, która jest skrzętnie ukrywana przed zborem.

 Czy Pan Jezus mataczył, kłamał, wprowadzał w błąd, mówił, że to co On mówi jest, nad słowo Jego Ojca?
Powołujesz się na prawo z taką lubością, więc dlaczego skoro zapadł wyrok w sprawie danych, nie jest on realizowany? Tyle macie wspólnego z prawem ile dzień z nocą. Nie masz bladego pojęcia o czym piszesz, myślenie tunelowe to domena waszych szefów, zero panoramicznego spojrzenia, abyś czasami zbyt wielu faktów ze sobą nie powiązał i aby ci się przypadkiem rzeczywisty obraz firmy nie ukazał.

Znasz przysłowie: "Pod latarnią jest najciemniej" ?
Ukrywanie pedofilów, i zero wiedzy w tym temacie w zborze, rozmowy na ten temat są niemile słyszane, popytaj starszych o AFERĘ PEDOFILII W AUSTRALII, 1730 przypadków pedofilii w Australii w czym brało udział 1006 pedofilów i żaden przypadek nie zgłoszony do odpowiednich służb, to nie jest porażka, wybuch Wezuwiusza był porażką, to potop z czasów Noego dla tego "tworu" którego założycielem był C. T. Russel zresztą mason. Wiesz czym jest loża masońska?

Pozdrawiam wszystkich, myślących nie tak jak tego sobie życzy WTS.



Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #212 dnia: 27 Wrzesień, 2017, 12:45 »
Trampek pisze:
Cytuj
A może  komuś z was udało się "wyczyścić" kartotekę w KK ?

On ciągle chłop nie rozumie, że Waszym problemem nie jest KK, ale organizacja ŚJ.
Wy swoje, a on o KK. :)
Ten chłop ma przed oczyma tylko jedną fobię: KK. :)


Offline CEGŁA

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #213 dnia: 27 Wrzesień, 2017, 13:10 »
Trampek pisze:
On ciągle chłop nie rozumie, że Waszym problemem nie jest KK, ale organizacja ŚJ.
Wy swoje, a on o KK. :)
Ten chłop ma przed oczyma tylko jedną fobię: KK. :)

Jak ma fobię to powinien zgłosić się do Psychoterapeuty. Robi sobie krzywdę.
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #214 dnia: 27 Wrzesień, 2017, 13:12 »
Jak ma fobię to powinien zgłosić się do Psychoterapeuty. Robi sobie krzywdę.
No i powinien zgłosić się do KK jeśli chce coś od niego. :)


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #215 dnia: 27 Wrzesień, 2017, 13:40 »

Osoby, które weszły na teren siedziby organizacji Śj powinny być wdzięczne, że nikt nie zgłosił Policji naruszenia miru domowego.

Organizacja weszła legalnie w posiadanie waszych danych osobowych i ma prawo je posiadać. Chyba, że znacie przepis, który nakazywałby każdej instytucji np organizacji kościelnej czy partii usuwać je zaraz po tym jeśli opuszczamy daną organizację.

Ogólne jedna wielka klapa z waszej manifestacji a to wejście na teren Nadarzyna to jedna wielka porażka ;)

Miłego dnia życzę ! ;)

I tu błąd, policja powinna być wezwana, powtórzę jeszcze raz, policja powinna być wezwana i na ciepło pewne sprawy by się załatwiło, tam były osoby umówione i jak je potraktowano, to powinno się oprzeć nawet o sąd, a wtedy ciekawym jest co by wyszło z wora, wam rozgłos jest niepotrzebny jeszcze gdy chodzi o łamanie przez Centralę w Nadarzynie prawa i taka jest prawda. Z tym mirem domowym toś przegiął o czym myślę wiesz.
Powtórzę jeszcze raz, ja osobiście nie wyrażałem na piśmie zgody co do gromadzenia i przetwarzania moich danych osobowych przez św. j. zatem twierdzenie że Nadarzyn wszedł legalnie w posiadanie danych osobowych to po prostu kłamstwo. Natomiast co do usuwania z takowej bazy prawo stanowi bardzo wyraźnie, zatem dlaczego matacze z Nadarzyna nie stosują się do wyroków sądu?

Swoją drogą fajnie że to WIELKIE OSZUSTWO WYCHODZI NA JAW, że mamy dostęp do wielu przekładów Biblii, do informacji związanych z perfidną grą WTS-u, wiemy czym jest jest zakaz transfuzji, to mord szczególny, życzę by Pan Jezus pomógł Ci poznać prawdę ze słowa Bożego płynącą, ale ze słowa Bożego, nie interpretatorów, którzy używają wersetów Biblii jako podpórki dla swych teorii, którzy od samego początku pokazali że są FAŁSZYWYM PROROKIEM. 5 Mojż 18:20-22 Jer 23 rozdział cały z naciskiem na 21 wers Jer 27:15 ile dat końca świata, ile zmieniających się nauk, nowe światło? Chyba że ta literatura to literatura odstępców, bo to w niej pisano w sposób wyraźny o ściśle określonych datach: 1914 r., 1925 r., 2975 r. co niektórzy z nadgorliwości sobie to wymyślili, jak próbowano to wmówić w ostatnim punkcie programu Sobotniego Kongresu w tym roku?
Bardzo dobrze że tak zwani odstępcy zaczynają głosić o FAKTACH, które mają miejsce w Jaśniejącej Organizacji, tkwiącej w mrokach.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 27 Wrzesień, 2017, 13:47 wysłana przez WIDZĘ MROKI »


Offline CEGŁA

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #216 dnia: 27 Wrzesień, 2017, 19:03 »
Jak ktoś chciałby zobaczyć naszego Gedeona w akcji zapraszam do zerknięcia do wątku: LINK

Mam nadzieję, że Nadarzyniacy ruszą choć troszeczkę swoją szarą strefą. Już wiem jakie komentarze będą - "Nadzieja matką..."  :D
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Michał chlu

  • Gość
Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #217 dnia: 27 Wrzesień, 2017, 23:21 »
Jeśli mogę wyrazić moje skromne zdanie. Po owocach ich poznacie.

Nie mam nic przeciwko manifestacji ale po nagraniach widzę ze każda kolejna manifestacja jest coraz bardziej agresywna i chodzi mi typowo o zachowania typu:

Dzwonienie domofonem ciagle do korporacji, nagrywanie telefonem na bezczela kogoś itp.

Oczywiście jestem jeszcze ŚJ natomiast nie wierze ze ta korporacja ma coś wspólnego z Bogiem. Ponad 30 lat w zborze widziałem jak zamianowywani byli mężczyźni którzy potajemnie dopuszczali się poważnych grzechów. Znałem osobiście większość członków byłego komitetu oddziału i znam wszystkich poza 2 z obecnego. Wiem ze ta organizacja trzyma się tylko dlatego ze są w niej szczere jednostki które wierzą ze jest kierowana przez Boga.

Jeśli mogę co kolwiek podpowiedzieć to naprawdę warto zachowywać się kultularnie gdyż chociażby w zborze gdzie jestem około 10-15 osób ma wątpliwość jednak widząc zachowanie tej miłej pani w krótkiej spódnicy pod nadarzynem powiedzieli ze zachowywała się bardzo nie kultularnie.

To takie moje skromne zdanie jakoś nowego członka.



Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #218 dnia: 28 Wrzesień, 2017, 08:48 »
Cytuj
Nie mam nic przeciwko manifestacji ale po nagraniach widzę ze każda kolejna manifestacja jest coraz bardziej agresywna i chodzi mi typowo o zachowania typu:

Dzwonienie domofonem ciagle do korporacji, nagrywanie telefonem na bezczela kogoś itp.
Nie byłeś na żadnej to co możesz wiedzieć. :-\
A gdzie ta agresja?
Kogo pobili? Kogo wyzwali?
Domagali się papierów, które sąd postanowił, że powinny być do wglądu.


Offline Stanisław Klocek

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #219 dnia: 28 Wrzesień, 2017, 08:52 »

Tak dla uzupełnienia, jeśli ktoś nie wchodzi na mój Kanał YT, to wstawiłem Odezwa nr 2
Nie mam nic przeciwko manifestacji ale po nagraniach widzę ze każda kolejna manifestacja jest coraz bardziej agresywna ...
Co mi po spokojnych milczkach podobnych do Rejenta Milczka z Zemsty.  "Szlachcic sprawiał pozornie spokojnego i cichego, ale w rzeczywistości był bardzo chciwy i mściwy". Ciało Kierownicze tresuje zachowania cichych, spokojnych, ale żądnych bezgranicznej władzy, którzy zupełnie stracili uczucia wobec krzywdzonych. Może i nie rozumiesz sytuacji krzywdzenia, gdzie wszelkie próby znalezienia rozwiązania problemu są odrzucane.
« Ostatnia zmiana: 28 Wrzesień, 2017, 08:54 wysłana przez Stanisław Klocek »


Michał chlu

  • Gość
Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #220 dnia: 28 Wrzesień, 2017, 08:53 »
Chodzi mi o film i o odczucie :) nie chce się kłócić na ten temat tylko podpowiedzieć coś natomiast jeśli nie ma chęci na podpowiedz to można ją zignorować :)

Stanisławie nie odbierz mnie źle ale wiem ze takich osób które maja dość korpo tylko boja się ze stracą wszystko jest około 20%. Ja mam pewne pomysły jak możemy powalczyć z nimi natomiast to nie tutaj tylko na prv gdyż Nadarzyn nie może wiedzieć o tym żeby się nie naszykował.
« Ostatnia zmiana: 28 Wrzesień, 2017, 08:55 wysłana przez Michał chlu »


Tusia

  • Gość
Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #221 dnia: 28 Wrzesień, 2017, 10:03 »
Nie mam nic przeciwko manifestacji ale po nagraniach widzę ze każda kolejna manifestacja jest coraz bardziej agresywna i chodzi mi typowo o zachowania typu:

Dzwonienie domofonem ciagle do korporacji, nagrywanie telefonem na bezczela kogoś itp.

(...)

Jeśli mogę co kolwiek podpowiedzieć to naprawdę warto zachowywać się kultularnie

Więc nie atakuj tych, którzy tam byli, bo nie byłeś tam obecny.


Offline gedeon

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #222 dnia: 28 Wrzesień, 2017, 10:59 »
W pewnym stopniu rozumie o co miał na myśli Michał chlu.
Tylko czy wszystko musi się odbywać przez strażnicową poprawność, chcemy tam zachować pewną powagę i zasady ale tez każdy z nas ma prawo do pewnego luzu bo nie są to smutne manifestację.
Muszę Ciebie uspokoić że nie dzieję się nic co by uwłaczało godności naszej czy też strony przeciwnej, mamy nad tym pełną kontrolę.
Odrobina humoru jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Zapraszamy Ciebie w dniu 19 października, postoisz z nami, może coś powiesz to sam zobaczysz i ocenisz. ;D
« Ostatnia zmiana: 28 Wrzesień, 2017, 11:01 wysłana przez gedeon »


Michał chlu

  • Gość
Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #223 dnia: 28 Wrzesień, 2017, 11:21 »
W pewnym stopniu rozumie o co miał na myśli Michał chlu.
Tylko czy wszystko musi się odbywać przez strażnicową poprawność, chcemy tam zachować pewną powagę i zasady ale tez każdy z nas ma prawo do pewnego luzu bo nie są to smutne manifestację.
Muszę Ciebie uspokoić że nie dzieję się nic co by uwłaczało godności naszej czy też strony przeciwnej, mamy nad tym pełną kontrolę.
Odrobina humoru jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Zapraszamy Ciebie w dniu 19 października, postoisz z nami, może coś powiesz to sam zobaczysz i ocenisz. ;D

Cieszę się ze mnie rozumiesz, ja nie jestem typem człowieka który będzie stał tam ze stojakiem i walczył z korpo tak jak wy, mam pewien pomysł o którym napisze Ci zaraz Prv i proszę żebyś nikomu o nim nie mówił. Wiem ze np Nadarzyn jeśli się dowie a już częściowo wie to będzie trudniej.


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #224 dnia: 28 Wrzesień, 2017, 14:42 »
Chodzi mi o film i o odczucie :) nie chce się kłócić na ten temat tylko podpowiedzieć coś natomiast jeśli nie ma chęci na podpowiedz to można ją zignorować :)

Stanisławie nie odbierz mnie źle ale wiem ze takich osób które maja dość korpo tylko boja się ze stracą wszystko jest około 20%. Ja mam pewne pomysły jak możemy powalczyć z nimi natomiast to nie tutaj tylko na prv gdyż Nadarzyn nie może wiedzieć o tym żeby się nie naszykował.

Witaj Michał chlu, nikt tu nie chce się kłócić, a może i komuś nerwy puszczą, wszak jedną z podstawowych nauk WTS-u to nauka o niedoskonałości, na każdym zebraniu powtarza się jacy to nie jesteśmy niedoskonali, a co Pismo Święte w temacie 1 Tym 4:12-16 znane słowa. Co nie oznacza cichego przyzwolenia na to, by było jak było. Światło dociera do coraz większej rzeszy i chodzi o konsekwencję w działaniu, jeżeli się powiedziało że coś zrobimy, to to robimy.

Napiszę wprost, odnosząc się do Twego stwierdzenia, że pewnie jak znakomita większość "bywających" na tym forum mam dość, grabieżco łupieskiej, podpartej perfidią w działaniu, dowodem jest chwalenie za ofiarne serce braci z afryki nie mających co garnka włożyć, (oni są przykładem ofiarności dla reszty zboru na świecie, podobnie jak filmik z dzieckiem które zamiast kupić sobie loda, wrzuca datek do skrzynki, wiesz nie skomentuję tego, jaki przekaz, o co chodzi, oni nie manipulują, piszą szczerze i wprost, tak jak Pan Jezus) ohydnej polityki korporacji która mnie zwodziła przez ponad trzydzieści trzy lata.

Nie chodzi o kłócenie a o konsekwencję i stanowczość w działaniu, skoro jest wyrok sądu to gdzie wyegzekwowanie go, co czekamy na Jehowę, właśnie taką postawą, my dajemy im przyzwolenie na takie praktyki.

Poza tym prosił bym na priv, o więcej info na temat tego co było przyczyną, odwołania starego zarządu z Nadarzyna, znam masę braci na śląsku i żyją jak ja, do pewnego momentu, w błogiej niewiedzy, a odpowiednio podane fakty dają do myślenia.

Świetna robota ten protest w Nadarzynie, a kontynuacja jeszcze lepsza.

Pozdrawiam wszystkich myślących inaczej niż WTS