Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?  (Przeczytany 17260 razy)

Offline Sebastian

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #60 dnia: 10 Wrzesień, 2017, 01:59 »
Znam to z listu Pawła i ze Strażnic , a Jezus powiedział : "do końca będziecie słyszeć o wojnach i zamieszkach".
i jak godzisz tę sprzeczność?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline sawaszi

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #61 dnia: 10 Wrzesień, 2017, 02:58 »
i jak godzisz tę sprzeczność?
.A co myślisz jak by Jezus o tym pomyślał ? -a może ON żyje i istnieje ?
« Ostatnia zmiana: 10 Wrzesień, 2017, 02:59 wysłana przez sawaszi »


Offline sawaszi

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #62 dnia: 12 Wrzesień, 2017, 20:06 »
Wedle wiedzy 'Strażnicowej' nie dojdzie nigdy do wojny 'nuklearnej' bo "Bóg do tego nie dopuści" -"Ziemia ma być zamieszkana po czas niezmierzony" - tak się ma stać . Proszę o wypowiedzi wszystkich na tym forum .


Offline Fantom

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #63 dnia: 12 Wrzesień, 2017, 20:33 »
 konflikt atomowy nie musi się zakończyć zagładą ludzkości.Bedzie to kolejna wojna,którą przeżyje jakaś ilość ludzi.Może to bycć początkiem wielkiego ucisku.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Helleboris

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #64 dnia: 12 Wrzesień, 2017, 20:39 »
Albo początkiem nowego, lepszego świata
"To repeat the same action and expect different results is madness."


Offline mobydick

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #65 dnia: 12 Wrzesień, 2017, 20:44 »
Wyobraźmy sobie co będzie po wojnie nuklearnej.Zimaaaaa.Na ile czasu?Na parę dobrych lat.Kto wyżyje?ELITA.Jaki to będzie raj?Elitowy?Według wszystkich teorii spiskowych,musi coś nastąpić.Takie wielkie halo.Między wierszami,mają zaatakować kosmici,czytaj swoi.
Wolność jakże jesteś mi droga.


Offline sawaszi

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #66 dnia: 12 Wrzesień, 2017, 21:27 »
A znacie takie proroctwo z objawienia Jana : "oto ujrzałem ... , i w jednej chwili ... ,i jednej trzeciej ... ,już nie ma .. itd. -To wymowne proroctwo na nasze czasy ? .Majowie przewidywali 'koniec' w 2012 a jeszcze inni na pazdziernik 2017 .Wszakże-jednakże majętni budują dla siebie schrony i (performensi) .Towarzystwo WTS zaprasza wszystkich do 'Arki' ..
« Ostatnia zmiana: 12 Wrzesień, 2017, 21:42 wysłana przez sawaszi »



Offline sawaszi

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #68 dnia: 12 Wrzesień, 2017, 22:17 »
prepersi
https://www.google.pl/search?source=hp&q=prepersi&oq=preper&gs_l=psy-ab.1.0.0j0i10k1j0l2.1317.4211.0.8708.7.6.0.0.0.0.300.1257.0j4j1j1.6.0....0...1.1.64.psy-ab..1.6.1252.0..0i131k1.4EkAX82h4yQ
Swoją drogą,nieźle im idzie. :)
. Dzięki za sprostowanie o prepers-ach , ja niestety nie nam 'kasy' na schron - a broni nie wezmę do ręki - bo się brzydzę przemocą  :-\ .


Offline sawaszi

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #69 dnia: 12 Wrzesień, 2017, 23:41 »
A propos moi sąsiedzi powiadają tak : "co ma być to będzie i tak tego nie zmienimy" ,lub "Bóg jeden wie co będzie dalej" , a inny -"co jest zapisane to się tak stanie" - ale wszyscy ogólnie wiedzą ,że jest nieciekawie na świecie  :-\ .


Offline Sebastian

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #70 dnia: 12 Wrzesień, 2017, 23:53 »
nie wszyscy :) ja tego nie wiem :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Sebastian

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #71 dnia: 13 Wrzesień, 2017, 12:06 »
wszyscy ogólnie wiedzą ,że jest nieciekawie na świecie  :-\ .
nie wszyscy :) ja tego nie wiem :)
w mojej ocenie na świecie jest dobrze i coraz lepiej - i mówię to 100% poważnie
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline mobydick

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #72 dnia: 13 Wrzesień, 2017, 17:02 »
. Dzięki za sprostowanie o prepers-ach , ja niestety nie nam 'kasy' na schron - a broni nie wezmę do ręki - bo się brzydzę przemocą  :-\ .
Gaz pieprzowy można mieć,albo paralizator. :D
Wolność jakże jesteś mi droga.


Offline sawaszi

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #73 dnia: 14 Wrzesień, 2017, 21:50 »
 "mobilek" . A modlić się to już nie trzeba ? - a jak mi 'spadnie głowa to kto ją mi przyszyje ? - lub da życie po śmierci ??, lekarz ? ,naukowiec ? , może Kosmici ?  ;)
w mojej ocenie na świecie jest dobrze i coraz lepiej - i mówię to 100% poważnie
. Dajesz życie Wieczne człowieku ?, a co z tymi co odeszli ?? - wskrzesisz ! . To takie moje - dla rozwagi  :).
« Ostatnia zmiana: 14 Wrzesień, 2017, 22:00 wysłana przez sawaszi »


Offline sawaszi

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #74 dnia: 14 Wrzesień, 2017, 23:32 »
Słuchałem dzisiejszych wiadomości ze świata : same 'ciekawe'  :o - nudów nie ma , stare Chińskie przysłowie - "obyś żył w ciekawych czasach" - w Biblii napisano -"w czasach ostatecznych" , no i się dzieje .Słuchacie i oglądacie wiadomości (nie tylko z 'własnego podwórka) ? .
« Ostatnia zmiana: 14 Wrzesień, 2017, 23:43 wysłana przez sawaszi »