Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?  (Przeczytany 17167 razy)

Offline Sebastian

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #75 dnia: 14 Wrzesień, 2017, 23:41 »
"mobilek" . A modlić się to już nie trzeba ? - a jak mi 'spadnie głowa to kto ją mi przyszyje ? - lub da życie po śmierci ??, lekarz ? ,naukowiec ? , może Kosmici ?  ;) .   . Dajesz życie Wieczne człowieku ?, a co z tymi co odeszli ?? - wskrzesisz ! . To takie moje - dla rozwagi  :).
nie daję ani obietnicy na życie wieczne ani obietnicy na wysoki procent z Amber Goldu (po prostu nie lubię karmienia złudzeniami).
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline sawaszi

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #76 dnia: 14 Wrzesień, 2017, 23:58 »
nie daję ani obietnicy na życie wieczne ani obietnicy na wysoki procent z Amber Goldu (po prostu nie lubię karmienia złudzeniami).
[/quote . Kto wg. Ciebie "karmi złudzeniami" - ja ?? - no chyba nie ja. Jeszcze nie "uregulowano reparacji za 2gą" - a kto i komu zapłaci za 3cią ? -wyliczyłeś do przodu ? .


Offline Sebastian

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #77 dnia: 15 Wrzesień, 2017, 00:29 »
nie mówię że wojny nie będzie (deklarowałem w tym wątku przekonanie że czeka nas nie tylko trzecia ale i siedemnasta wojna światowa).

urojeniami są "kije z przywiązaną marchewką", czyli agitki w stylu "wystrasz się trzeciej wojny światowej i ratuj się przed nią roznosząc gazetki wydrukowane przez amerykańską korporację"

jak naprawdę zaczną świstać kule koło uszu to żadna gazetka nikomu nie pomoże i żaden Allah ani żaden JHWH nikomu nie zapewni przeżycia, ale o wszystkim zdecyduje czas i przypadek...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline sawaszi

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #78 dnia: 15 Wrzesień, 2017, 01:03 »
nie mówię że wojny nie będzie (deklarowałem w tym wątku przekonanie że czeka nas nie tylko trzecia ale i siedemnasta wojna światowa).

urojeniami są "kije z przywiązaną marchewką", czyli agitki w stylu "wystrasz się trzeciej wojny światowej i ratuj się przed nią roznosząc gazetki wydrukowane przez amerykańską korporację"

jak naprawdę zaczną świstać kule koło uszu to żadna gazetka nikomu nie pomoże i żaden Allah ani żaden JHWH nikomu nie zapewni przeżycia, ale o wszystkim zdecyduje czas i przypadek...
. Mówisz jak byś był 'nieśmiertelnym' ? - jak przeżyjesz swoją śmierć - to pogadamy (w przyszłości)  ;) - Pozdrawiam  :) .A propos : mi nie 'chodzi o żadną korporacje' - ale o rzeczywiste życie (nie urojone) - kumasz ?.


Offline Sebastian

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #79 dnia: 15 Wrzesień, 2017, 02:20 »
Mówisz jak byś był 'nieśmiertelnym' ?
wprost przeciwnie...

jeśli "przyjdą nocą i kolbami do drzwi załomocą" (a nawet jeden dzień wcześniej), "nie ma co czekać, trzeba brać paszport i uciekać"...

chrześcijanie niech sobie wierzą że ich uratuje Jehowa (albo Jego Syn), ale ja Sebastian wolę wyjechać z dala od zagrożenia i zachować to jedyne życie które mam... właśnie dlatego że NIE jestem nieśmiertelny i że "w razie czego" żaden bożek mnie nie będzie zmartwychwzbudzać...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline sawaszi

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #80 dnia: 15 Wrzesień, 2017, 02:47 »
wprost przeciwnie...

jeśli "przyjdą nocą i kolbami do drzwi załomocą" (a nawet jeden dzień wcześniej), "nie ma co czekać, trzeba brać paszport i uciekać"...

chrześcijanie niech sobie wierzą że ich uratuje Jehowa (albo Jego Syn), ale ja Sebastian wolę wyjechać z dala od zagrożenia i zachować to jedyne życie które mam... właśnie dlatego że NIE jestem nieśmiertelny i że "w razie czego" żaden bożek mnie nie będzie zmartwychwzbudzać...
. Ale smutne to co napisałeś  :'(  .Pomodlę się za Ciebie Ok.?  ;) .


Offline Sebastian

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #81 dnia: 15 Wrzesień, 2017, 02:50 »
Pomodlę się za Ciebie Ok.?  ;)
a jak się nie zgodzę, to co wtedy?! :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Gremczak

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #82 dnia: 15 Wrzesień, 2017, 07:26 »
. Ale smutne to co napisałeś  :'(  .Pomodlę się za Ciebie Ok.?  ;) .
wprost przeciwnie...

jeśli "przyjdą nocą i kolbami do drzwi załomocą" (a nawet jeden dzień wcześniej), "nie ma co czekać, trzeba brać paszport i uciekać"...

chrześcijanie niech sobie wierzą że ich uratuje Jehowa (albo Jego Syn), ale ja Sebastian wolę wyjechać z dala od zagrożenia i zachować to jedyne życie które mam... właśnie dlatego że NIE jestem nieśmiertelny i że "w razie czego" żaden bożek mnie nie będzie zmartwychwzbudzać...
Po co modlić się za Sebastiana A nie lepiej się pomodlić do Jahwe czy Jezusa ,żeby nie dopuścił do takiej zawieruchy i żeby niewinni ludzie nie cierpieli?
« Ostatnia zmiana: 15 Wrzesień, 2017, 07:29 wysłana przez Gremczak »


Offline gedeon

Odp: Trzecia i ostatnia Wojna Światowa ?
« Odpowiedź #83 dnia: 15 Wrzesień, 2017, 08:30 »
Temat pozbawiony sensu, dyskusja o niczym, zamykam.