Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pedofilia nie tylko u Świadków  (Przeczytany 20931 razy)

Offline trampek

Odp: Pedofilia nie tylko u Świadków
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Sierpień, 2017, 13:39 »
Nie odwracaj kota ogonem, to Ty podałeś kłamliwe twierdzenie na temat naszych akcji więc teraz Ty się z niego tłumacz - albo je udowodnij albo przyznaj się do kłamstwa.

Kto odwraca kota ogonem ? Naprawdę twierdzisz, ze na waszych akcjach mówiliście, że pedofilia jest wszędzie  w każdym kościele ? Obejrzyj sobie relacje które tu zamieszczacie to może obudzisz się wreszcie ze swoich przekłamań i może powiesz mi kiedy i gdzie będziecie protestowali przeciwko pedofilii np w kościele katolickim ;)
Niestety ale uciekasz cały czas od tak prostych odpowiedzi zarzucając mi "odwracanie kota ogonem"

#POprostuja

Ja nie wyszedłem z kościoła katolickiego nie dlatego, że spotykałem tam pedofilów czy pijaków czy nierządników czy bandytów - ja zacząłem szukać prawdziwego Boga i dlatego postanowiłem pozostać póki co w organizacji Jehowy. Tym różnisz się ode mnie.
A Jehowa ma wiele wspólnego z tymi, którzy głoszą jego imię, naprawdę ;)


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Pedofilia nie tylko u Świadków
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Sierpień, 2017, 17:21 »
Wreszcie jakieś pójście po rozum do głowy ;)

Dlatego robienie akcji przeciwko świadkom z hasłami że jak pedofilia to tylko u świadków jest bardzo nietrafione. Ja cały czas słyszę w mediach o pedofilii u katolików a nie u świadków.

Dlatego organizacja Jehowy ostoi się mimo ataków z różnych stron ;)

Nie wiem czy zauważyłeś Trampku, że jesteś na forum gdzie rozmawiają ze sobą osoby, które znają bardzo dobrze Świadków Jehowy, bo nimi są albo nimi byli. Dlatego też protestujemy przeciwko ukrywaniu pedofilii w organizacji w której byliśmy lub jeszcze jesteśmy. Bardzo dokładnie wiemy, jaki jest schemat działania systemu organizacji , która niszczy słabe jednostki traktując je jak śmieci, żeby tylko świat nie zauważył jaka zgnilizna panuje w organizacji Świadków Jehowy.
Tam człowiek jest nic nie wart, najważniejszy jest Twój bóg CK któremu służysz.

Bardzo mi Ciebie żal, że cały czas nie dostrzegasz , że Jehowa jest tylko przykrywką na robienie świetnych interesów, a Ty jesteś zwykłym konsumentem produktu jakim jest raj w którym tak bardzo chcesz żyć. Przeciętny Świadek Jehowy ma tak "wyprany umysł", że zaprzedałby nawet swoją rodzinę, aby tylko trafić do raju, który obiecało jemu CK.

Pedofilów i podobnych zwyrodnialców jest pełno. Niestety z dużą dozą prawdopodobieństwa pedofile, którzy są Świadkami Jehowy mogą zaglądać nawet tutaj, na to forum, aby dowiedzieć się, czy mogą nadal czuć się bezpieczni w organizacji i robić swoje. Na stronę jw.org  też wchodzą i pewnie uspokajają się, że nadal są w swoistym raju dla pedofilów.

Ty Trampku jesteś przykładem osoby Świadka Jehowy, z których pedofil Świadek Jehowy będzie bardzo zadowolony. Nie widzisz problemu, nie chcesz widzieć i nie będziesz widzieć. Takie postępowanie jest bardzo egoistyczne i okrutne. 

 Pedofile SJ-ty sprawdzają, na ile zmienia się polityka organizacji. Wiedzą, że więcej o tym, dowiedzą się z tego forum niż od swoich przywódców. Pedofile SJ-ty zdają sobie sprawę , że takich osób jak Ty Trampku jest w orgu bardzo dużo i dlatego część z nich pewnie czuje się nadal względnie bezpiecznie.

Polityka organizacji w tej kwestii się nie zmienia,  pudrują tylko trupa. Ale bezpieczeństwo tych zwyrodnialców, które gwarantuje im Ciało Kierownicze i tacy ludzie jak Ty, kończy się. Dzięki Australii, portalom społecznościowym, takim forum jak to, akcjom na kongresach, bilbordom itd mam nadzieję, że się boją.

 Przez aktywność odstępców, wśród rodziców Świadków Jehowy, mimo wszystko wzrasta świadomość zagrożenia.
Konsekwencje dla osób, które wiedzą o takim przestępstwie i nie zgłaszają tego władzom, również z czasem musi odnieść pozytywny skutek.

 Poza tym każda osoba wykorzystana, każdy rodzic takiego dziecka, który się przebudza i odchodzi z organizacji jest zagrożeniem dla takiego pedofila. Takie ofiary mogą zacząć mówić i oskarżać bez kajdanek boga CK i strachu przed Jehową.

Ty tego Trampku nie zmienisz, za słaby jesteś a "mleko się już rozlało”. Twój Jehowa Ci nie pomoże, bo On brzydzi się takim postępowaniem. A pedofilia i ostracyzm to gwóźdź do trumny Twojej Organizacji.

 
« Ostatnia zmiana: 17 Sierpień, 2017, 17:22 wysłana przez Baran »
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Reskator

Odp: Pedofilia nie tylko u Świadków
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Sierpień, 2017, 19:25 »
Dużo mówi się o pedofilii w KK a trochę mniej u śj a inne religie to co święte?
A u protestantów, w prawosłąwiu,w islamie,w byddyzmie widać chyba sami święci.
Mahomet miał za żonę chyba  6 latkę a więc pedofil w/g Europejskich standartów ale cicho bo obrażamy uczucia.
A powinna Europa trąbić na cały świat że to pedofil,i może by ludzie Azji zobaczyli na czym i w czym siedzą.
Tam jest CK jednoosobowe i miesza od 1400 lat a u śj tylko od 100 liczę oczywiście od prezydenta od 1916 roku.
« Ostatnia zmiana: 17 Sierpień, 2017, 19:44 wysłana przez Reskator »


Offline Estera

Odp: Pedofilia nie tylko u Świadków
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Sierpień, 2017, 12:41 »
(...) Pedofile SJ-ty sprawdzają, na ile zmienia się polityka organizacji. Wiedzą, że więcej o tym, dowiedzą się z tego forum niż od swoich przywódców. Pedofile SJ-ty zdają sobie sprawę , że takich osób jak Ty Trampku jest w orgu bardzo dużo i dlatego część z nich pewnie czuje się nadal względnie bezpiecznie.
Polityka organizacji w tej kwestii się nie zmienia,  pudrują tylko trupa. (...)
   Czytałam pewne opracowanie, w którym było powiedziane ...
   Że pedofile, bardzo dobrze orientują się w proceduralnych lukach śj i dlatego m.in. ...
   Chętnie wchodzą do śj, bo czują się tu bezpiecznie ze swoim zwyrodnialstwem.
   A bezpiecznie, bo bardzo bezkarnie.
   Chora polityka dwóch świadków tej organizacji właśnie to powoduje.
   :'( :'(
   Trampku, doedukuj się.

  P.s.
  Odnośnie zarzutu, że mówimy tu przede wszystkim o pedofilii w organizacji śj, to chyba proste.
  Nie jest to forum innej religii, a tu obnażamy procedury właśnie tej, co ma się za "najświętszą i najczystszą" i sama o tym krzyczy.
  Uważam, że to jest bardzo moralne z naszej strony.

  Skoro odkryliśmy prawdę na ten temat ...
  To należy przestrzegać wszystkich, którzy są, byli, czy zamierzają zostać śj.
  I tych, którzy mają jakąkolwiek styczność z tą wyuzdaną bestią, a więc całe społeczeństwo.
  Żeby wiedzieli, jaka jest polityka w tej jw.org., w tej kwestii.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline trampek

Odp: Pedofilia nie tylko u Świadków
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Sierpień, 2017, 13:42 »
   Czytałam pewne opracowanie, w którym było powiedziane ...
   Że pedofile, bardzo dobrze orientują się w proceduralnych lukach śj i dlatego m.in. ...
   Chętnie wchodzą do śj, bo czują się tu bezpiecznie ze swoim zwyrodnialstwem.
   A bezpiecznie, bo bardzo bezkarnie.
   Chora polityka dwóch świadków tej organizacji właśnie to powoduje.
   :'( :'(
   Trampku, doedukuj się.

  P.s.
  Odnośnie zarzutu, że mówimy tu przede wszystkim o pedofilii w organizacji śj, to chyba proste.
  Nie jest to forum innej religii, a tu obnażamy procedury właśnie tej, co ma się za "najświętszą i najczystszą" i sama o tym krzyczy.
  Uważam, że to jest bardzo moralne z naszej strony.

  Skoro odkryliśmy prawdę na ten temat ...
  To należy przestrzegać wszystkich, którzy są, byli, czy zamierzają zostać śj.
  I tych, którzy mają jakąkolwiek styczność z tą wyuzdaną bestią, a więc całe społeczeństwo.
  Żeby wiedzieli, jaka jest polityka w tej jw.org., w tej kwestii.


Większych głupot niż tu piszesz dawno nie czytałem. Widzę, że plotkarstwo na tym forum staje się faktem objawionym ! To tak samo jak ludzie mówią, że świadkowie podczas swoich "mszy" mieszają między sobą krew - też w to wierzysz ? ;)

Czasami jednak warto wziąć zimny prysznic co niektórym mocno polecam ;)


Offline PoProstuJa

Odp: Pedofilia nie tylko u Świadków
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Sierpień, 2017, 00:35 »

Większych głupot niż tu piszesz dawno nie czytałem. Widzę, że plotkarstwo na tym forum staje się faktem objawionym ! To tak samo jak ludzie mówią, że świadkowie podczas swoich "mszy" mieszają między sobą krew - też w to wierzysz ? ;)

Czasami jednak warto wziąć zimny prysznic co niektórym mocno polecam ;)

Trampku polubiłam Cię :) Masz gadane :)
Dobry będzie z Ciebie odstępca :)
To bardzo dobrze, że bronisz swojej obecnej religii - każdy gorliwy Świadek by tak zrobił. A jak już ochłoniesz i zaczniesz dopuszczać do siebie więcej informacji z innych źródeł niż Strażnica, to myślę, że wtedy tak samo gorliwie będziesz głosił to czego się dowiedziałeś o WTS.
Najgorzej jak ktoś jest letni i wszystko mu wisi. Tobie nie wisi, tylko widzę, że Ci zależy.
Masz troszeczkę nierealny plan aby "nawrócić" obecne tu osoby, które znają na wylot procedury i grzeszki WTS. Ale przynajmniej się coś dzieje :)

Na czym to skończyliśmy? Że nie tylko u Świadków jest pedofilia?!
Trampku, to m.in. specjalnie na Twoją cześć założyłam ten wątek - aby każdy mógł zobaczyć, że nie tylko u Świadków jest pedofilia.
Nie wiem jednak czy z tego faktu, że religia stała się przykrywką do przestępstw należy się cieszyć :(

Wyobraź sobie Trampku, że należysz do zboru, w którym jakiś stary obleśny pedofil (lub młody, na przywileju) położył łapska na Twoim dziecku i je skrzywdził. Czy w takiej sytuacji miałoby dla Ciebie znaczenie to, że w kościele dzieje się to samo?!
Poszedłbyś do starszych, a oni kazaliby Ci milczeć i/lub szukać drugiego świadka przestępstwa, a w razie jego braku kazaliby Ci "czekać na Jehowę".

Empatia trampku, empatia! Ofiary pedofili to nie numerki w starystykach i tabelkach, ale żywe osoby z uczuciami, które do końca życia będą zmagać się z konsekwencjami krzywd, których doznały.


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Pedofilia nie tylko u Świadków
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Sierpień, 2017, 00:44 »

Poszedłbyś do starszych, a oni kazaliby Ci milczeć i/lub szukać drugiego świadka przestępstwa, a w razie jego braku kazaliby Ci "czekać na Jehowę".

Empatia trampku, empatia! Ofiary pedofili to nie numerki w starystykach i tabelkach, ale żywe osoby z uczuciami, które do końca życia będą zmagać się z konsekwencjami krzywd, których doznały.

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Sebastian

Odp: Pedofilia nie tylko u Świadków
« Odpowiedź #22 dnia: 19 Sierpień, 2017, 02:49 »
Może jeszcze napiszesz, że Świadkowie zostali zaatakowani w sądach za swoją PRAWOŚĆ?
a nie zostali?

powiedzmy sobie wprost że pedofilia nie została bezpośrednio potępiona w żadnym wersecie biblijnym, a zatem uznając zasadę (sola scriptura) można uznać że pedofilia nie jest grzechem, a rządy świeckie robią wielkie halo zupełnie bez powodu

pedofil o prawym czystym bezgrzesznym sercu okazuje dziecku miłość a sąd go za to prześladuje! na szczęście Jehowa w armagedonie zniszczy tych prześladowców a pedofila obdarzy życiem wiecznym!

a teraz poważnie: sprawa pedofilii wskazuje jak wielką pogardę dla prawa dla moralności i dla społeczeństwa prezentują świadkowie Jehowy. Wskazuje także jak niedoskonała jest moralność opisana w Biblii.
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień, 2017, 02:53 wysłana przez Sebastian »
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline pies berneński

Odp: Pedofilia nie tylko u Świadków
« Odpowiedź #23 dnia: 19 Sierpień, 2017, 06:25 »
Poszedłbyś do starszych, a oni kazaliby Ci milczeć i/lub szukać drugiego świadka przestępstwa, a w razie jego braku kazaliby Ci "czekać na Jehowę".
W świetle obowiązującego prawa świeckiego nie ma  takiej opcji,że starszy nakaże milczenie.
Obecnie z ust starszych nie może paść sformułowanie,że nie powinieneś zgłosić takiego zdarzenia na policję.
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Online Gremczak

Odp: Pedofilia nie tylko u Świadków
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Sierpień, 2017, 07:20 »
a nie zostali?

powiedzmy sobie wprost że pedofilia nie została bezpośrednio potępiona w żadnym wersecie biblijnym, a zatem uznając zasadę (sola scriptura) można uznać że pedofilia nie jest grzechem, a rządy świeckie robią wielkie halo zupełnie bez powodu

pedofil o prawym czystym bezgrzesznym sercu okazuje dziecku miłość a sąd go za to prześladuje! na szczęście Jehowa w armagedonie zniszczy tych prześladowców a pedofila obdarzy życiem wiecznym!

a teraz poważnie: sprawa pedofilii wskazuje jak wielką pogardę dla prawa dla moralności i dla społeczeństwa prezentują świadkowie Jehowy. Wskazuje także jak niedoskonała jest moralność opisana w Biblii.
Widocznie ten mądry bóg nie przewidział ,że coś takiego w ogóle może istnieć.


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Pedofilia nie tylko u Świadków
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Sierpień, 2017, 09:28 »
W świetle obowiązującego prawa świeckiego nie ma  takiej opcji,że starszy nakaże milczenie.
Obecnie z ust starszych nie może paść sformułowanie,że nie powinieneś zgłosić takiego zdarzenia na policję.

Starszy z moralnego punktu widzenia, takiego ludzkiego, aby pedofil nie wykorzystywał ponownie tego i kolejnych dzieci, powinien zgłaszać każde molestowanie do władz. I taki nakaz dla starszych powinien być w "Paście" a go tam nie ma.




A starsi, pedofilowi zanim zgłoszą sprawę na policję, powinni jeszcze szybko przeczytać werset z ew. Mateusza 18 rozdziału:

"7.Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie.

8.Otóż jeśli twoja ręka lub noga jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie wejść do życia ułomnym lub chromym, niż z dwiema rękami lub dwiema nogami być wrzuconym w ogień wieczny.

9.I jeśli twoje oko jest dla ciebie powodem grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie jednookim wejść do życia, niż z dwojgiem oczu być wrzuconym do piekła ognistego."

.................potem dać mu instrukcję jak zatamować krwotok i numer telefonu do lokalnego szpitala lub na pogotowie ;)
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień, 2017, 09:34 wysłana przez Baran »
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline pies berneński

Odp: Pedofilia nie tylko u Świadków
« Odpowiedź #26 dnia: 19 Sierpień, 2017, 13:42 »
Starszy z moralnego punktu widzenia, takiego ludzkiego, aby pedofil nie wykorzystywał ponownie tego i kolejnych dzieci, powinien zgłaszać każde molestowanie do władz. I taki nakaz dla starszych powinien być w "Paście" a go tam nie ma
Nie ma i nie będzie puki prawo świeckie uznaje tajemnicę spowiedzi.Dla podtrzymania wizerunku firmy będzie nadal uprawiana dulszczyzna na ile oczywiście  pozwolą przepisy.
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline trampek

Odp: Pedofilia nie tylko u Świadków
« Odpowiedź #27 dnia: 19 Sierpień, 2017, 15:35 »
Trampku polubiłam Cię :) Masz gadane :)
Dobry będzie z Ciebie odstępca :)
To bardzo dobrze, że bronisz swojej obecnej religii - każdy gorliwy Świadek by tak zrobił. A jak już ochłoniesz i zaczniesz dopuszczać do siebie więcej informacji z innych źródeł niż Strażnica, to myślę, że wtedy tak samo gorliwie będziesz głosił to czego się dowiedziałeś o WTS.
Najgorzej jak ktoś jest letni i wszystko mu wisi. Tobie nie wisi, tylko widzę, że Ci zależy.
Masz troszeczkę nierealny plan aby "nawrócić" obecne tu osoby, które znają na wylot procedury i grzeszki WTS. Ale przynajmniej się coś dzieje :)

Na czym to skończyliśmy? Że nie tylko u Świadków jest pedofilia?!
Trampku, to m.in. specjalnie na Twoją cześć założyłam ten wątek - aby każdy mógł zobaczyć, że nie tylko u Świadków jest pedofilia.
Nie wiem jednak czy z tego faktu, że religia stała się przykrywką do przestępstw należy się cieszyć :(

Wyobraź sobie Trampku, że należysz do zboru, w którym jakiś stary obleśny pedofil (lub młody, na przywileju) położył łapska na Twoim dziecku i je skrzywdził. Czy w takiej sytuacji miałoby dla Ciebie znaczenie to, że w kościele dzieje się to samo?!
Poszedłbyś do starszych, a oni kazaliby Ci milczeć i/lub szukać drugiego świadka przestępstwa, a w razie jego braku kazaliby Ci "czekać na Jehowę".

Empatia trampku, empatia! Ofiary pedofili to nie numerki w starystykach i tabelkach, ale żywe osoby z uczuciami, które do końca życia będą zmagać się z konsekwencjami krzywd, których doznały.


Szczerze ci współczuję że odeszłaś od prawdziwego Boga tylko dlatego, że usłyszałaś, ze jest tam pedofilia. Ja nie dlatego uciekłem z kościoła katolickiego ;)
Ja mam empatię do ofiar pedofilii ale to nie jest powód aby rezygnować z wielbienia Jehowy.
Wielu z was jest oburzonych na pedofilię, znacie takie przypadki ale sami nic z tym nie zrobiliście. Podkuliliście ogony i ucieczka z organizacji i teraz plucie na Jehowę i jego organizację ;)
Za takie coś naprawdę dziękuję ;)


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Pedofilia nie tylko u Świadków
« Odpowiedź #28 dnia: 19 Sierpień, 2017, 20:26 »

Za takie coś naprawdę dziękuję ;)

 Nie dziękuj, podziękujesz jak przyjdzie odpowiednia pora.  :)
Możesz się  napinać, pisać jaki to jesteś kozak i wielbiciel organizacji.
To że tu jesteś, dyskutujesz to jest pierwszy krok do odstępstwa. Możesz się zapierać, przytaczać argumenty, że jest inaczej. Nie Ty jeden tak zaczynałeś i niejednej Osobie tu pisałam...to jest Twój początek końca.  ::)
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline trampek

Odp: Pedofilia nie tylko u Świadków
« Odpowiedź #29 dnia: 19 Sierpień, 2017, 20:59 »
Nie dziękuj, podziękujesz jak przyjdzie odpowiednia pora.  :)
Możesz się  napinać, pisać jaki to jesteś kozak i wielbiciel organizacji.
To że tu jesteś, dyskutujesz to jest pierwszy krok do odstępstwa. Możesz się zapierać, przytaczać argumenty, że jest inaczej. Nie Ty jeden tak zaczynałeś i niejednej Osobie tu pisałam...to jest Twój początek końca.  ::)

Obawiam się, że jest to dopiero mój piękny początek w organizacji !

Mogę wiedzieć gdzie ty teraz wielbisz Boga , w jakim kościele ? ;)