Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Opowieści o ingerencji istot duchowych w obecne życie  (Przeczytany 16464 razy)

Offline Helleboris

Odp: Opowieści o ingerencji istot duchowych w obecne życie
« Odpowiedź #75 dnia: 01 Sierpień, 2017, 14:55 »
To się nazywa Deja Vu. Oznacza, że mózg nie jest dobrze dotleniony
"To repeat the same action and expect different results is madness."


Offline Startek

Odp: Opowieści o ingerencji istot duchowych w obecne życie
« Odpowiedź #76 dnia: 02 Sierpień, 2017, 04:20 »
Jeśli chodzi o świadków w tej materii u nich jest wszystko możliwe . Skoro ich publikacje są przesiąknięte różnego rodzaju przekazami podprogowymi  . To niema się co dziwić że są atakowani przez różnego rodzaju wizje .   


Lunkaa

  • Gość
Odp: Opowieści o ingerencji istot duchowych w obecne życie
« Odpowiedź #77 dnia: 02 Sierpień, 2017, 18:33 »
Miewam dużo snów z udziałem ŚJ.
To wprawdzie nic nadzwyczajnego (i strasznego) ale jeden sen zwrócił moją szczególną uwagę bo był bardzo rzeczywisty

miałam go gdzieś 3-4 m-ce temu czyli w momencie kiedy miałam już  poważne wątpliwości.

Śniło mi się, że w moim ogrodzie było dużo świadków Jehowy a pośrodku stała drabina do nieba, bardzo wysoka,  nie było widać końca ,była niematerialna i świeciła na złoto-biało, na drabinie na różnych szczeblach stali niematerialni ludzie w kolorze drabiny, wyglądali jak aniołowie, stanęłam przy drabinie i jakaś niewidzialna siła zaczęła mnie ciągnąć do góry i nie odpuszczała aż się obudziłam

Do dziś  mam zagwozdkę z interpretacją:/












Offline Reskator

Odp: Opowieści o ingerencji istot duchowych w obecne życie
« Odpowiedź #78 dnia: 02 Sierpień, 2017, 18:52 »
Miewam dużo snów z udziałem ŚJ.
To wprawdzie nic nadzwyczajnego (i strasznego) ale jeden sen zwrócił moją szczególną uwagę bo był bardzo rzeczywisty

miałam go gdzieś 3-4 m-ce temu czyli w momencie kiedy miałam już  poważne wątpliwości.

Śniło mi się, że w moim ogrodzie było dużo świadków Jehowy a pośrodku stała drabina do nieba, bardzo wysoka,  nie było widać końca ,była niematerialna i świeciła na złoto-biało, na drabinie na różnych szczeblach stali niematerialni ludzie w kolorze drabiny, wyglądali jak aniołowie, stanęłam przy drabinie i jakaś niewidzialna siła zaczęła mnie ciągnąć do góry i nie odpuszczała aż się obudziłam

Do dziś  mam zagwozdkę z interpretacją:/
Podróż do nieba za sprawą śj-zawiodła- piszesz o momencie poważnych wątpliwości -więc sen to ziścił.
Jak Fromm mawia o snach albo spełniamy tam marzenia,albo gasimy kompleksy.
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpień, 2017, 18:56 wysłana przez Reskator »


Offline sawaszi

Odp: Opowieści o ingerencji istot duchowych w obecne życie
« Odpowiedź #79 dnia: 02 Sierpień, 2017, 22:09 »
Sny to 'inna czynność' naszego umysłu (praca mózgu) -w fazie REM zapis EEG 'szaleje' i jest o większej amplitudzie jak podczas 'czuwania' ,świadomość się 'wyłącza' i 'włącza' się podświadomość .Miewamy różne sny - to jest temat ciekawy i godny na założenie nowego wątku .


Offline HARNAŚ

Odp: Opowieści o ingerencji istot duchowych w obecne życie
« Odpowiedź #80 dnia: 04 Sierpień, 2017, 07:47 »
Lunkaa to dowód , że jestes 100% kobietą  , że widzisz kolory w snach i jeszcze potrafisz o nich mówic po czasie . ja mam sny czarno białe i raczej nie pamietam już rano co sie śniło


Offline sawaszi

Odp: Opowieści o ingerencji istot duchowych w obecne życie
« Odpowiedź #81 dnia: 05 Sierpień, 2017, 21:34 »
Załóżmy nowy temat : 'Sny jakie mamy -kolorowe czy czarno -białe' ,Może ktoś ma sny w "3-D" ?? .Zapraszam Wszystkich śmiałych .


Lunkaa

  • Gość
Odp: Opowieści o ingerencji istot duchowych w obecne życie
« Odpowiedź #82 dnia: 05 Sierpień, 2017, 22:01 »
Załóżmy nowy temat : 'Sny jakie mamy -kolorowe czy czarno -białe' 

Zakładaj :) ;)


Offline sawaszi

Odp: Opowieści o ingerencji istot duchowych w obecne życie
« Odpowiedź #83 dnia: 05 Sierpień, 2017, 23:27 »
Lunkaa - dobry temat , ale nikt się nie zwierzy ze snów (własnych lub ..) -= to nadal 'Tabu' .A może ktoś się ODWAŻY ?? -Nie bójcie się .


Offline Startek

Odp: Opowieści o ingerencji istot duchowych w obecne życie
« Odpowiedź #84 dnia: 06 Sierpień, 2017, 23:27 »
Lunkaa to dowód , że jestes 100% kobietą  , że widzisz kolory w snach i jeszcze potrafisz o nich mówic po czasie . ja mam sny czarno białe i raczej nie pamietam już rano co sie śniło
Przestań brać te niebieskie pigułki na wieczór to i sny się tobie zmienią .


Offline sawaszi

Odp: Opowieści o ingerencji istot duchowych w obecne życie
« Odpowiedź #85 dnia: 07 Sierpień, 2017, 01:12 »
Startek - a jakie Ty 'piguły' zażywasz ?  ;), :) -dla zdrowia ciała i ducha ? -napisz to nie wstyd.


Offline Startek

Odp: Opowieści o ingerencji istot duchowych w obecne życie
« Odpowiedź #86 dnia: 07 Sierpień, 2017, 20:24 »
Pigułki to raczej nie , ale zupkę chmielową owszem z przyjemnością  na dobry sen .


Offline Startek

Odp: Opowieści o ingerencji istot duchowych w obecne życie
« Odpowiedź #87 dnia: 08 Sierpień, 2017, 06:43 »
Miewam dużo snów z udziałem ŚJ.
To wprawdzie nic nadzwyczajnego (i strasznego) ale jeden sen zwrócił moją szczególną uwagę bo był bardzo rzeczywisty

miałam go gdzieś 3-4 m-ce temu czyli w momencie kiedy miałam już  poważne wątpliwości.

Śniło mi się, że w moim ogrodzie było dużo świadków Jehowy a pośrodku stała drabina do nieba, bardzo wysoka,  nie było widać końca ,była niematerialna i świeciła na złoto-biało, na drabinie na różnych szczeblach stali niematerialni ludzie w kolorze drabiny, wyglądali jak aniołowie, stanęłam przy drabinie i jakaś niewidzialna siła zaczęła mnie ciągnąć do góry i nie odpuszczała aż się obudziłam

Do dziś  mam zagwozdkę z interpretacją:/
. Czyżby  niebo się o Ciebie upominało ?  Jak by chciało dać tobie do zrozumienia , że Twoja ojczyzna jest w niebie .  😇


Offline sawaszi

Odp: Opowieści o ingerencji istot duchowych w obecne życie
« Odpowiedź #88 dnia: 08 Sierpień, 2017, 16:22 »
Startek a mój 'brat' ożenił się ponownie z "siostrą" (ślub CV.) i na.. ,zażywa suplement "Max-100%" - no bo mu spać nie daje ..  :). ;) .Pozdrawiam  :)
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpień, 2017, 16:34 wysłana przez sawaszi »


Lunkaa

  • Gość
Odp: Opowieści o ingerencji istot duchowych w obecne życie
« Odpowiedź #89 dnia: 08 Sierpień, 2017, 17:11 »
. Czyżby  niebo się o Ciebie upominało ?    😇

lepiej, żeby aniołki niż diabołki  :P