Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy 28, 29, 30 lipca, Płock  (Przeczytany 34947 razy)

Offline CEGŁA

Rozmawiałem ze Stanisławem i mówił, że panu z lawety pokazywali pięści i środkowy palec. Lud miłujący pokój i bliźnich  :P

Filmik z dzisiaj


Zdjęcie z dzisiaj

« Ostatnia zmiana: 30 Lipiec, 2017, 11:12 wysłana przez CEGŁA »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Estera

Rozmawiałem ze Stanisławem i mówił, że panu z lawety pokazywali pięści i środkowy palec.
   No, ciekawa postawa, jak na mieniących się "pokojowo" usposobionych Sług Bożych?
   Odbierających święty pokarm duchowy na czas słuszny!
   Tylko z której strony?
   Pięści?
   Środkowy palec?
   A fe, nieładnie!! :'(
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline CEGŁA

Odbiór programu nadawanego na UKF ze stadionu.

FILM
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Helleboris

"Serdecznie witamy wszystkich, którzy przyjęli zaproszenie na ten kongres"

Ale bez plakietki nie wejdziesz śmieciu :D
"To repeat the same action and expect different results is madness."


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odbiór programu nadawanego na UKF ze stadionu.

FILM
Próbka hipnozy  :o   brrrr
Czemu ci ludzie 2 minuty wypowiadają zdania i treść którą można zawrzeć w 10 sekundowej wypowiedzi?
To jest hipnoza tylko najlepsze w tym jest to że hipnotyzer nie wie że hipnotyzuje. Dlatego są tak dobrzy w swoim fachu.

Odnośnie wstępu na zgromadzenie to zaproszenie na nowy rok powinno być przeredagowane:
1.)Kiedy już zdecydujesz się przybyć pamiętaj że obowiązuje strój galowy.
2.)Spontanicznie nie przybywaj tylko wpierw zgłoś się do miejscowego zboru w celu omówienia pytań dla chcącego zobaczyć kongres.
3.)Po odbyciu kursu i zrobieniu wywiadu środowiskowego otrzymasz plakietkę.
4.)Pamiętaj plakietka jest własnością zboru tak jak karta bankomatowa banku i jeśli tylko zaczniesz kwestionować aktualne zrozumienie np. poprzez czytanie na kongresie albo nawet cytowanie zeszłorocznej Strażnicy to WYPAD ZE STADIONU.
« Ostatnia zmiana: 30 Lipiec, 2017, 13:14 wysłana przez Efektmotyla »


Offline Agnesja

   No, ciekawa postawa, jak na mieniących się "pokojowo" usposobionych Sług Bożych?
   Odbierających święty pokarm duchowy na czas słuszny!
   Tylko z której strony?
   Pięści?
   Środkowy palec?
   A fe, nieładnie!! :'(
Po owocach ich poznacie...
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać mężczyznę, wystarczyła kobieta.
                              Św. Ambroży


Offline falafel

Usługiwałem jako porządkowy na ostatnim, przedostatnim (i nie tylko) kongresie jako porządkowy. Prawda jest taka, że osoby bez plakietki nie są mile widziane, ale z góry uznane jako osoby podejżane. Procedura jest taka: gdy na bramie pojawi się osoba bez plakietki, to od razu jest śledzona przez porządkowego i stale tajniacko obeserwowana na miejscu w którym siedzi. Tak, porządkowi działają też jak tajna policja, czy ochrona.
Zastanawia mnie tylko jedna sprawa. Jeśli jest to otwarta impreza to na jakiej podstawie można stwierdzić, że moje zaproszenie zostało anulowane jak to miało miejsce w przypadku Stanisława. Jeśli Stanisław nikomu nie przeszkadzał i nie zagrażał porządkowi, to dlaczego został wyproszony? Czy w ogóle mogą kogoś bez istotnych podstaw wyprosić z imprezy?
Tez mialem przywilej sledzenia takich osob. Od bramy glownej az po miejsce gdzie usiadly musialem isc za nimi a nastepnie poinformowac porzadkowego zeby zwracal uwage na te osoby.

Btw. Plakietke dostac nie jest tak trudno. Dwa lata temu zostaly w zborze to mialem ich chyba z 6 dodatkowych.


Offline Lechita

Po owocach ich poznacie...

BingoAgnesja!
Jakże krótka jest droga od fanatyzmu religijnego do przemocy. Na razie "tylko" wygrażają i obrażają gestami. Jaki będzie następny krok? Próba pacyfikacji przez "kongresowe siły porządkowe" ? ???
Władze w Warwick łatwo mogą biblijnie usankcjonować przemoc, powołując się na fizyczną likwidację narodów kananejskich :)

Brawo dla organizatorów akcji!
Wiedza to potęga , która... , cytując Lorda Byrona:
"na których wzmiankę, pochlebstwem pijani,
zwykli się trzeźwić,
zwykli drżeć tyrani".
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Agnesja


Ale już słyszałem, zgłaszali na policję (bezskutecznie), kręcili kółka na głowach i pukali się w czoła. :)
[/quote]
Mówi się, że każdy chory pokazuje gdzie go boli.
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać mężczyznę, wystarczyła kobieta.
                              Św. Ambroży


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Wychodzi na to że Kongresy są obecnie największym zagrożeniem duchowym  ???

Manifestacje mogą doprowadzić do rozbicia Kongresów na mniejsze grupy i rozlokowanie tychże grup np. w Skarbimierzu Stęszewie i w Salach królestwa.

Te małe grupki będą odbierać ,,pokarm duchowy" dzięki transmisjom i retransmisjom.

Do tego nowego postanowienia będzie oczywiście pasować bajeczka którą już na gotowo przedstawiam: ,,Drodzy bracia analizując list Apostoła Pawła do kogoś 3:303 Ciało Kierownicze postanowiło nie nakładać na was nazbyt wielkich ciężarów. W związku z tym że wielu z was ofiarnie popierało sprawy królestwa poprzez przyjazd i uczestnictwo ..... bla bla bla od roku służbowego 2018 zgromadzenia będziecie odbierać w Salach Zgromadzeń (do czasu póki ich nie sprzedamy) lub w Salach królestwa. Upraszamy was ponadto abyście z bagażników brali kanapki na salę i w trakcie przerwy nie opuszczali obiektu, nie wskazane jest też podnoszenie rolet oraz montowanie klamek w drzwiach wyjściowych nim zakończy się program"

Grono starszych wyznaczy dojrzałego duchowo brata który po zakończeniu programu zamontuje klamki w drzwiach oraz podniesie rolety okienne.

W sklepach jw.org/shop można nabyć opaski na oczy i korki do uszu. Kupując i używając oryginalne akcesoria  ANTYODSTĘPCZE spełnicie proroctwo o tym jak ślepy prowadzi ślepego i razem wpadną do dołu. Wg najnowszego zredukowanego o 30% przekładu pisma to proroctwo mówi o ludzie jehowy  ;) gdzie to dół jest schronieniem przed Armagedonem. Kto w dole ten przeżyje ;)

p.s. bibliści spierają się w kwestii znaczenia słowa dół, niektórzy twierdzą że słowo to oznacza PIWNICĘ  :P
« Ostatnia zmiana: 30 Lipiec, 2017, 14:22 wysłana przez Efektmotyla »


Offline Fantom

"Ale pan nie jest M. T. którego znam. Czy wie pan, że podszywanie się za kogoś kim się nie jest, jest przestępstwem?"

No nie wydaje się mi,aby to w tym przypadku miało miejsce.To zwykła plakietka,a Stanisław nie podszywał sie pod kogoś innego.Tylko inicjały były. Po drugie Stanisław nie został wylegitymowany,aby można było stwierdzić,że inicjały nie są zgodne z dokumentem tożsamości.Plakietka to nie dokument urzędowy.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Roszada

Ja bym na Stanisława miejscu zupełnie inaczej sprawę załatwił.
Po prostu bym powiedział, że jestem tu przejazdem czy na delegacji i chciałbym popatrzeć. Czy można?
Żadnej plakietki bym nie kombinował. :-\


Offline Stanisław Klocek

Cały szkopuł w tym, że sprawy toczyły się tak szybko, iż nie zdążyłem zauważyć, czy mieli plakietki, czy ich na tą chwilę nie mieli z danymi o sobie? Tak, czy owak powinienem zapytać ich aby się przedstawili kim są? Ciekawi mnie, jak by zareagowali? No cóż, gapiostwo to moja niechciana specjalność. Ale u nich nie lepiej, skoro zgromadzają trzy mózgi przeciw jednemu  ;) .


KaiserSoze

  • Gość
Szczerze mówiąc ja bym raczej nie poszedł za nimi do żadnego pokoju na osobności. Porządkowi na kongresie nie mają władzy by do tego zmusić. Wyrzucić nie mogą. Nakazać opuszczenia raczej też nie (ale tu nie jestem pewien). Zawsze za to mogą poprosić Policję o interwencję, co mogłoby sie ciekawie potoczyć - bo cóż ci biedni policjanci mieliby zrobić z nieawanturujacym sie, spokojnym uczestnikiem kongresu?


Offline Stanisław Klocek

Zawsze za to mogą poprosić Policję o interwencję, co mogłoby sie ciekawie potoczyć - bo cóż ci biedni policjanci mieliby zrobić z nieawanturujacym sie, spokojnym uczestnikiem kongresu?
No właśnie, było wiele wariantów. Ale gospodarz jest na prawie. Nieproszonych gości mimo, że zachowują się grzecznie, może wyprosić, a w razie oporu może prosić o interwencję. Grzeczność nie zobowiązuje do wpuszczania każdego do mieszkania, bo w końcu właściciel byłby zakładnikiem obcego. Gospodarz, czyli przedstawiciele ŚJ zapraszają na kongres na złożony wniosek komitetu zboru, co skutkuje przyznaniem plakietki w razie pomyślnej akceptacji. Tak mi się wydaje, ale może jest inna procedura, gdyż już od 11 lat jestem odcięty od obowiązujących procedur. Potrzeba nowej "krwi" z aktualnym nowym światłem.