Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nowe auta dla n-ców obwodu!  (Przeczytany 10441 razy)

Offline Lisek

Odp: Nowe auta dla n-ców obwodu!
« Odpowiedź #30 dnia: 23 Luty, 2017, 05:31 »
Ople w leasingu na 6 lat chyba brane były. To już niedługo wymiana. Ciekawe czy wezmą ASTRĘ V?
...A najpierw miały być chevrolety, ale GM wycofał go z EU i trzeba było Niemieckiego OPLA brać (Wiadomo GlobalContract - GM)


Offline spokojnyalek

Odp: Nowe auta dla n-ców obwodu!
« Odpowiedź #31 dnia: 24 Luty, 2017, 12:13 »
Ale żenada :D I potem taki manager regionalny (korporacja, więc tak powinien się nazywać takowy nadzorca), który niby podpisał śluby ubóstwa, ale jednak hajs dostaje od organizacji + coś od braci za ciężki trud dla Jehowy wysupła + spanko i żarło, takie jakie lubi, a teraz jeszcze do tego fura. Kolo, który nie ma dzieci, który ostatnio może pracował zarobkowo 20 lat temu albo i wcale (pionierem był jak mieszkał z rodzicami, potem specjalny to już miał hajs od jw) będzie mi mówił, że muszę się bardziej wysilać, a mam żonę, dzieci, obowiązki zborowe? To tak jakbym słuchał gnoja z podstawówki, który mi prawy wykłady o rozmnażaniu.


Offline Lisek

Odp: Nowe auta dla n-ców obwodu!
« Odpowiedź #32 dnia: 24 Luty, 2017, 13:27 »
Ale uwierzcie, że w niektórych wypadkach taniej dać auto w leasingu. Na pomorzu był kilka lat temu obwodowy, który na auto brał od zborów gigantyczną kasę - paliwo, naprawy, serwis... wg. Wyliczeń to mu chyba z 30l palilo, a silnik co miesiąc musiał mieć nowy.


Offline Dietrich

Odp: Nowe auta dla n-ców obwodu!
« Odpowiedź #33 dnia: 24 Luty, 2017, 13:40 »
Ale uwierzcie, że w niektórych wypadkach taniej dać auto w leasingu. Na pomorzu był kilka lat temu obwodowy, który na auto brał od zborów gigantyczną kasę - paliwo, naprawy, serwis... wg. Wyliczeń to mu chyba z 30l palilo, a silnik co miesiąc musiał mieć nowy.

Oj, chyba w każdym regionie Polski znalazłby się taki delikwent. Historie o ubezpieczeniu full-opcja i oponach zimowych z wyższej półki mnożonych przez ilość miast są dość znane na tym forum. Tak samo jak o francuskich pończochach dla sióstr obwodowych wiodących skromne życie :) ech szkoda słów.  Dobrze, że ode mnie ani grosz już nie idzie na tę ściemę.


Offline Startek

Odp: Nowe auta dla n-ców obwodu!
« Odpowiedź #34 dnia: 24 Luty, 2017, 19:16 »
Ale uwierzcie, że w niektórych wypadkach taniej dać auto w leasingu. Na pomorzu był kilka lat temu obwodowy, który na auto brał od zborów gigantyczną kasę - paliwo, naprawy, serwis... wg. Wyliczeń to mu chyba z 30l palilo, a silnik co miesiąc musiał mieć nowy.
. Czerwony Peugeot na Gdańskich numerach może ? Brat odkupił od obwodowego takie auto , wszyscy się nabijaliśmy że poświeconym autem jeździ . Dobrze mu służyło bo święte .


Offline Trinity

Odp: Nowe auta dla n-ców obwodu!
« Odpowiedź #35 dnia: 24 Luty, 2017, 19:45 »
Oj, chyba w każdym regionie Polski znalazłby się taki delikwent. Historie o ubezpieczeniu full-opcja i oponach zimowych z wyższej półki mnożonych przez ilość miast są dość znane na tym forum. Tak samo jak o francuskich pończochach dla sióstr obwodowych wiodących skromne życie :) ech szkoda słów.  Dobrze, że ode mnie ani grosz już nie idzie na tę ściemę.

ja na autach to nie za bardzo sie znam
ale słyszałam o jednej żonie NO która podczas jednej obsługi wydzwoniła 300 zł ze stacjonarnego to jakiś czas temu było, dziś wszyscy mają bez limitu. było to przedmiotem zgorszenia większości, ale wg to ten NO był idolem i wielbił go tłum


Offline Startek

Odp: Nowe auta dla n-ców obwodu!
« Odpowiedź #36 dnia: 24 Luty, 2017, 21:44 »
ja na autach to nie za bardzo sie znam
ale słyszałam o jednej żonie NO która podczas jednej obsługi wydzwoniła 300 zł ze stacjonarnego to jakiś czas temu było, dziś wszyscy mają bez limitu. było to przedmiotem zgorszenia większości, ale wg to ten NO był idolem i wielbił go tłum
godziny wyrabiała , przez telefon . Głoszenie przez telefon dopiero chyba wchodziło .


Offline Gwiazdor

Odp: Nowe auta dla n-ców obwodu!
« Odpowiedź #37 dnia: 26 Lipiec, 2017, 20:40 »
Stary temat ale potwierdzę :-) Leasing LeasePlan, z reguły od 4 do 7-8 lat (dłuższe terminy są możliwe ale już bez takiej obsługi serwisowej itp). Zdarzyło mi się niestety obsługiwać auta ŚJ z powodu mojej pracy - sami użytkownicy ok ale FM (opiekun Floty) to masakra i żenada. Bardzo roszczeniowy i gbur jakich mało. O wszystko się czepiał a pamiętajmy auto nie należy do Organizacji ani do niego.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka