Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wake up, Donnie  (Przeczytany 7241 razy)

DonnieDarkoJG

  • Gość
Wake up, Donnie
« dnia: 29 Maj, 2017, 20:12 »
Pewne wydarzania jak i wnioski,które kołaczą mi się w głowie od mniej więcej miesiąca, skłoniły mnie do zdecydowanych działań.
Jednym z nich jest pożegnanie się z tym Forum.

Myślałem trochę naiwnie,że uda mi się to zrobić w innej atmosferze i bez zbędnych słów.
Jednak zachowanie,wiadomości prywatne pewnych osób, których oczywiście nicków nie będę tu podawał tylko przyśpieszyło tą decyzję.

W paru wątkach próbowałem, nieudolnie przywołać pewne osoby do jakiegoś poziomu i wykazać,że takie słowa jakich używają są po prostu nie na miejscu..
Co otrzymywałem w odpowiedziach na forum lub w wiadomościach prywatnych?
Oceniano moją osobę jako żałosną,pisano że jestem szowinistyczną świnią,chamem,prostakiem,faszystą i potworem.
Dodano nawet ostatnio,że przebywam w rosole z najgorszymi osobami z forum a później przytaczano które osoby konkretnie są w tym kółku..
Co najciekawsze dowiedziałem się,że należę do spiskowców bojkotujących konkretne wątki i ( tu jest najlepsze) jest założona koalicja(do której też przypadkiem zostałem zaliczony)która umawia kto i komu ma polubić konkretne posty!
Winszuje bogatej wyobraźni połączonej z teorią spiskową.

Dowiedziałem się też o mojej komitywie z Moderacją.
Może zapytacie na czym polega ta "znajomość"?
Otóż kochani ja wyznaczam kto ma być cytuję "uwalony" lub ma mieć moderację postów.

To jest tylko próbka tego co dowiaduję się osobie ostatnimi czasy tu na forum.
Dlatego mam nadzieję,że zrozumiecie moją "nagła" decyzję o moim opuszczeniu tego forum.

Chciałbym tylko napisać,że po mimo tego hejtu którego tu doświadczyłem,poznałem tutaj mnóstwo wspaniałych osób.
Nie chce wymieniać wszystkich, bo boją się że kogoś po prostu pominę.

W moich ostatnich słowach chcę tylko wspomnieć,że i tak będę zaglądać tutaj po materiały Roszady,Gorszyciela,Światusa i innych genialnych poszukiwaczy.
Chciałbym podziękować osobom które mi zaufały, lub odkryły się przede mną.

Żegnam

Donnie Darko


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Wake up, Donnie
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Maj, 2017, 20:17 »
Dodano nawet ostatnio,że przebywam w rosole z najgorszymi osobami z forum a później przytaczano które osoby konkretnie są w tym kółku..

Ponoć widziano nas razem na zebraniu. To potworne oszczerstwo. Nie bywam w takich miejscach.
:D

Niedługo się razem napijemy, chłopaku!


Offline wrzesien

Odp: Wake up, Donnie
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Maj, 2017, 20:18 »
Donnie- jesteś przecierem pomidorowym...

Przy okazji podam przepis na zupę pomidorową- gotujemy rosół, a potem wpierdzielamy przecier. Koniec

Ps. Pamiętaj że nie jesteś zupą pomidorową- nie każdy musi Cię lubić.

Ja nie będę robić tu wyznań, bo wiesz jaki jest stosunek mój do Ciebie ;)


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Wake up, Donnie
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Maj, 2017, 20:23 »
Teorie spiskowe zawsze na czasie. Mam nadzieję, że czasem napiszesz, bo lubię bardzo Twoje posty. Dlatego często daję lubika, choć nawet nigdy nie gadaliśmy na priv:) Pozdrawiam!


Offline Roszada

Odp: Wake up, Donnie
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Maj, 2017, 20:31 »
No nie, bo się rozpłaczę. :'(
Nigdy nie miałem z Tobą zatargów.
Ceniłem Twe wyważenie i jakoś żadnych spiskowych teorii u Ciebie nie widziałem.
Myślę, że i mój katolicyzm nie przeszkadzał Ci, choć czasem byłem zajadły, gdy mnie wciągano w to.
Ty tego nie robiłeś. :)

Ale wierzę, że odpoczniesz kilka dni i te narkotyczne forum wciągnie Cię znów.

Ja tam prawie na PM nie pisuję z nikim, chyba że o coś mnie ktoś prosi. Czatu też nie jestem zwolennikiem. Tam się pewnie plotkuje. ;D
Może dozuj sobie swój udział. ;)
Cytuj
Dowiedziałem się też o mojej komitywie z Moderacją.
Każdy może ją mieć. Wystarczy wcisnąć odpowiedni klawisz pod postem.
Ja to robię, gdy ponosi mnie. :)
« Ostatnia zmiana: 29 Maj, 2017, 20:33 wysłana przez Roszada »


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Wake up, Donnie
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Maj, 2017, 20:35 »
Oceniano moją osobę jako żałosną,pisano że jestem szowinistyczną świnią,chamem,prostakiem,faszystą i potworem.

Taka mi uwaga do głowy przyszła: jeśli rzeczywiście padły takie słowa w PW to ta osoba powinna otrzymać bana.
Masz układy z moderacją, więc wiesz.. ;)


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Wake up, Donnie
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Maj, 2017, 20:41 »
Takie są efekty kiedy żołądek trawi się od środka.

Historia dowodzi że ludzie mający wspólnego wroga nie mogąc mu dokopać dokopuje sobie nawzajem. (obozy zagłady, łagry,getta).

Pytam się zatem czy nie warto wyciągnąć wnioski?

Czy nie lepiej kupić sobie trochę kopert i znaczków i skrobnąć coś w celu próby obudzenia znajomych rodziny?

Albo skrobnąć 100,200,1000 e-maili po urzędach, gazetach, instytucjach wskazujących na taki a taki problem?

Czy nie lepiej zamiast bić piany i się podgryzać rzucić komputer do szafy wziąść nadgodziny w pracy i za zarobione pieniądzę pojechać do Warszawy?

Wake up, Wszyscy którzy próbują odreagowywać traumy, stresy i inne schorzenia ciała i duszy poprzez KANIBALIZM NA FORUM


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Wake up, Donnie
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Maj, 2017, 20:50 »

Co najciekawsze dowiedziałem się,że należę do spiskowców bojkotujących konkretne wątki i ( tu jest najlepsze) jest założona koalicja(do której też przypadkiem zostałem zaliczony)która umawia kto i komu ma polubić konkretne posty!
Winszuje bogatej wyobraźni połączonej z teorią spiskową.

Dowiedziałem się też o mojej komitywie z Moderacją.
Może zapytacie na czym polega ta "znajomość"?
Otóż kochani ja wyznaczam kto ma być cytuję "uwalony" lub ma mieć moderację postów.

To jest tylko próbka tego co dowiaduję się osobie ostatnimi czasy tu na forum.
Dlatego mam nadzieję,że zrozumiecie moją "nagła" decyzję o moim opuszczeniu tego forum.


 Ludzie są różni, kwadratowi i podłużni, a raczej ich umysły.  Nie będę pisać, komu i co zrobiło w główkę, ale wiem jedno. Takimi ludźmi nie warto się przejmować. Są ......... nie nadaje się do publikacji.
Sama też doświadczyłam tej wątpliwej przyjemności, gdzie mnie zjechano za różne odmienne zdanie lub poglądy. A jeszcze gorsze jest to, jak ujmiesz się za kimś kogo osobnik nie lubi, wtedy to już w ogóle jesteś dno.

Chłopie, nie dawaj im tej satysfakcji, bo nie ma komu. Forum jest dla wszystkich, to nie jest zebranie, że jedni na przodzie, a ci gorsi obstawiają tyły. Tu wszyscy równi.

PS. Ja tam zostałam niektórym na złość. :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline wrzesien

Odp: Wake up, Donnie
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Maj, 2017, 20:56 »
Każdy inny, wszyscy równi...

A może by wywalić te osoby za hejt? :P
Powołamy komitet "sondowniczy" forum :D

Trzeba by zerknac do listów od moderacji i do książki "rozpaście się".


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Wake up, Donnie
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Maj, 2017, 21:11 »
Donek
Tak sobie wyobrażam twojego rozmówcę: po pięćdziesiątce, co chwilę grzebie paluchem w zębach, po tym jak zjadł(a) coś tłustego, mlaska jak [piiii - niecenzuralne], ryj tłusty, paluchy wylizuje, a później grzebie w japie i wiecznie żre. No i z pewnością szuka baby/chłopa.

Ktoś taki ci nawet do podeszw nie dorasta!


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Wake up, Donnie
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Maj, 2017, 21:14 »
Trzeba brać się do realnej pracy jak mrówki i wtedy głowa odpoczywa i nie płata figli.
Mnie jakoś się upiekło na tym forum i nie zostałem rozjechany. Jakieś tam wędrówki były w moją stronę ale czasem na samym początku kiedy ktoś próbuje zagiąć na człowieku parola i wdać się w jałową lub niejałową ale prowadzącą do potyczki słownej dyskusji warto obrucić kota ogonem i zakończyć potyczkę.

Wiem nie zawsze się da bo jesteśmy różni i modłużni i mamy różne dni: lepsze i gorsze.

Polecam jeszcze raz działania. Nie macie pomysłu co robić?  Piszcie do działaczy a przydzielą wam pracę na miarę waszych możliwości.



yanco

  • Gość
Odp: Wake up, Donnie
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Maj, 2017, 00:57 »
Przepraszam DonieDarkoJG


Offline A

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 258
  • Polubień: 1163
  • Nikt nie lubi, kiedy jego świat rozsypuje się.
Odp: Wake up, Donnie
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Maj, 2017, 08:10 »
Donnie... zresztą ty wiesz :)
Cytat też zrozumiesz ;)

"Za mądra dla głupich,
a dla mądrych zbyt głupia. A huuu!
Zbyt ładna dla brzydkich,
a dla ładnych za brzydka. A huu!
Za gruba dla chudych,
 a dla grubych za chuda. A huuu!

Spróbuj się domyślić, gdzie to mam.
Gdzie? No gdzie? A huuu!

Za łatwa dla trudnych,
a dla łatwych za trudna. A huuu!
Zbyt czysta dla brudnych,
a dla czystych za brudna. A huuu!
Zbyt szczecińska dla Warszawy,
a dla Szczecina zbyt warszawska. A huuu!

Spróbuj się domyślić, gdzie to mam.
Gdzie? No gdzie? A huuu!

Dokładnie tam, właśnie tam.
Pan wygrał bon, a pani fiat."

...


Offline Woland

Odp: Wake up, Donnie
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Maj, 2017, 09:10 »
 jednako spójrz na życie i na śmierć
 nie wstrzymuj konia jedź


Offline Lena

Odp: Wake up, Donnie
« Odpowiedź #14 dnia: 30 Maj, 2017, 09:58 »
Niestety, poziom i klasa to coś na co nie każdego stać. Sama nie uważam się za świętą, bo przeważnie mówię co myślę, ale przynajmniej jednego się nauczyłam po wyjściu z wts - mieć totalnie w dupci negatywne i krytyczne uwagi innych. Robię to, co ja uważam za słuszne i nikt nie jest w stanie narzucić mi czegoś z czym się nie zgadzam. Doni, czy Ty też tak umiesz? Sprawiłeś, że tamte osoby wygrały. Nie odchodź!
Don't give up!