Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017  (Przeczytany 119114 razy)

Offline Szear-Jaszub

Pierwszy kto to sprawdzi,to nastolatkowie.I będą zadawać pytania rodzicom.Mamo,mamo a co to znaczy pedofil? :D

No albo sobie też sprawdzą w Google... ale chyba nastolatkowie już znają odpowiedzi na takie pytania... oni wiedzą znacznie więcej.
ironiczny głos forum... ale nie zawsze - czasem jestem poważny


Offline mobydick

Ci od strony SJ to chyba nie.Bo oni mają  JW.org.Ale ciekawość jest wszendobylska.
Wolność jakże jesteś mi droga.


Offline PoProstuJa

Fajna akcja! I moim zdaniem wcale nie jest ważne czy przybędzie 20 czy 100 protestujących przeciwko praktykom WTS. Nawet jakby przyszła 1 osoba z transparentem, to media by ją pokazały.

Ilekroć są w TV relacje z kongresow, to jest taki prosty reportarzyk, że był chrzest, że było tyle a tyle osób itp. A tymczasem tu będzie się działo coś innego, ciekawego! Myślę, że jak dziennikarze zobaczą protestujących, to nawet im się nie będzie chciało wchodzić na stadion, tylko oblegną tych z transparentami.
Albo sytuacja może wyglądać tak - dziennikarze idą na kongres, patrzą - protest. Więc wywiad z protestującymi i będą chcieli porównać to co usłyszeli z rzecznikiem Świadków. A rzecznik nabierze wody w usta! Haha... i powie "bez komentarza".
I wyjdzie na to, że na kongresie ŚJ głos mieli tylko "odstępcy"!

Moja propozycja!
Zrobienie ulotek specjalnie dla dziennikarzy - z adnotacją typu "Informacja dla mediów" - coś w ten deseń.
I tam napisać - kto urządził manifestację (tzn. byli ŚJ), dlaczego ją urządzili, kilka głównych postulatów i odesłanie do strony internetowej!
Pamiętajmy, że dziennikarze mogą przyjść różni - z gazety, z TV. Mogą nie mieć aż tyle czasu żeby zrobić z każdym wywiad rzetelny. Niech więc mają ściągę, z której będą mogli korzystać pisząc artykuł do gazety czy też robiąc reportaż. A oprócz tego będzie to ściąga, z której będą mogli skorzystać przy EWENTUALNEJ rozmowie z rzecznikiem Świadków! Można nawet zasugerować na tej ulotce jakich pytań obecnie boją się ŚJ!
My jesteśmy w temacie ŚJ obeznani, ale dla dziennikarzy ich wierzenia nie są zawsze zrozumiałe. Niech więc dostaną namiary z hasłem typu:
Na jakie pytania żaden Świadek Jehowy nie zechce odpowiedzieć! I tu można wymienić parę afer, zaczynając od Australii, poprzez jakieś kwestie finansowe (do przemyslenia co wpisać, bo tu chodzi o fakty, a nie teorie spiskowe).

Ot moja propozycja!

Pozdrawiam i życzę Wam powodzenia! :)


Offline Puszek

Moja propozycja!
Zrobienie ulotek specjalnie dla dziennikarzy - z adnotacją typu "Informacja dla mediów" - coś w ten deseń.
I tam napisać - kto urządził manifestację (tzn. byli ŚJ), dlaczego ją urządzili, kilka głównych postulatów i odesłanie do strony internetowej!
Pamiętajmy, że dziennikarze mogą przyjść różni - z gazety, z TV. Mogą nie mieć aż tyle czasu żeby zrobić z każdym wywiad rzetelny. Niech więc mają ściągę, z której będą mogli korzystać pisząc artykuł do gazety czy też robiąc reportaż. A oprócz tego będzie to ściąga, z której będą mogli skorzystać przy EWENTUALNEJ rozmowie z rzecznikiem Świadków! Można nawet zasugerować na tej ulotce jakich pytań obecnie boją się ŚJ!
My jesteśmy w temacie ŚJ obeznani, ale dla dziennikarzy ich wierzenia nie są zawsze zrozumiałe. Niech więc dostaną namiary z hasłem typu:
Na jakie pytania żaden Świadek Jehowy nie zechce odpowiedzieć! I tu można wymienić parę afer, zaczynając od Australii, poprzez jakieś kwestie finansowe (do przemyslenia co wpisać, bo tu chodzi o fakty, a nie teorie spiskowe).

STRZAŁ w dziesiątkę! Super pomysł. Kto wie czy tego dnia rzecznik kongresu dostanie prikaz i w dziwnych okolicznościach zniknie na cały dzień biorąc udział w wewnętrznej konferencji. Wtedy jedynymi rzecznikami byliby manifestujący - to było by coś  8-)
« Ostatnia zmiana: 10 Maj, 2017, 00:12 wysłana przez Puszek »
"I chodź ucieknijmy stąd, nie chcę już oddychać tym zatrutym powietrzem! Chodź ucieknijmy stąd, nikt nie będzie mówił nam co dla nas jest najlepsze..."


Offline Estera

JA bede tego dnia brać chrzest na Legii wiec poproszę o ujęcie mnie w reportażu :)
   Akcja super, napewno znów odbije się szerokim echem.
   I napewno jest potrzebna, choćby miało się uratować tylko jedno życie.
   Geralt
   A ja Ci mówię, zrezygnuj z tego chrztu, nie marnuj życia dla iluzorycznego raju.
   Żyj swoim życiem, nie daj nim manipulować.
   :) :) :) :) :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
JA bede tego dnia brać chrzest na Legii wiec poproszę o ujęcie mnie w reportażu :)

Gerardzie, jak byś dał radę, przeczytaj jeszcze "Kryzys Sumienia" Raymonda Franza Członka Ciała Kierowniczego.
Myślę, że do lipca zdążysz ten podręcznik jeszcze zaliczyć. ;)

Podaję link. Tylko 48 zł a może uratować Ciebie i Twoją rodzinę przed gigantycznymi kłopotami.
http://allegro.pl/kryzys-sumienia-franz-raymond-i6805526215.html

Swoją drogą zobaczcie jakie zainteresowanie na 13 wystawionych sztuk, 9 zostało kupionych. ;D

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline chcebycrozsadny

Z mojego czyli z SJ punktu widzenia to najlepsze transparenty z tą wyszukiwarka googla i hasłami wpisanymi w okienko wyszukiwarki.
Ewentualnie zrzut z przesłuchania i z wypowiedzią brata króla - to u mnie osobiście spowodowało wybudzenie.
Każdy ma swój rozum i sam może zestawić fakty z naginaniem prawdy.
Osobiście uważam że zbyt mocne transparenty odstrasza fanatyków a te z hasłami rozbudzaja ciekawość.


Offline Brat Kardyga

Ja bym jeszcze polecił żeby transparenty były dwustronne i czytelne z większej odległości bo przypuszczam, że niektórzy będą się bali podchodzić bliżej coby jakąś dżumą się nie zarazić   ;)


DonnieDarkoJG

  • Gość
Jestem bardzo zainteresowany, nie mogę się doczekać ! Uwielbiam oglądać pajaców na ulicy jak tych we Wrocławiu . Naród jest z was dumny a ojczyzna wam tego nie zapomni !

Twoi bracia wiedzą że zaglądasz w tak niebezpieczne miejsca?
Jeśli chodzi o Wrocław to też mi się bardzo podobało!
W końcu ludzie zobaczyli jakim rajem dla pedofili i innych zboczeń jest jedyna słuszna organizacja.
Nie wiem czy organizatorzy przewidują udział pajacy pod zgromadzeniem w Warszawie.
Ale spróbuj zaproponować swoją osobę,powinni dać ci szansę.


Offline Salome

A może taki baner w formie znaku drogowego?
 :) :) :) :)

"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Enmebaralugalzagesi

W sumie nie oszukujmy się. Przejdą obok, może prychną. Problem ze starszymi świadkami jest taki, że dla nich organizacja jest święta i to ludzie są problemem. Problem z młodszymi świadkami polega na tym, że mają "liberalne", idylliczne spojrzenie na organizacje i ciało kierownicze.


Offline Brat Kardyga

http://www.pikinini.pl/zdjecia/820.jpg   To zupełnie jak marionetki w JW+ork
« Ostatnia zmiana: 11 Maj, 2017, 18:53 wysłana przez Brat Kardyga »


Offline Roszada

W sumie nie oszukujmy się. Przejdą obok, może prychną. Problem ze starszymi świadkami jest taki, że dla nich organizacja jest święta i to ludzie są problemem. Problem z młodszymi świadkami polega na tym, że mają "liberalne", idylliczne spojrzenie na organizacje i ciało kierownicze.
Prychną, nie prychną, ale do końca świata te banery w necie będą widoczne. ;)
Ci starzy są niereformowalni często, ale młodych w necie można skusić do popatrzenia. :)


Offline Salome

http://www.pikinini.pl/zdjecia/820.jpg   To zupełnie jak marionetki w JW+ork

Bracie Kardyga, wraz w upływem czasu świadkowskie marionetki są raczej mniej radosne ...

"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline PoProstuJa

W sumie nie oszukujmy się. Przejdą obok, może prychną. Problem ze starszymi świadkami jest taki, że dla nich organizacja jest święta i to ludzie są problemem. Problem z młodszymi świadkami polega na tym, że mają "liberalne", idylliczne spojrzenie na organizacje i ciało kierownicze.

To tylko Twoje wyobrażenie co ludzie mają w głowach! Nie mówią Ci co myślą na temat organizacji i o swoich wątpliwościach, bo boją się wykluczenia!

Ja też myślałam, że jestem jedynym odstępcą w moim zborze, a przez przypadek dowiedziałam się, że są jeszcze w nim co najmniej 3 wątpiące osoby - i to takie o których myślałam, że są "święte"!a

Zresztą to nie ma znaczenia o pomyślą Świadkowie! Znaczenie ma medialny rozgłos i informowanie opinii publicznej!
Mogą Świadkowie przez takie akcje dostawać więcej niewygodnych pytań przy drzwiach! Będą chcieli obalić argumenty domownika, zaczną szukać tych argumentów w internecie... i w końcu zawitają tutaj! :)