Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kongres regionalny 2017 - szkice wykładów  (Przeczytany 23221 razy)

Offline M

Odp: Kongres regionalny 2017 - szkice wykładów
« Odpowiedź #45 dnia: 03 Czerwiec, 2017, 00:29 »
M, raczej ten skrót jest od angielskiego wyrażenia Uczymy się z Biblii, zazwyczaj skrót to pierwsze litery wyrazów angielskich

Wiem, zawsze starali się robić skróty z pierwszymi literami tytułu, ale w wypadku książek i broszur były one dotąd przeważnie dwuliterowe: bh, lv, kp, rs, kt, dg i tak dalej. Tu mi się rzuciło w oczy że przeszli na trzyliterowe.


Tusia

  • Gość
Odp: Kongres regionalny 2017 - szkice wykładów
« Odpowiedź #46 dnia: 03 Czerwiec, 2017, 10:05 »
Tu mi się rzuciło w oczy że przeszli na trzyliterowe.

Taka sobie trójca  ;D


Offline pabik

Odp: Kongres regionalny 2017 - szkice wykładów
« Odpowiedź #47 dnia: 04 Czerwiec, 2017, 17:56 »
Pewien psycholog wypowiadał się kiedyś w tym temacie. Mówił, że najgorsze co można powiedzieć to to, że ofiara w jakiś sposób sprowokowała swego oprawcę.
Dziecko ubrane wyzywająco...taki twór słowny mogli wymyślić jedynie jacyś popaprańcy!
Mam bujną wyobraźnię, ale tego nie mogę sobie wyobrazić.
Dla mnie jest to po prostu zwalanie winy za cały ten syf pedofilski w WTS-ie na rodziców i dzieci.
A to już jest szczyt szczytów...celowo powstrzymuję się przed wulgaryzmami , które akurat przychodzą mi w związku z tym do głowy!

Dla pedofila , zboczeńca nie ma znaczenia ubiór.
Forum pomaga.Forum radzi.Forum nigdy Cię nie zdradzi.
----------------------------------------------------
Zabierzcie ode mnie wszystkich przyjaciół.Z wrogami sam sobie poradzę.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Kongres regionalny 2017 - szkice wykładów
« Odpowiedź #48 dnia: 05 Czerwiec, 2017, 09:50 »
Dla pedofila , zboczeńca nie ma znaczenia ubiór.
A zdrowego na umyśle dorosłego człowieka nie sprowokuje dziecko jakkolwiek ubrane lub nie ubrane w ogóle. Co to za brednie żeby dziecko mogło być niestosownie ubrane. Szok jak się czyta ze zrozumieniem takie brednie.
W krajach arabskich kobiety chodzą w burkach a i tak są napaści na tle seksualnym więc o czym tu mowa.
W moim zborze też są takie zboki że np nie mogą nosić mikrofonu bo kobiet mają dekolty  :o
I taki niesie tyczkę a w zasadzie 2 tyczki naraz niesie i może się potknąć  ;D


Offline zenobia

Odp: Kongres regionalny 2017 - szkice wykładów
« Odpowiedź #49 dnia: 05 Czerwiec, 2017, 13:33 »
Mlodziutka zona starszego o obfitym biuscie skarzyla sie , ze noszac mikrofon zagladaja jej w biust wiec teraz podaja mikrofon do reki.


Offline Estera

Odp: Kongres regionalny 2017 - szkice wykładów
« Odpowiedź #50 dnia: 05 Czerwiec, 2017, 13:55 »
Pewien psycholog wypowiadał się kiedyś w tym temacie. Mówił, że najgorsze co można powiedzieć to to, że ofiara w jakiś sposób sprowokowała swego oprawcę.
Dziecko ubrane wyzywająco...taki twór słowny mogli wymyślić jedynie jacyś popaprańcy!
Mam bujną wyobraźnię, ale tego nie mogę sobie wyobrazić.
Dla mnie jest to po prostu zwalanie winy za cały ten syf pedofilski w WTS-ie na rodziców i dzieci.
A to już jest szczyt szczytów...celowo powstrzymuję się przed wulgaryzmami , które akurat przychodzą mi w związku z tym do głowy!
   Trudno to bez emocji komentować i bez emocji do takich sytuacji podchodzić.
   To tak, jak co niektórzy nierozgarnięci potrafią powiedzieć:

   • zgwałcił kobietę, bo sprowokowała ...
   • pobił kobietę bo sprowokowała ...

   Na szczęście, już i do Polski dotarła odpowiednia edukacja ntt., do lekarzy, policji i innych instytucji w tych tematach.
   A w wts, tak głośno już się zrobiło nt. pedofilii, że chociaż taki kit próbują ludziom wcisnąć.
   Da się zauważyć tę tendencję, że za pedofilię, będą obciążani rodzice źle wychowujący dzieci i dzieci źle ubrane.
   Prowokujące  :'(

   Tak jak za rok '75 obciążają zbyt gorliwych, że tak, po swojemu, z nadgorliwości, przedstawiali sprawę, twierdząc:
   "My! Nie, nie! Skądże znowu! No przecież "strażnica", niewolnik, nigdy tak nie twierdzili, to głosiciele sobie wymyślili!"
   Aż niedobrze się robi od tej ich obłudy i hipokryzji.
   Cieszę się, że zrobiłam mentalną wysiadkę, z tej "łodzi do zbawienia".
« Ostatnia zmiana: 05 Czerwiec, 2017, 14:30 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Jaaqob

Odp: Kongres regionalny 2017 - szkice wykładów
« Odpowiedź #51 dnia: 24 Czerwiec, 2017, 00:50 »
Jak tam po pierwszym dniu kongresu? :D Ktoś był?


Offline Startek

Odp: Kongres regionalny 2017 - szkice wykładów
« Odpowiedź #52 dnia: 24 Czerwiec, 2017, 01:48 »
Jak tam po pierwszym dniu kongresu? :D Ktoś był?
Nawet jak ktoś był , to i tak jest zmęczony ilością pokarmu od Jehowy  i nowych filmików . 


Offline salvat

Odp: Kongres regionalny 2017 - szkice wykładów
« Odpowiedź #53 dnia: 25 Czerwiec, 2017, 10:20 »
Gotowi do startu....START!!!!
Nieodłączny widoczek każdego wiekszego zgromadzenia. Biedne dzieci, zmęczeni rodzice.



« Ostatnia zmiana: 25 Czerwiec, 2017, 10:25 wysłana przez salvat »
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Lechita

Odp: Kongres regionalny 2017 - szkice wykładów
« Odpowiedź #54 dnia: 25 Czerwiec, 2017, 14:56 »
Może nie do końca w temacie, ale interesujące.

Dziś dostałem cynk od kumpla , który był na zebraniu.
Podobno mówca informował o tym , że na każdym zgromadzeniu będzie protest odstępców i żeby absolutnie nie wierzyć w to co będzie na tym proteście.

Widać , że się Nadarzyn ostro przestraszył skoro podają takie informacje.

Brawo , brawo!  Informujmy i ratujmy zmanipulowane "owce" WTS-u!
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline salvat

Odp: Kongres regionalny 2017 - szkice wykładów
« Odpowiedź #55 dnia: 25 Czerwiec, 2017, 16:07 »
Nie dalej jak przedwczoraj miałem telefon z nieznanego numeru. Odebrawszy od razu poznałem jednego ze starszych z mojego zboru. Mlaskając (chyba nie spodziewał się że odbiorę i jadł w najlepsze kolację) pytał jak się mamy, co porabiamy. Po tej wymianie bezcelowych informacji, przeszedł do sedna i bardzo nas zapraszał na zebranie, bo cytuję :"bardzo się stęskniliśmy za wami".... (niecenzuralne słowo), ciekawe gdzie byli przez ostatni choćby rok! Tak ni z gruchy ni z pietruchy dzwoni i żeni mi te smuty.

Dziś widziałem go na grupowym głoszeniu w miejscu mego zamieszkania, nie zalazł jednak pod drzwi. A szkoda, może przetestowałbym parę zdań od np.Harnasia. ;D
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Startek

Odp: Kongres regionalny 2017 - szkice wykładów
« Odpowiedź #56 dnia: 25 Czerwiec, 2017, 18:01 »
Nie dalej jak przedwczoraj miałem telefon z nieznanego numeru. Odebrawszy od razu poznałem jednego ze starszych z mojego zboru. Mlaskając (chyba nie spodziewał się że odbiorę i jadł w najlepsze kolację) pytał jak się mamy, co porabiamy. Po tej wymianie bezcelowych informacji, przeszedł do sedna i bardzo nas zapraszał na zebranie, bo cytuję :"bardzo się stęskniliśmy za wami".... (niecenzuralne słowo), ciekawe gdzie byli przez ostatni choćby rok! Tak ni z gruchy ni z pietruchy dzwoni i żeni mi te smuty.

Dziś widziałem go na grupowym głoszeniu w miejscu mego zamieszkania, nie zalazł jednak pod drzwi. A szkoda, może przetestowałbym parę zdań od np.Harnasia. ;D
Salvat narazie siedź sobie cicho i nie wychylaj się , puki nie jesteś jeszcze przygotowany na wyjście . Będąc tam możesz trochę porobić za kreta i komuś pomóc wyjść .


Offline salvat

Odp: Kongres regionalny 2017 - szkice wykładów
« Odpowiedź #57 dnia: 25 Czerwiec, 2017, 18:35 »
Pomóc mogę, oczywiście, ale jedyny kret u mnie to ten do rur.
Nie chodzę na zebrania więc nie mam jak "krecić". A w zborze też nie mam informatora zatem jak to powiedział bałwanek Olaf : "no i się sprawa poszła ciurlać".  ;D

Jeszcze parę lat temu jak jeździłem na kongresy i bywało tak, że z różnych powodów bywałem wcześniej niż mój okręg, to gdy spotykałem braci i mówiłem im co dostałem za prezenty na zgromadzeniu to w większości przypadków obruszali się mówiąc podniesionym tonem: nic mi nie mów, nie chcę wiedzieć przed czasem, zepsujesz niespodziankę, niewolnik tyle się napracował, żebyśmy dostali nowy pokarm w czasie odpowiednim dla nas! Już wtedy myślałem - co za jełopy! Ale dobra, nie chcą wiedzieć to nie. Niech się podniecają oczekiwaniem.
To taki mały element 1000 puzzli obrazu org. który mi nigdy nijak nie chciał pasować.
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Online Janek

Odp: Kongres regionalny 2017 - szkice wykładów
« Odpowiedź #58 dnia: 26 Czerwiec, 2017, 07:45 »
A kiedy bedzie dostępne nagranie całego kongresu?


Offline M

Odp: Kongres regionalny 2017 - szkice wykładów
« Odpowiedź #59 dnia: 26 Czerwiec, 2017, 09:05 »
A kiedy bedzie dostępne nagranie całego kongresu?

Jeśli dobrze pójdzie, to do dwóch tygodni będzie dostępne online. Napiszemy o tym w osobnym wątku.