Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Alicja_W  (Przeczytany 54715 razy)

Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Alicja_W
« Odpowiedź #75 dnia: 09 Maj, 2017, 19:13 »
Układam się w tej pozycji 69 już trzeci raz i ciągle nie wiem jak się ułożyć żeby palce lizać. ???

 Jak chcesz swoje,  polecam ćwiczyć jogę. Ja ostatnio pokazałam znajomej jak się podrapać stopą w czubek głowy. :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Exodus

Odp: Alicja_W
« Odpowiedź #76 dnia: 09 Maj, 2017, 19:17 »
Układam się w tej pozycji 69 już trzeci raz i ciągle nie wiem jak się ułożyć żeby palce lizać. ???

Dla chcącego nic trudnego !  Ułóż się najwygodniej jak tylko potrafisz   :)
 I liż ! Tak -  do białej kości  ;D
Pozdro


Offline mobydick

Odp: Alicja_W
« Odpowiedź #77 dnia: 09 Maj, 2017, 19:31 »
Harnasiu przestań śmieje się od pół godziny.A wiesz co to jest wizualizacja ?
Wolność jakże jesteś mi droga.


Offline HARNAŚ

Odp: Alicja_W
« Odpowiedź #78 dnia: 09 Maj, 2017, 19:43 »
Ja ostatnio pokazałam znajomej jak się podrapać stopą w czubek głowy. :D
A weźcie wy się wszyscy z tymi radami. Wziąłem stopę Harnasiowej , podrapałem się po czubku głowy , łatwe nawet, ale ona teraz chce , żebym cały czas jej stopę w ręku trzymał , bo mówi , że zimne ma . Nawet nie mam jak pójść po browarka  do sklepu.  8-)


Offline Exodus

Odp: Alicja_W
« Odpowiedź #79 dnia: 09 Maj, 2017, 19:50 »
A tylko trzymasz ?
 Proponuję dobrze wymasować.  Przekonany jestem, że jeżeli to dobrze zrobisz, to sama skoczy po czteropak - Harnasia.  :)
 I to na jednej nodze ! Tak w trymiga. I otworzy, i do pokala naleje, tak z pianką na dwa palce.
A później ponownie - palce lizać, bo na nich pyszna pianka  ;)


Offline HARNAŚ

Odp: Alicja_W
« Odpowiedź #80 dnia: 09 Maj, 2017, 19:59 »
A tylko trzymasz ?
 Proponuję dobrze wymasować.  Przekonany jestem, że jeżeli to dobrze zrobisz, to sama skoczy po czteropak - Harnasia.  :)
Exodus moja gra wstępna to zdjęcie butów w przedpokoju a Ty mi podnosisz poprzeczkę niemożliwie :D


Offline Estera

Odp: Alicja_W
« Odpowiedź #81 dnia: 09 Maj, 2017, 20:22 »
Harnasiu przestań śmieje się od pół godziny.A wiesz co to jest wizualizacja ?
   I ja też.
   :D :D :D :D :D
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline zenobia

Odp: Alicja_W
« Odpowiedź #82 dnia: 09 Maj, 2017, 20:39 »
Oj Wy zberezniki !


Offline HARNAŚ

Odp: Alicja_W
« Odpowiedź #83 dnia: 09 Maj, 2017, 20:50 »
No to żeby było nadal do śmiechu dziewczyny , to taki żarcik , żarcik z brodą , stary znaczy się ,w sumie to nawet nie śmieszny, ale mnie się od lat podoba. :)
Na niedzielny obiadek do syna ,studenta , przyjeżdża matka i szybko reflektuje się , że syn pomieszkuje z seksowana blondynką.
Mówi do niego :
- synu , my z ojcem się dla ciebie staramy , od ust sobie odejmujemy , żeby cię wykształcić , żeby tobie było lepiej , ale ty widzę zamiast nauki to wieczna zabawa.
- mamo zapewniam cię , że to tylko sublokatorka, mieszkamy w osobnych pokojach , odnająłem jej lokum , żeby właśnie wam było lżej , zapewniam cię , że mnie z nią nic nie łączy.
Mama się uśmiechnęła, dokończyła obiad i wyjechała. Na drugi dzień do syna przychodzi ta blondyna i mówi:
- ja nic nie sugeruję ale po wizycie twojej mamusi zginęła moja ulubiona srebrna cukiernica.
Wobec tego syn pisze do matki:
- droga mamo , zginęła cukiernica mojej lokatorki.Ja nie sugeruję , że tę cukiernicę wzięłaś, nie sugeruję też ,że jej nie wzięłaś , fakt pozostaje faktem , że akurat po twojej wizycie cukiernica zginęła.
Na to matka mu odpisuje:
-drogi synu , ja nie sugeruję , że ty z tą blondyną sypiasz, nie sugeruję też , że z nią nie sypiasz, ale fakt pozostaje faktem , że gdyby spała w swoim łóżku , znalazłaby ją już tydzień temu.
Oj Wy zberezniki !
Ale jakie wygimnastykowane zbereźniki :-*
« Ostatnia zmiana: 09 Maj, 2017, 20:53 wysłana przez HARNAŚ »


Offline mobydick

Odp: Alicja_W
« Odpowiedź #84 dnia: 09 Maj, 2017, 20:54 »
Oj Wy zberezniki !
Oj nu weź,stara data,młody wiek.uhuuu.
Wolność jakże jesteś mi droga.


Offline mobydick

Odp: Alicja_W
« Odpowiedź #85 dnia: 09 Maj, 2017, 21:20 »
No to żeby było nadal do śmiechu dziewczyny , to taki żarcik , żarcik z brodą , stary znaczy się ,w sumie to nawet nie śmieszny, ale mnie się od lat podoba. :)
Na niedzielny obiadek do syna ,studenta , przyjeżdża matka i szybko reflektuje się , że syn pomieszkuje z seksowana blondynką.
Mówi do niego :
- synu , my z ojcem się dla ciebie staramy , od ust sobie odejmujemy , żeby cię wykształcić , żeby tobie było lepiej , ale ty widzę zamiast nauki to wieczna zabawa.
- mamo zapewniam cię , że to tylko sublokatorka, mieszkamy w osobnych pokojach , odnająłem jej lokum , żeby właśnie wam było lżej , zapewniam cię , że mnie z nią nic nie łączy.
Mama się uśmiechnęła, dokończyła obiad i wyjechała. Na drugi dzień do syna przychodzi ta blondyna i mówi:
- ja nic nie sugeruję ale po wizycie twojej mamusi zginęła moja ulubiona srebrna cukiernica.
Wobec tego syn pisze do matki:
- droga mamo , zginęła cukiernica mojej lokatorki.Ja nie sugeruję , że tę cukiernicę wzięłaś, nie sugeruję też ,że jej nie wzięłaś , fakt pozostaje faktem , że akurat po twojej wizycie cukiernica zginęła.
Na to matka mu odpisuje:
-drogi synu , ja nie sugeruję , że ty z tą blondyną sypiasz, nie sugeruję też , że z nią nie sypiasz, ale fakt pozostaje faktem , że gdyby spała w swoim łóżku , znalazłaby ją już tydzień temu.Ale jakie wygimnastykowane zbereźniki :-*
Tak mnie naszło,
Mąż:Gdzie piła ?
Zona:U sąsiada.
Mąż:A czemuż dała.
Żona:Bo piła.
Wolność jakże jesteś mi droga.


Offline Alicja_W

Odp: Alicja_W
« Odpowiedź #86 dnia: 09 Maj, 2017, 22:14 »
 ;) ;) ;D Tylko poszłam to od razu rozrabiają  ::)  ;) Stodoła i komora!  ;) ;D Czy jakoś tak ;)
« Ostatnia zmiana: 09 Maj, 2017, 22:16 wysłana przez Alicja_W »


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Alicja_W
« Odpowiedź #87 dnia: 09 Maj, 2017, 22:19 »

-drogi synu , ja nie sugeruję , że ty z tą blondyną sypiasz, nie sugeruję też , że z nią nie sypiasz, ale fakt pozostaje faktem , że gdyby spała w swoim łóżku , znalazłaby ją już tydzień temu.

 Dobre, dobre. :D
W rodzinie miałam przypadek..chłopaka widywano z dziewczyną. Po dłuższej znajomości, mama mówi do syna, Maciek przedstawiłbyś w końcu swoją dziewczynę. Mamo to nie jest moja dziewczyna, to koleżanka, my się tylko kumplujemy.
Dziadek mówił przedstaw, chrzestny, każdemu odpowiadał to samo.
Pewnego dnia przychodzi do matki i mówi..mamo Kamila jest w ciąży. Matka zrobiła wielkie oczy..a od kiedy to od kolegowania rodzą się dzieci?  :o ;D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline pies berneński

Odp: Alicja_W
« Odpowiedź #88 dnia: 09 Maj, 2017, 22:50 »
  Tylko gdzie taki stary baran jak ja , ta mloda ges znajdzie ? ???
O to się nie zamartwiaj.Ważne byś spełniał kryterium  "prawdziwego mężczyzny"  ;) A więc:
   Srebro na włosach
   Złoto w kieszeni
   Stal w rozporku
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Alicja_W
« Odpowiedź #89 dnia: 10 Maj, 2017, 05:38 »
O to się nie zamartwiaj.Ważne byś spełniał kryterium  "prawdziwego mężczyzny"  ;) A więc:
   Srebro na włosach
   Złoto w kieszeni
   Stal w rozporku

Coooo?!  To ja musze jeszcze jakies kryteria spelniac ?
A myslalem , ze te wszystkie mlode gesi na mnie poleca bo taki przystojny jestem  ;)  ;D