Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Akcja pisania listów dla braci w Rosji  (Przeczytany 85338 razy)

Offline CEGŁA

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #210 dnia: 06 Kwiecień, 2017, 22:32 »
No to mamy odzew TVN 24 BIS:





Nie powiedzieli jednak o praktykach Świadków Jehowy takich jak ostracyzm, zakaz transfuzji krwi, gdzie wiele osób z powodu tego zakazu umiera, rozbijanie małżeństw, rozbijani rodzin, polityka ukrywania pedofilii, przekręcanie Biblii...
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Lena

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #211 dnia: 07 Kwiecień, 2017, 07:45 »
To już ta delegalizacja, czy jeszcze nie?


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #212 dnia: 07 Kwiecień, 2017, 07:54 »
Rzecznik mówi, że to nietolerancja religijna. To nie sobie pan rzecznik łaskawie poczyta publikacje WTS i zobaczy jacy to oni są tolerancyjni.
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline Sebastian

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #213 dnia: 07 Kwiecień, 2017, 07:59 »
To już ta delegalizacja, czy jeszcze nie?
od środy sąd prowadzi rozprawy, dzisiaj trzeci dzień, być może ostatni, ale niekoniecznie.

na tę chwilę ciężko przewidzieć werdykt, gdyż oskarżenie jest żenująco nieprzygotowane, a świadkowie Jehowy mają dobrego obrońcę, a dodatkowo tematem zainteresowały się zachodnie telewizje, więc sąd nie może pozwolić sobie na zbyt wielką nonszalancję przy wyroku.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Asturia

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #214 dnia: 07 Kwiecień, 2017, 08:06 »
religia świadków to bardzo dobrze zorganizowana sekta ze swoimi doświadczonymi adwokatami i mnóstwo $$, także żeby zdelegalizować jako ekstremistów to trzeba coś konkretnego mieć na nich a do tej pory rosyjski minjust nic konkretnego nie ma, ja osobiście nie wierzę w ich delegalizację w Rosji, jestem pewny, że WTS będzie istniał do końca świata, znam o wiele gorszych i niebezpiecznych sekt które bez problemu działają w tym ''cywilizowanym'' świecie i nikt ich jeszcze nie usunął i pewnie nie usunie, WTS ma doświadczenie, zachowuje się jak kameleon, jak będzie konkretne zagrożenie to zagrają tak jak w Australii i Bułgarii, pójdą na delikatny kompromis w imię świętej org. byle dalej zorganizować werbunek naiwnych i $ dla biednych i głodnych braci Jezusa  ;D ;D


Offline Startek

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #215 dnia: 07 Kwiecień, 2017, 09:48 »
Nawet jak ich nie zdelegalizują , to powiedzą że Jehowa błogosławi . Ale majątki biura oddziału czy sale królestwa powinny być własnością państwa tak jak cerkiew czy nasze kościoły .


Offline Estera

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #216 dnia: 07 Kwiecień, 2017, 10:10 »
(...) byle dalej zorganizować werbunek naiwnych i $ dla biednych i głodnych braci Jezusa  ;D ;D
   Taaaaaaaak,
   "biednych i głodnych braci Jezusa" szczególnie dla ...
   Tych w garniturach za tysiące $$ ...
   Złotych rolexach za dziesiątki tysięcy $$ ...
   I złotych pierścieniach na paluchach, za "nie wiadomo" ile $$ ...
   I furach za setki tysięcy $$ ...
   I luksusowe całe życie, za cudze $$ ...

   Rzeczywiście biednych i głodnych.
    :D :D :D :D :D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Brat Jaracz

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #217 dnia: 07 Kwiecień, 2017, 10:23 »
No wiecie, być Bratem Króla - to brzmi dumnie ;) :) To jest ciężka służba i zapewne bardzo niewdzięczna. Nie może taki ambasador Mesjasza kupować swetrów na przecenie w Lidlu, butów na bazarku za 29,99 zł albo garniturów za 300 zł z półsyntetyku :) No ba, śmiem twierdzić, że ściągnąłby hańbę na imię JHWH i przenajświętszą organizację 8-) Zegarek też musi mieć drogi, żeby odmierzał mu właściwie czas końca :)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą"
"Strażnica", 15.09.1989


Offline CEGŁA

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #218 dnia: 07 Kwiecień, 2017, 11:38 »
Niestety TVN złożyło żądanie w sprawie umieszczonego filmu przeze mnie i musiałem go usunąć :(
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Roszada

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #219 dnia: 07 Kwiecień, 2017, 11:39 »
Niestety TVN złożyło żądanie w sprawie umieszczonego filmu przeze mnie i musiałem go usunąć :(
A co chcieli? Kasę?


Offline CEGŁA

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #220 dnia: 07 Kwiecień, 2017, 11:56 »
Film można jednak obejrzeć pod linkiem:

https://drive.google.com/open?id=0B-bQVkQEEkRtOGpMWVYtcU00OTA
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline CEGŁA

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #221 dnia: 07 Kwiecień, 2017, 12:41 »
A co chcieli? Kasę?

Może jakiś Świadek tam pracuje.
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Roszada

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #222 dnia: 07 Kwiecień, 2017, 12:50 »
Może jakiś Świadek tam pracuje.
Tak jak na Wiki.
Też usunęli nasze linki do opracowań krytycznych o Biblii ŚJ, choć był specjalny dział: Krytyka Przekładu.
Później dowiedziałem się, że w szefostwie jest jakiś ŚJ. :-\


Offline CEGŁA

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #223 dnia: 07 Kwiecień, 2017, 12:55 »
Napisałem im grzecznego maila. Zobaczymy czy odpowiedzą. Jak nie odpowiedzą to stawiam, że Świadek.

Niepotrzebnie to robią. To tylko pogarsza dla nich sytuacje. Takie bany powodują, że uruchamia się we mnie większe zamiłowanie do obalania jw.dno i tworze więcej i więcej. Staje się gorliwszy. Jak poblokują mi youtuba to otworze następnego, będzie tak samo się nazywać. Uruchomię też profesjonalny serwis internetowy. Tam dopiero to się będzie działo :D
Wtedy żadne tvn czy inne gady nie będą podskakiwać. Będzie tam dosłownie wszystko bez ogródek.
Żadne wtedy prawo polski czy inne nie będzie istnieć, bez żadnych konsekwencji.
« Ostatnia zmiana: 07 Kwiecień, 2017, 13:01 wysłana przez CEGŁA »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline M

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #224 dnia: 07 Kwiecień, 2017, 13:20 »
Nie ma co dopatrywać się w tym spisku, duże telewizje robią tak bardzo często i leci to z automatu - Youtube jest w stanie automatycznie wykryć czy treść którą wrzucasz należy do danej korporacji i zadziałać zgodnie z ich dyspozycją.