Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Z jakich pasji zrezygnowaliście, aby być dobrym Świadkiem Jehowy?  (Przeczytany 6774 razy)

Offline Lechita

Odp: Z jakich pasji zrezygnowaliście, aby być dobrym Świadkiem Jehowy?
« Odpowiedź #30 dnia: 14 Marzec, 2017, 13:45 »
W szkole średniej zaprzyjaźniłem się z kolegą z klasy, obaj marzyliśmy o pracy w służbach mundurowych, dokładnie w policji. Jak nietrudno się domyślić,zanim skończyłem szkołę studium Biblii ze ŚJ bardzo skutecznie wybiło mi te plany z głowy! :(

Dziś mój kumpel jest na emeryturze, po 15 latach pracy w policji.
A ja cóż, w sumie obecna praca to też jedną z moich pasji, ale o emeryturze muszę zapomnieć jeszcze na co najmniej 20 lat ;)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline HARNAŚ

Odp: Z jakich pasji zrezygnowaliście, aby być dobrym Świadkiem Jehowy?
« Odpowiedź #31 dnia: 15 Marzec, 2017, 07:53 »

W szkole średniej zaprzyjaźniłem się z kolegą z klasy, obaj marzyliśmy o pracy w służbach mundurowych, dokładnie w policji. Jak nietrudno się domyślić,zanim skończyłem szkołę studium Biblii ze ŚJ bardzo skutecznie wybiło mi te plany z głowy! :(

Dziś mój kumpel jest na emeryturze, po 15 latach pracy w policji.
A ja cóż, w sumie obecna praca to też jedną z moich pasji, ale o emeryturze muszę zapomnieć jeszcze na co najmniej 20 lat ;)
Słowianin w mundurze? Zamiast latareczki krzesiwo , zamiast kabury łuk i kołczan , zamiast pałki dzida. Lechita w teleexpresie by o Tobie mówili jako pozytywnie zakręcony ;D


Offline Startek

Odp: Z jakich pasji zrezygnowaliście, aby być dobrym Świadkiem Jehowy?
« Odpowiedź #32 dnia: 15 Marzec, 2017, 10:37 »
Śpiewający pieśń Czesława Niemena z filmu Gniazdo , piękny utwór .


Offline Lechita

Odp: Z jakich pasji zrezygnowaliście, aby być dobrym Świadkiem Jehowy?
« Odpowiedź #33 dnia: 15 Marzec, 2017, 14:36 »
Drodzy forumowicze! Uśmiałem się z Waszych wypowiedzi.
Jednak sprowadzę Was na ziemię gdy powiem, że jeszcze wtedy gdy chciałem dołączyć do "niebieskich" , nawet nie śniło mi się o Słowianach  ;)
Ale to tak na marginesie.

Uwielbiam Was! :) Kłaniam się w pas! ;)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline DreamM@ster

Odp: Z jakich pasji zrezygnowaliście, aby być dobrym Świadkiem Jehowy?
« Odpowiedź #34 dnia: 15 Marzec, 2017, 18:02 »
Mi tata zabronił trenowania karate kiedy byłem dzieckiem(chyba 1 klasa podstawowa czy jakoś tak ;;p )Był wtedy starszym. Natomiast kiedy już w życiu dorosłym zacząłem trenować sztuki walki sam z ciekawością dopytywał jak tam jest na zajęciach(Nie był już wtedy starszym ;) )

PS: Fajnie jakby zrobił krok dalej i razem z całą moją rodziną odszedł od tej sekty ale to raczej "marzenie ściętej głowy"( Wtedy mógłbym przestać się rozglądać na WTS-owskich UB-eków i spokojnie podesłać list wujkom o odłączenie! :)
« Ostatnia zmiana: 15 Marzec, 2017, 18:16 wysłana przez DreamM@ster »