Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Sale i centra congresowe pod młotek :) kup Pan sale  (Przeczytany 4855 razy)

Offline wspaniale

Sale i centra congresowe pod młotek :) kup Pan sale
« dnia: 17 Luty, 2017, 00:24 »
w UK
http://ibsaproperty.com/

a ta to na bank znacie ....

https://www.watchtowerbrooklynrealestate.com/

ciekawe jak w polsce sprzedają nieruchomości - przez biuro własne czy pocztą pantoflową ?
ma ktoś info ?
=========
Wspaniale


Offline Estera

Odp: Sale i centra congresowe pod młotek :) kup Pan sale
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Luty, 2017, 00:39 »
    Ale robią interes, na "krwawicy" ochotników.
    Ekonomiczni mistrzowie!! !! !!
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline 0.00

Odp: Sale i centra congresowe pod młotek :) kup Pan sale
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Luty, 2017, 10:45 »
Zawsze jedna rzecz zastanawiała mnie kiedy bylem aktywnym SJ, dlaczego nie ma sprawozdań finansowych na szczeblu -obwodowym to jeszcze jakos jest- ale okręgowym, krajowym no i ogólnoświatowym (ile wplynelo a ile wyplynelo-na co bylo wydane, utrzymanie biur itp.). Bo jestem pewien ze takie dane maja ale nie ujawniają... a dlaczego. No własnie dlatego, że jest to korporacja nastawiona na zysk i przekręt z tymi salami - najpierw jest nasza zboru a później WTS i teraz sprzedają bo kasiury brakuje!!! To są normalne posunięcia korporacyjne. Dlatego sobie pomyslalem, żeby tą sprawę WTS najlepiej wziął się jakis dziennikarz śledczy. Kilka miesięcy 'szpiegowania' i pewnie nie jedno by jeszcze znalazł... Może kogoś z moherowych beretów by ruszylo i zobaczył, że coś tu nie tak...i wtedy niech WTS udowodni, że jest inaczej. Bo takie jak w JWB słyszę 'nie słuchajcie co media mówią o organizacji' to aż na żygi mnie bierze. Wszystko na gębę... niech udowodnią, że jest inaczej...
« Ostatnia zmiana: 17 Luty, 2017, 10:50 wysłana przez 0.00 »


Offline Roszada

Odp: Sale i centra congresowe pod młotek :) kup Pan sale
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Luty, 2017, 10:52 »
Chciałbym aby nastąpiło kupno obiektów przez:

masonów
lub
KK
lub
klub gejów

Każda opcja byłaby dobra do ogłoszenia. ;D


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Sale i centra congresowe pod młotek :) kup Pan sale
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Luty, 2017, 10:55 »
Chciałbym aby nastąpiło kupno obiektów przez:

masonów
lub
KK
lub
klub gejów

Każda opcja byłaby dobra do ogłoszenia. ;D
Z jedną salę mógłby NFZ (lub ichni odpowiednik) kupić i urządzić w niej punkt krwiodawstwa  ;)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Sale i centra congresowe pod młotek :) kup Pan sale
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Luty, 2017, 10:56 »
Zawsze jedna rzecz zastanawiała mnie kiedy bylem aktywnym SJ, dlaczego nie ma sprawozdań finansowych na szczeblu -obwodowym to jeszcze jakos jest- ale okręgowym, krajowym no i ogólnoświatowym (ile wplynelo a ile wyplynelo-na co bylo wydane, utrzymanie biur itp.). Bo jestem pewien ze takie dane maja ale nie ujawniają... a dlaczego. No własnie dlatego, że jest to korporacja nastawiona na zysk i przekręt z tymi salami - najpierw jest nasza zboru a później WTS bo kasiury brakuje!!! To są normalne posunięcia korporacyjne. Dlatego sobie pomyslalem, żeby tą sprawę WTS najlepiej wziął się jakis dziennikarz śledczy. Kilka miesięcy 'szpiegowania' i pewnie nie jedno by jeszcze znalazł... Może kogoś z moherowych beretów by ruszylo i zobaczył, że coś tu nie tak...

Sprawozdania są, ale nie dla 'am haarec'. Dobrze piszesz!


Offline Roszada

Odp: Sale i centra congresowe pod młotek :) kup Pan sale
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Luty, 2017, 10:58 »
Z jedną salę mógłby NFZ (lub ichni odpowiednik) kupić i urządzić w niej punkt krwiodawstwa  ;)
Ale byłby cyrk.
Ludzie by mówili: "jehowi skupują krew" do mieszania. ;D


Offline 0.00

Odp: Sale i centra congresowe pod młotek :) kup Pan sale
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Luty, 2017, 11:01 »
Mam informacje z drugiej ręki, że na przykład datki z poprzedniego roku za kongres na Legii w W-wie nie pokryly kosztów wynajmu tego stadionu - biuro oddziału musiało doplacic. W zwiazku z tym jak długo WTS bedzie patrzył na to, ze glosiciele nie pokrywają kosztów... pewnie niezbyt długo  ;D Pewnie bedziemy spotykac się po lasach bo taniej jak to kiedys było (tylko wtedy z innej przyczyny -przesladowania)
« Ostatnia zmiana: 17 Luty, 2017, 11:03 wysłana przez 0.00 »


Offline M

Odp: Sale i centra congresowe pod młotek :) kup Pan sale
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Luty, 2017, 12:42 »
tylko wtedy z innej przyczyny -przesladowania

Jak będzie trzeba to sobie prześladowania zorganizują. W Rosji i w kilku innych krajach już im się udało.


Offline Światus

Odp: Sale i centra congresowe pod młotek :) kup Pan sale
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Luty, 2017, 14:41 »
Mam informacje z drugiej ręki, że na przykład datki z poprzedniego roku za kongres na Legii w W-wie nie pokryły kosztów wynajmu tego stadionu - biuro oddziału musiało dopłacić. W związku z tym jak długo WTS bedzie patrzył na to, ze glosiciele nie pokrywają kosztów... pewnie niezbyt długo  ;D Pewnie bedziemy spotykac się po lasach bo taniej jak to kiedys było (tylko wtedy z innej przyczyny -przesladowania)

A ja pisząc wczoraj wierszyk o biletach na kongresy, myślałem, że to SF  ;)
Prześladowania nie za bardzo, bo Mt 5:11-12 mówi, że dla takich jest nagroda w niebie  :)
Ale znając logikę WTS, mogą dodać; ale tylko dla "namaszczonych"  ;D
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Roszada

Odp: Sale i centra congresowe pod młotek :) kup Pan sale
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Luty, 2017, 17:27 »
Mam informacje z drugiej ręki, że na przykład datki z poprzedniego roku za kongres na Legii w W-wie nie pokryly kosztów wynajmu tego stadionu - biuro oddziału musiało doplacic.
A biuro oddziału ma jakieś zaskórniaki?
Ciekawe skąd ma? Czy nie aby od swoich głosicieli? :)
Nie przypuszczam by Warwick inwestowało w tonący statek. ;D


Offline Lechita

Odp: Sale i centra congresowe pod młotek :) kup Pan sale
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Luty, 2017, 21:35 »
Roszada myślę, że w tym przypadku dobrze pasują słowa Margaret Thatcher: "Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy"
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Startek

Odp: Sale i centra congresowe pod młotek :) kup Pan sale
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Luty, 2017, 23:51 »
Kto chce kupić sale po moim byłym zborze ,  w Słonowicach koło Słupska ! Rzućmy  trochę ofert , szybciej ktoś kupi !


Offline Roszada

Odp: Sale i centra congresowe pod młotek :) kup Pan sale
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Luty, 2017, 10:46 »
Roszada myślę, że w tym przypadku dobrze pasują słowa Margaret Thatcher: "Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy"
U nas za komuny było inne pasujące do tej sytuacji stwierdzenie J. Urana, rzecznika rządu, gdy był kryzys:

"Rząd się wyżywi". :)
A reszta? ;)


Offline 0.00

Odp: Sale i centra congresowe pod młotek :) kup Pan sale
« Odpowiedź #14 dnia: 19 Luty, 2017, 06:33 »
A biuro oddziału ma jakieś zaskórniaki?
Ciekawe skąd ma? Czy nie aby od swoich głosicieli? :)
Nie przypuszczam by Warwick inwestowało w tonący statek. ;D

Sprawa wyglada nastepujaco, biuro oddzialu placi za caly kongres bo przeciez zanim sie rozpocznie   musi zaplacic miastu. A SJ na kongresie wrzucaja do kartonow pieniazki na pokrycie kosztow wynajmu.  :)