Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witajcie przebudzeni  (Przeczytany 10705 razy)

Offline gangas

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #45 dnia: 07 Luty, 2017, 22:50 »
Cytuję Zenobie



Znajoma ze zboru to biedna siostra ,zarabiajaca najnizsza krajowa majaca na utrzymaniu meza nieroba , i kilkoro dzieci wiec pomagamy jej .Kiedys zauwazylam jak daje do skrzynki 100 zl, oczywiscie dobrowolnie ,tak wyprali jej mozg. Fakt ten wcale nie zmienia mojego stosunku do niej ,

Nie ma się co dziwić. uzbierała do okrągłej sumy i wrzuciła z całego serca dobrowolnie, bo gdyby kupiła coś do domu za 50 zeta to być może skonała by jak Ananiasz. Zakłamana podła niewdzięcznica :o :o :o

 Stefan od śmiesznych min mówił w pierwszym broadcastingu coś w stylu;
Przecież ktoś może latami chodzić na zebrania i nie wrzucić nic do skrzynki.. my o tym nie wiemy ......ale Jehowa wie ;) ;) ;) ;)


Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Andrzej

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #46 dnia: 07 Luty, 2017, 23:02 »

Pamietam pamiętam, dziękuję za poradę ! ;)


Podobne rady tutaj znajdziesz
https://www.youtube.com/watch?v=bfXaioCWEkc
« Ostatnia zmiana: 07 Luty, 2017, 23:04 wysłana przez Andrzej »


Offline zenobia

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #47 dnia: 08 Luty, 2017, 11:14 »
Czasem sie zastanawiam ,czy ci ludzie maja sumienie ? Wywody Stefka budza obrzydzenie .


Offline kserksess

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #48 dnia: 08 Luty, 2017, 16:40 »
Podobne rady tutaj znajdziesz
https://www.youtube.com/watch?v=bfXaioCWEkc

Andrzejku, ty tez tylko na YouTubie siedzisz zamiast czasami poczytać Biblię ? ;)
« Ostatnia zmiana: 08 Luty, 2017, 16:58 wysłana przez kserksess »
"Jehowa, Bóg waszych praojców, Bóg Abrahama,+ Bóg Izaaka+ i Bóg Jakuba,+ posłał mnie do was’. To jest moje imię po czas niezmierzony+ i ono mnie upamiętnia na pokolenie za pokoleniem" Wj 3


Offline Andrzej

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #49 dnia: 08 Luty, 2017, 18:08 »
Andrzejku, ty tez tylko na YouTubie siedzisz zamiast czasami poczytać Biblię ? ;)

Kserksessku, Czytam nie tylko Biblię, lecz dużo innych książek, kilkanaście razy przewyższam średnią krajową.


Offline on-on

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #50 dnia: 08 Luty, 2017, 18:43 »
Cytuj
Kserksessku, Czytam nie tylko Biblię, lecz dużo innych książek, kilkanaście razy przewyższam średnią krajową.
Taka praca ;)


Offline kserksess

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #51 dnia: 08 Luty, 2017, 18:59 »
Kserksessku, Czytam nie tylko Biblię, lecz dużo innych książek, kilkanaście razy przewyższam średnią krajową.

Bardzo ciesze się, że przewyższasz średnią krajową w czytaniu książek !
"Jehowa, Bóg waszych praojców, Bóg Abrahama,+ Bóg Izaaka+ i Bóg Jakuba,+ posłał mnie do was’. To jest moje imię po czas niezmierzony+ i ono mnie upamiętnia na pokolenie za pokoleniem" Wj 3


Offline gangas

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #52 dnia: 09 Luty, 2017, 09:34 »
Czasem sie zastanawiam ,czy ci ludzie maja sumienie ? Wywody Stefka budza obrzydzenie .

Oczywiście, że mają i to czyste, bo nie używane ;D ;D ;D
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Startek

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #53 dnia: 09 Luty, 2017, 21:05 »
Chce Wam się jeszcze , z tym gościem polemizować  ? Niech On sobie pójdzie  poczyta straznice , i niech nie wchodzi na strony odstępów .