Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wizyta przedstawiciela biura głównego 2017  (Przeczytany 29270 razy)

Offline Janek

Odp: Wizyta przedstawiciela biura głównego 2017
« Odpowiedź #75 dnia: 30 Maj, 2017, 15:08 »
Nagranie z transmisji zgodnie z obietnicą trafiło do archiwum, gdzie można je bezterminowo oglądać:



https://wtsarchive.com/pub/hqv17-p_wizyta-przedstawiciela-biura-glownego-w-polsce-2017

Jednocześnie pragnę podziękować pewnej szczególnej osobie, bez której ta transmisja na forum nie byłaby możliwa. Ty już wiesz o kim mówię :).
Ej, a dacie wersję audio?


Offline M

Odp: Wizyta przedstawiciela biura głównego 2017
« Odpowiedź #76 dnia: 30 Maj, 2017, 15:47 »
Ej, a dacie wersję audio?

Nie sądziłem, że może komuś się przydać, ale skoro prosisz to dorzuciłem również wersję audio, znajduje się pod tym samym linkiem w Archiwum (pod nagłówkiem Pliki do pobrania): https://wtsarchive.com/pub/hqv17-p_wizyta-przedstawiciela-biura-glownego-w-polsce-2017


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Wizyta przedstawiciela biura głównego 2017
« Odpowiedź #77 dnia: 30 Maj, 2017, 15:54 »
Nie sądziłem, że może komuś się przydać, ale skoro prosisz to dorzuciłem również wersję audio, znajduje się pod tym samym linkiem w Archiwum (pod nagłówkiem Pliki do pobrania): https://wtsarchive.com/pub/hqv17-p_wizyta-przedstawiciela-biura-glownego-w-polsce-2017

Może się przydać. Raz, że skromniejsza w zaleganiu jeśli chodzi o pamięć. Dwa, że najbardziej się liczy audio, czyli co zostało powiedziane, a nie komu się przytyło.
Również dziękuję za gotowe mp3. ;) Zaoszczędziłeś mi czasu!


Offline ihtis

Odp: Wizyta przedstawiciela biura głównego 2017
« Odpowiedź #78 dnia: 30 Maj, 2017, 16:37 »
Gdzie jesteśmy w strumieniu czasu... i inne perełki z przemówienia można wyciągać.
Ale ja mam taką refleksję, pytanie:

Czy zauważyliście akcent tych ludzi. Myślę o polakach, i o tym amerykaninie też. Czy zgodzicie się, że Organizacja wytworzyła swój własny akcent mówienia i czytania tekstów. Tak jakby taki dziwny akcent na ostatnią sylabę (czy przedostatnią), wsłuchajcie się. Oni wszyscy tak mówią, jak to jest w nagraniach Strażnicy/artykułów na stronie jw.org


Co o tym myślicie?


Offline salvat

Odp: Wizyta przedstawiciela biura głównego 2017
« Odpowiedź #79 dnia: 30 Maj, 2017, 17:43 »
Starają się mówić zgodnie z wymową i gramatyką. Ma to brzmieć zapewne bardziej profesjonalnie i doniośle, tak by owieczki nie miały wątpliwości do co słuszności przekazu.

Dietrichowa zapytana przeze mnie, czy wybiera się na specjalną ucztę duchową odpowiedziała bez wahania: "Co tydzień na zebraniach przez dwie godziny gadają to samo. Więc o czym można gadać przez trzy godziny?"

Zgadzam się. Znam co najmniej kilkoro ŚJ będących nauczycielami, pracownikami uczelni itp. Z rozmów z nimi jasno mogłem wywnioskować, że nigdy nie miały jakiegokolwiek problemu z otrzymaniem wolnego na kongres, czy w tygodniu obsługi.

Kolejna manipulacja i kłamstwo w masce prawdy absolutnej. Betony bezkrytycznie będą przyjmować nawet oczywiste brednie, bo powiedział to przydupas braci króla.
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Overthinker

Odp: Wizyta przedstawiciela biura głównego 2017
« Odpowiedź #80 dnia: 30 Maj, 2017, 17:57 »
Starają się mówić zgodnie z wymową i gramatyką. Ma to brzmieć zapewne bardziej profesjonalnie i doniośle, tak by owieczki nie miały wątpliwości do co słuszności przekazu.

Całkowita prawa, butelczycy mają bzika na punkcie poprawnej wymowy. Nie rozmawiają kolokwialnie, nawet w nieoficjalnych rozmowach, raczej sztywno, zgodnie z gramatyką.
Przykład: słowo 'słyszeliście'. Betelczyk nie powie potocznie bo ze złym akcentem brzmi to jak "słyszę liście", będzie teatralnie przeciągał samogłoskę aby pokazać, że mówi poprawnie - "słyszEEEEliście".
Poprawna wymowa jak najbardziej OK ale u nich to raczej przesadna maniera, mająca na celu zrobienie wrażenia kompetencji, profesjonalizmu. Zasada podobna do zwyczaju noszenia garniturów podczas głoszenia, ma wzbudzić bezpodstawne zaufanie.
- Dzień dobry, czy przypadkiem nie jest Pani oszustką?
- Ależ skąd! - powiedziała Strażnica.
Podczas gdy ona jest.


Offline rychtar

Odp: Wizyta przedstawiciela biura głównego 2017
« Odpowiedź #81 dnia: 30 Maj, 2017, 18:16 »
Oglądałem fragmenty tego pokarmu i śmiać mi się chciało gdy puścili filmik na temat przygotowań do kongresu, większość filmiku zerżnęli z koncertu Queen na Wembley z 1986 r. w szczególności pierwsza minuta
Oto link:

Poza tym gdy patrzy się na mimikę a w zasadzie jej brak u tego gościa z USA to mam wrażenie, że on zaraz umrze.
Du...Du hast...Du hast mich...Du hast mich...Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt und ich hab' nichts gesagt


Offline Jozue

Odp: Wizyta przedstawiciela biura głównego 2017
« Odpowiedź #82 dnia: 30 Maj, 2017, 21:17 »
Znalezione na FB. Brat Wolczko przyłapany jak się bawił tabletem w trakcie modlitwy ;)
"Kiedy wszyscy widzą, że król jest nagi, wtedy trudno mu ukryć, że ma poddanych gdzieś."


Offline Estera

Odp: Wizyta przedstawiciela biura głównego 2017
« Odpowiedź #83 dnia: 30 Maj, 2017, 22:01 »
   Obejrzałam i wysłuchałam transmisję w czterech częściach.
   Słuchając wynurzeń opartych na myślach z 2Piotra 3, nt. szyderców, co pomijają istotne fakty ...
   Pomyślałam o nich samych, jakimi są hipokrytami, którzy zakrywają istotne fakty dotyczące WTS-u.
   Po mistrzowsku mamią ludzi, żeby utrzymać ich przy sobie w wielkiej nieświadomości.
   NIESWIADOMOŚĆ.
   Jeszcze niedawno, sama tkwiłam w niej po uszy.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline salvat

Odp: Wizyta przedstawiciela biura głównego 2017
« Odpowiedź #84 dnia: 30 Maj, 2017, 22:26 »
Znalezione na FB. Brat Wolczko przyłapany jak się bawił tabletem w trakcie modlitwy ;)

też to zauważyłem, może pisał temu drugiemu w trybie online modlitwę?  :P
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Tusia

  • Gość
Odp: Wizyta przedstawiciela biura głównego 2017
« Odpowiedź #85 dnia: 30 Maj, 2017, 22:50 »
   Obejrzałam i wysłuchałam transmisję w czterech częściach.

Tak sobie słuchałaś bez żadnych środków uspokajających? Bez znieczulenia? Na żywca kroiłaś własne ciało?
 ;D


Offline salvat

Odp: Wizyta przedstawiciela biura głównego 2017
« Odpowiedź #86 dnia: 30 Maj, 2017, 22:53 »
Tak sobie słuchałaś bez żadnych środków uspokajających? Bez znieczulenia? Na żywca kroiłaś własne ciało?
 ;D

W przerwach, które robiła zapewne coś spożywała dla relaksu. Ewentualnie dawała stop, bo nie umiała powstrzymac ataku śmiechu :)
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Estera

Odp: Wizyta przedstawiciela biura głównego 2017
« Odpowiedź #87 dnia: 30 Maj, 2017, 23:16 »
Tak sobie słuchałaś bez żadnych środków uspokajających? Bez znieczulenia? Na żywca kroiłaś własne ciało?
 ;D
   Tak, Tusia, kroiłam te swoje ciało na plasterki, a właściwie mózg i obeszło się bez środków uspokajających ...
   Ale, to, co momentami myślałam o tych przemówieniach, o zgrozo, co za manipulacja w zamkniętym kloszu.
   Też jeszcze ponad rok temu, pewnie siedziałabym, taka zahipnotyzowana, jak Ci wszyscy w tym Sosnowcu.
   Ale dziś, już ten matrix, mnie nie dotyka w taki sposób.
   
W przerwach, które robiła zapewne coś spożywała dla relaksu. Ewentualnie dawała stop, bo nie umiała powstrzymac ataku śmiechu :)
   Dokładnie tak, było spożywanie dla relaksu i popijanie piwkiem, żeby jakoś dotrwać do końca tej emisji.
   Ataki śmiechu, też były, ale i żal, że tak wkręcają tyle milionów ludzi, w tę swoją karuzelę ...
   Szkoleń, głoszenia, wpędzania w poczucie winy, że za mało robisz, przyjacielu.
   Jak się to obserwuje z tej wybudzonej strony, to wygląda to katastrofalnie.
   Nigdy więcej, takiego strażnicowego "autobusu", nigdy.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline salvat

Odp: Wizyta przedstawiciela biura głównego 2017
« Odpowiedź #88 dnia: 30 Maj, 2017, 23:20 »
Wie ktoś co to za obwód miał przywilej być na sali zgromadzeń i odebrać pokarm live?
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Lisek

Odp: Wizyta przedstawiciela biura głównego 2017
« Odpowiedź #89 dnia: 31 Maj, 2017, 10:32 »
Zabrze i Katowice