Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wizyta przedstawiciela biura głównego 2017  (Przeczytany 29265 razy)

Offline Trinity

Odp: Wizyta przedstawiciela biura głównego 2017
« Odpowiedź #45 dnia: 28 Maj, 2017, 13:42 »
M no jesteś prze gość!!! dzięki
ale im grasz na nosie


Offline Jaaqob

Odp: Wizyta przedstawiciela biura głównego 2017
« Odpowiedź #46 dnia: 28 Maj, 2017, 20:20 »
Można obejrzeć postępując wg wskazówek z linku. ;)


Offline Estera

Odp: Wizyta przedstawiciela biura głównego 2017
« Odpowiedź #47 dnia: 28 Maj, 2017, 21:29 »
Można obejrzeć postępując wg wskazówek z linku. ;)
   Jakiego linku?
   Wstaw go tu, uprzejmie proszę, jak jest taki.
    :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline M

Odp: Wizyta przedstawiciela biura głównego 2017
« Odpowiedź #48 dnia: 28 Maj, 2017, 21:41 »
Nagranie z transmisji zgodnie z obietnicą trafiło do archiwum, gdzie można je bezterminowo oglądać:



https://wtsarchive.com/pub/hqv17-p_wizyta-przedstawiciela-biura-glownego-w-polsce-2017

Jednocześnie pragnę podziękować pewnej szczególnej osobie, bez której ta transmisja na forum nie byłaby możliwa. Ty już wiesz o kim mówię :).
« Ostatnia zmiana: 28 Maj, 2017, 22:39 wysłana przez M »


Offline ZłoteDziecko

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 158
  • Polubień: 640
  • "Jestem wierzący, wierzę w siebie"
Odp: Wizyta przedstawiciela biura głównego 2017
« Odpowiedź #49 dnia: 28 Maj, 2017, 21:42 »
M: wielkie dzięki za kawał dobrej roboty. Podziękuj również temu, który przekazał - pod groźbą komitetu - poufne dane do streamingu :)

Panie Boże daj mi nowy software..


Offline Trinity

Odp: Wizyta przedstawiciela biura głównego 2017
« Odpowiedź #50 dnia: 28 Maj, 2017, 21:53 »
to indianin


Offline pabik

Odp: Wizyta przedstawiciela biura głównego 2017
« Odpowiedź #51 dnia: 29 Maj, 2017, 00:01 »
Przemyślenia własne.
Dlaczego 10.50 ?
Przecież większość zebrań zaczyna się o 10.00.
Odp:Godne powstanie z łoża oraz śniadanie w hotelu uniemożliwia wcześniejsze pojawienie się ekscelencji.
Z drugiej strony : gdyby ekscelencja umożliwiła by przemówienie ok godz. 9.00 albo nawet nawet o 8.00 mogło by to być uznane za przejaw ogromnej ofiarności !!! Wręcz przykładu godnego naśladowania.
Ale nie.Muszą się setki dostosować do ekscelencji , który musi się wyspać i zjeść śniadanko.
Może to i dobrze.
Bo w niektórych zborach , a pamiętam w moim ,żeby się mogły owce zameldować na zebraniu w niedzielę o 10 to już o 8.00 musiały wyjechać.
I pikuś,że całą niedziela w piz.. .Ofiarność się liczy.
Ale tylko dla owieczek - nie dla Zarządu.
« Ostatnia zmiana: 29 Maj, 2017, 00:09 wysłana przez pabik »
Forum pomaga.Forum radzi.Forum nigdy Cię nie zdradzi.
----------------------------------------------------
Zabierzcie ode mnie wszystkich przyjaciół.Z wrogami sam sobie poradzę.


Offline on-on

Odp: Wizyta przedstawiciela biura głównego 2017
« Odpowiedź #52 dnia: 29 Maj, 2017, 00:17 »
Weź pod uwagę zmianę strefy czasowej. Dla gościa z Warwick nasza 10.00 to jak u niego 4 rano. Jeżeli tym się kierowali przy ustalaniu godziny przemówienia to jestem w stanie zrozumieć.


Offline Litwin

Odp: Wizyta przedstawiciela biura głównego 2017
« Odpowiedź #53 dnia: 29 Maj, 2017, 00:31 »
Takiego pierd......a już dawno nie słyszałem.  Gość stracił poczucie czasu. Co więcej, tak naprawdę niewiele o nim wie.
Propaganda nie zmienia się od dziesięcioleci. I najważniejsze: doświadczenia, o których to nie wyrażę opinii, gdyż nie znajduję właściwego słowa.


Offline M

Odp: Wizyta przedstawiciela biura głównego 2017
« Odpowiedź #54 dnia: 29 Maj, 2017, 00:39 »
Weź pod uwagę zmianę strefy czasowej. Dla gościa z Warwick nasza 10.00 to jak u niego 4 rano. Jeżeli tym się kierowali przy ustalaniu godziny przemówienia to jestem w stanie zrozumieć.

Tylko że on nie przyjechał do Polski dzień przed. Z tego co rozumiem był w Polsce jakiś czas wcześniej w maju, a transmisja była tylko zwieńczeniem jego wizyty. Wiec raczej zdążył się przestawić już dawno po podróży :)


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Wizyta przedstawiciela biura głównego 2017
« Odpowiedź #55 dnia: 29 Maj, 2017, 07:56 »
Poza tym, na początku przekazał pozdrowienia z Ukrainy, zatem podróżuje po europie od jakiegoś czasu, a nie przyleciał specjalnie do Polski.


Offline Bibi

Odp: Wizyta przedstawiciela biura głównego 2017
« Odpowiedź #56 dnia: 29 Maj, 2017, 08:22 »
Witam,
pragne tylko  nadmienic ze w Niemczech tez mielismy mozliwosc ogladac przekaz..rzecz bardzo interesujaca-ktöra moge wspomniec--ze u
nas poruszono zupelnie inne problemy i przekazano informacje skrojone na potrzeby w Niemeczech.
To bardzo ciekawe..bo bylam przekonana ze w 12-stu krajach bedzie identyczny przekaz.


Offline M

Odp: Wizyta przedstawiciela biura głównego 2017
« Odpowiedź #57 dnia: 29 Maj, 2017, 09:11 »
Czyli wykład przedstawiciela z Biura Głównego też był inny? Być może mają kilka szkiców wykładów na takie okoliczności i jadą rotacyjnie.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Wizyta przedstawiciela biura głównego 2017
« Odpowiedź #58 dnia: 29 Maj, 2017, 09:13 »
Czyli wykład przedstawiciela z Biura Głównego też był inny? Być może mają kilka szkiców wykładów na takie okoliczności i jadą rotacyjnie.

Wydawało mi się, że na czacie już to ustaliliśmy. Schaferowi zaginął bagaż a w nim szkic wykładu. Dlatego jechał "z głowy, czyli z niczego" i próbował na kacu ogarnąć co chce powiedzieć. Tylko mu nie wychodziło....


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Wizyta przedstawiciela biura głównego 2017
« Odpowiedź #59 dnia: 29 Maj, 2017, 09:59 »
Witajcie kochani 😀
Podaję streszczenie od aktywnego świadka głęboko wierzącego bez krytycznie łykajacego
1.) Przemawiał członek ciała kierowniczego 😁 na pytanie jak się nazywał brak odpowiedzi jak zadałem pytanie pomocnicze czy taki gruby albo łysy to Nie
Więc wyjaśniłem że schafer to tylko taki pomocnik
2.) trzęsienia ziemi ogarnęły na niespotykaną skalę świat
3.) głoduje świat w Afryce np (czemu nie wspomnieli gdzie się poprawiło np Chiny i Korea Północna gdzie nawet był kanibalizm, w Korei pewno dalej jest ale lata 90 były gorsze)
4.) coś o nas Przyjdą Szydercy i bracia będą odchodzić i gadać źle o organizacji
5.)Armagedon czai się tuż za rogiem 😵
« Ostatnia zmiana: 29 Maj, 2017, 10:01 wysłana przez Efektmotyla »