Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica  (Przeczytany 25968 razy)

Offline Martin

Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #45 dnia: 23 Luty, 2017, 19:05 »
Cóż, są ludzie otwarci na rozmowę i informacje i są ludzie do których nic nie dociera. Tak jest z moją żoną, która na stwierdzenie że Jefferson kłamał w sądzie wydusiła z siebie "a ty nigdy nie kłamiesz".
Możesz powiedzieć żonie, że jednak jest różnica pomiędzy "tak, wyniosłem śmieci", a "tak, chronimy ofiary pedofilii". ;)
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #46 dnia: 23 Luty, 2017, 19:13 »
Najlepsze jest to, że ona też kłamie - bo nie doniosła na mnie starszyźnie :D


Offline Julita

Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #47 dnia: 23 Luty, 2017, 19:52 »
Kaiser Soze wszystko wspaniale nam to przetłumaczyłeś ale czarno to widze żeby moherowy elektorat to przeczytał  :-[ żebyście nie myśleli że mam ich w pogardzie nic bardziej mylnego!!! zwykły brat szczery nie lubi czytać, męczy się przygotowując się do strażnicy i uważa że on jest zwykłym bratem woli łykać to co spływa z jedynego słusznego kanału łączności. a jeszcze jak ten kanał trąbi przed sobą że jest od samego Boga! to sprytny plan! ale to na inny wątek. moja mama jak jej powiedziałam o komisji królewskiej powiedziała że to szatan szkaluje organizacje bo na yt można wszystko nagrać a to pewnie jakiś sobowtór brata z ostatka ( stara nomenklatura ;D) ręce mi opadły...

To tak jak moja matka. " Julita, przecież wiesz, że w dniach ostatnich szatan miał atakować organizację, nie można w to wierzyć, bo wtedy szatan ma do ciebie dostęp, teraz przy tej technice to wszystko jest możliwe, nie tak cię wychowywałam".
No jasne, że mnie "wychowywała w prawdzie". Tak bardzo się starała, że od tego wychowywania mam bliznę nad lewym okiem.


Jak przeczytałam pierwszą relację, to zabrakło mi słów do komentowania, co, uwierzcie mi, zdarza się niezwykle rzadko. Potem Kaiser przetłumaczył resztę, a mnie dopadły przemyślenia takiego kalibru, że ich cała reszta  nie nadaje się do publikacji. Nie wiem, czy nasi kochani moderatorzy by to wytrzymali.
Wierzę, że czujecie to samo.
« Ostatnia zmiana: 23 Luty, 2017, 19:59 wysłana przez Julita »
Są 3 rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej : słowa, czas, szanse. Nie rzucaj, nie trwoń, nie marnuj.


Offline CzarnySmok

Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #48 dnia: 23 Luty, 2017, 21:33 »

Cóż, są ludzie otwarci na rozmowę i informacje i są ludzie do których nic nie dociera. Tak jest z moją żoną, która na stwierdzenie że Jefferson kłamał w sądzie wydusiła z siebie "a ty nigdy nie kłamiesz". No tak, skoro mi się zdarza, to prawnik WTS jest usprawiedliwiony.

Mam nadzieję, że te informacje pomogą wahającym się, bo na takich się skupiam głównie. A beton... cóż, albo zmięknie, albo będzie szczęśliwy tam gdzie jest.
Najlepsze jest to, że ona też kłamie - bo nie doniosła na mnie starszyźnie :D

No ale Ty chyba sobie nie rościsz prawa do bycia namiestnikiem i przedstawicielem Boga na ziemi, nawet nienamaszczonym czy innym nienatchnionym, prawda? ;)


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #49 dnia: 23 Luty, 2017, 21:45 »
No ale Ty chyba sobie nie rościsz prawa do bycia namiestnikiem i przedstawicielem Boga na ziemi, nawet nienamaszczonym czy innym nienatchnionym, prawda? ;)

Ogólnie mam wysokie aspiracje ;)


Offline Trinity

Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #50 dnia: 23 Luty, 2017, 21:55 »
KS  czy masz dzieci?


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #51 dnia: 23 Luty, 2017, 23:01 »
KS  czy masz dzieci?

"KS" to do mnie? Nie mam. Na szczęście dla nich.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #52 dnia: 24 Luty, 2017, 00:37 »
"KS" to do mnie? Nie mam. Na szczęście dla nich.

KS to skrót raczej od Komitet Sądowniczy :D


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #53 dnia: 26 Luty, 2017, 14:52 »
mav: Post został usunięty z powodu roszczeń z tytułu praw autorskich zgłoszonych przez KaiseraSoze.

W załączniku kadr z filmu z twarzami obrońców, Fessler i prawników.

Omawiany film:


« Ostatnia zmiana: 25 Sierpień, 2019, 09:05 wysłana przez mav »


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #54 dnia: 26 Luty, 2017, 15:06 »
To normalka w każdym procesie, że strony usiłują wykorzystać sytuację stosując rozmaite kruczki prawne, ale też nieczyste zagrywki  ;D
Ale przecież WTS szczyci się prawdomównością i otwartością w konfrontacji z "Cezarem".
A tu proszę...
Od manipulacji proceduralnych, poprzez kłamstwa i matactwa pana Jeffersona, aż po próbę oczerniania i szkalowania ofiary w sytuacji gdy sprawca przyznał się do winy!!!!!!!
To są właśnie standardy moralne i etyczne WTS-u  :-\
I na dodatek, ten cyrk za pieniążki owieczek tak szczodrze wrzucanych na "dzieło królestwa". Wychodzi na to, że tym dziełem są obrzydliwe manipulacje WTS-u
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline Trinity

Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #55 dnia: 26 Luty, 2017, 22:04 »
"KS" to do mnie? Nie mam. Na szczęście dla nich.

zapytałam bo myślałam żeś mój ziom ze zboru! możemy dużo mówić ale nt dzieci nie skłamiemy. cóż nie jesteś z mojego zboru


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #56 dnia: 27 Luty, 2017, 09:48 »
zapytałam bo myślałam żeś mój ziom ze zboru! możemy dużo mówić ale nt dzieci nie skłamiemy. cóż nie jesteś z mojego zboru

Z mojego przecudownego zboru z pewnością nie ma tu nikogo poza mną.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #57 dnia: 27 Luty, 2017, 16:47 »
Żeby pozostać aktywnym ŚJ trzeba mieć opanowaną do mistrzostwa sztukę selektywnego przyswajania faktów do umysłu. Dotyczy to zresztą każdej sekty. ŚJ skupiają się na wszystkim co w ich oczach potwierdza ich światopogląd, natomiast odrzucają zupełnie te informacje, które mogłyby go podważyć.
Przeczytałem ostatnio genialne zdanie pasujące do powyższej odpowiedzi ,,M":

Przekonania (wierzenia) powinniśmy traktować jako hipotezy i ciągle je weryfikować (sprawdzać czy tak się rzeczy mają) a nie jak skarby które chcemy tylko chronić.

Tak, też kiedyś miałem uszkodzony (wyłączony) mechanizm poznawczy otaczającego mnie świata.   Drodzy aktywni ,,Przebudzcie się!"


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #58 dnia: 01 Marzec, 2017, 17:47 »
mav: Post został usunięty z powodu roszczeń z tytułu praw autorskich zgłoszonych przez KaiseraSoze.

Oryginalny artykuł: http://jwsurvey.org/child-abuse-2/news-bulletin-fessler-prevails-jehovahs-witness-child-abuse-trial-elder-says-learned-clergy-privilege-watching-tv-admits-shredding-files
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpień, 2019, 09:05 wysłana przez mav »


Offline Estera

Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #59 dnia: 01 Marzec, 2017, 18:19 »
Thomas Jefferson jest prawnikiem, Świadkiem, reprezentującym Strażnicę oraz Chrześcijański Zbór Świadków Jehowy (CCJW) w sądzie. A prywatnie jak widać jest ignorantem i gburem.
     Ciekawe, ile kasy kosi od "strażnicy", żeby wykręcać ich z tego pedofilskiego gówna?
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.