Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica  (Przeczytany 25962 razy)

KaiserSoze

  • Gość
mav: Post został usunięty z powodu roszczeń z tytułu praw autorskich zgłoszonych przez KaiseraSoze. Oryginalny artykuł znajduje się pod adresem: http://jwsurvey.org/child-abuse-2/breaking-news-jury-selection-complete-in-fessler-versus-watchtower-child-abuse-case-trial-date-set
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpień, 2019, 08:58 wysłana przez mav »


Offline Roszada

Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Luty, 2017, 11:20 »
No tak, kiedyś starszych sobie dobrze znanych wybierał zbór na okres roku.
Teraz wybierają za biurkiem i tak to niestety bywa. :-\


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Luty, 2017, 11:57 »
Dzięki KaiserSoze jesteś mistrzem :)
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Tusia

  • Gość
Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Luty, 2017, 15:03 »
Głównym oskarżonym w tej sprawie jest Strażnica Towarzystwo Biblijne i Traktatowe z Nowego Jorku, oraz CCJW (Chrześcijański Zbór Świadków Jehowy). Prokurator Jeffrey P. Fritz przestawi sądowi dowody, że dział prawny Strażnicy nie pouczył starszych uczestniczących w tym przypadku by postępować zgodnie z prawem obowiązkowego zgłaszania przypadków wykorzystywania dzieci, jakie istnieje w stanach Maryland i Pensylwania.

Coś czuję, że strażnicowa arka pójdzie na dno.


Offline CEGŁA

Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Luty, 2017, 19:20 »
Oby poszła na dno i ciśnienie na dnie ją zmiażdżyło!

Wielkie DZIĘKI KaiserSoze.

Kiedyś starsi w Polsce nie mogli zasłaniać się tajemnicą spowiedzi. Źle, że to się zmieniło. Mam nadzieję, że tej hydrze Strażnicy urwie kiedyś głowy i dup...!

Gdyby, tak się stało może obecnych ŚwJ trochę by to ich ocuciło. Na razie widzę, że wypierają to ze swojej świadomości mówiąc że to szatańskie kłamstwa.  >:(

CNN kłamie, BBC kłamie, Barbara Anderson kłamie, rodzice skrzywdzonych dzieci też kłamią, ofiary molestowania kłamią, wszyscy kur... kłamią....

Tylko on i jego koledzy mówią kur... prawdę:




I kto tu jest wężem?!
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Overthinker

Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Luty, 2017, 23:33 »
Oby udało się skazać WTS prawomocnym wyrokiem. Do tej pory ślizgają się zawierając ugody z poszkodowanymi, mają argument w ręku że nie zostali oficjalnie skazani za ukrywanie pedofilii.
- Dzień dobry, czy przypadkiem nie jest Pani oszustką?
- Ależ skąd! - powiedziała Strażnica.
Podczas gdy ona jest.


Offline CEGŁA

Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Luty, 2017, 23:46 »
Jest im bardzo wygodne, żeby ich nie skazywać. Może poza kilkoma wyjątkami.

Dopiero kiedy ludzie się burzą i wychodzą na ulicę, wtedy zaczynają się bać. To schemat. Było tak nawet w przypadku Pana Jezusa czy Jana Chrzciciela - bali się tłumu.
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Luty, 2017, 21:03 »
mav: Post został usunięty z powodu roszczeń z tytułu praw autorskich zgłoszonych przez KaiseraSoze.

Kolejny artykuł dotyczący sprawy: http://www.pennlive.com/news/2017/02/jehovahs_witness_spring_grove.html#incart_river_mobile_index

Treść pozwu: https://pl.scribd.com/document/338594252/Jehovah-s-Witness-Lawsuit#from_embed
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpień, 2019, 08:59 wysłana przez mav »


Offline Julita

Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Luty, 2017, 21:21 »
Dziękuję Ci za wyszukanie treści i podlinkowanie.

Jak oni mogą wciąż twierdzić, że to kłamstwa i patrzeć wokół tym swoim pysznym wzrokiem???
Acha, już wiem... "Pycha chodzi przed upadkiem "......
Są 3 rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej : słowa, czas, szanse. Nie rzucaj, nie trwoń, nie marnuj.


Offline Julita

Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Luty, 2017, 21:33 »
Ot, widzisz, miałam przerwę w forum, teraz nadganiam i niektóre rzeczy umknęły.
No to......pozdrawiamy serdecznie Cegłę :) :) :) i dziękujemy za światło :) :) :)
Są 3 rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej : słowa, czas, szanse. Nie rzucaj, nie trwoń, nie marnuj.


Offline PoProstuJa

Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Luty, 2017, 23:00 »
Powiem tak. Zgłosiłam kiedyś starszym, że w jednej rodzinie źle się dzieje i dochodzi tam do przemocy, bo dziecko z tej rodziny o tym mówi. I rozbroiła mnie postawa starszych. Im wcale nie zależało na tym, żeby pomóc tej rodzinie - a zwłaszcza dzieciom. Im zależało na tym żeby mieli dostarczone dowody czarno na białym, bo pewnie wtedy by mogli zorganizować komitet sądowniczy czy coś w tym stylu. Zdałam sobie wtedy sprawę z tego, że starsi nie są od pomagania, ale od wykluczania. A że ja nie dostarczyłam im dowodów (ciekawe jakie by chcieli? Zdjęcia? Może film video? Może nagranie krzyków?), to mieli to gdzieś.


Offline M

Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Luty, 2017, 16:06 »
WTS chciał ugody, oferując 100tys dolarów

Myślę, że ten fakt należy dodatkowo podkreślić. Sam fakt, że WTS zaoferowało dziewczynie sto tysięcy zielonych świadczy o nich bardzo dużo. Gdyby sprawa była z ich strony czysta to walczyliby do końca, a oni od razu chcieli oddać sprawę walkowerem, zapłacić i mieć z głowy. Tym bardziej, że te ugody zazwyczaj zawierają obostrzenia, na przykład że ofiara nie może rozmawiać o sprawie z mediami itp. Czyli jednym słowem byli gotowi rzucić sporym hajsem żeby zamknąć dziewczynie usta. Wielki szacunek dla niej, że nie dała się przekupić dzięki czemu sprawa została już nagłośniona, a gdy już ją przegrają, to zaboli ich to jeszcze bardziej.


Offline Estera

Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Luty, 2017, 16:31 »
Myślę, że ten fakt należy dodatkowo podkreślić. Sam fakt, że WTS zaoferowało dziewczynie sto tysięcy zielonych świadczy o nich bardzo dużo. Gdyby sprawa była z ich strony czysta to walczyliby do końca, a oni od razu chcieli oddać sprawę walkowerem, zapłacić i mieć z głowy. Tym bardziej, że te ugody zazwyczaj zawierają obostrzenia, na przykład że ofiara nie może rozmawiać o sprawie z mediami itp. Czyli jednym słowem byli gotowi rzucić sporym hajsem żeby zamknąć dziewczynie usta. Wielki szacunek dla niej, że nie dała się przekupić dzięki czemu sprawa została już nagłośniona, a gdy już ją przegrają, to zaboli ich to jeszcze bardziej.
  Bo z tym ich "najjaśniejszym" obliczem jest tak.
  WTS będzie dbała o zawieranie ugód sądowych, żeby ten pedofilski smród nie ciągnął się za nimi, tak jak to stało się w Australii.
  Bo dla nich to jest bardzo korzystne, tym bardziej, że ugoda taka zobowiązuje do milczenia.
  Także, nie ma żadnych wątpliwości, że kryształowi pod tym względem nie są ...
  Tak, jak i tego filmu z oficjalnej strony, nie bez powodu go wycofali.

  Ciekawe, ciekawe, jakiż to był pretekst, że ten "obrończy" filmek zniknął z tv broadcasting?
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline CEGŁA

Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Luty, 2017, 00:56 »


Taki żart... , ale się nie śmieje  >:(
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Estera

Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Luty, 2017, 05:57 »
    Żeby tych wszystkich jorgowskich pedofili, szlag nareszcie trafił.
    Razem z tymi "siedmioma papieżami" z Warwick.
    Bo kto wie, co oni tam za tą swoją diabelską skórą ukrywają.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.