Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica  (Przeczytany 25963 razy)

Offline Fantom

Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #30 dnia: 21 Luty, 2017, 21:23 »
Jeżeli ten Jefferson nie ma dzieci,to chwała Bogu!!!Czasem się nie dziwię dlaczego Bóg kazał wycinać w pień starców.Jeffersonn jak dożyje Armagedonu,to może się zdziwić.
 Napięcie wzrasta jak u Alfreda Hitchcock.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Milea

Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #31 dnia: 21 Luty, 2017, 21:28 »
Żal  :-\ panie radco.....to jedyne co potrafi powiedzieć ten beznadziejny, nieszczery z twarzy człowiek CK...................


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #32 dnia: 21 Luty, 2017, 21:44 »
A mi się marzy taka sprawa w PL. Może doczekam.


Offline CEGŁA

Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #33 dnia: 21 Luty, 2017, 21:45 »
Mam zdjęcie Jeffersonna   :D




« Ostatnia zmiana: 21 Luty, 2017, 22:06 wysłana przez CEGŁA »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #34 dnia: 22 Luty, 2017, 10:08 »
Pan Zeff już jest moim idolem!  Warto się od mądrzejszych uczyć.


Offline Brat Furtian

Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #35 dnia: 22 Luty, 2017, 12:40 »
"Jefferson: Jak już powiedziano, grupa mężczyzn, duchowo dojrzałych mężczyzn została zamianowana by przygotowywać te materiały, pod kierownictwem Ciała Kierowniczego. A gdy są zaakceptowane, wtedy są publikowane."

Drukowanie anonimowego zbiorowego autora instrukcji i porad przypomina nieco pewien mechanizm z odcinka "Klosa" , mianowicie:
"Gruppenfuhrer W.O.L.F."...

"Zeff: I oni są anonimowi?
Jefferson: tak"....

Tajemniczego "Wolfa"...Klos rozpracowal...;)))


Offline Trinity

Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #36 dnia: 22 Luty, 2017, 12:44 »
muszę sobie zażyć jakieś relanium bo się wnerwiłam!
 
powiedzcie mi kochani kto to jest ten Thomas Jefferson Jr bo nie mogę tozkminic a nie jestem biegła w nazwiskach 7 ludków CK.
jeszcze większe pole rażenia miałby ten proces wrzucony na YT i przetłumaczony
może się doczekamy (w końcu z Australii jest)


Offline Startek

Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #37 dnia: 22 Luty, 2017, 13:27 »
muszę sobie zażyć jakieś relanium bo się wnerwiłam!
 
powiedzcie mi kochani kto to jest ten Thomas Jefferson Jr bo nie mogę tozkminic a nie jestem biegła w nazwiskach 7 ludków CK.
jeszcze większe pole rażenia miałby ten proces wrzucony na YT i przetłumaczony
może się doczekamy (w końcu z Australii jest)
. Nie znasz 7 Chrystusów z WARWICK ! Co z Ciebie Był za Świadek nie znać Ciała uwielbionego . Toż to sam Jehowa im ufa , a Ty ? ☺☺☺


Offline Startek

Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #38 dnia: 22 Luty, 2017, 13:50 »
Nie Dżehowa tylko Dżizas.
teraz to ja się zamotałem ,  w 1914  Jezus ustanowił niewolnika , 2013 Jehowa powołał Ciało Święte.  To niech się to Święte Ciało zdecyduje  Dżehowah  lub Dżizas a może ten😈


Offline CEGŁA

Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #39 dnia: 23 Luty, 2017, 00:04 »
muszę sobie zażyć jakieś relanium bo się wnerwiłam!
 
powiedzcie mi kochani kto to jest ten Thomas Jefferson Jr bo nie mogę tozkminic a nie jestem biegła w nazwiskach 7 ludków CK.
jeszcze większe pole rażenia miałby ten proces wrzucony na YT i przetłumaczony
może się doczekamy (w końcu z Australii jest)


Masz tu kilka pozycji. Doczekamy się tylko cierpliwości. Będzie jeszcze jedna w  marcu to się razem wrzuci komplet. Jakby co to prośba do wszystkich chętnych o wzięcie urlopu i nagrywanie transmisji online.   ;D ;D










« Ostatnia zmiana: 25 Sierpień, 2019, 09:03 wysłana przez mav »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Startek

Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #40 dnia: 23 Luty, 2017, 17:40 »
W Australii miał być dalszy ciąg posiedzenia Królewskiej Komisji , dotyczącej molestowania nieletnich w zborach Świadków Jehowy . Czy wiadomo coś wam o tym ?


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #41 dnia: 23 Luty, 2017, 17:48 »
W Australii miał być dalszy ciąg posiedzenia Królewskiej Komisji , dotyczącej molestowania nieletnich w zborach Świadków Jehowy . Czy wiadomo coś wam o tym ?

Tak. Jest o tym wątek:
https://swiadkowiejehowywpolsce.org/ciche-owce/kolejne-przesluchania-w-australii/


Offline Trinity

Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #42 dnia: 23 Luty, 2017, 18:34 »
 Kaiser Soze wszystko wspaniale nam to przetłumaczyłeś ale czarno to widze żeby moherowy elektorat to przeczytał  :-[ żebyście nie myśleli że mam ich w pogardzie nic bardziej mylnego!!! zwykły brat szczery nie lubi czytać, męczy się przygotowując się do strażnicy i uważa że on jest zwykłym bratem woli łykać to co spływa z jedynego słusznego kanału łączności. a jeszcze jak ten kanał trąbi przed sobą że jest od samego Boga! to sprytny plan! ale to na inny wątek. moja mama jak jej powiedziałam o komisji królewskiej powiedziała że to szatan szkaluje organizacje bo na yt można wszystko nagrać a to pewnie jakiś sobowtór brata z ostatka ( stara nomenklatura ;D) ręce mi opadły...


Offline Startek

Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #43 dnia: 23 Luty, 2017, 18:35 »
Tak. Jest o tym wątek:
https://swiadkowiejehowywpolsce.org/ciche-owce/kolejne-przesluchania-w-australii/
ostatni wpis jest ze stycznia , tam cisza , słyszałem że miało to ruszyć w lutym . Pewnie że się przebrali  , Ja się przebralem a Kaiser podłożył angielski tekst .☺
« Ostatnia zmiana: 23 Luty, 2017, 18:39 wysłana przez Startek »


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Kolejna sprawa sądowa - Stephanie Fessler vs Strażnica
« Odpowiedź #44 dnia: 23 Luty, 2017, 18:38 »
Kaiser Soze wszystko wspaniale nam to przetłumaczyłeś ale czarno to widze żeby moherowy elektorat to przeczytał  :-[ żebyście nie myśleli że mam ich w pogardzie nic bardziej mylnego!!! zwykły brat szczery nie lubi czytać, męczy się przygotowując się do strażnicy i uważa że on jest zwykłym bratem woli łykać to co spływa z jedynego słusznego kanału łączności. a jeszcze jak ten kanał trąbi przed sobą że jest od samego Boga! to sprytny plan! ale to na inny wątek. moja mama jak jej powiedziałam o komisji królewskiej powiedziała że to szatan szkaluje organizacje bo na yt można wszystko nagrać a to pewnie jakiś sobowtór brata z ostatka ( stara nomenklatura ;D) ręce mi opadły...


Cóż, są ludzie otwarci na rozmowę i informacje i są ludzie do których nic nie dociera. Tak jest z moją żoną, która na stwierdzenie że Jefferson kłamał w sądzie wydusiła z siebie "a ty nigdy nie kłamiesz". No tak, skoro mi się zdarza, to prawnik WTS jest usprawiedliwiony.

Mam nadzieję, że te informacje pomogą wahającym się, bo na takich się skupiam głównie. A beton... cóż, albo zmięknie, albo będzie szczęśliwy tam gdzie jest.